صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا علوم غربیه می تواند به درمان من کمک کند ؟

نوشته
    33
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    23 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

خونسرد آیا علوم غربیه می تواند به درمان من کمک کند ؟

سلام به همه
    من چند سئوال داشتم در علوم غریبه
    1- با اسم من و مادرم چه کارهایی میشه کرد . یکی از آشناهامون پرسیده . آدم خوبی هست می خواستم ببینم واسه چی ؟
    2-من معلولیت جسمی دارم یکی از دوستام می گفت برو پیش این افرادی که با جن ارتباط دارن شاید خوب شدی . البته من به شرع پایبندم و همچین کاری نمیکنم فقط می خواستم بپرسم من اگه برم پیش آدمهای خوبی که علوم غریبه بلدن میتونن کمکی به من بکنن؟
    3-من اصفهان زندگی می کنم کسی شخص عالم و خوبی رو میشناسه که بتونه به من کمکی کنه یا حداقل بگه بیماری من چی هست و چرا اینجوری شدم چون دکترا درست و حسابی تشخیص ندادن؟
    4- من چند سال پیش رفتم تهران پیش یه شیخی که بهش میگفتن دکتر نباتی که وقت میداد و پول هم نمیگرفت و مریضهایی رو شفا داده بود کسی مطلبی در این باره میدونه؟
    5-سئوال اول رو حتما جواب بدید
    ممنونم

کارشناس بحث : پاسخگوی اخلاقی 6

ویرایش توسط همکار مدیر سایت : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸ در ساعت ۲۱:۵۲

2.  

نوشته
    3,679
    صلوات
    13000
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    23 روز 19 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmoosavy نمایش پست
    سلام به همه
    1- با اسم من و مادرم چه کارهایی میشه کرد . یکی از آشناهامون پرسیده . آدم خوبی هست می خواستم ببینم واسه چی ؟
    2-من معلولیت جسمی دارم یکی از دوستام می گفت برو پیش این افرادی که با جن ارتباط دارن شاید خوب شدی . البته من به شرع پایبندم و همچین کاری نمیکنم فقط می خواستم بپرسم من اگه برم پیش آدمهای خوبی که علوم غریبه بلدن میتونن کمکی به من بکنن؟

کارشناس بحث : پاسخگوی اخلاقی 6

باسمه تعالی
    با سلام:
    بله علوم غریبه جزء علومی هستند که واقعیت دارند و افرادی که تبحر در این علوم دارند می توانند مشکلاتی را حل کنند. منتها در این عصر به هر کسی نمی شود اطمینان کرد چون افراد زیادی هستند که ادعا می کنند می توانند با واسطه ارتباط با جن و یا علوم غریبه مشکلات دیگران را برطرف کنند و چه بسا پول های هنگفتی هم از این راه به جیب می زنند و بسیاری از این شیادان توسط قانون دستگیر شدند.
    پس علوم غریبه حقیقت دارد ولی مدعیان دروغین آن در این عصر و شرایط فراوانند و ما باید مواظب این شیادان باشیم و البته افراد محدودی هم هستند که آگاهی کامل به این نوع علوم دارند.

و در رابطه با سوال اولتان باید عرض کنم یکی از علوم غریبه علم اعداد و حروف می باشد که جدولی پر می کنند تا به نتیجه برسند و چه بسا برای پر کردن آن جدول از اسامی خاصی مانند اسم بیمار و....استفاده می کنند.

ویرایش توسط سمیع : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲ در ساعت ۱۳:۵۵

نوشته
    33
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    23 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

من شنیدم با علم جفر میشه جواب سئوالات رو در آورد . تا چه اندازه میشه؟
    کسی رو میشناسید علم جفر بلد باشه؟
    شماره ای سایتی؟
    ترجیحا اصفهان باشه
    کسی که در قلبش مرض داره یه تمایلی به دشمن داره

نوشته
    2,426
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    26
    آپلود
    4
    گالری
    28

جهت اطلاع

به نام خدا

-من اصفهان زندگی می کنم کسی شخص عالم و خوبی رو میشناسه که بتونه به من کمکی کنه یا حداقل بگه بیماری من چی هست و چرا اینجوری شدم چون دکترا درست و حسابی تشخیص ندادن؟
    4- من چند سال پیش رفتم تهران پیش یه شیخی که بهش میگفتن دکتر نباتی که وقت میداد و پول هم نمیگرفت و مریضهایی رو شفا داده بود کسی مطلبی در این باره میدونه؟
    سلام دوست گرامی
    شما دقیقا از بیماریتون چیزی نگفتید؟!
    بنده شخصی رو می شناختم معروف به حاج آقا نصر بروجردی(محمد ابراهیم) روحانی بودند و در قم زندگی می کردند
    ولی به دلیل پاره ای از مشکلات در یک محل ثابت حضور نداشتند
    همون طور که پاسخگوی گرامی گفتند در این موارد خیلی باید مراقب باشید که کسانی که دکون باز کردند در این زمینه زیاد هستند
    بنده شخصا در اون زمانی که به این حاج اقا نصر مراجعه کردم استاد اخلاقم که در قم حضور داشتند ایشون رو تائید کردند
    چند سال پیش در باجک قم در حسینیه ای اقامت داشتند در حال حاضر هیچ اطلاعی از ایشون ندارم .
    چند تا از کتاب های حاج اقا در بازار یافت میشه مثل :
    آیه الکرسی طلسم عظیم القدر-ادای دین وقرض-رهنمای گرفتاران -هزارو یک ختم و... که تقریبا همه اونا دستوری هستند

در مورد حاج حسین قنبری قائم معروف به شیخ نباتی ، احساس می کنم مورد تائید تر باشند و تا اخرین خبری که دارم ایشون در همون مکان اولشون صبح ها مراجعان بیمار و بعد از ظهر ها مراجعانی که مشکلات مالی و همسرانی که بچه دارن نمی شوند رو پذیرا هستند
    بنده شخصا ایشون رو زیارت کردم و تنها با دادن نبات تبرک داده شده به شفای مریض و مشکلات مردم رسیدگی می کنند
    البته شرایط پذیرش ایشون فقط تلفنی هست که نوبت میده
    و به نظر می رسه در مورد کسانی که معتقد به شرعیات هستند جواب میده
    مثلا برای همسرانی که بچه دار نمی شوند شرایط پذیرش اینه که تا چهل روز نماز هیچ کدوم از مرد و زن قضا نشه و خانم حتما چادر به سر کنند
    بنده خودم موردی رو می شناسم که از این طریق بچه دار شدند(با رعایت کامل دستور)

یا علی(ع)

به نام خدا

[SIGPIC][/SIGPIC]

کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

(شادی روحشان صلوات)

آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
    و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

منو دل کندن از دل بر محاله...

یا علی

نوشته
    13
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    13 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام به همه
    3-من اصفهان زندگی می کنم کسی شخص عالم و خوبی رو میشناسه که بتونه به من کمکی کنه یا حداقل بگه بیماری من چی هست و چرا اینجوری شدم چون دکترا درست و حسابی تشخیص ندادن؟
    5-سئوال اول رو حتما جواب بدید
    ممنونم
    سلام .
    در پاسخ به سوال اولتون اینو میدونم که اسم هر فرد + اسم مادرش لازمه ی علم جفر و نوشتن تعویذات و یا طلسمات مختلف هست که با این تعویذها و یا طلسم ها میشه کارای مختلفی کرد .
    اما در مورد سوال دومتون : خیلی مراقب باشید . شما اگر خودتون رو به دست رمال ها و کسانی که با اجنه ارتباط دارن بسپارید در واقع راه نفوذ اجنه به وجود خودتون رو باز کردید و دستی دستی خودتون رو ممکنه به انواع و اقسام بیماری های روانی از افسردگی گرفته تا اسکیزوفرنی و .... مبتلا کنید . بهترین راه اینه که شفاتون رو از ذات مقدس پروردگار بخواید و یقین داشته باشید که فقط اوست که خیر و صلاح شما رو میدونه و چیزهایی که به نظر بد میان ممکنه در آینده سبب نتیجه های شگفت انگیزی بشن که عقل انسان در ابتدا از درک خیر و صلاحی که در کار هست عاجز باشه .

در مورد سوال آخرتون هم میدونم که همچین شخصی هست و اتفاقاً چند سال پیش دایی من بچه اش رو که معلولیت ذهنی داره پیش ایشون برد . اما نتیجه ای نداشت . با این حال از داییم شنیدم که کسانی اونجا بودن که جواب گرفته بودن . یحتمل جواب گرفتن یا نگرفتن از ایشون رابطه ی مستقیم با نیت فرد بیمار و عنایت خدا داره و نبات هایی که ایشون میدن درمان همه ی بیماران نیست .

نوشته
    33
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    23 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed133 نمایش پست
    به نام خدا

سلام دوست گرامی
    شما دقیقا از بیماریتون چیزی نگفتید؟!
    بنده شخصی رو می شناختم معروف به حاج آقا نصر بروجردی(محمد ابراهیم) روحانی بودند و در قم زندگی می کردند
    ولی به دلیل پاره ای از مشکلات در یک محل ثابت حضور نداشتند
    همون طور که پاسخگوی گرامی گفتند در این موارد خیلی باید مراقب باشید که کسانی که دکون باز کردند در این زمینه زیاد هستند
    بنده شخصا در اون زمانی که به این حاج اقا نصر مراجعه کردم استاد اخلاقم که در قم حضور داشتند ایشون رو تائید کردند
    چند سال پیش در باجک قم در حسینیه ای اقامت داشتند در حال حاضر هیچ اطلاعی از ایشون ندارم .
    چند تا از کتاب های حاج اقا در بازار یافت میشه مثل :
    آیه الکرسی طلسم عظیم القدر-ادای دین وقرض-رهنمای گرفتاران -هزارو یک ختم و... که تقریبا همه اونا دستوری هستند

در مورد حاج حسین قنبری قائم معروف به شیخ نباتی ، احساس می کنم مورد تائید تر باشند و تا اخرین خبری که دارم ایشون در همون مکان اولشون صبح ها مراجعان بیمار و بعد از ظهر ها مراجعانی که مشکلات مالی و همسرانی که بچه دارن نمی شوند رو پذیرا هستند
    بنده شخصا ایشون رو زیارت کردم و تنها با دادن نبات تبرک داده شده به شفای مریض و مشکلات مردم رسیدگی می کنند
    البته شرایط پذیرش ایشون فقط تلفنی هست که نوبت میده
    و به نظر می رسه در مورد کسانی که معتقد به شرعیات هستند جواب میده
    مثلا برای همسرانی که بچه دار نمی شوند شرایط پذیرش اینه که تا چهل روز نماز هیچ کدوم از مرد و زن قضا نشه و خانم حتما چادر به سر کنند
    بنده خودم موردی رو می شناسم که از این طریق بچه دار شدند(با رعایت کامل دستور)

یا علی(ع)
    سلام دوست من
    اسم دقیقش رو نمیدونم فقط میدونم بهش میگن استحاله نخاعی
    من قبلا پیش شیخ نباتی رفتم چند سال قبل
    البته اون موقع چندان پایبند شرعیات نبودم . ولی الان هم همچین توهفه ای نیستم.
    نمیدونستم درباره نازایی رو چه خوب شد گفتی خدا خیرت بده من برادرم مشکل بچه دار شدن داره پس بگم بره پیشش.
    لطفا اگر ممکنه شماره و آدرس شیخ نباتی رو به من بدید
    کتابهای حاج آقا نصر دقیقا درباره چی هست؟
    متشکرم از توجهتون
    ویرایش توسط masoudmoosavy : ۱۳۹۱/۱۱/۰۴ در ساعت ۰۹:۳۷

نوشته
    557
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 روز 17 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    14
    آپلود
    0
    گالری
    34

سلام و عرض ادب
    دوست عزیز چنانچه ممکن است شرح بیماری یا معلولیت خود را بازگو کنید

بیماری یا معلولیت ها انواع گوناگون و شدت و ضعف های مختلف دارند
    بعضی از بیماریها قابل علاج و بعضی صعب العلاج و متأسفانه بعضی لاعلاج هستند
    با توجه به تجارب گوناگون تعداد تبهکاران و شیادان در مقوله این نوع درمان بسیار بسیار بیشتر از افراد ناکارآمد در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی هستند
    بنابراین عقل حکم میکند سیر معالجه خود را در مسیری پی بگیرید که احتمال دغل و فریبکاری در آن بسیار کمتر باشد و اگر خسارتی هم به شما وارد شود مراجع بیشتر و بهتری جهت پیگیری در دسترس باشد
    موفق باشید
    جان نباشد جز خبر در آزمون
    هر که را افزون خبر جانش فزون

نوشته
    33
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    23 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد67 نمایش پست
    سلام .
    در پاسخ به سوال اولتون اینو میدونم که اسم هر فرد + اسم مادرش لازمه ی علم جفر و نوشتن تعویذات و یا طلسمات مختلف هست که با این تعویذها و یا طلسم ها میشه کارای مختلفی کرد .
    اما در مورد سوال دومتون : خیلی مراقب باشید . شما اگر خودتون رو به دست رمال ها و کسانی که با اجنه ارتباط دارن بسپارید در واقع راه نفوذ اجنه به وجود خودتون رو باز کردید و دستی دستی خودتون رو ممکنه به انواع و اقسام بیماری های روانی از افسردگی گرفته تا اسکیزوفرنی و .... مبتلا کنید . بهترین راه اینه که شفاتون رو از ذات مقدس پروردگار بخواید و یقین داشته باشید که فقط اوست که خیر و صلاح شما رو میدونه و چیزهایی که به نظر بد میان ممکنه در آینده سبب نتیجه های شگفت انگیزی بشن که عقل انسان در ابتدا از درک خیر و صلاحی که در کار هست عاجز باشه .

در مورد سوال آخرتون هم میدونم که همچین شخصی هست و اتفاقاً چند سال پیش دایی من بچه اش رو که معلولیت ذهنی داره پیش ایشون برد . اما نتیجه ای نداشت . با این حال از داییم شنیدم که کسانی اونجا بودن که جواب گرفته بودن . یحتمل جواب گرفتن یا نگرفتن از ایشون رابطه ی مستقیم با نیت فرد بیمار و عنایت خدا داره و نبات هایی که ایشون میدن درمان همه ی بیماران نیست .
    سلام
    من کلا با اون دوستم که این پیشنهاد رو بهم داد قطع رابطه کردم . هر وقت ما رو میدید میگفت مشروب می خوای برات بیارم!!!
    تعویذات و یا طلسمات از نظر شرعی مشکلی نداره؟ چه کارهایی میشه کرد بیشتر توضیح بدید؟
    لطفا شماره شیخ نباتی رو بهم بدید
    ممنونم

نوشته
    33
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    23 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط متحیر نمایش پست
    سلام و عرض ادب
    دوست عزیز چنانچه ممکن است شرح بیماری یا معلولیت خود را بازگو کنید

بیماری یا معلولیت ها انواع گوناگون و شدت و ضعف های مختلف دارند
    بعضی از بیماریها قابل علاج و بعضی صعب العلاج و متأسفانه بعضی لاعلاج هستند
    با توجه به تجارب گوناگون تعداد تبهکاران و شیادان در مقوله این نوع درمان بسیار بسیار بیشتر از افراد ناکارآمد در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی هستند
    بنابراین عقل حکم میکند سیر معالجه خود را در مسیری پی بگیرید که احتمال دغل و فریبکاری در آن بسیار کمتر باشد و اگر خسارتی هم به شما وارد شود مراجع بیشتر و بهتری جهت پیگیری در دسترس باشد
    موفق باشید
    من تا کلاس سوم مشکلی نداشتم کم کم دچار ضعف شدم تا اول راهنمایی متوجه نمیشدم بعدش به تکلیف رسیدم یکی دو سال بعد مشکلم بیشتر شد رفتم چند تا دکتر ولی نمیدونستم چه مشکلی دارم پدرم چیزی نگفت بعدش رفتم کلاس بدن سازی دیدم اصلا قوی نمیشم با بیماریم کنار اومدم . نسبت به هم سنهام ضعیفتر بودم . بعدش رفتم پیش شیخ نباتی فکر کنم از اون موقع روند بیماریم کند شد.
    متاسفانه به دلیل ضعف عضلات فشار روی مفاصلم بیشتر شد تا مفاصلم درد گرفت مجبور شدم از فعالیتم کم کنم . روزی نیم ساعت تو خونه راه میرم ولی در موارد دیگه نیاز به کمک دارم.
    التماس دعا
    ویرایش توسط masoudmoosavy : ۱۳۹۱/۱۱/۰۴ در ساعت ۱۱:۳۸

نوشته
    557
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 روز 17 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    14
    آپلود
    0
    گالری
    34

سلام و عرض ادب خدمت شما
    با توجه به توضیح کوتاه و چند کلمه ای که شما در پست قبل گفتید «استحاله نخاعی»
    احتمالاً بیماری شما ALS Amyotrophic lateral sclerosis یا بیماری لو گهریگ Lou Gehrig's Disease است
    که ممکن است یا مغز و یا نخاع را درگیر کند
    علت این بیماری نامشخص است (برخی بیماران زمینه ارثی دارند)اما به نظر می‌رسد فرایندهای التهابی که در این موتور نورون‌ها اتفاق می‌افتد، دلیل بروز آن باشد.
    این بیماری در اثر معیوب بودن ژن SOD۱ ممکن است بوجود آمده باشد. اما تاکنون علت دقیق ابتلا به ALS شناخته نشده‌است.

یماری ALS درمان خاصی به جز درمان علائم ندارد ولی به تازگی نیز استفاده از سلولهای بنیادی پیشنهاد شده‌است.

متأسفانه با این نگرانی و اضطراب از علت ،سیر و درمان بیماری، و احتمالاً یأس و سر خوردگی از درمان باید یاداور شد که پایداری انسان همواره شگفتی ساز است
    از جمله استیفن هاوگینگز مشهورترین شخصی که به این بیماری دچار است
    او در شرح حال خود میگوید: من به اندازه کافی از این جهان بهره برده ام و جای شکایتی ندارم به جز ناراحتی کوچکی به نام ALS
    آیا علوم غربیه می تواند به درمان من کمک کند ؟

با آرزوی سلامتی برای شما‏
    جان نباشد جز خبر در آزمون
    هر که را افزون خبر جانش فزون

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری