صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بازهم جسارتی دیگر{انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز علیه پیامبر اسلام(ص)درفرانسه}

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,268 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953

  بازهم جسارتی دیگر{انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز علیه پیامبر اسلام(ص)درفرانسه}
  جدیدترین توهین با ساحت مقدس پیامبر اسلام این بار در فرانسه

  توهین به پیامبر در فرانسه

  نشریه فکاهی فرانسوی “شارلی هبدو”، امروز اقدام به انتشار این کاریکاتورها کرد. “شار” سردبیر و کاریکاتوریست این نشریه پیش از این در برابر هشدارهای برخی مسئولان فرانسوی نسبت به تبعات این اقدام، اعلام کرده بود که انتشار این تصاویر نشان‌دهنده آزادی بیان است.

  در حالی که این مجله سال گذشته نیز کاریکاتورهای موهن دیگری را منتشر کرده بود که اقدام “شارلی هبدو” به بروز اعتراضات گسترده مسلمانان فرانسه و اروپا انجامید، مسئولان “شارلی هبدو” پیش از انتشار این تصاویر گفته بودند که این کاریکاتورها تکان‌دهنده خواهد بود.

  به گزارش سرویس بین الملل پایگاه ۵۹۸، همزمان با دستور ممنوعیت تظاهرات‌های مسلمانان در شهرهای فرانسه علیه فیلم موهن به ساحت پیامبر اسلام، یک مجله فکاهی فرانسوی که قبلاً اعلام کرده بود قصد دارد چند کاریکاتور موهن دیگر را منتشر کند، امروز دست به انتشار چندین کاریکاتور موهن به پیامبر عظیم الشان اسلام کرد.

  نشریه فکاهی فرانسوی “شارلی هبدو”، امروز (۱۹ سپتامبر) اقدام به انتشار این کاریکاتورها کرد. “شار” سردبیر و کاریکاتوریست این نشریه پیش از این در برابر هشدارهای برخی مسئولان فرانسوی نسبت به تبعات این اقدام، اعلام کرده بود که انتشار این تصاویر نشان‌دهنده آزادی بیان است.

  سردبیر این نشریه در پی انتشار این کاریکاتورهای موهون امروز به خبرگزاری فرانسه گفته است: ما نمی خواهیم به اقدامات تحریک آمیز بیشتری دست بزنیم. ما تنها می خواهیم از آزادی بیان دفاع نموده و نفی خشونت کنیم.

  در حالی که این مجله سال گذشته نیز کاریکاتورهای موهن دیگری را منتشر کرده بود که اقدام “شارلی هبدو” به بروز اعتراضات گسترده مسلمانان فرانسه و اروپا انجامید، مسئولان “شارلی هبدو” پیش از انتشار این تصاویر گفته بودند که این کاریکاتورها تکان‌دهنده خواهد بود.

  سریال توهین به پیامبر در فرانسه

  سریال توهین های غرب نسبت به دین مبین اسلام و شخصیت پیامبر اکرم(ص) در حالی انجام می گیرد که هنوز خشم مسلمانان جهان نسبت به فیلم موهون ساخته “سام باسیل” فروکش نکرده و هر روز شاهد تظاهرات‌های گسترده‌ای در جهان اسلام هستیم.

  اقدامات مشابه نشریه فرانسوی شارلی هبدو در تمسخر اسلام و ارزش های اسلامی در سال های گذشته واکنش شدید مسلمانان فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی را در پی داشته است.

  لازم به ذکر است که فرانسه بیشترین جمعیت مسلمان اروپا را در خود جای داده است و این اقدام مجله «شارلی هبدو»، علیرغم ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع برای مسلمانان در فرانسه، قطعا پیامدهای شدیدی از سوی مسلمان این کشور برای مسئولان این مجله خواهد داشت.
 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۱
  نوشته
  332
  مورد تشکر
  1,073 پست
  حضور
  9 روز 7 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  47  آیت‌الله العظمي مکارم شیرازی، فيلم موهن به ساحت پيامبر (ص) را به مراتب بدتر از كتاب آيات شيطاني توصيف كرد.
  به نقل از ایسنا ، اين مرجع تقليد در آغاز درس خارج فقه خود با اشاره به انتشار فيلم بسيار موهن و كثيف بر ضد اسلام و پيغمبر اكرم (ص) كه تظاهرات عليه آن همچنان ادامه دارد، تصريح كرد: يك نمونه بسيار عالى و تكان‌دهنده اين تظاهرات همان بود كه در جنوب لبنان به ابتكار سيد حسن نصرالله آن مرد شجاع و پاكباز و هوشيار برگزار شد كه آوازه‌اش در تمام دنيا پيچيد.

  وی ادامه داد: من شرح كامل اين فيلم كثيف را نديده بودم تا اينكه بعضى از نهادها ارسال كردند. به قدرى كثيف است كه حدى براى آن نمى‌توان تصور كرد. هر نسبت ناروا و زشتى را كه تصور كنيد مربوط به قتل و غارت و آدم‌كشى و انواع تجاوز جنسى به آن اشرف اولاد آدم و اصحاب و همسرانش نسبت داده‌اند.

  آیت الله مکارم شیرازی افزود: این فیلم به مراتب از كتاب آيات شيطانى بدتر بود و من اطمينان دارم اگر اين امر در زمان امام راحل هم واقع مى‌شد همان حكم كه درباره نويسنده كتاب كثيف آيات شيطانى صادر كردند درباره تهيه‌كنندگان اين فيلم نيز صادر مى‌كردند؛ لذا دنياى اسلام نبايد اين مساله را رها كند.

  این مرجع تقلید اظهار كرد: اين مساله بسيار وحشتناكى است كه جهان اسلام با آن روبه‌روست. بايد علماى اسلام و سياستمداران دست به دست هم بدهند تا مصوبه‌اي از سوى مراكز بين‌المللى درباره احترام به مقدسات تمام اديان آسمانى صادر و جلوي اين اعمال وقيح در آينده گرفته شود.

  مكارم شيرازي خاطرنشان كرد: دولتمردان آمريكا اگر از عقل درستى برخوردار بودند مى‌دانستند چه زيان عظيمى به سبب اين فيلم و توجيه زشت آن دامان آنها را گرفت. تمام دنيا را براى خود ناامن كردند و نفرتى عميق در جهان اسلام براى خود فراهم ساختند كه فراموش نخواهد شد.

  وی در پايان با بیان اینکه به دولتمردان تركيه نيز توصيه می‌کنم دست خود را از دست آمريكا و اسراييل كوتاه كنند، يادآور شد: براى شما هم در جهان اسلام همان نفرت عميق حاصل خواهد شد. شما يك روز در جبهه مقابل آنها بوديد. چه شد كه 180 درجه تغيير جهت داديد؟ هر امتيازى به شما بدهند ارزشش را ندارد كه در تمام دنياى اسلام منفور شويد. ما به شما علاقه داريم و دوست نداريم چنين شرايطى پيش آيد.

  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشی و ما رستگار


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۱
  نوشته
  332
  مورد تشکر
  1,073 پست
  حضور
  9 روز 7 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  47  فارس به نقل از شبکه خبری «tf1» نوشت: در پی تصمیم مجله طنز فرانسوی «شارلی هبدو» برای چاپ کاریکاتورهای اهانت‌آمیز به پیامبر اسلام (ص)، خودروهای پلیس ضدشورش فرانسه از پیش از انتشار این نشریه مقابل دفتر مجله مستقر شدند.

  بر اساس این گزارش، دفتر مجله شارلی هبدو در پاریس از عصر روز گذشته از بیم مورد حمله واقع شدن به دلیل انتشار کاریکاتورهای موهن به پیامبر، تحت کنترل نیروهای امنیتی فرانسه درآمده است.

  استقرار نیروهای امنیتی و پلیس ضدشورش فرانسه در اطراف ساختمان مجله شارلی هبدو پس از آن صورت گرفت که مدیر این نشریه طنز فرانسوی اعلام کرد که قصد دارد روز چهارشنبه تصاویر و کاریکاتورهایی موهن از پیامبر اسلام را در نشریه خود چاپ کند.

  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشی و ما رستگار


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,268 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953  به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل، یک مجله فرانسوی که پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد چندین کاریکاتور موهن را منتشر کند، امروز دست به این اقدام زد و چندین کاریکاتور موهن به پیامبر اسلام منتشر کرد.

  مجله فرانسوی «شارلی هبدو»، مجله‌ای است که امروز اقدام به انتشار این کاریکاتورها کرد. سردبیر این نشریه پیش از این در برابر هشدارهای برخی مسئولان فرانسوی نسبت به تبعات این اقدام، اعلام کرده بود که انتشار این تصاویر نشان‌دهنده آزادی بیان است.

  این مجله سال گذشته نیز کاریکاتورهای موهن دیگری را منتشر کرده بود که اقدام این مجله به بروز اعتراضات گسترده مسلمانان فرانسه و اروپا انجامید.

  انتشار این تصاویر در حالی انجام شده است که اخیرا ساخت و انتشار فیلمی موهن موجب شکل‌گیری تظاهرات‌های گسترده‌ای در جهان اسلام شده است.

  فرانسه کشوری است که بیشترین جمعیت مسلمان اروپا را دارد و این اقدام مجله «شارلی هبدو» قطعا پیامدهای شدیدی برای مسئولان آن خواهد داشت. مسئولان این مجله پیش از انتشار این تصاویر گفته بودند که این کاریکاتورها «تکان‌دهنده» خواهد بود.

  انتشار این تصاویر همچنین با دستور ممنوعیت تظاهرات‌های مسلمانان در شهرهای فرانسه علیه فیلم موهن همزمان شده است.  بازهم جسارتی دیگر{انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز علیه پیامبر اسلام(ص)درفرانسه} 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,268 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953  واتیکان انتشار کاریکاتور موهن در نشریه فرانسوی را تحریک آمیز خواند.


  یک روزنامه وابسته به واتیکان روز چهارشنبه انتشار کاریکاتوری موهن از پیامبر اسلام (ص) در یکی از نشریه های فرانسوی را ˈریختن بنزین برآتشˈ توصیف کرد.  بازهم جسارتی دیگر{انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز علیه پیامبر اسلام(ص)درفرانسه}


  به گزارش خبرگزاری فرانسه از واتیکان، روزنامه ˈلسرواتوار رومانوˈ (LˈOsservatore romano) وابسته به واتیکان امروز انتشار کاریکاتوری درباره پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) را تحریک کننده و اعلام کرد این اقدام مانند ریختن بنزین روی آتش است.

  در این روزنامه آمده است: در حالی که تلاش می کنیم تنش ها را در رابطه با ساخت فیلم آمریکایی ضد اسلامی به حداقل برسانیم،اکنون با اقدام تحریک کننده دیگری در فرانسه روبروییم که موجب اعتراض مجدد مسلمانان خواهد شد.

  چندی پیش واتیکان با اشاره به خشم مسلمانان در سراسر جهان نسبت به ساخت فیلم ضد اسلامی در آمریکا اعلام کرد که تحولات اخیر نشان دهنده آن است که باید به مذاهب احترام گذاشت.

  واتیکان خاطر نشان کردخشونت های اخیر بیش از پیش به ضرورت احترام به مذاهب و خودداری از توهین به اعتقادات پیروان مذاهب، صحه می گذارد.

  درپی انتشارکاریکاتور توهین آمیز از پیامبر اسلام در نشریه ای فرانسوی، وزارت خارجه این کشور از بیم خشم مسلمانان،سفارتخانه و مدارس خود را در بیست کشور مسلمان تعطیل کرد.
 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,268 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953

  در اعتراض به توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اكرم (ص)؛  دانشجويان دانشگاه هاي تهران مقابل سفارت فرانسه تجمع مي كنند.
  بازهم جسارتی دیگر{انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز علیه پیامبر اسلام(ص)درفرانسه}


  دانشجويان دانشگاه هاي تهران در اعتراض به توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اكرم (ص)، يكشنبه، دوم مهرماه مقابل سفارت فرانسه تجمع مي كنند.


  حسين پيشوا در گفت وگو با خبرنگار سياسي «خبرگزاري دانشجو»، با اشاره به توهين يكي از نشريه هاي فرانسوي به پيامبر اسلام (ص) گفت: بسيج دانشجويي دانشگاه هاي تهران در اعتراض به انتشار كاريكاتور موهن در يكي از نشريات فرانسوي تجمع مي كنند.

  ‫دبیر شورای تبیین مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه هاي تهران بزرگ‬ افزود: اين تجمع ساعت 16 روز يكشنبه، دوم مهر ماه ‬ ‫مقابل سفارت فرانسه‬ ‫برگزار مي شود.

  اين فعال دانشجويي تاكيد كرد: اين اقدام، با وجود جمعيت بالاي مسلمانان در اين كشور براي جندمين بار است كه تكرار مي شود كه اميدواريم مسلمانان در مقابل اين حركت مذبوحانه اقدامات موثري را انجام دهند.‬

  گفتني است، تجمع روز يكشنبه مقابل سفارت فرانسه واقع در خيابان وليعصر(عج) - خيابان نوفل لوشاتو - شماره 85 برگزار خواهد شد. 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,268 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953
  فراخوان طلاب برای تجمع در مقابل سفارت فرانسه  به دنبال اهانت نشریه فرانسوی در انتشار کاریکاتورهایی موهن نسبت به نبی مکرم اسلام و همراهی دولت فرانسه با این اقدام، طلاب و حوزیان تهرانی، پنجشبه در مقابل سفارتخانه این کشور در تهران تجمع می‌کنند.

  به گزارش رجانیوز، درحالی که انتشار فیلمی موهن نسبت به مقام نبی مکرم اسلام توسط یه مجموعه امریکایی، موجی از اعتراضات ضد امریکایی را در جهان به راه انداخته و موجب کشته شدن سفیر این کشور در لیبی شده است، روز گذشته یک نشریه فرانسوی که پیش از این نیز سابقه انتشار تصاویری موهن نسبت به نبی مکرم اسلام را داشته است اینبار نیز با انتشار تصاویری موهن موجی از اعتراضات را برانگیخته است.

  این در حالی است که دولت فرانسه در واکنش به این اقدام 20 سفارتخانه خود در کشورهای اسلامی را برای روز جمعه تعطیل کرده است.


  در همین حال، طلاب و حوزویان تهرانی نیز روز پنجشنبه 30 شهریور، با تجمع در مقابل سفارتخانه فرانسه واقع در خیابان نوفل لوشاتو، به این اقدام نفرت برانگیز نشریه فرانسوی اعتراض خواهند کرد. این تجمع ساعت 12:15 روز پنجشبه برگزار خواهد شد.

 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۱
  نوشته
  332
  مورد تشکر
  1,073 پست
  حضور
  9 روز 7 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  47
  مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خويش خاموش كنند ولى خداوند نمى‏گذارد تا نور خود را كامل كند هر چند كافران را خوش نيايد (۳۲) يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿۳۲﴾
  او كسى است كه پيامبرش را با هدايت و دين درست فرستاد تا آن را بر هر چه دين است پيروز گرداند هر چند مشركان خوش نداشته باشند (۳۳) هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ ﴿۳۳﴾

  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشی و ما رستگار


 9. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۱
  نوشته
  502
  مورد تشکر
  634 پست
  حضور
  10 روز 22 ساعت 26 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  این افراد که جسارت می کنند نباید کشته شوند، باید آنها دستگیر و بازجویی شوند تا مشخص شود از کدام منبع تشویق به انجام این عمل قبیح شده اند و چرا. تا دلیل آن مشخص نشود، ممکن است هر روز از یک نقطه از جهان یک همچین صدایی بلند شود و من این را از توطئه های اسرائیل می دانم برای آنکه مسلمانان را خشمگین کند و به جهان نشان دهد مسلمین خشونت طلب هستند و جهان را علیه مسلمین بسیج کنند.
  بخدا زمین دیگر از فساد بنی اسرائیل خسته است و اینها هربار در زمین قدرتی یافتند، فقط فساد کردند.

  یاحق 10. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,866 پست
  حضور
  67 روز 16 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  نقل قول نوشته اصلی توسط valfajrali نمایش پست
  مسلمانان جهان به علت کمک به انتشار کاریکاتورهای توهین به پیامبر(ص) به مدت سه روز گوگل (google)و یوتیوب(youtube) را تحریم میکنند. لطفا شما هم این تحریم را اعمال کنید و این پیام خودجوش بین المللی را به دوستانتان ارسال کنید. امیدوارم صفحه نخست (home page) مرورگرتان این دو سایت نباشد.
  سلام!!!
  احسنت ولی چند تا موتر جستجوگر هم معرفی می کردید از این به بعد می رفتیم سراغ آنها!!!
  باتشکر
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود