صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: دليل گرايش ايرانيان به تشيع چيست؟

نوشته
    646
    مورد تشکر
    1,333 پست
    حضور
    20 روز 13 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خالد بن ولید نمایش پست

اگر کسی اندک اطلاعی از این قوم و آئین داشته باشد می داند که یهودی دینش را عوض نمی کند

و اگر اینکار را کرد یا از ترس شمشیر است یا در صدد نفوذ در دین و سیاست جدید !

بقول خودتان : تقیه می کند ، توریه می کند !

بهتر است شما یهودیانی که در دین اسلام رخنه کردند را آمار بگیرید تا برسیم به اینکه در دراز مدت چگونه

در تصمیم گیرهای حکومتی نقش داشته اند
    . ( حتی در زمان پیامبر)

از خانه پیامبر گرفته تا کاتبان وحی واصحاب و یاوران خلفای بعدی و....
    شما لا اله بنده را دیدید ولی الا الله را ندیدید و بنده را متهم که کفر می کنید !!!!
    جواب بنده را کامل بخوانید عرض کردم اصلا یهودی نبوده اند بلکه مثل ابوسفیان و خالد بن ولید بت پرست بوده اند

نوشته
    1,054
    مورد تشکر
    1,442 پست
    حضور
    8 روز 19 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    1

تا آنجا که یادم می آید پستی که شما حذف کردید اصلاً سوالی نبود ...

بیان نظر خودم در باره مواردی بود که بنظر می رسید مورد سوال قرار بگیرد

کلا ً این سوال همیشه مطرح است که چرا ایرانی و ایرانیان با اعراب در طول 14 قرن مشکل دارند

چه خلیفه بغداد چه مدینه ! چه در مذهب و اعتقاد چه در منافع و سود !

شیعه و سنی و نفت و زیارت حج و عتبات لایه رویی قضایاست !

نوشته
    502
    مورد تشکر
    636 پست
    حضور
    10 روز 22 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تا آنجا که یادم می آید پستی که شما حذف کردید اصلاً سوالی نبود ...

بیان نظر خودم در باره مواردی بود که بنظر می رسید مورد سوال قرار بگیرد

کلا ً این سوال همیشه مطرح است که چرا ایرانی و ایرانیان با اعراب در طول 14 قرن مشکل دارند

چه خلیفه بغداد چه مدینه ! چه در مذهب و اعتقاد چه در منافع و سود !

شیعه و سنی و نفت و زیارت حج و عتبات لایه رویی قضایاست !
    دوست عزیز همین شخصی که نام آنرا زینت بخش نام کاربری خود کردید، تا دلش خواست از ایرانیان کشت! و طبق فتوای عمر بابت کشتن هر ایرانی دیه ی یک برده را به خانواده ی آنان می پرداختند!!!

خاک بر سر کسی که ایرانی باشد و فارسی حرف بزند، اما نام خودش را خالدبن ولید بگذارد. فرمانده سپاه مشرکین در احد و قاتل هزاران نفر از شهروندان غیر نظامی ایران!

ایرانی ها کجا با اعراب مشکل دارند؟؟؟ این اهل عراق. این اهل سوریه. این اهل فلسطین. بروید ببینید با کدام ملت عرب ایران دشمنی کرده؟ ایرانی ها با تفکر خشونت بار و غاصب مشکل دارد. نه فقط ایرانی ها، بلکه اهل بیت (ع) هم با این نوع تفکر مشکل داشتند. امروز تمام دنیا با تفکر عمری و طالبانی مشکل دارد و گندکاری های 3 خلیفه ی غاصب، 1400 سال دود به چشم اسلام کرده است.
    یا مهدی ادرکنی
    ویرایش توسط ناصر یوسف نژاد : ۱۳۹۱/۰۸/۲۹ در ساعت ۱۵:۲۳

4. تشکرها 2

نوشته
    974
    مورد تشکر
    1,077 پست
    حضور
    1 روز 6 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

جناب ناصر یوسف نژاد

1. مردمان سوریه و فلسطین عرب نیستند بلکه زبان آنها عربی است همچنان که مردم ترکیه ترک نیستند بلکه زبان آنها ترکی است. در زبانشناسی به این پدیده دگردیسی زبان گفته می شود.

2. به نظر می رسد حمله نومسلمانان به ایران در زمان خلفای اولیه مبنای قرانی نداشته باشد بلکه این کار بیشتر به منظور رهانیدن حکومت نوپای اسلامی از درگیریها و کشمکشهای داخلی بوده است.

3. تا پیش از ظهور صفویان شمار شیعیان محدود به چند شهر از چمله قم و کاشان بود که این شیعیان نیز با صفویه مشکل پیدا کردند و البته شیعیان مازندران زیدی بودند. کشتار مسلمانان و به ویژه قتل عام آنها در نماز چمعه تبریز به علت خودداری از دشنام به سه خلیفه اول نیز عملی ناپسند و زشت است و به نظر نمی رسد که مبنای قرانی داشته باشد.

نوشته
    1,054
    مورد تشکر
    1,442 پست
    حضور
    8 روز 19 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ناصر یوسف نژاد نمایش پست
    فرمانده سپاه مشرکین در احد و قاتل هزاران نفر از شهروندان غیر نظامی ایران!
    و البته سردار رشید پیامبر در بعد از مسلمان شدنش (سیف الله)

من که میدانم چرا نام مستعارم خالدبن ولید است و به عقلای قومتان هم بارها توضیح داده ام

شما این تذکر را به بزرگان دین بدهید که از هر کس و ناکسی برای رسیدن به اهدافشان استفاده نکنند

وگرنه حضور امثال خالدبن ولید و معاویه و ابوسفیان ... چیزی نخواهد شد جز ریختن خون بیگناهان

در آینده ...

امروز در ایلیس و جلولا پنجاه سال بعد در کربلا ...

امروز توسط زیاد بن ابیه و سعد وقاص ؛ پنجاه سال بعد توسط فرزندانش ابن زیاد و این سعد

امروز بیگناهان ایرانی ؛ پنجاه سال بعد فرزندان پیامبرشان !!

دنیا دکاً دکاست ، برادر بد اخلاق من

ویرایش توسط خالد بن ولید : ۱۳۹۱/۰۸/۲۹ در ساعت ۲۱:۵۶

7. تشکر

نوشته
    1,054
    مورد تشکر
    1,442 پست
    حضور
    8 روز 19 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط پاسخگوی تاریخی 3 نمایش پست
    یک نفر 50سوال مطرح کند وبگوید جواب دهید اگر جواب ندهید نشان از عدم توانایی شما ست بی انصاقی است ، بحث علمی با جار وجنجال فرق دارد باید ابتدا یک سوال مطرح شود بعد از جواب سوال سراغ سوال دیگر رفت نه اینکه یک نفر تا می تواند وسوال لیست کند بعد بگوید شما توانایی جواب ندارید
    بیاد ندارم که در پستهای محذوف 50 سوال کرده باشم ، جاروجنجالی هم نکردم .

فقط نظرم را گفتم یا پاسخی دارد یا ندارد که ظاهراً پاسخ شما حذف مطلب است

یا فرستادن نیروهای جان برکف یا کف بدهان آورده برای خاک کردن بر سر ما !

خاک بر سر کسی که ایرانی باشد و فارسی حرف بزند، اما نام خودش را خالدبن ولید بگذارد.

بربام جهان اگر که ما جا داریم*در مکتب اهل بیت(ع) انسان شده ایم

و چه زیبا انسانی شده اید !

------------------------------

نقل قول نوشته اصلی توسط پاسخگوی تاریخی 3 نمایش پست
    جواب بنده را کامل بخوانید عرض کردم اصلا یهودی نبوده اند بلکه مثل ابوسفیان و خالد بن ولید بت پرست بوده اند

بنده هم توضیح دادم که وقتی پیامبر می گوید : تو وارث آل داوودی !

یعنی تو بحق از داوود ارث می بری ! و ارث صدا ، به فرزند میرسد !

وگرنه می گفتند تو مانند داوود صدایت زیباست نه اینکه از داوود ارث می بری !

رسول‌خدا فرمود: او آوازخوشش را از آل‌داود به ارث برده، و این لطف خداوند در حق اوست

درست است که هر کس نامش موسی بود یهودی نیست اما او واقعاً یهودی بود

و همانطور که می دانید یهودیان خود را از فرزندان داوود می دانند و ستاره داوود را بر پرچم اسرائیل حتماً دیده اید

قطعاً صرف نامگذاری نمی تواند حاکی از دین و ایمان باشد چرا که اینجانب خود در قبرستان قدیم یکی از شهرها قبری

را مشاهده کرده مربوط به 80 سال پیش با نام : "کربلایی احمد ولد حسین " که در زیر نامها ستاره داوود بود

(احتمالاً بخاطر یهودی آزاری در آنزمان تغییر نام و ظاهر داده اند)

چه بسیار یهودیانی که در قرون گذشته پس از رفتن به مکه و عتبات در بازگشت ، به اورشلیم هم

می رفتند و عنوان حاجی هم داشتند

پسوند " تازه مسلمان " و " جدیدالاسلام " ازین قضیه حکایت دارد

جمله معترضه : اقتصاد
    فعلی کشور در زیر نگین یکی از همین خانواده های" تازه مسلمان " می چرخد ، برادر

-----------------

حضور یهودیان تازه مسلمان در مدینه النبی صدر اسلام بسیارپررنگ بوده است

--------------

ویرایش توسط عماد : ۱۳۹۱/۰۸/۳۰ در ساعت ۰۷:۵۳

نوشته
    502
    مورد تشکر
    636 پست
    حضور
    10 روز 22 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اصلا بیا اینجا بنده به عنوان یک شیعه و شما به عنوان یک سنی. بیا تمام اختلافات را کنار بگذاریم و با هم یک گپ و گفت دینی داشته باشیم، بدون هیچ پیش فرضی.
    حالا من و تو هر دو مسلمانیم و یک پیامبر داریم. این پیامبر ما یک فرزند دختر دارد. این پیامبر ما یک دوستی دارد به نام ابوبکر که از قضا این ابوبکر هم یک دختر دارد. هم پیامبر شخص مشهوریست، هم دخترش، هم ابوبکر و هم دخترش.
    تو به من بگو برادر مسلمان من، تو که اینهمه اطلاعات داری از اسلام، به من بگو چرا قبر دختر ابوبکر مشخص است که کجاست، اما دختر پیامبر قبرش مشخص نیست که کجاست؟؟؟؟؟؟؟
    این سؤال را به من جواب بده، بخدا قسم می ایم سنی می شوم. مشکل از همینجا شروع می شود. آنچه نمی گذارد ما یک امت باشیم همین است. این نامشخص بودن قبر سرور زنان اهل جنت خیلی عجیب است در حالیکه قبر مادرش مشخص است که کجاست و همچنین قبر پدرش هم مشخص است، قبر شوهر و فرزندانش مشخص است قبر نوه و نتیجه هایش مشخص است قبر عمویش و پدربزرگش مشخص است ...
    برادر من. اگر یک ذره عقل و هوش داری، اگر انسان هستی، اگر پیامبرت را دوست دارید، اگر دخترش را سرور زنان اهل جنت می دانی، اگر دنبال حقیقتی، فقط به این سؤال من جواب بده:
    چرا با وجود اینکه قبر پدر و مادر و پدربزرگ و پسر و دختر و عمو و ... این زن مشخص است، قبر او مشخص نیست که کجاست؟؟؟؟؟

خلاصه دختر پیامبر که به آسمان عروج نکرده !!! او در روی همین زمین که من و شما روی آن هستیم، از دنیا رفت. اما مشخص نیست که بعد از آن ، چه بر سرش آمد و کجا دفن شد.

این نامشخص بودن مکان دفن شخصی به این مهمی، به نظر شما اینقدر ساده و بی اهمیت است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما که می گویید آنها از سران بنی هاشم و بزرگان مدینه بودند و در مدینه کسی جرأت نداشته به آنان بی احترامی کند، پس شوهر این زن چرا قبر او را پنهان کرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

اگر جواب مرا داری زبان باز کن و بگو قبر دختر رسول الله (ص) کجاست. اگر جواب نداری، برو فکر کن ببین چرا باید قبر دختر پیامبر مخفی باشد، اما قبر دختر ابوبکر مخفی نباشد.
    یا حق
    ویرایش توسط ناصر یوسف نژاد : ۱۳۹۱/۰۸/۳۰ در ساعت ۱۵:۰۶

10. تشکر

نوشته
    502
    مورد تشکر
    636 پست
    حضور
    10 روز 22 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lachini نمایش پست
    جناب ناصر یوسف نژاد

1
    . مردمان سوریه و فلسطینعرب نیستند بلکه زبان آنها عربی است همچنان که مردم ترکیه ترک نیستند بلکه زبان آنها ترکی است. در زبانشناسی به این پدیده دگردیسی زبان گفته می شود.

2. به نظر می رسد حمله نومسلمانان به ایران در زمان خلفای اولیه مبنای قرانی نداشته باشد بلکه این کار بیشتر به منظور رهانیدن حکومت نوپای اسلامی از درگیریها و کشمکشهای داخلی بوده است.

3. تا پیش از ظهور صفویان شمار شیعیان محدود به چند شهر از چمله قم و کاشان بود که این شیعیان نیز با صفویه مشکل پیدا کردند و البته شیعیان مازندران زیدی بودند. کشتار مسلمانان و به ویژه قتل عام آنها در نماز چمعه تبریز به علت خودداری از دشنام به سه خلیفه اول نیز عملی ناپسند و زشت است و به نظر نمی رسد که مبنای قرانی داشته باشد
    .
    یک جوری گفتید جناب یوسف نژاد! که گفتم حتما می خواهید بگویید که مردم عراق هم عرب نیستند!!!!!!!!!!!

منظور از عرب، زبان عربی است، نه اینکه حتما از نژاد اعراب یک منطقه ی خاص باشند. پس شما بفرمائید بروید این نطق تاریخی تان را در اجلاس اتحادیه عرب ایراد کنید تا اعضای سوریه و فلسطین که بی خود آنجا نشسته اند! بدانند که عرب نیستند و بلند شوند و بروند دنبال یک کار دیگری!!!

اما حمله عمر نخیر برادر من اشتباه می کنید. عمر فقط به خاطر حسادت و حس قدرت طلبی و جاه طلبی و شهرت و خودبزرگ بینی اقدام به این کارها کرد. هیچ جای قرآن یا فرمایشات رسول خدا (ص)، برای عمر همچین نقشی در نظر گرفته نشده بود، و این انسان حسود رأسا به این فکر افتاد تا برداشت های وحشتناک خود از دین و قرآن را به اسم «اسلام عمری» به جهان صادر کند که بدبختانه موفق هم شد. اصلا ماجرای سقیفه را همین عمر پیش آورد. او تا دید علی (ع) سرگرم کفن و دفن پیامبر است، یک عده طماع و حسود را دور خودش جمع کرد و گفت، تا علی سرش گرم است، بیایید یک شورایی تشکیل دهیم و ابوبکر را خلیفه اعلام کنیم، بعد از آن اگر علی آمد و حق خودش برای امامت و خلافت را طلب کرد، استناد می کنیم به این حدیث پیامبر که فرمود: هرکس خواست امت را متفرق کند و وحدت امت را به هم بزند او را گردن بزنید، او را می کشیم.
    بخدا قسم همین بوده. اصلا امام حسین را امویان با توسل به همین حدیث گردن زدند.
    خاک بر سر دین فروشان و قرآن فروشان و علی فروشان و حسین فروشان. خاک بر سر انسان های ترسو و عافیت طلب نادان و متظاهر و سطحی نگر و بی بصیرت که دوست و دشمن و حق و باطل را نمی شناسند.
    یا مهدی ادرکنی
    ویرایش توسط ناصر یوسف نژاد : ۱۳۹۱/۰۸/۳۰ در ساعت ۱۴:۴۵

12. تشکر

نوشته
    502
    مورد تشکر
    636 پست
    حضور
    10 روز 22 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ای برادران شیعه ی من. ای قوم فارسی زبان. بخدا قسم بر تک تک ما واجب است امروز حمایت با قلب و زبان و دست از «بشار اسد». او از اعوان ماست و ما را در شرایط سخت یاری داد و از ما حمایت کرد. او دوست ما و از یاران با وفای تشیع راستین علویست. بخدا قسم از تک تک ما در روز قیامت در مورد حمایت از بشار اسد پرسیده می شود و این مرد امروز در خط مقدم جبهه مقابله با وهابیت و اسرائیل و آمریکا تنهاست. خاک بر سر ما اگر او را در این شرایط سخت تنها بگذاریم. خاک بر سر ما که بعد از او، به سراغ ما می آیند. بخدا قسم نقشه برای نسل کشی شیعه کشیده شده و این اتفاق خواهد افتاد اگر همچنان خنثی و بی اثر باشید و خودتان را به خواب بزنید. جواب خون خون است و جواب تجاوز تجاوز.
    بخدا قسم از سوریه دفاع کنید و هرکس توان دارد برود این کار را بکند. بخدا اگر امکان داشته باشد باید همه برویم. اینجا امروز نقطه ی تقابل اسلام علوی و اسلام عمری و اموی شده. اینجا محمد بن ابی بکر دیگری مورد تجاوز فرزندان بنی امیه قرار گرفته. نگذارید ماجرای محمد بن ابی بکر و حکومت مصر تکرار شود. اینجا صدای مظلومیت تشیع شنیده می شود. بیدار شوید ای شیعیان که اگر امروز بخوابید، فردا بر جنازه های شوهران و فرزندان و خانواده تان خواهید گریست. در همین جا، همین ایران
    یا مهدی ادرکنی
    ویرایش توسط ناصر یوسف نژاد : ۱۳۹۱/۰۸/۳۰ در ساعت ۱۴:۴۸

نوشته
    127
    مورد تشکر
    183 پست
    حضور
    8 روز 10 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با عرض سلام خدمت جناب خالد بن ولید
    یهودی دینش را عوض نمی کند
    دلیلش آموزه های یهودیت است یا علت دیگری دارد؟

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری