جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وام

نوشته
    8
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

وام

با درود و عرض خسته نباشیددانشگاهها در ازای پرداخت وام تحصیلی تعهدنامه ای در قبال پس دادن آن بعد ازفارغ التحصیلی توسط دانشجو می گیرند.چند وقت پیش یکی از کارمندا با من تماس گرفت و گفت که طرف حساب پرداخت به اشتباه به اسم وزارت تحقیقات و فناوری در ضمانتنامه من قید شده ، البته بعد از فارغ التحصیلی تمام و کمال وامهایی که گرفتم رو به صورت اقساط پرداخت خواهم کرد و فکر نمی کنم این دلیلی باشه برای اینکه بازپرداخت از طرف من صورت نگیره و الان هم فرصت این رو ندارم که برم و ضمانتنامه رو از نو بنویسم ومراحل اداری دوباره طی بشه و تاکیدی هم برای من از طرف اونها تو این زمینه نبوده فقط گفتن که این کلمه نباید اونجا قید می شد(وزات تحقیقات و...)و اگه توجه می کردن بهت ممکن بود وام ندن.حالاتکلیف وام هایی که به من پرداخت شده و 2 تایی که از این به بعد پرداخت میشه چیه؟ آیا مشکلی تو پولی که من دریافت می کنم وجود داره با توجه به اینکه همه اینها تمام و کمال قسط بندی میشه ومن دوباره برمیگردونم؟با تشکر از شما

کارشناس بحث : پاسخگوی احکام 3

ویرایش توسط همکار مدیر سایت : ۱۳۹۱/۰۵/۲۶ در ساعت ۱۷:۳۲

2.  

سجاد آنلاین نیست. مدیر علمی انجمن فقه و احکام شرعی

نوشته
    535
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    9 پست
    حضور
    15 روز 23 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2020 نمایش پست
    با درود و عرض خسته نباشیددانشگاهها در ازای پرداخت وام تحصیلی تعهدنامه ای در قبال پس دادن آن بعد ازفارغ التحصیلی توسط دانشجو می گیرند.چند وقت پیش یکی از کارمندا با من تماس گرفت و گفت که طرف حساب پرداخت به اشتباه به اسم وزارت تحقیقات و فناوری در ضمانتنامه من قید شده ، البته بعد از فارغ التحصیلی تمام و کمال وامهایی که گرفتم رو به صورت اقساط پرداخت خواهم کرد و فکر نمی کنم این دلیلی باشه برای اینکه بازپرداخت از طرف من صورت نگیره و الان هم فرصت این رو ندارم که برم و ضمانتنامه رو از نو بنویسم ومراحل اداری دوباره طی بشه و تاکیدی هم برای من از طرف اونها تو این زمینه نبوده فقط گفتن که این کلمه نباید اونجا قید می شد(وزات تحقیقات و...)و اگه توجه می کردن بهت ممکن بود وام ندن.حالاتکلیف وام هایی که به من پرداخت شده و 2 تایی که از این به بعد پرداخت میشه چیه؟ آیا مشکلی تو پولی که من دریافت می کنم وجود داره با توجه به اینکه همه اینها تمام و کمال قسط بندی میشه ومن دوباره برمیگردونم؟با تشکر از شما

کارشناس بحث : پاسخگوی احکام 3
    با عرض سلام و احترام خدمت حضرت عالی و تشکر از سئوال شما

در فرض سئوال اگر از نظر مقررات اداری مشکلی در دریافت این وام توسط شما نباشد ، گرفتن آن وام بلا مانع است .(1)

موفق و سلامت باشید

پی نوشت:
    1. استفتاء از دفتر آیت الله خامنه ای در قم

نوشته
    8
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام

میشه واضح تر توضیح بدید؟؟

مسئولین پرداخت خودشون اطلاعی از این عبارت اشتباه تعهد نامه ندارند.

در ضمن گفتم این عبارت دلیلی نیست که وام رو من بر نگردونم و کامل

بر می گردونم.....حالا می خوام بدونم وامهایی که گرفتم و خواهم گرفت اشکال دارن یا نه؟؟

با سپاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری