صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ
  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ

  ان شاءاللّه هفته‌ي آينده قرار است كه در مناطقي كه انتخابات آن‌ها به مرحله‌ي دوم كشيده شده است، انتخابات برگزار شود. من مطالبي را در دو شب جمعه در اين باره بيان كردم و چون در شب جمعه‌ي آينده هم انتخابات برگزار مي‌شود و اين شب جمعه آخرين فرصتي است كه مي‌توانيم درباره‌ي انتخابات صحبت كنيم. باز هم بايد مسئله‌ي انتخابات را مطرح كنيم و اهميت آن را برايتان بگوييم. اگر كسي بخواهد اهميت مجلس را بداند براي او مي‌گويم و بعد مردم را تشويق به حضور در انتخابات مي‌كنم. تذکراتي هم درباره حضور در انتخابات مي‌دهم.

  «اهمّيت مجلس »

  در ابتدا چند جمله از كلمات امام را درباره‌ي انتخابات مي‌گوييم.

  1- سرنوشت كشور با انتخابات است

  . 2- ما بايد سعي كنيم در مرتبه‌ي دوم مجلسي داشته باشيم. اين حرف خيلي عمق و مايه دارد

  . 3 - ميزان رأي ملت مهم است. به خاطر اين كه خود مردم صاحب انقلاب هستند.

  4- مجلس فراهم آمده، از اللّه اكبرهاي مردم است.

  5- اگر در انتخابات مسامحه كنيم، مطمئن باشيد از راه مجلس به ما لطمه مي‌زنند.

  6- انتخابات يك امتحان الهي است.

  7- مجلس بايد انباشته از مطلعين و دانشمندان و متخصصان در هر رشته باشد.

  8- مجلس اشخاص سياسي لازم دارد. شخص اقتصاددان لازم دارد. اشخاص سياسي مدار و مطلع از اوضاع جهان نياز دارد. 9- مجلس مي‌خواهد ايران را در مقابل جهان اداره كند.

  10- نمايندگان مجلس بايد مسائل را تشخيص بدهند و از افرادي باشند كه اگر روس و آمريكا و يا قدرتي ديگر، تشري زد در برابرش بايستند و مقابله كنند.

  11- سعي كنيد افرادي مثل مرحوم مدرس را انتخاب كنيد.

  12- انتخابات يك محكي هم براي خودتان است كه ببينيد آيا مي‌خواهيد انتخابات اصلح براي خودتان و يا براي اسلام بكنيد؟ اگر براي خودتان باشد شيطاني است ولي اگر انتخاب اصلح براي مسلمانان است كي و كجا مطرح نيست. اين چند جمله از سفارشات امام بود كه قهراً به در و ديوارها هم آن‌ها را زياد ديده‌ايد. هركسي كانديدي را تعيين مي‌كند، تقريباً همه‌ي آن‌ها اين جمله را نوشته‌اند كه سعي كنيد مثل مدرس را به مجلس بفرستيد و عكس كانديدا را كنار آن مي‌اندازند.

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ

  ویرایش توسط ریحانه : ۱۳۹۰/۱۲/۱۰ در ساعت ۱۴:۳۴


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۰
  نوشته
  246
  صلوات
  1010
  تعداد دلنوشته
  2
  مورد تشکر
  408 پست
  حضور
  2 روز 9 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  بچه ها حتما با دوستاتون صحبت کنید تا رای بدهند رای دادن نباید بی اهمیت بشه چون همیشه لازم نیست به مصیبتی دچار آید تا قدر عافیت داند
  « إلهی! من لی غیرک، أسأله کشف ضرّی والنّظر فی أمری:
  معبودا! من جز تو چه کسی را دارم که از او بخواهم رنجوری مرا بر طرف کرده و نظری به امورم نماید. دعای کمیل »
 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۰
  نوشته
  206
  مورد تشکر
  137 پست
  حضور
  4 روز 2 ساعت 59 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  حیف که انتخابات فرمایشی هست نتیجه دعواهای جناحهای حاکم بر ملت نتیجه رو معلوم میکنه نه رای من و شما


 4. تشکرها 2


 5. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۹
  نوشته
  1,826
  مورد تشکر
  4,337 پست
  حضور
  15 روز 15 ساعت 46 دقیقه
  دریافت
  22
  آپلود
  15
  گالری
  0  سلام و درود خدا بر دوستان
  تجربه نشان داده که سرنوشت ما نه به رای ماست و نه بازی های سیاسی جناحی.بلکه سرنوشت ما به دست خود ماست همانطور که در قران هم خداوند فرموده ... (( سرنوشت هیچ امتی را تغییر نمیدهیم مگر اینکه خود انرا تغییر دهند...)) تا خود ملت ایران نخواهند کشور نه پیشرفت خواهد کرد و نه قدمی به جلو خواهد برداشت.
  ویرایش توسط محمد : ۱۳۹۰/۱۲/۱۰ در ساعت ۰۹:۰۴
  Bu dünyanın gidişine
  Bir çare bulsam ...
  Güneş olsam her karanlık
  Yüreğe doğsam


 6. تشکرها 3


 7. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5

  «اهميت مجلس و قرآن»

  قرآن درباره‌ي امانت‌هاي الهي بياناتي دارد. دولت مولود مجلس است. يعني اين مجلس است كه نخست وزير و وزير را تعيين مي‌كند، پس اگر مجلس خوب باشد، دولت هم خوب مي‌شود. تذكر، سؤال، استيضاح از كارهاي مجلس است. نماينده‌ي مردم است که به فلان وزير تذكر مي‌دهد و اگر به تذكرش اعتنا نشود، از وزير سؤال مي‌كند و وزير بايد جواب بدهد و اگر تذكر و سؤال هم به جايي نرسيد، وزير را استيضاح مي‌كند و آن مجلسي كه بتواند وزير را پاي ميز بكشاند، بايد قدرت بزرگي باشد.

  تصويب بودجه كه سرمايه‌ي مملكت مي‌باشد. اگر تخصص و تعهد كم باشد مجلس با يك غفلت مي‌تواند دولت را مقروض كند و باعث آبروريزي دولت شود. تصويب بودجه كار مهمي است. عالي ترين مرجع براي رسيدگي به شكايات مردم مجلس مي‌باشد. در مجلس كميسيون‌هاي متعددي وجود دارد كه مردم شكايات خود را به آن‌ها مي‌كنند.

  حالا اگر اين كميسيون‌ها قوي باشند، چه نقشي دارند و اگر ضعيف باشند چه اتفاقي مي‌افتد. اگر در كميسيون پزشكي چند پزشك متخصص باشند، همچنين اگر در كميسيون مخابرات افرادي متخصص وجود داشته باشند كه تعهد هم داشته باشند و متخصص مكتبي باشند، كارها خيلي پيشرفت مي‌كند و درمقابل اگر افراد بي خبر و كم خبر باشند، کار پيشرفت نمي‌کند. براي وكلاي مجلس حق تفحص در تمامي مسائل وجود دارد. وكيل حق دارد در تمام مسائل مملكت وارسي كند. شخصيت قانوني و حقوقي دارد. هر وكيلي به هر وزارتخانه‌اي و به هر اداره و فرمانداري و استانداري مي‌تواند وارد شود و از استاندار و فرماندار و بخشدار و مدير كل توضيح بخواهد. حق وارسي كردن هر چيزي را دارد.

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ 8. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5


  مسئله‌ي قانون نويسي و تصويب قانون هم خيلي مهم است كه در زمينه‌هاي مختلف در مجلس انجام مي‌شود. مجلس تمام قراردادهايي كه بين ايران و غير ايران بسته مي‌شود را نظارت مي‌كند. انتخاب رئيس جمهور با مردم است اما اين كه رئيس جمهور باشد يا نباشد اختيارش با مجلس است. مجلس مي‌تواند به رئيس جمهور رأي عدم كفايت بدهد.

  به دليل عدم بي کفايتي بني صدر، مجلس به او راي عدم کفايت داد. تمام چيزها به مجلس برمي گردد. بودجه مملكت، رئيس جمهور مملكت، قانون مملكت، قراردادهاي بين مملكت و ديگر كشورها همه به مجلس برمي گردد. گاهي ممكن است اين ايستادن‌ها و نشستن‌ها در مجلس پنج ميليارد تومان، ده ميليارد تومان، بيست ميلياردتومان، دويست ميليارد تومان، ارزش داشته باشد و همه بند به نشستن و ايستادن نماينده باشند. خلاصه آن جا قهوه خانه‌ي قنبر نيست و مسئله خيلي مهم است.

  من با بعضي از وكيل‌ها كه صحبت مي‌كردم، با اين كه از وكيل‌هاي خيلي خيلي قوي بودند يكي از آنهامي گفت: من از اين كارمي ترسم، چرا كه مجلس بايد بيست و پنج، شش كار مهم را انجام بدهد و در هر قانون آن بايد دقت شود.

  در زمان شاه سعي مي‌شد تمام كارها را به اعلي حضرت بند كنند. ولي در جمهوري اسلامي سعي شده است كه تمام كارها از قدرت فرد گرفته شود و به قدرت ملت افزوده شود. در قانون خبرگان اول بهشتي كه خدا او را رحمت كند و صدوقي و دستغيب و. . . بودند. سعي كردند كه مهره‌ي خاص قدرت چنداني نداشته باشد و همه‌ي قدرت‌ها را گرفته‌اند و به مجلس داده‌اند. حالا كه مجلس اينقدر مهم است. اگر گفتند يك بار ديگر به پاي صندوق بياييد، نگوييد: دو سه ماه پيش رفته‌ايم و ديگر حال اين كار را نداريم.


  من براي افرادي كه بي حال هستند، چند تذكر مي‌دهم كه خسته نشويد.

  اولاً وقتي امام مي‌گويد، تكليف است و بايد توجه كرد كه در تكليف تكرار وجود دارد. مگر نماز تكليف نيست؟ ظهر آن را مي‌خوانيد، بايد عصر و شب هم آن را بخوانيد. در سوره‌ي آل عمران آيه‌ي عجيبي مي‌باشد.

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ 9. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5

  «الَّذينَ اسْتَجابُوا لِلَّهِ وَ الرَّسُولِ مِنْ بَعْدِ ما أَصابَهُمُ الْقَرْحُ لِلَّذينَ أَحْسَنُوا مِنْهُمْ وَ اتَّقَوْا أَجْرٌ عَظيمٌ»(آل عمران/172) در ذيل اين آيه حديثي داريم كه پيامبر در جنگ احد، حمزه و عده‌اي از اصحاب با وفاي خود را از دست دادند وعده‌اي نيز زخمي شدند و در مدينه مشغول مداوا شدند.

  در آن موقع جبرئيل آمد و آياتي را به پيامبر نازل كرد «يَا مُحَمَّدُ إِنَّ اللَّهَ يَأْمُرُكَ أَنْ تَخْرُجَ فِي أَثَرِ الْقَوْمِ وَ لَا يَخْرُجُ مَعَكَ إِلَّا مَنْ بِهِ جِرَاحَةٌ فَأَمَرَ رَسُولُ اللَّهِ ص مُنَادِياً يُنَادِي يَا مَعْشَرَ الْمُهَاجِرِينَ وَ الْأَنْصَارِ مَنْ كَانَتْ بِهِ جِرَاحَةٌ فَلْيَخْرُجْ»(تفسيرالقمي، ج‏1، ص‏123) يعني آن دشمناني كه به خاطر آن‌ها مشغول مداوا هستيد، دوباره مي‌خواهند حمله كنند.

  شما باهمين بدن‌هاي زخمي دوباره بايد به ميدان جنگ برويد «وَ لَا يَخْرُجُ مَعَكَ إِلَّا مَنْ بِهِ جِرَاحَةٌ» يعني افرادي بايد با تو براي جهاد خارج شوند كه بر آن‌ها جراحت وارد شده و زخمي هستند. مسلمانان به احد رفتند وشكست خوردند. در حال مداواي جراحات خود بودند كه جبرئيل نازل مي‌شود و به پيامبر مي‌گويد: همين زخمي‌ها يك بار ديگر بايد به ميدان بروند «فَأَمَرَ رَسُولُ اللَّهِ(ص) مُنَادِياً يُنَادِي يَا مَعْشَرَ الْمُهَاجِرِينَ وَ الْأَنْصَارِ مَنْ كَانَتْ بِهِ جِرَاحَةٌ فَلْيَخْرُجْ» يعني افرادي كه جراحت دارند يك بار ديگر بروند.

  سپس قرآن مي‌فرمايد كه اين‌ها چه افراد خوبي هستند «الَّذينَ اسْتَجابُوا لِلَّهِ وَ الرَّسُولِ مِنْ بَعْدِ ما أَصابَهُمُ الْقَرْحُ لِلَّذينَ أَحْسَنُوا مِنْهُمْ وَ اتَّقَوْا أَجْرٌ عَظيمٌ»(آل عمران/172) يعني افرادي كه به الله و رسول جواب مي‌دهند، با آن كه جاي شمشير در بدن دارند و زخمي هستند، دوباره به جبهه مي‌روند پاداش عظيمي داده مي‌شود.

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ 10. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5

  برادران و خواهران ببينيد كه ما ديني داشتيم كه با بدن زخمي دوباره به جبهه مي‌رفتند. پريروز من سرهنگي را ديدم كه مي‌گفت: زماني كه در جبهه بوده است، نه ماه مرخصي نرفته و زن و بچه‌اش را نديده است. بعدآمده و چند روز مرخصي بوده و دوباره برگشته است. الان ارتشي‌هاي ما در طول چهار سال، فقط يك ماه آن را در جبهه هستند و ده روز به مرخصي مي‌روند.

  چهل روز جبهه مي‌روند، ده روز مرخصي مي‌گيرند. تازه اين در شرايط عادي است و اگر شرايط حساس باشد، دو، سه ماه به مرخصي نمي‌روند. اينطور نيست كه رزمندگان و سپاهيان و بسيجي‌ها و ارتشي‌ها چهار سال جنگ را اداره كنند، آن وقت شما از خانه تا پاي صندوق رفتن برايتان مشكل باشد. اين نمك به حلالي است و خداي نكرده نمك به حرامي نيست.


  البته اين جمله براي يك درصد افراد است كه مي‌گويند: چقدر پاي صندوق برويم؟ بايد دقت كرد که آيه‌ي سوره‌ي آل عمران از يادمان نرود كه پيامبر به مجروحين كه تازه از جنگ برگشته بودند فرمود: دوباره به جنگ بروند و آن‌ها جواب خدا و رسول خدا را دادند و با بدن مجروح دوباره به جهاد رفتند. بنابراين رأي دادن خستگي ندارد. اگر مي‌خواهيد قصه‌ي ديگري برايتان بگويم. اميرالمؤمنين علي(ع) هنگام غروب با دهان روزه در حالي كه از صبح تا غروب كار كرده بود و گندم و جو را با زحمت تهيه كرده بود به فاطمه داد تا آسياب کند و غذا مي‌پزد. نزديك افطار تا مي‌خواهند غذا بخورند، كسي در مي‌زند و مي‌گويد: مسكين است. اولياء ما نانشان را مي‌دهند و با آب افطار مي‌كنند.

  باز فردا شب تا مي‌خواهند افطار كنند، دوباره در مي‌زنند. اين بار اسيري مي‌ايد دوباره به اسير نان مي‌دهند و با آب افطار مي‌كنند. باز در شب سوم اين قضيه تكرار مي‌شود.

  تكرار، مسئله‌ي خيلي مهمي مي‌باشد. ممكن است فردي يك بار كاري را بكند اما قرآن از كساني تعريف مي‌كند كه «وَ يُطْعِمُونَ الطَّعامَ عَلى‏ حُبِّهِ مِسْكيناً وَ يَتيماً وَ أَسيراً»(دهر/8) كارشان اين است. يك وقت انسان كار مردانه‌اي مي‌كند. گاهي فردي براي مردانگي آماده شده است. بنابراين وقتي اولياء دين ما هر شب تا مي‌خواهند افطار كنند، مسكين و يتيم و اسير مي‌آيند و هر كدام در يك شب مي‌آيند و اين قضيه پشت سر هم تكرار مي‌شود. اگر رفتن به پاي صندوق براي شما سخت است چگونه با اين آيه برخورد مي‌كنيد؟

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ 11. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5

  امام حسن مجتبي(ع) بيست مرتبه از مدينه پياده به مكه رفتند. اين خيلي مهم است. آن وقت شما تا پاي صندوق رأي رفتن برايتان مشكل است. مگر چقدر راه است؟

  اگر شما مريضتان را پيش پزشك برديد و خوب نشد او را به شهر ديگر مي‌بريد و آن قدر اين دكتر و آن دكتر مي‌رويد تا بالاخره مريضتان خوب شود.
  در انتخابات مرحله‌ي اول تعدادي از نامزدهاي ما رأي نياوردند و حالا حدود صد و سي وكيل ديگر مي‌خواهيم. چرا كه در مرحله‌ي اول همه‌ي دويست و چند وكيل رأي نياورده‌اند.

  بالاخره همين طور كه مريضش خوب نشود، ده بار او را پيش دكتر مي‌برد، اين جا نيز بايد دوباره پاي صندوق برود. اگر شما بخواهيد قند سفت را بشكنيد، به آن قند شكن مي‌زنيد نمي‌شكند. دو بار سه بار مي‌زنيد تا بشكند و بالاخره ما بايد آن قدر پاي صندوق برويم تا دويست و چند وكيلمان درست شود. به چه كسي رأي بدهيم؟

  قرآن مي‌فرمايد: «إِنَّ اللَّهَ يَأْمُرُكُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَماناتِ إِلى‏ أَهْلِها»(نساء/58) يعني به درستي كه خداوند به شما دستور داده است كه امانات را به اهل آن بدهيد. مجلس كليد كشور است. مي‌خواهيم اين كليد را به چه كسي بدهيم؟ اگر ما بخواهيم از دنيا برويم، اموالمان را به چه كسي مي‌سپاريم؟
  جالب اين جاست كه فردي كه مي‌خواهد به مكه برود، سؤال مي‌كند كه با كدام كاروان برود. خدا نكند كه انسان اين قدر براي كاروان حجش دقت كند.

  ولي براي انتخابات كشورش بي دقت باشد. گاهي فردي مي‌خواهد خانه‌اي بخرد. براي اين كار چندين بنگاه دار و دلال را مي‌بيند و تحقيق مي‌كند. براي خريد ماشين معمولي مثل پيكان، گاهي همه‌ي ماشين‌ها را زير نظر مي‌گيرد. براي ازدواجش چندين جا مي‌رود تا يكي را انتخاب كند. چطور شد براي اين كارها تحقيق مي‌كنند. پس همين طور به انتخابات هم توجه كنيد.

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღ 12. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  4,583
  مورد تشکر
  8,377 پست
  حضور
  11 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  861
  آپلود
  199
  گالری
  331

  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در تاریخ 1364/3/5

  در انتخابات مرحله‌ي اول مسائلي كه خلاف اخلاق بود ديده شد. البته انتخابات خيلي خوب بود. از نظر آزادي امام بهترين حرف را فرمودند كه اين انتخاباتي بود كه در دنيا بي نظير بود. واقعاً در دنيا بي نظير بود كه شانزده ميليون نفر به پاي صندوق‌هاي رأي بروند و هيچ تهديد و تطميعي در كار نباشد. امانات را به اهلش بدهيد. چه كساني اهل هستند؟ كميسيون پزشكي مجلس را بايد به چند پزشك متخصص بدهيم كه مكتبي هم باشند. همينطور در كميسيون مخابرات هم بايد افرادي كه اهل آن هستند، باشند. اگر بنده را در كميسيون مخابراتي بگذارند، درست نيست. چرا كه من از آن كار سر در نمي‌آورم. خلاصه هر چيزي اهل خودش را مي‌خواهد.


  مسئله‌اي نيست كه چه كسي رأي بياورد. ممكن است فردي خيلي مشهور باشد و بيشترين رأي را هم بياورد ولي «بيني و بين اللّه » صلاحيت رفتن به مجلس را نداشته باشد. ممكن است فردي گم نام باشد اما از نظر عقل و بينش و سياست و تدبير و تخصص و تعبد خيلي قوي باشد ولي گم نام باشد. بايد افرادي زير كتف اين گمنام را بگيرند و او را مطرح كنند. در دوره‌هاي اول مجلس بايد قدرتش بيشتر از هميشه باشد. چرا كه قوانين زمان طاغوت مي‌خواهد تبديل به قوانين اسلامي شود.

  مثل روزهاي اولي كه يك بچه‌ي بازيگوش مي‌خواهد به مدرسه برود. پدر و مادر او بايد خيلي توجه كنند و با نصيحت او را جذب مدرسه كنند. معلم بايد خيلي هنر داشته باشد كه بتواند بچه‌اي را كه هميشه در كوچه بوده است را روزانه چند ساعت در كلاس بنشاند. ماشين هنگام حركت، دنده‌ي يك مي‌خواهد. يعني بايد ماشين زور داشته باشد. يعني انتقال از مرحله‌ي طاغوت به مرحله اسلامي، مثل دنده‌ي يك بايد خيلي قوي بود.

  حالا من نمي‌دانم كه به اين فرمايش امام چه مقدار عمل شده است. چون روي همه شناخت ندارم ولي اجمالاً بايد خيلي قوي باشد.

  ღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღღ•*♥*•ღ سرنوشت كشور با انتخابات است ღ•*♥*•ღصفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود