صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حقايقي درباره فاطيما!!! او كيست؟آيا او همان فاطمه زهرا سلام الله عليهاست؟

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11

  مطلب حقايقي درباره فاطيما!!! او كيست؟آيا او همان فاطمه زهرا سلام الله عليهاست؟
  سلام!!!
  آنچه حقير مي دانم برايتان شرح مي دهم!
  سالها پيش حدود هفتاد سال پيش اتفاقي بزرگ در كشور پرتغال ودر شهر ليسبون افتاد.اتفاقي كه درآن سالها شايد بتوان بزرگترين اتفاق خارق العاده جهان را بر روي آن گذاشت.خبرها مخابره شد:
  فاطمه زهرا سلام الله عليها در كوه نزديك ليسبون پرتغال ظهور كرد؟!
  سه كودك چوپان به نام هاي فرانچسكو -لوسيا-جاسينتا زماني كه براي چوپاني گوسفندان را به چرا برده بودند با صحنه اي مواجهه شدند كه ...........بگذاريد ماجرا را به طور كامل از زبان يكي از سه كودك بشنويم.ماجرا را لوسيا داس سانتوس شرح مي دهد!
  برای اینکه هویت بانوی فاتیما برای ما روشن شود به گفته های خود خانم لوسیا رجوع می کنیم .زیرا مریم مقدس خود را بر او مکشوف نمود . این خانم یک عمر راهبه زندگی کرد و در سال 1385 هم راهبه از دنیا رفت و با لباس رهبانیت به خاک سپرده شد . برخی ادعا دارند که پاپ او را به زور در صومعه حبس کرد که لطمه ای به دنیای مسیحیت نخورد . اما این ایده بسیار دور از ذهن به نظر می رسد که بانویی مقدس بر شخصی خود را مکشوف نماید که اعتمادی به او نیست و از ترس جانش در صومعه پنهان می شود ! در خاطرات لوسیا می خوانیم که بچه های فاطیما تا چه حد بر روی گفته های خود اصرار داشتند و حبس و هتک حرمت و تهدید ها هم آنها را از گفتن حقایق باز نداشت و همواره از تجلی حضرت مریم سخن می گفتند و بر روی گفته های خود پافشاری می کردند . ایشان زندگی نامه خود و تمام وقایع فاطیما را در کتابی به نام فاطیما از زبان لوسیا نوشته اند . و ما هم با استنادبه گفته های همین راهبه کاتولیک پیش می رویم :

  برای اینکه هویت بانوی فاتیما برای ما روشن شود به گفته های خود خانم لوسیا رجوع می کنیم . چون یکی از سه کودکی که مریم باکره بر او ظاهر شد و با او حرذف زد خانم لوسیاست . این خانم یک عمر راهبه زندگی کرد و در سال 1385 هم راهبه از دنیا رفت و با لباس رهبانیت به خاک سپرده شد . برخی ادعا دارند که پاپ او را به زور در صومعه حبس کرد که لطمه ای به دنیای مسیحیت نخورد . اما این ایده بسیار دور از ذهن به نظر می رسد که بانویی آسمانی بر شخصی خود را مکشوف نماید که اعتمادی به او نیست و از ترس جانش در صومعه پنهان می شود ! در خاطرات لوسیا می خوانیم که بچه های فاطیما تا چه حد بر روی گفته های خود اصرار داشتند و حتی حبس و هتک حرمت و تهدید ها هم آنها را از گفتن حقایق باز نداشت و همواره از تجلی حضرت مریم سخن می گفتند و بر روی گفته های خود پافشاری می کردند . برای ما مدرکی بالاتر از گفته های همین خانم وجود ندارد . ایشان زندگی نامه خود و تمام وقایع فاطیما را در کتابی به نام فاطیما از زبان لوسیا نوشته اند . و ما هم با استدلال و تکیه به گفته های همین راهبه کاتولیک پیش می رویم :
  قبل از خواندن تکه هایی کوچک از کتاب فاطیما از زبان لوسیا بد نیست اشاره ای داشته باشیم که اسم روستایی که حضرت مریم در آنجا ظاهر شد از ششصد سال قبل از معجزه فاطیما ، فاطیما بوده است . عده ای با استناد به نام این روستا سعی داشته اند معجزه فاطیما را به جهان شیعه نسبت دهند . ولی نکته جالبی که در پیشینه نامگذاری شهر فاطیما هست این است که در زمانی که پرتغال در تصرف مسلمین بود فرمانده سوارکاران فاطیما « اسم این شهر در آن زمان عبدجاس بود » عاشق دختر امیر عرب می شود . و این دختر هم نام دختر پیامبر مسلمین حضرت فاطمه بود . فاطمه غسل تعمید می گیرد و مسیحی می شود و با شاهزاده پرتغالی کاتولیک ازدواج می کند. و شوهر او هم به افتخارش نام شهر را از عبد گاس به فاطیما تغییر می دهد . پیشینه تاریخی نامگذاری شهر فاطیمارا می توانید در ساید بار این وب مطالعه کنید .
  تکه های از دست نوشته های خانم لوسیا سانتوس را می خواینم :
  در کلیسا مجسمه های متعددی از بانوی ما وجود داشت ولی از آنجا که خواهرانم همیشه به تندیس بانوی صاحب تسبیح نگاه می کردند و نزد او دعا می کردند من غالبا به زیر پای بانوی صاحب تسبیح می رفتم و دعا می کردم . این بود که در آن موقع هم به پایین همان مجسمه رفتم و با تمام شور و اشتیاق جانم از او خواستم که قلب مسکین مرا تنها برای خداوند خدایمان نگاه دارد .
  وقتیکه این دعای حقیر را بارها و بارها در حالی که به مجسمه بانو خیره شده بودم تکرار کردم به نظرم رسید که او با یک نگاه مهربان و حرکت محبت آمیز به من لبخند زد که اطمینان دهد دعای مرا قبول کرده است . سراسر وجودم از یک مسرت توصیف ناپذیر لبریز شده بود و به سختی می توانستم کلامی به زبان آورم
  (توضیح : تندیسهای بی شماری از حضرت مریم ساخته می شود . تجلیات مریم مقدس معروف هستند و این بانو در اقصی نقاط دنیا غالبا بر افراد کاتولیک ظاهر می شوند . و معمولا از روی توضیحات افرادی که ایشان را دیده اند تندیسهایی مشابه آن بانو ساخته می شود که به یاد آورنده آن تجلی خاص است . مثلا وقتی مریم مقدس بر برنادت سوبیرو ظاهر شد لباسی سفید و بلند پوشیده بود و کمربندی آبی به کمر بسته بود و روی پاهایش یک جفت گل رز طلایی داشت و تسبیحی با مهره های درشت سفید در دست داشت که به آخر آن یک صلیب بزرگ طلایی آویزان بود . از روی این توضیحات تندیسهای بی شماری از حضرت مریم می سازند و به آن نام بانوی لورد می دهند . زیرا در لورد فرانسه تجلی پیدا کرده بود . عموما در تجلیات حضرت مریم بر اساس مشخصه همان تجلی ، نامی به بانوی ما داده می شود که دلالت دارد بر آن تجلی خاص . مثلا در سال 1208 میلادی حضرت مریم بر دومینیک ظاهر شد و تسبیحی به او داد و لقب بانوی تسبیح به مریم مقدس داده شد . یا در تجلی بر کاترین لبور دستور ساختن مدالی را به کاترین داد و لقب بانوی مدال معجزه اسابه او داده شد . یا وقتی بر برنادت مقدس در شهر لورد فرانسه ظاهر شد نام بانوی لورد را به خود گرفت . و بر اساس همین تجلیات حضرت مریم است که القاب بی شماری به ایشان داده اند . مثل :
  بانوی لورد
  بانوی مدال معجزه آسا
  بانوی زیتون
  بانوی فاطیما
  بانوی تسبیحیکی از القاب حضرت مریم مقدس است که عده ای آن را به حضرت فاطمه نسبت می دهند زیرا تسبیحات ایشان معروف است . اما هیچ کجا به صراحت لقب بانوی تسبیح به حضرت فاطمه داده نشده . و این لقب از سال 1208 میلادی به حضرت مریم داده شد . زیرا در این سال مریم مقدس در کلیسایی به دومینیک ظاهر شده و تسبیحی به او داده بود و روش دعا را به او آموزش داده بود . بانوی تسبیح یکی از القاب بی شماریست که کلیسا به مریم مقدس داده و پیشینه آن هم بر می گردد به هشتصد سال قبل . مجسمه های بانوی تسبیح هم به گونه ای ساخته می شوند که مجسم کننده شکل و شمایل حضرت مریم در تجلی سال 1208 باشند . و اینکه خانم لوسیا به مجسمه بانوی تسبیح در کلیسا اشاره می کند خود به وضوح در بردارنده این حقیقت است که بانوی تسبیح حضرت مریم مقدس می باشند . )
  این هم خاطره لوسیا از اولین مراسم عشای ربانی اش :
  ؟ چقدر انتظار کشیدم خدا می داند . لباس سپیدم را بر تن کردم و خواهر ماریایم مرا به آشپزخانه برد که از پدر و مادرم طلب عفو و بخشش کنم دست آنها را ببوسم و دعای خیر آنها را بطلبم . بعد از این تشریفات کوتاه مادرم آخرین توصیه ها را گوشزد کرد . او گفت که می خواهد وقتی روح القدس وارد قلبم شد از خداوند چه تقاضاهایی بکنم . و او با این جمله با من خداحافظی کرد
  بالاتر از همه چیز از او بخواه که تو را یک مقدسه کند .
  کلمات او چنان اثر ماندگاری بر من گذارد که وقتی روح القدس را در قلبم گرفتم اولین درخواست و خواهشم همین بود . انگار هنوز هم صدای مادرم مثل اکو در گوشم می شنوم که از خداوند بخواهم مرا یک مقدسه کند . من با خواهرانم راهی کلیسا شدم و برادرم تمام طول راه مرا در میان بازوانش حمل کرد که حتی یک دانه گرد و غبار در طول راه روی لباسم ننشیند
  متن زیر هم ظهور فرشته به کودکان فاطیما را توضیح می دهد . و دعایی که فرشته به آنها آموزش می دهد :
  دعایمان تمام شد و شروع کردیم با سنگ ریزه ها بازی کردن . چند دقیقه ای مشغول بازی بودیم که ناگهان باد شدیدی وزیدن گرفت و درختها شروع به تکان خوردن کردند . ما با وحشت اطراف را نگاه می کردیم که ببینیم در آن روز آرام و ساکت چه اتفاقی افتاده . بعد دیدیم که همان شبهی که در موردش قبلا توضیح دادم از بالای درختهای زیتون به طرفمان می آید . البته جاسینتا و فرانچسکو قبلا هرگز آن را ندیده بودند و من هم چیزی در موردش به آنها نگفته بودم . وقتیکه که نزدیکتر آمد توانستیم شکلش را تشخیص دهیم . او یک مرد جوان حدود چهارده یا پانزده ساله بود که از برف سپید تر بود . مانند کریستال شفاف بود و نور خورشید از میانش می گذشت . و بسیار بسیار زیبا بود . وقتی که به ما رسید گفت :
  نترسید . من فرشته صلح هستم . همراه من دعا کنید .
  او روی زمین زانو زد و آنقدر خم شد که پیشانی اش به زمین رسید و به ما یاد داد که این دعا را سه مزتبه تکرار کنیم .
  خدای پدر و پسر و روح القدس ، من به تو ایمان دارم و تو را می پرستم و به تو امید دارم و به تو عشق می ورزم . و از تو برای کسانی که به تو ایمان ندارند تو را نمی پرستند به تو امید ندارند و به تو عشق نمی ورزند طلب آمرزش می کنم .
  و بعد در حالی که از زمین بلند می شد گفت به این صورت دعا کنید . قلب عیسی مسیح و مریم مقدس متوجه درخواست مشتاقانه شما هست .
  و باز هم یک ظهور دیگر از همان فرشته :
  . یک روز ما داشتیم بر روی صخره سنگی ضخیم و مسطح کنار چاه بازی می کردیم که ناگهان دوباره همان شبه یا فرشته را در کنار خود دیدیم .
  او گفت
  چه کار دارید می کنید . دعا کنید . دعا کنید بسیار زیاد دعا کنید . قلب عیسی مسیح و مریم مقدس تصمیم دارند که فیض عظیم به شما عطا کنند . بسیار زیاد و دائما دعا کنید و قربانی دهید و تسبیح بگویید و طلب شفاعت کنید .
  من پرسیدم ما چطور می توانیم قربانی بدهیم و او گفت
  توسط هر آنچه که می توانید قربانی بدهید . و برای بخشایش گناهانی که خداوند را رنجانده به او تقدیم کنید . و برای بازگشت گناهکاران دعا و التماس کنید . شما با این کار می توانید صلح را در کشورتان برقرار کنید . من فرشته نگهبان آن هستم . فرشته نگهبان پرتغال . و از همه بالاتر رنجهایی را که خداوند بر شما قرار می دهید با اطاعت قبول کنید و تحمل کنید
  و باز هم ظهور بعدی فرشته که برای بچه ها مراسم عشای ربانی به جا می آورد . مراسم عشای ربانی یک رسم مسیحیت و بر می گردد به سخنان عیسای مسیح در شام آخر که به شاگردان خود نان و شراب داد و گفت این نان بدن من است که به خاطر گناهان بشر بر روی صلیب می رود و این شراب خون من است که بر روی صلیب ریخته می شود .
  درست نمی دانم چند مرتبه این دعا را خواندیم تا اینکه یک نور فوق العاده و غیر عادی بر ما تابید . ما از جا پریدیم و منتظر بودیم ببینیم چه اتفاقی افتاده که فرشته را دیدیم . او در دست چپش یک کاسه را نگه داشته بود و بالای کاسه در هوا یک تکه نان عشای ربانی معلق بود . که از آن چند قطره خون به داخل کاسه می چکید . فرشته کاسه را به صورت معلق در هوا رها کرد و در کنار ما زانو زد و از ما خواست سه مرتبه این دعا را بخوانیم .
  تثلیث مقدس ، خدای پدر ، پسر و روح القدس من تو را عمیقا و با تمام وجود می پرستم و بدن گرانبها ، خون ، روح و اولهیت عیسی مسیح را به تو تقدیم می کنم . و این برای جبران همه خطاها و بی حرمتی ها به مقدسات و سهل انگاریهایی که در حضور خداوند انجام شده و نافرمانی هایی که از اوامر او شده است می باشد . و به واسطه شایستگی بی منتهای قلب مقدس او و قلب معصوم مریم مقدس برای تغییر گناهکاران بیچاره از تو کمک می خواهم .
  و بعد در حالیکه بلند می شد نان و کاسه را در دست گرفت او نان عشای ربانی را به من داد و خون کاسه را بین فرانچسکو و جاسینتا قسمت کرد و گفت از بدن و خون عیسی مسیح بخورید که از طرف مردم حق ناشناس سخت مورد بی حرمتی قرار گرفته است . تاوان گناهان آنان را بپردازید و خداوند را تسلی دهید . او یک بار دیگر خودش را روی زمین انداخت و سجده کنان به همراه ما سه نفر همان دعا را یه بار دیگر تکرار کرد .
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  نوشته
  3,517
  مورد تشکر
  7,630 پست
  حضور
  36 روز 23 ساعت 45 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0  لطفا نام منبع مطالب فوق را بنویسید
  اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک
  یک آدرس مهم : آدرس عکسهای متحرک و زیبا برای وبلاگها

  http://www.askquran.ir/group225-discussion2066.html 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  نقل قول نوشته اصلی توسط yanoor نمایش پست
  لطفا نام منبع مطالب فوق را بنویسید
  سلام!!!
  باتوجه به حساسيت موضوع تمام سايت هاي اصلي اين مطلب هك شده ويا از اينترنت حذف شده اند!!!ولي من از وبلاگ هاي مختلفي برايتان مطالبش را مي گذارم.
  چشم
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  سلام!!!
  اين عكس اين سه كودكي كه حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها را ديده اند كه مسيحي ها مي گويند حضرت مريم سلام الله عليها بوده است!!!
  نمي دانم چرا اين كار را مي كنند.وقتي خود بچه ها گفته اند كه آن شخص خود را فاطيما صدا زده چرا مي گويند مريم بوده!!!!آيا با اين كار مي خواهند دين خود را گسترش دهند يا به اينجا رسيده اند كه چاره اي ندارند تا به دستورات خداوند عمل كنند مبني بر اينكه اگر ديني جديد از پيامبري جديد كه از طرف خداوند آمد وبرحق بود به آن آئيين درآئيد تا دينتان كامل شود نه اينكه هفتاد وسه فرقه شويد!!!هركسي براي خود ديني را قبول دارد!!!
  حقايقي درباره فاطيما!!! او كيست؟آيا او همان فاطمه زهرا سلام الله عليهاست؟

  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  سلام!!!
  وقتي دنبال مطلب در مورد فاطيما مي گردمپليس fbi آمريكا پيام هشدار مي دهد كه دنبال اين مطلب نگرديد والا رايانه شخصي شما قفل مي گردد.نمي دانم چرا شايد من وشما بدانيم ويا غربي ها از اين حقيقت آگاه شوند واز كيش وآئيين خود برگردند ومسلمان شوند!!!
  فقط يك نكته بگويم وآن اين است در اينكه اين شخصي كه در 80 سال پيش ظهور كرده در كشور پرتغال ودر كنار اين روستا ودر كوه هيچ شكي نداشته باشيد كه ايشان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علها هستند وهركجا ديديد كه نامي از مريم سلام الله علها برده شده بدانيد منظور حضرت زهرا سلام الله عليها بوده است!
  درضمن به دقت بخوانيد وتحت تاثير جو قرار نگيريد.اين سه سوال را هميشه در ذهن داشته باشيد:
  چرا آنجا فاطيما ناميده شده؟
  چرا پاپ مجبور شد براي اداء احترام به آنجا برود وبا پاي پياده رفت!!!اگر براي حضرت مريم بود با كمال ميل مي رفت ولي چرا با اكراه رفت!!!!وآن هم با پاي پياده!!!
  چرا نمي خواهند اين موضوع جهاني شود وعده اي قليل مي دانند!!!!
  والسلام!!!
  ویرایش توسط سلمان فارسی : ۱۳۹۱/۰۸/۱۲ در ساعت ۱۲:۳۱
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  پاپ به معبد فاطيما مي‌رود
  داستان فاطيما در جشنواره فجر
  جام جم آنلاين: تهيه‌کننده مستند سينمايي «سيزدهمين روز: داستان واقعي فاطيما» از نمايش اين فيلم در بيست و هشتمين جشنواره بين‌اللملي فيلم فجر خبر داد.
  حقايقي درباره فاطيما!!! او كيست؟آيا او همان فاطمه زهرا سلام الله عليهاست؟
  به گزارش مهر ، ناتاشا هووز تهيه‌کننده اين فيلم اعلام کرد:«سيزدهمين روز: يک داستان واقعي» فوريه سال آينده در جشنواره فيلم فجر روي پرده مي‌رود ، نمايش اين فيلم در جامعه‌اي که بيشتر جمعيت آن مسلمان هستند مي‌تواند با استقبال مواجه شود. يان و دومينيک هيگينز کارگردان اين مستند هستند.
  اين فيلم نخستين فيلم مهم 50 سال اخير است که درباره واقعه مشهور تاريخي معبد فاطيما ساخته شده است، در سال 1917 در پرتغال سه کودک با نام‌هاي لوسيا دوسانتوس، فرانسيسکو مارکو و جاسنتا مارکو بانويي تسبيح به دست را ملاقات کردند يکي از اين سه کودک بعدها خواهر ماريا لوسيا دي‌خوس شد که اين فيلم روايت او از اين خاطره است.
  بهار آينده پاپ بندکيت شانزدهم از اين معبد بازديد مي‌کند، نمايش گسترده اين فيلم در آستانه بازديد تاريخي اتفاقي مهم براي مسلمانان و مسيحيان است.
  نمايش اين فيلم از شش هفته گذشته در 120 سينماي آمريکاي شمالي شروع شده است، اين فيلم 31 اکتبر در جشنواره فيلم ژان‌پل دوم در فلوريدا اکران شد و نامزد دريافت جايزه بهترين فيلم از نگاه تماشاگران بود.
  اوايل دهه هفتاد مستندي با اين موضوع از تلويزيون پخش شد.
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 9. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11
  ویرایش توسط سلمان فارسی : ۱۳۹۱/۰۸/۱۲ در ساعت ۱۱:۲۶
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 10. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,863 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. جمع بندی پدر حضرت علي عليه السلام كيست؟
  توسط سلمان فارسی در انجمن اهل بیت و ائمه در قرآن
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۱/۲۲, ۲۱:۱۳
 2. منظور از معبودها در آیه 17 سوره فرقان كيانند؟
  توسط مجذوب در انجمن تفسیر موضوعی
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۸/۲۹, ۱۲:۰۳
 3. جمع بندی مرگ انسان به دست كيست ؟ خدا ، يا عزرائيل ؟
  توسط raze_shab در انجمن مرگ و برزخ در قرآن
  پاسخ: 26
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۴/۲۲, ۲۰:۲۷
 4. :.:كيست اين عبد صالح ؟:.:
  توسط ║★║فاطمی║★║ در انجمن اهل بیت و ائمه در قرآن
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۳/۲۳, ۲۰:۴۱
 5. از گوشی نوكياى خود بهتر استفاده كنيم؟
  توسط Amoo Mehraboon در انجمن تلفن همراه
  پاسخ: 16
  آخرين نوشته: ۱۳۸۸/۱۲/۱۲, ۰۶:۳۷

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود