جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: از پروتکل های یهود خبر دارید؟

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۷
  نوشته
  330
  مورد تشکر
  384 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  از پروتکل های یهود خبر دارید؟
  به نام خدا

  خداوند در آیه 82 سوره مائده می فرماید : لتجدن اشد الناس عداوة للذین آمنوا الیهود و الذین اشرکوا...

  برای روشن شدن این مطلب بد نیست مروری داشته باشیم بر پروتکل های یهود که پروتکل 16 آن را اینجا نقل می کنم:

  - براى آنكه بتوانيم به طور موثرى فعاليتهاى اشتراكى غيريهوديان را بدون آنكه به فعاليتهاى گروهى خودمان لطمه ‏اى وارد شود، تخريب سازيم، بايد همكارى گروهى را در همان مراحل نخستين عقيم كنيم.

  معناى اين سخن آن است كه به نوسازى برنامه ‏هاى آموزشى دانشگاهها می پردازيم و تمام استادان و مقامات دانشگاهى را مطابق برنامه ‏هاى سرى و محرمانه براى مشاغل جديدشان آماده مى‏كنيم. انتصاب آنان را خيلى محتاطانه انجام مى‏دهيم و وضعى پيش مى‏آوريم كه كاملا به دولت وابسته بشوند.

  - دروسى چون قوانين حقوقى مربوط به دولت و مسايل سياسى را از برنامه ‏هاى آموزشى دانشگاهها حذف مى‏كنم و اين موضوعات را فقط به تعدادى افراد انتخاب شده كه داراى استعدادهاى درخشان باشند، مى‏آموزيم. دانشگاهها ديگر نبايد طرحهاى معجون و مجعولى در زمينه قانون اساسى بيرون بدهند و استادان هم نبايد خودشان را به مسايل سياسى‏اى كه پدرانشان هم از فهم اينگونه مسايل عاجزند، سرگرم كنند.

  - وقتى گروه زيادى آن هم به طور نامطلوب، با مسايل سياسى آشنا شوند، همانگونه كه آموزش و پرورش در جوامع غيريهودى جنبه همگانى به خود گرفت، نوعى خيالبافى و بدآموزى بوجود مى‏آيد.

  ما بايد مطالب و موادى را وارد نظامهاى آموزشى غيريهوديان كنيم كه نظم و انسجام را از سيستم هاى آموزشى آنان بگيرد و اوضاع درهم و برهمى به وجود آورد. اما هنگامى كه خودمان به قدرت رسيديم، تمام مواد و مطالبى را كه بى‏نظمى به بار مى‏آورند، و دانش‏آموزان را به نافرمانى وامى‏دارند، از دروس دانشگاهها حذف مى‏كنيم.

  - به جاى « كلاسى‏سيسم» و تاريخ عهد باستان كه چيزهاى بد آن، بيش از چيزهاى خوب است، مسايل مربوط به آينده را مورد مطالعه قرار مى‏دهيم. به علاوه تمام حقايق مربوط به قرون گذشته را كه مطلوب ما نباشند، از لوح ذهن آدميان پاك می كنيم و فقط اشتباهات حكومتهاى غيريهودى را به حال خود مى‏گذاريم و مطالبى چون نحوه زندگى عملى، رعايت نظم، نحوه برقرارى روابط با ديگران، پرهيز از خودخواهى كه موجب گسترش بديها است و مسايل تربيتى ديگرى از اين قبيل، در برنامه ‏اى جداگانه و متناسب با مراحل مختلف زندگى تهيه و تدارك می بینیم. بى شک اين برنامه از اهميت ويژه‏اى برخوردار خواهد بود.

  - تربيت افراد بايد متناسب با مقدرات و نيازهاى زندگى آنان صورت گيرد. البته افراد باهوشى پيدا مى‏شوند كه مى‏توانند زودتر از حد معمول وارد مراحل بالاتر بشوند. اما اين كاملا\" اشتباه خواهد بود كه ما به خاطر عده معدودى مرزها را بشكنيم و به افراد بى‏استعداد اجازه دهيم كه جاى افراد مستعد را بگيرند و بدون ضابطه وارد مراحلى شوند كه صرفاً متعلق به افراد باهوش است.

  - فرمانروايى كه مى‏خواهد در قلب و ذهن مردم جايى براى خود باز كند، بايد از اقدامات و ابتكاراتى كه به سود مردم انجام مى‏دهد، سخن بگويد و در مدرسه و بازار به مردم آموزش بدهد.

  - به هر نوع آزادى‏اى در زمينه آموزش خاتمه مى‏دهيم. اما دانش ‏آموزان در هر سنى كه باشند مى‏توانند با والدين خود در موسسات آموزشى يا مثل گذشته در يك باشگاه و در روزهاى تعطيل گردهم آيند و به بحثهاى آزاد معلمان كه در زمينه روابط انسانها، قوانين جزائى، و خلاصه تئورى‏هاى جديد كه قبلا\" مورد بررسى قرار نگرفته ‏اند، گوش فرا دهند. اين تئوريها نخست عقايد جزمى و بسيار قديمى و سرانجام دين ما را مورد بررسى قرار مى‏دهند.

  - از آنجا كه قرنها تجربه، به ما آموخته است كه عقايد در زندگى و هدايت انسانها نقش بسيار مهمى داشته و اين عقايد از طريق تربيت به مردم القاء شده‏اند، لذا ما بايد افكار نو و مستقل را چون گذشته به انحصار خويش درآوريم. روش مهار كردن فكر هم اكنون در دست بررسى و مطالعه است. اين كار را به وسيله سيستمى كه به سيستم دروس عينى معروف است و هدف آن مبدل كردن غيريهوديان به آدمهايى بی فكر، بی خرد، مطيع كه منتظرند ديگران برايشان فكر كنند و عقايدشان را شكل بدهند؛ انجام می دهيم، يكى از بهترين عوامل ما به نام « بورژوئيز» تقريباً تدريس به وسيله دروس عينى را رواج داده است.
  ویرایش توسط مدیر اجرایی : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ساعت ۱۳:۵۳


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۵
  نوشته
  577
  مورد تشکر
  2,468 پست
  حضور
  23 روز 8 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  206

  پروتكل هاي رهبران يهود براي تسخير جهان
  دقت كنيـد كـه مـا چگونـه موفـق شـديم
  داروينيسم، ماركسيسم و نيچهايسم را بال و پر بدهيم. يهوديان بايد به سادگى به اهيمت نقش ويرانگر نظريه هاى بالا، روى ذهن و انديشه غيريهود پى ببرند.
  ** براى آنكه در مسائل سياسى دچار لغزش و اشتباه نشويم بايد به طرز تفكـر، تمـايلات و خصوصـيات ملل مختلف توجه دقيق داشته باشيم. به عبارت ديگر سيستم ما به مثابه ماشين بزرگى است كه اجزاء آن به مقياس وسيعى متناسب با خلق و خوى، آداب و رفتار مردمى كه در جهت هدفهايمان گام برمـی دارنـد، كـارمىكند. لذا براى آنكه با شكست مواجه نشويم، بايد از تجربيات گذشتگان استفاده كنيم.
  ** مىدانيم كه ممالك جهان از مطبوعـات بعنـوان وسـيله هـائى بـراى هـدايت فكـر مـردم در جهـت دلخواهشان استفاده مىكنند. لذا براى آنكه بتوانيم از مطبوعات در جهت خواسته هاى خود اسـتفاده كنـيم،بايد در بين مردم نارضائى ايجاد نمائيم و سپس از طريق مطبوعات نارضائىها را منعكس سازيم.

  ویرایش توسط شمس الظلام : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ساعت ۱۰:۰۳
  اگر سخن چون نقره است ، خاموشی چون زر پر بها است.

 3. تشکر


 4. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۵
  نوشته
  577
  مورد تشکر
  2,468 پست
  حضور
  23 روز 8 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  206  براى آنكه قدرت طلبان جهان، پس از دستيابى به قدرت نتوانند از آن بـه نحـو مطلـوبى اسـتفاده كنند، ما از پيش تدابير ويژه اى انديشـيده ايـم. نخسـت آنكـه تمـايلات قـدرت طلبـان را از آزادى خـواهى،معطوف و متوجه استقلال طلبى مىكنيم. دوم آنكه احزاب گوناگون بوجود مى آوريم و آنهـا را رودرروى هـمقرار ميدهيم. سوم آنكه از بوجود آمدن قدرتهاى بزرگ جلوگيرى مـى كنـيم و وضـعى پـيش مـى آوريـم كـه دستيابى به قدرت براى هر كسى هدف بشود. سرانجام دولتها را به صورت صـحنه مبـارزات گلاديـاتورى درمى آوريم تا ستيزه و جدال بر سر مسائل مبهم و پيچيده همچنان ادامه يابد و بى نظمـى و گسـيختگى همـه جهان را فرا گيرد.
  ویرایش توسط شمس الظلام : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ساعت ۱۰:۰۹
  اگر سخن چون نقره است ، خاموشی چون زر پر بها است.

 5. تشکر


 6. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۵
  نوشته
  577
  مورد تشکر
  2,468 پست
  حضور
  23 روز 8 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  206  زنجيرى كه انسانها را به دام و تله فقر مى بندد، به مراتب محكمتر از زنجير بردگى اسـت. بـه بيـانديگر، از زير يوغ بردگى مىتوان بخوبى آزاد شد ولى رهائى از زير يوغ بينوائى و فقر بسيار دشوار است. ما درقانون اساسى خود، حق رفاه مادى توده ها را به صورتى خيالى اما نه به گونهاى واقعى گنجانيده ايم و هرگـزهم به اين حق جامه عمل نمىپوشانيم. اگر قرار شود كه هر فرد حق گفتن هر حرفى را داشته باشد، اگر قرارشود كه هر روزنامه نويسى حق نوشتن هر مطلبى را اعم از خوب و بد پيدا كند، اگر هر كـارگر زحمـتكش وپرولترى، كه دست تقدير او را به كار وابسته كرده است، از لحاظ اقتصادى خود كفا باشد و نيز اگر بداند كـه قانون اساسى منافعش را تضمين نمى كند، فردا براى انتخـاب نماينـدگان بپـاى صـندوق رأى نمـى رود و بـه نمايندگان كه در واقع عوامل دست نشانده ما هستند، رأى نمى دهد. براى آنكه چنـين وضـعى پـيش نيايـد،بسيارى از اصولى كه رفاه اقتصادى او را تضمين مى كنند از متن قانون حذف مىكنيم و در عوض فقط بـه اوحق اعتصاب اعطاء مى كنيم تا از اين طريق وابستگى اش به رفقاى هم مسلكش و نيز شرايطى كه كارفرمايشبر او تحميل مى كند، بيشتر شود.
  ویرایش توسط شمس الظلام : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ساعت ۱۰:۱۷
  اگر سخن چون نقره است ، خاموشی چون زر پر بها است.


 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۵
  نوشته
  577
  مورد تشکر
  2,468 پست
  حضور
  23 روز 8 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  206  براى آنكه بتوانيم قدرت انديشيدن را از مردم غير صهيونيست سلب كنيم، بايد فكر آنهـا را متوجـهصنعت و تجارت كنيم. سرگرم شدن آنها به داد و ستد و انديشيدن به منفعت، باعـث مـى شـود كـه دشـمنمشتركشان را فراموش كنند. از سوى ديگر، به صنعت جنبه احتكارى مى دهيم. بـدين معنـى كـه بـه بهـاى صنعتى شدن بسيارى از زمينها ناديده گرفته مى شوند كه سرانجام به دست ما مىافتند و ما آنهـا را احتكـارمى كنيم.

  *-* افزايش روز افزون رقابت بمنظور پيش افتادن در زندگى از سوئى، ونابسامانيهاى اقتصادى از سـوىديگر، مردم را سرخورده و افسرده مى كند، نفرت آنها نسبت به مقامهاى عالى رتبه ادارى، مذهبى و سياسـىاوج مى گيرد، طلا به عنوان وسيله اى براى ارضاء نيازهاى مادى مردم مورد توجه واقع مى شود، ظرفيت مردمبه مرز انفجار مى رسد و براى قيام آماده مى شوند. قيام مردم براى كسب ثروت است نـه اشـاعه خوبيهـا. زيـرا اين قيام از نفرت منبعث مى شود. به بيان ديگر، نفرت طبقـه محـروم از طبقـه ممتـاز جامعـه موجـب قيـاممى گردد. قشرهاى پائين جوامع غيريهودى در پى رهنمودهاى ما عليه طبقه ممتاز به پامى خيزند و سـرانجام با حريفانمان يعنى علماى غير يهودى بر سر قدرت به نبرد مى پردازند.

  اگر سخن چون نقره است ، خاموشی چون زر پر بها است.


 8. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۵
  نوشته
  577
  مورد تشکر
  2,468 پست
  حضور
  23 روز 8 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  206  براى آنكه بتوانيم صنعت غيريهوديان را به كلى نابود كنيم، علاوه بر انحصارطلبى، تجمل پرستى را رايج مى كنيم و نيازهاى كاذب مردم را افزايش مى دهيم. اقدام ديگر مـا ايـن اسـت كـه مـزد كارگرهـارا بـالامى بريم به طورى كه اين افزايش دستمزد هيچگاه به سود آنها تمام نشود. چاره اين كار آن اسـت كـه بهـاىارزاق عمومى را بالا ببريم و گناه اين گرانى را به گردن كاهش فرآورده هاى كشاورزى و دامـى بينـدازيم. درعين حال به شيوه بسيار زيركانه اى ميزان توليد را كاهش مى دهيم. بدين معنى كـه اعتيـاد و هـرج و مـرج
  طلبى و كمكارى را در ميان كارگران رواج مى دهيم و به مدد شيوه هاى گوناگون، صـحنه زمـين را از وجـود متخصصان و تحصيل كرده هاى غيريهودى پاك مى كنيم تا ميزان توليد كاهش پيدا كند.

  *$* پيش از آنكه غيريهوديان به فهم حقـايق نايـل شـوند و مشـكلات را دريابنـد، مـا بـه موقـع عمـل
  مىكنيم. فىالمثل زيرپوشش هواخواهى از طبقه كارگر و به يارى اصول اقتصاد سياسى كه تئورىهاى ما بـر
  آنها مبتنى است، تبليغات دامنه دارى به راه مىاندازيم و آنگاه از نيروى كارگر به سود خويش بهـره بـردارى
  مىكنيم.

  اگر سخن چون نقره است ، خاموشی چون زر پر بها است.


 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۵
  نوشته
  577
  مورد تشکر
  2,468 پست
  حضور
  23 روز 8 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  206  متن کامل ۲۴ پروتکل

  فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
  ویرایش توسط شمس الظلام : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ساعت ۱۵:۲۹
  اگر سخن چون نقره است ، خاموشی چون زر پر بها است.

 10. تشکر


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود