جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصیت نامه شهید«حسن پوست کن قلم»

نوشته
    3
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تعجب وصیت نامه شهید«حسن پوست کن قلم»

[بسم رب الشهدا

بنام خدای شهیدان

درود بر امام خمینی ، رهبر انقلاب وبنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ودرود بر تمام شهدای راه اسلام وقرآن
    سلام بر پدر مادر وبرادر وخواهر گرامیم
    پدر ومادر امیدوارم که حال شما خوب باشد وامیدوارم که همیشه کارهای شما برای رضای خدا باشد.
    پدر ومادر من چیزی که از شما می خواهم،اگر شهید شدم همچون مادرانی که شهید می دهند افتخار کنید ، خدا نکند یکدفعه با کشته شدن من دشمنان اسلام شما را از راه اسلام منحرف کنند واین آیه را همیشه را در نظر داشته باشید
    "یاایها الذین ءامنوا استعینوا بالصبر والصلوة إن الله مع الصابرین . ولا تقولو لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل أحیاء ولکن لاتشعرون"ای کسانی که ایمان آورده اید،از مقاومت وپایداری در راه خدا سختی ها و ناملایمات با دشمنان خدا ومردم با پیوند به خدا،از نماز کمک بگیرید وبدانید یار مقاومت کنندگان است . و به کسانی که در راه خدا کشته میشوند مرده نگویید ، بلکه زنده اند ولیکن شما نمیدانید.
    "الموت فی حیاتکم مقهورین والحیات فی موتکم قاهرین"مرگ در زندگی ذلت بار شماست وزندگی در مرگ با عزت شماست.
    پدر ومادر خدا ما را خلق نکرده فقط برای خوردن وخوابیدن ، بلکه خدا انسان را خلق کرده برای تکامل یعنی انسان هرچه بیشتر تکامل پیدا کند مسئولیت او نیز بیشتر می شود .
    پدر ومادر از همگی شما می خواهم که حرفهای شما شعار نباشد بلکه در عمل باشد که حالا خدا امتحان می کند شما را و امتحان خدا همان امتحانی است که پسرتان را در راه اسلام داده اید و یک چیز هم به شما بگویم که این امتحان کوچکی است که شما دادید.
    پدر ومادرم از شما تمنا دارم که برایم گریه نکنید زیرا روح من از این گریه ی شما ناراحت می شود .
    من ننگ می بینم که برادران سپاهی، بسیجی، ارتشی، وغیره بر روی مین می روند و صمیمی ترین برادرانمان جلوی چشممان عین بمب منفجر می شوند کدام انسان است که این ایثار و از جان گذشتگی را تحمل کند.
    مادر من از تو می خواهم که شیرت را حلالم کنی و اگر شما را ناراحت کردم مرا ببخشی و پدر اگر تو را ناراحت کردم و تو هم مرا ببخش و اگر برای هر کدام از شما ناراحتی ایجاد کردم جدا مرا ببخشید . باز هم می گویم برایم گریه نکنید چون خدا به شما امانتی داده و بعد آن امانت را از شما می خواهد دیگر گریه کردن برای چیست؟
    یک مسأله که واقعا یادم رفت بگویم این است که من فقط در راه اسلام می جنگم نه برای آب وخاک، برای هیچ کدام از اینها نمی جنگم.
    خدا موفق کند شما را وتمام مسلمین جهان را به امید پیروزی اسلام .
    چند دعا می کنم: خدایا این اماممان، این عامل وحدتمان را از جمیع بلایا حفظ بفرما.
    خدایا این انقلاب اسلامی را که ریشه کن کردن عمال ابر قدرتهاست به پیروزی نهایی برسان.
    خداحافظ پدر ومادر
    24/12/60
    بسیجی شهید حسن پوست کن قلم
    تاریخ تولد: 11/4/1346 اعزامی از مسجد ولی عصر(عج) دزفول ـــــــ لشکر ولی عصر(عج) دزفول
    تاریخ شهادت: 2/1/1362 محل شهادت در جبهه کرخه ـــــ عملیات فتح المبین ــــــ رمز عملیات "یازهرا(س)"

وعادتکم الاحسان وسجیتکم الکرم

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری