صفحه 2 از 2 نخست 12
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ♥╬♥╬♥دانلود رایگان نرم افزار قرآن با *صوت کامل ترتیل* و *ترجمه صوتی* برای جاوا و آندروید♥╬♥╬♥

نوشته
    5
    مورد تشکر
    13 پست
    حضور
    2 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام و عرض ادب
    خيلي ممنون ...خوشحال شدم اخرش درست شد.من فقط مرحله اخر رو انجام نميدادم يعني ذخيرش نميكردم والا مسير فايلارو هم عوض كردم
    بازم از اين نرم افزارهاي عالي بزارين...خداخيرتون بده

2. تشکر

نوشته
    3
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    2 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدای عالم و قادر
    با سلام خدمت شما عزیزان
    بنده مدتیست چند نرم افزار جدید قرآنی بر گوشی نصب کردم که سازنده های آن ایرانی است و اکثرا آنطور که پیداست از همدیگر تقلید کرده اند و بنابراین این مشکل در بقیه دیده میشه
    در هرصورت بنده وقتی برای خواندن آیات وارد این نرم افزار شدم مشاهده کردم که برای مثال کلمه (رب) در سوره ناس درون کتاب قرآن کریم به صورت کسره تلفظ میشود ولی در این نرم افزار فتحه گزاشته شده.البته قسمت معنی آن درست و صحیح هست عین قرآن کریم دست نوشت.البته بنده چندین نسخه قرآن را مطالعه کردم که همگی دارای کسره بودند ولی این نرم افزار در بعضی کلمات به جای کسره , فتحه قرار داده بود.
    آیا اینگونه تفاوتها باعث برگشتن معنی میشود؟آیا اشکال ندارد با همان تلفظ آیات درون این نرم افزار را قرائت کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید متشکرم
    اگر این سوال را در انجمنی غیر مربوط مطرح کردم لطفا خود مسئولین انجمن انتقال دهند بنده تازه واردم و هنوز وارد نیستم.متشکر
    ویرایش توسط asheghequran : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ در ساعت ۱۲:۳۳

نوشته
    3
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    2 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

این نسخه هم خطا داشت که به سایت انوار وحی گزارش دادم
    برای مثال در سوره ناس در این نرم افزار بر روی حرف ب از کلمه رب فتحه گذاشته شده که بنده در نسخه های متعدد قرآن کسره مشاهده کردم و همینطور چند کلمه و حرف دیگر.
    ویرایش توسط asheghequran : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ در ساعت ۰۳:۵۵

نوشته
    6,039
    مورد تشکر
    19,901 پست
    حضور
    120 روز 1 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    19
    گالری
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط asheghequran نمایش پست
    به نام خدای عالم و قادر
    با سلام خدمت شما عزیزان
    بنده مدتیست چند نرم افزار جدید قرآنی بر گوشی نصب کردم که سازنده های آن ایرانی است و اکثرا آنطور که پیداست از همدیگر تقلید کرده اند و بنابراین این مشکل در بقیه دیده میشه
    در هرصورت بنده وقتی برای خواندن آیات وارد این نرم افزار شدم مشاهده کردم که برای مثال کلمه (رب) در سوره ناس درون کتاب قرآن کریم به صورت کسره تلفظ میشود ولی در این نرم افزار فتحه گزاشته شده.البته قسمت معنی آن درست و صحیح هست عین قرآن کریم دست نوشت.البته بنده چندین نسخه قرآن را مطالعه کردم که همگی دارای کسره بودند ولی این نرم افزار در بعضی کلمات به جای کسره , فتحه قرار داده بود.
    آیا اینگونه تفاوتها باعث برگشتن معنی میشود؟آیا اشکال ندارد با همان تلفظ آیات درون این نرم افزار را قرائت کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید متشکرم
    اگر این سوال را در انجمنی غیر مربوط مطرح کردم لطفا خود مسئولین انجمن انتقال دهند بنده تازه واردم و هنوز وارد نیستم.متشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط asheghequran نمایش پست
    این نسخه هم خطا داشت که به سایت انوار وحی گزارش دادم
    برای مثال در سوره ناس در این نرم افزار بر روی حرف ب از کلمه رب فتحه گذاشته شده که بنده در نسخه های متعدد قرآن کسره مشاهده کردم و همینطور چند کلمه و حرف دیگر.
    سلام و عرض ادب
    بزرگوار موردی که اشاره کردید اشکال نیست در واقع در برخی از قرآنها وقتی حرفی تشدید داره و حرکتش کسره است کسره رو زیر تشدید-بالای حرف (در واقع بین حرف و تشدید) قرار میدن و فتحه رو بالای تشدید قرار میدن
    یاحق

نوشته
    1
    حضور
    26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا
    با سلام
    فایل رو نصب کردم فقط موقع نمایش بعضی نوشته ها رو بیرون از کادر نشون میده مثلا ایه دوم سوره بقره (تلک) رو داخل کادر نشون نمیده.چکار کنم

7. تشکر

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری