جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: یا ارحم الراحمین

نوشته
    3
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

یا ارحم الراحمین

..... ای فرزند آدم : من تورا برای خود آفریدم و هیچ خیر از تو ندیدم . هرچه انتظار کشیدم،مرا به یاد بندی ، بیمار من نشدی ، بیدار من نشدی ای بی وفا آخر چرا ؟ ما که تو را دوست داریم و بر تو بهترین یاریم . ملکی فرو فرستادم که ندا ده : هل من من تائب ؟ آیا کسی هست که با خدای خویش دوستی کند تا خدا بهترین یار او باشد ؟
    اما مرا جواب نگفتی و دعوتم اجابت نکردی . بیا و از غیر جدا شو ، ای بی صفا ! با صفا شو ، ای بی وفا ! با وفا شو .
    .....
    ..... از عملم ترسان و از جزا لرزان و اشک ندامت ریزان ، قیامتم قائم و حزنم دائم ، عملم تباه و نامه ام سیاه .
    ای کریم بنده نواز و ای مهربان کارساز ! تو ریشه غفلت از دلم برکن و در خدمت توحید نشان .
    ( امین یارب العالمین )

2. تشکر

3.  

نوشته
    1
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

خدا و ما

به نام خدا.سلام!این اولین پست من بعد از یک سال عضویت در این کانون است!!!خسته نباشم!!!
    می خواهم اولین پستم را با یک حدیث قدسی شروع کنم:
    خداوند متعال فرماید: ای فرزند آدم!حاجت از من می طلبی ولی من برآورده نمی کنم ،چراکه به منافع تو آگاهم(ومی دانم این را که از من می خواهی ضرر به تو می زند) سپس تو نسبت به خواسته ات اصرار می کنی،در نتیجه آنچه که می خواهی به تو می دهم.آنگاه از همان داده هایم بر معصیت و گناه کمک می جویی.پس اراده می کنم که آبرویت را بریزم.و تو دست به دعا بلند می کنی ومن آبروی تو را حفظ می کنم.چقدر با تو به خوبی برخورد می کنم و تو چقدر با بدی و زشتی معامله می کنی.نزدیک است که نسبت به تو به گونه ای خشمگین شوم که بعد از آن هیچ گاه راضی نگردم.:salavat10:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری