جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: *♥*♥*وصیت نامه شهید سلیمان شرافت*♥*♥*

نوشته
    6,000
    مورد تشکر
    77 پست
    حضور
    117 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    19
    گالری
    71

*♥*♥*وصیت نامه شهید سلیمان شرافت*♥*♥*

ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلاخوف علیهم ولا هم یحزنون.
    آنان که گفته اند الله خدای ماست و پایداری کردند به راستی که باید نترسند و غمگین نشوند.
    این جانب سلیمان شرافت فرزند نظر علی وصیت می کنم که تا لحظه ای که خون در بدنم گردش می کند و نفسم بر می آید به امام امت خمینی بت شکن وفادارم و او را دوست میدارم و اگر در راه هدف او که به وجود آمدن یک جامعه توحید است به شهادت برسم هیچ باکی ندارم و به آرزوی خود رسیده ام
    اما به ان کوردلان سیه دل می گویم که این انقلاب و این حرکت اسلامی پیروز است و هر که بخواهد مانع جلوی این حرکت بشود نابود می شود و به زباله دان تاریخ می افتد.
    پدر و مادرم از شما می خواهم تحمل کنید داغ مرا و این شما بودید که خواستید من فرزند اسلام باشم و پیروی قرآن عمل کنم پس از شهادت من نباید نالان شوید .
    از برادرانم و دوستانم می خواهم که قوی دل باشند و به شایعه های رادیو بیگانه و یا مزدوران داخلی توجه نکنند آنها بر تضعیف روحیه ایرانی چیزی نمی خواهند.
    پدر عزیزم امیدوارم که اگر نافرمانی یا غفلتی در اوامر شما کردم مرا ببخشید و برایم دعا کنید من مقداری پول در بانک دارم که نذر کرده ام که آن پول را خرج ازدواج کنم حالا یا ازدواج خودم یا دیگری اگر من شهید شدم و تو هم احتیاج نداری آن پول که خیلی ناچیز است خرج عروسی کسی بکن که نمی تواند ازدواج کند یعنی کسی که به پول احتیاج دارد به او بده برادر عزیزم فریدون می دانی که من به رحمت قول دوچرخه داده ام اگر من نگرفتم بعد از من تو بگیر و ضمناً قبر من هر چه حقیرتر باشد بهتر است.
    والسلام
    سلیمان شرافت
    5/10/1360
    منبع
    http://khatshekan.ir

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری