جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●••

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●••

••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●••

بنام خدا

سلام علیکم

به دنبال ساخت فیلم موهن در باره پیامبر اسلام (ص) ، مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی در پاسخ به برخی شبهات در این زمینه اقدام به انتشار نرم افزار پرسش و پاسخ با موضوع همسران نبی (ص) نمود.

حجت الاسلام و المسلمین مخدوم ، رئیس مرکز ملی پاسخگوئی دینی با بیان این نکته که در آموزه های اسلامی پاسخ گفتن به پرسش ها و شبهات دینی از مهم ترین وظایف متولیان دینی و از سنتهای ماندگار پیامبر اسلام و امامان و عالمان دینی است، تا جایی که عالمان ادیان دیگر به راحتی سوالات و ایرادات خود را پیرامون مهم ترین باورهای اسلامی مطرح، و پاسخ می گرفته اند . در این میان کسانی که در مصاف استدلالات عقل پذیر دینی توان هم آوردی ندارند به حربه هایی چون توهین و استهزاء چنگ می زنند .

ایشان در ادامه افزود: برخی سوالات پیرامون همسران پیامبر مهربانی، حضرت محمد مصطفی (علیه افضل صلوات المصلّین) مطرح می شود که دارای پاسخ های روشن و متقن است و مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در راستای رسالت خویش، در زدودن غبار ابهامات و شبهات از ساحت نورانی دین، مجموعه ای از پرسش ها در این موضوع را در قالب یک کتاب منتشر کرده است.

حجت الاسلام مخدوم، با اشاره به انتشار فیلم موهن به ساحت نبی مکرم اسلام (ص) و محکومیت عمومی آن، گفت به مناسبت انتشار توهین های اخیر بر آن شدیم که گزیده ای از کتاب مذکور را در قالب نرم افزار به تمام آزادگان و اهل اندیشه جامعه تقدیم کنیم.

این نرم افزار با امکان نمایش ، چاپ و جستجو در پرسش و پاسخ های دینی از طریق سایت مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی منتشر و به صورت رایگان در اختیار کاربران سایبری قرار داده شده است

برای دریافت نرم افزار بر روی تصویر فوق کلیک کنید

يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
    روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
    براي آزادي شيعيان بحرين
    وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم

••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●•• .. .••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●•• . . ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●••. . . . ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●•• . . ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●•• . . ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●•• . . . . ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●•• . . ••●●::انتشارنرم افزار پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی(ص)::●●••. . .

2.  

نوشته
    11,935
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    33 روز 6 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    406
    آپلود
    94
    گالری
    278

ویرایش توسط ╫❀نیایش❀╫ : ۱۳۹۱/۰۷/۱۲ در ساعت ۲۲:۱۸

ماهی ها از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند

و

چون دریا آرام شد خود را اسیر تور صیادان یافتند.

تلاطم های زندگی حکمتی از جهان هستی است...

پس از خدا بخواهیم دلمان آرام باشد نه اطرافمان

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    416 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم قرآن نمایش پست

بنام خدا

سلام علیکم

به دنبال ساخت فیلم موهن در باره پیامبر اسلام (ص) ، مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی در پاسخ به برخی شبهات در این زمینه اقدام به انتشار نرم افزار پرسش و پاسخ با موضوع همسران نبی (ص) نمود.

حجت الاسلام و المسلمین مخدوم ، رئیس مرکز ملی پاسخگوئی دینی با بیان این نکته که در آموزه های اسلامی پاسخ گفتن به پرسش ها و شبهات دینی از مهم ترین وظایف متولیان دینی و از سنتهای ماندگار پیامبر اسلام و امامان و عالمان دینی است، تا جایی که عالمان ادیان دیگر به راحتی سوالات و ایرادات خود را پیرامون مهم ترین باورهای اسلامی مطرح، و پاسخ می گرفته اند . در این میان کسانی که در مصاف استدلالات عقل پذیر دینی توان هم آوردی ندارند به حربه هایی چون توهین و استهزاء چنگ می زنند .

ایشان در ادامه افزود: برخی سوالات پیرامون همسران پیامبر مهربانی، حضرت محمد مصطفی (علیه افضل صلوات المصلّین) مطرح می شود که دارای پاسخ های روشن و متقن است و مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در راستای رسالت خویش، در زدودن غبار ابهامات و شبهات از ساحت نورانی دین، مجموعه ای از پرسش ها در این موضوع را در قالب یک کتاب منتشر کرده است.

حجت الاسلام مخدوم، با اشاره به انتشار فیلم موهن به ساحت نبی مکرم اسلام (ص) و محکومیت عمومی آن، گفت به مناسبت انتشار توهین های اخیر بر آن شدیم که گزیده ای از کتاب مذکور را در قالب نرم افزار به تمام آزادگان و اهل اندیشه جامعه تقدیم کنیم.

این نرم افزار با امکان نمایش ، چاپ و جستجو در پرسش و پاسخ های دینی از طریق سایت مرکز ملی پاسخگوئی به سوالات دینی منتشر و به صورت رایگان در اختیار کاربران سایبری قرار داده شده است

برای دریافت نرم افزار بر روی تصویر فوق کلیک کنید
    با سلام
    نرم افزار فوق دربرگیرنده بیش از 100 پرسش و پاسخ در خصوص همسران پیامبر و ازدواج های ایشان می باشد .

نوشته
    6,353
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    31 روز 12 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    286

سلام بر شما
    ممنون از کار خوبتون
    ولی برای من باز نمیکنه اررور میده

نوشته
    332
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 7 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    47

با سبلام
    کار بسیار ارزنده ای انجام داده اید!

اجر شما با پیامبر رحمت(ص)

خدایا چنان کن سرانجام کار
    تو خشنود باشی و ما رستگار

نوشته
    1,531
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    21 روز 1 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم قرآن نمایش پست
    سلام و عرض ادب
    جهت تشکر از شما بزرگوار ،ثواب درج این احادیث را برای شما منظور می دارم.
    اجرکم عندالله

محمد از زبان محمد(ص)

قال رسول الله (صلی الله علیه و اله):
    انا ادیب الله وعلیٌ ادیبی =من تربیت شده خدا هستم و علی تربیت شده من است.
    انا رحمة مهداة =من یک رحمت اهدا شده (از جانب خدا )هستم.
    انا فئة مسلمین = من پشت و پناه مسلمین هستم.
    انا اتقاکم لله ،و اعلمکم لحدودالله = من خدا پروا ترین شما و آگاهترینتان به حدود خداوندم هستم.
    ما خلق الله خلقاً افضل منّی، و لا اکرم علیه منّی= خداوند هیچ مخلوقی نیافرید که نزد او از من برتر و گرامی تر باشد.

میزان الحکمة ج 12

نوشته
    26,365
    مورد تشکر
    24 پست
    حضور
    22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    26
    آپلود
    0
    گالری
    8953

بنام خدا و سلام

من هم به نوبه خود از مسئولین محترم مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی برای تولید این نرم افزار بسیار مفید و ارزشمند تشکر می کنم . اما از آنجائیکه این نرم افزار تنها پرسش و پاسخ پیرامون همسران نبی مکرم صلوات الله علیه و آله می باشد لازم است در جهت شناساندن سایر ابعاد وجودی پیامبر اعظم محمد مصطفی صلوات الله علیه وآله و سلم تلاش های بیشتری صورت گیرد و هرکدام از ما مسلمانان باید درغبار زدائی از چهره نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام سهم و نقش خود را به درستی ایفاء کنیم .

به امید روزی که با ظهور منجی عالم بشریت حضرت حجت روحی و ارواح العالمین له الفداء نور قرآن جاوید پیامبر بر سراسر جهان بتابد وچشم دشمنان کینه توز و کج اندیش را برای همیشه کور کند و خورشید جان بخش عدالت و مهربانی در لوای قرآن طلوع کند و شام تار گیتی به پایان رسد و خسته جانان و ستم دیدگان جهان طعم شیرین امنیت و آرامش و مودت را در پرتواسلام ناب محمدی بچشند . ان شاء‌الله

نوشته
    4,144
    صلوات
    71
    تعداد دلنوشته
    17
    مورد تشکر
    30 پست
    حضور
    89 روز 18 ساعت نامشخص
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    1001

سلام خدا قوت

احسنت واقعا نمیدونم چی بگم آدم اشک تو چشماش جمع میشه خدا همه ی دست اندر کاران رو اجر بی پایان بده انشاءالله

دشمن فکر میکنه که با این کارش میتونه قدمی برای مبارزه با اسلام برداره ولی بیشتر باعث کنجکاوی مردم میشه مخصوصا کسانی که مسلمان نیستن ، میرن و تحقیق میکنن و حقیقت رو میفهمن و جمعیت مسلمانان به کوری چشم دشمنان از قبل بیشتر و بیشتر خواهد شد انشاءالله

بی نهایت ممنون

اجرتون با حضرت "محمد(ص)" و آل "محمد(ص)"

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    »»» لطفا برای برآورده شدن حاجت همه ی حاجتمندان دعا کنید «««

دانلود کنید تا زندگیتون
    (بــنــدگــیــتــون) عوض بشه
    »»» مشاهده پست حاوی لینک دانلود + توضیحات «««
    جلد 1
    جلد 2

جلد 3

۞۞ کلاس مجازی حفظ قرآن کریم ۞۞
    »»» جوانها کلیک کنند ««

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)