صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ### تله پاتی چیست؟###

نوشته
    915
    حضور
    50 دقیقه
    دریافت
    219
    آپلود
    14
    گالری
    0

عصبانی ### تله پاتی چیست؟###

تله پاتی چیست؟

حتما تا به حال برای شما اتفاق افتاده که از طریق ذهن خود با کسی ارتباط برقرار کنید. این ارتباط، تله پاتی نام دارد در این بخش می خواهیم در مورد این موضوع بحث نماییم .
    ویرایش توسط MOHAMMAD REZA : ۱۳۸۷/۱۱/۲۱ در ساعت ۱۲:۱۴

2.  

نوشته
    915
    حضور
    50 دقیقه
    دریافت
    219
    آپلود
    14
    گالری
    0

مطلب

تاکنون تعاریف مختلفی برای این واژه شده که یکی از آنها ارتباط مستقیم ذهنی میان دو نفر است. تله پاتی در حقیقت به مفهوم داشتن توانایی برای فرستادن و دریافت اطلاعات و احساسات به کسی بدون هیچ ارتباط فیزیکی است. این توانایی به صورت ذاتی در همه ما وجود دارد، اما ما به دلایلی از آن استفاده نمی کنیم. شاید یکی از دلایلی که موجب شده است بیشتر مردم این حس را در نظر نگیرند تصور نادرست جامعه از این واژه باشد. دانشمندان در ارتباط با این موضوع مطالعات زیادی انجام داده اند اما هنوز به طور قطع نتوانسته اند آن را برای مردم به اثبات برسانند. بعضی از مردم به حضور آن اطمینان دارند، اما برخی دیگر وجود آن را نهی می کنند.
    انواع تله پاتی
    تله پاتی انواع مختلفی دارد:
    یک نوع از آن، تله پاتی جهانی نام دارد که در این نوع از تله پاتی، فرستنده و یا گیرنده انرژی در دید هم قرار نگرفته اند. یعنی ممکن است دو نفر که هر کدام در گوشه ای از دنیا قرار گرفته اند از این طریق با هم در ارتباط باشند.
    یکی دیگر از انواع تله پاتی هم دیداری است یعنی هر دو طرف یکدیگر را می بینند اما از طریق ذهنشان با هم در ارتباط هستند. چشم طرفین نقش بسیار زیادی در برقراری این ارتباط بازی می کند.

نوشته
    915
    حضور
    50 دقیقه
    دریافت
    219
    آپلود
    14
    گالری
    0

تله‌پاتي پديده يا قابليتي است براي برقراري ارتباط بين افراد، كه عمدتاً به صورت غيرقابل كنترل و در شرايط خاص نيز به صورت كنترل شده، به وقوع مي‌پيوندد.
    اين پديده، اگرچه در مصاديق روزمره‌ي آن در عين سادگي، موضوعي قابل توجه و جالب به نظر مي‌رسد ولي به جهت امكاناتي كه ايجاد مي‌كند مي‌تواند به عنوان شيوه‌اي خاص و استراتژيك، در دسترسي يافتن به اطلاعات و انتقال آن نيز مورد استفاده قرار گيرد.
    اما يكي از نكاتي كه در اين موضوع بسيار حائز اهميت است، وجود اصول و قوانين بنيادين در به‌كارگيري تله‌پاتي به عنوان يك فن و تكنولوژي باطني است. لازم است بدانيم كه وقوع پديده‌هاي مربوط به جهان باطني همچون وقايع اين جهاني، داراي اصول و قوانين خاص خود هستند و پديده‌هاي روحي و باطني نيز اغلب بر اساس همين اصول و قوانين بنيادين و مشترك رخ مي‌دهند. از اين جهت قصد داريم در اين شماره به معرفي برخي از اصول پايه تكنولوژي ارتباط ذهني كه تاكنون شناخته شده است، بپردازيم.

ویرایش توسط MOHAMMAD REZA : ۱۳۸۷/۱۱/۲۱ در ساعت ۱۲:۱۸

نوشته
    915
    حضور
    50 دقیقه
    دریافت
    219
    آپلود
    14
    گالری
    0

شناخت كامل هر پديده‌اي، به اقتدار درآوردن و كنترل آن را نتيجه مي‌دهد و هر گاه بر چيزی اقتدار پيدا كنيم، قدرت تسلط و تصرف بر آن چيز را مي‌يابيم.(1) در علم تله‌پاتي نيز برخي از مفاهيم و مطالب پايه‌اي وجود دارند كه اطلاع از آنها در تجربه‌ي اين پديده تأثيرگذار است. نتايج تحقيقات در اين زمينه نشان داده است كه با شناخت اصول اوليه ارتباط تله‌پاتيك، شرايط برقراري ارتباط مؤثرتري مهيا مي‌شود. همچنين آگاهي بر مؤلفه‌هاي آن، رهنمون تجربه‌ي آگاهانه تله‌پاتي مي‌گردد و تله‌پاتي را از يك پديده‌ي كنترل نشده به پديده‌اي قابل كنترل تبديل مي‌كند. برخي از اصول بنيادي تكنولوژي تله‌پاتي از اين قرار است:

فاصله: در هر تمرين يا برنامه تله‌پاتيكي بين فرستنده و گيرنده‌ي پيام، فاصله‌اي وجود دارد كه مي‌تواند از چند سانتي‌متر تا چند هزار كيلومتر متفاوت باشد. افراد به همان ميزان از ظرفيت و قابليتي كه در فواصل نزديك كسب مي‌كنند مي‌توانند در فواصل طولاني هم دريافت داشته باشند. بنابراين ميزان فاصله در نحوه و نتيجه‌ي ارتباط تله‌پاتيكي كمترين تأثيري ندارد.

ادامه دارد...

6. تشکرها 2

نوشته
    256
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

من به شخصه به تله پاتی خیلی معتقدم.چون با دو نفر ارتباط روحی و ذهنی ام خیلی قویه ویکی از این دو هم مادرمه که بعضی وقتها خودم هم تعجب می کنم.انگار که یک روح باشیم در دو بدن..

جناب مدیر منتظر ادامه ی مطلب هستیم.

ویرایش توسط عرشیا : ۱۳۸۷/۱۱/۲۱ در ساعت ۱۳:۵۷
    هر که دلارام دید ازدلش آرام رفت
    چشم ندارد خلاص هرکه دراین دام رفت

8. تشکرها 2

نوشته
    2,310
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    45 روز 13 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    0
    گالری
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط عرشیا نمایش پست
    من به شخصه به تله پاتی خیلی معتقدم.چون با دو نفر ارتباط روحی و ذهنی ام خیلی قویه ویکی از این دو هم مادرمه که بعضی وقتها خودم هم تعجب می کنم.انگار که یک روح باشیم در دو بدن..

جناب مدیر منتظر ادامه ی مطلب هستیم.

روزی به طبیب عشق با صدق و صفا
    گفتم که کجا روم، چیست دوا؟!

گفتا که اگر علاج دردت خواهی
    بشتاب به دربار شه طوس رضا

نوشته
    129
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تو نت هم این امر اتفاق میوفته من تجروبشو دارم!!
    دلم میخواد همه آدم ها رو بکشم!

نوشته
    74
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 روز 2 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    تا اونجايي كه بنده تو كتابهاي روانشناسي و اينترنت ديدم تله پاتي عبارتست از ارسال فركانس قدرتمندي كه به چيزي يا شخصي يا هر نوع فعاليت فكري كه باعث به ارتعاش در آمدن يه سلسله امواج در كهكشان(انرژي مثبت) شده كه اين خود به نوعي ارسال و دريافت انرژي است . البته بستگي دارد كه هر كس چه جور در اين انرژي استفاده كند
    اي پادشه خوبان داد از غم تنهايي دل بي تو به جان آمد وقت است كه باز آيي

12. تشکر

نوشته
    1,826
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    15 روز 14 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    22
    آپلود
    15
    گالری
    0

با عرض سلام و ادب
    تله‌پاتي پديده يا قابليتي است براي برقراري ارتباط بين افراد، كه عمدتاً به صورت غيرقابل كنترل و در شرايط خاص نيز به صورت كنترل شده، به وقوع مي‌پيوندد.
    در اغلب موارد تله پاتی به صورت ناخود اگاه انجام میشود.اين پديده، اگرچه در مصاديق روزمره‌ي آن در عين سادگي، موضوعي قابل توجه و جالب به نظر مي‌رسد ولي به جهت امكاناتي كه ايجاد مي‌كند مي‌تواند به عنوان شيوه‌اي خاص و استراتژيك، در دسترسي يافتن به اطلاعات و انتقال آن نيز مورد استفاده قرار گيرد.
    اما يكي از نكاتي كه در اين موضوع بسيار حائز اهميت است، وجود اصول و قوانين بنيادين در به‌كارگيري تله‌پاتي به عنوان يك فن و تكنولوژي باطني است. لازم است بدانيم كه وقوع پديده‌هاي مربوط به جهان باطني همچون وقايع اين جهاني، داراي اصول و قوانين خاص خود هستند و پديده‌هاي روحي و باطني نيز اغلب بر اساس همين اصول و قوانين بنيادين و مشترك رخ مي‌دهند.
    تله پاتی به معنی چیزی است که از دور احساس می شود، ارتباط بر قرار کردن با سایر انسانها یا سایر مخلوقات بدون استفاده از حواس پنجگانه یا ارتباط از طریق افکار می باشد.
    سابقه علمی تله پاتی به حدود دویست سال پیش می رسد و دانشمندان زیادی روی این موضوع کار کرده اند.
    ساندرس که روی وجود قدرت تله پاتی بین مورچه ها کار کرد و گروهی از دانشمندان روسی روی خرگوشها کار کردند
    باگستر که روی گیاهان کار کرد و ثابت نمود گیاهان نیز ارتباط تله پاتیک دارند و احوالات اینها روی گیاهان اثر میگذارد.
    پوفف ها در روسیه روی تله پاتی کار کردند.
    باسیلوف که پنج متر، پنج متر آزمایش کرد تا هفت هزار متر آزمایش کرد و اثبات نود.
    پرفسور راین که چهل سال روی تله پاتی و دیگر مقولات کار کرد و کلمه esp ابداع اوست.
    ارتباط تله پاتیبین بعضی ها به صورت ناخود اگاه برقرار است:
    1- مادر و فرزند و حتی جنین در رحم مادر
    2- دوقلوهای همسان
    3- خواهران و برادانی که رابطه عاطفی قوی با هم دارند.
    4- زن و شوهر هایی که رابطه عاطفی قوی با هم دارند.
    5- دوستان قدیمی و صمیمی

البته خودم هم 1 بار این عمل را انجام دادم.در انتخاب یک تصویر مشخص شده از بین 156 تصویر.

ویرایش توسط محمد : ۱۳۹۰/۰۱/۰۵ در ساعت ۱۳:۱۰
    Bu dünyanın gidişine
    Bir çare bulsam ...
    Güneş olsam her karanlık
    Yüreğe doğsam

14. تشکرها 2

نوشته
    2,310
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    45 روز 13 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    0
    گالری
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر نمایش پست
    با عرض سلام و ادب
    در اغلب موارد تله پاتی به صورت ناخود اگاه انجام میشود.اين پديده، اگرچه در مصاديق روزمره‌ي آن در عين سادگي، موضوعي قابل توجه و جالب به نظر مي‌رسد ولي به جهت امكاناتي كه ايجاد مي‌كند مي‌تواند به عنوان شيوه‌اي خاص و استراتژيك، در دسترسي يافتن به اطلاعات و انتقال آن نيز مورد استفاده قرار گيرد.
    اما يكي از نكاتي كه در اين موضوع بسيار حائز اهميت است، وجود اصول و قوانين بنيادين در به‌كارگيري تله‌پاتي به عنوان يك فن و تكنولوژي باطني است. لازم است بدانيم كه وقوع پديده‌هاي مربوط به جهان باطني همچون وقايع اين جهاني، داراي اصول و قوانين خاص خود هستند و پديده‌هاي روحي و باطني نيز اغلب بر اساس همين اصول و قوانين بنيادين و مشترك رخ مي‌دهند.
    تله پاتی به معنی چیزی است که از دور احساس می شود، ارتباط بر قرار کردن با سایر انسانها یا سایر مخلوقات بدون استفاده از حواس پنجگانه یا ارتباط از طریق افکار می باشد.
    سابقه علمی تله پاتی به حدود دویست سال پیش می رسد و دانشمندان زیادی روی این موضوع کار کرده اند.
    ساندرس که روی وجود قدرت تله پاتی بین مورچه ها کار کرد و گروهی از دانشمندان روسی روی خرگوشها کار کردند
    باگستر که روی گیاهان کار کرد و ثابت نمود گیاهان نیز ارتباط تله پاتیک دارند و احوالات اینها روی گیاهان اثر میگذارد.
    پوفف ها در روسیه روی تله پاتی کار کردند.
    باسیلوف که پنج متر، پنج متر آزمایش کرد تا هفت هزار متر آزمایش کرد و اثبات نود.
    پرفسور راین که چهل سال روی تله پاتی و دیگر مقولات کار کرد و کلمه esp ابداع اوست.
    ارتباط تله پاتیبین بعضی ها به صورت ناخود اگاه برقرار است:
    1- مادر و فرزند و حتی جنین در رحم مادر
    2- دوقلوهای همسان
    3- خواهران و برادانی که رابطه عاطفی قوی با هم دارند.
    4- زن و شوهر هایی که رابطه عاطفی قوی با هم دارند.
    5- دوستان قدیمی و صمیمی

البته خودم هم 1 بار این عمل را انجام دادم.در انتخاب یک تصویر مشخص شده از بین 156 تصویر.
    یک مثال عملی بزنید تا بتونم این موضوع را درک کنم.
    روزی به طبیب عشق با صدق و صفا
    گفتم که کجا روم، چیست دوا؟!

گفتا که اگر علاج دردت خواهی
    بشتاب به دربار شه طوس رضا

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری