صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تقدیر از مدیر سابق سایت آقای زارع و خوش آمد به مدیر جدید آقای امیرخانی

نوشته
    2,614
    مورد تشکر
    6,104 پست
    حضور
    47 روز 22 ساعت نامشخص
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    3

بنام حضرت دوست

باسلام خدمت همکاران و کاربران محترم

ضمن تقدیر وتشکر از اظهار لطف همه عزیزان و عذر خواهی به اطلاع میرساند به دلیل مشکل فنی موجود در تاپیک که بعضی از پست ها را نشان نمیداد از موضوع کپی گرفته شد و به همین دلیل تشکر دوستان از پست های یکدیگر حذف شده است .

در پناه قرآن موفق و موید باشید

نوشته
    11,936
    مورد تشکر
    35,145 پست
    حضور
    33 روز 7 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    406
    آپلود
    94
    گالری
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط همکار تدوین نمایش پست

به نام خدا
    با سلام و عرض ادب
    بنده هم از زحمات و تلاشهاي مشفقانه مدير توانمند و با قابليت سايت جناب حجة الاسلام و المسلمين آقاي زارع و همكار محترم مدير سايت تشكر و قدر داني مي كنم .

با سلامی مجدد
    بله جا داره از همکار مدیر سایت هم بینهایت تشکر کنیم که واقعا زحمات زیادی کشیدند
    امیدوارم در پناه قرآن همیشه موفق باشند و سربلند
    و ما را از دعای خیر خودشون محروم نکنند و از یاد نبرند
    و به زودی زود شاهد حضور این دو بزرگوار در سایت باشیم

در پناه خدا
    یا علی

ویرایش توسط ╫❀نیایش❀╫ : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ در ساعت ۱۲:۵۶

ماهی ها از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند

و

چون دریا آرام شد خود را اسیر تور صیادان یافتند.

تلاطم های زندگی حکمتی از جهان هستی است...

پس از خدا بخواهیم دلمان آرام باشد نه اطرافمان

نوشته
    4,165
    مورد تشکر
    16,131 پست
    حضور
    91 روز 19 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    1001

سلام تقدیر از مدیر سابق سایت آقای زارع و خوش آمد به مدیر جدید آقای امیرخانی

صد حیف که از حضور مدیر سایت و همکارشون از فردا بی بهره خواهیم بود اصلا فکرش رو نمیکردم یه روزی برسه که استاد زارع و همکارمدیر سایت ، کانون رو ترک کنن ...گرچه میدونستم هر سلامی خداحافظی ای هم در پی داره اما خیلی زود بود این خداحافظی ..

در هر حال چاره ای نیست باید سوخت و ساخت و چاره ای نیست جز اینکه با دلی پر از غم و اندوه از زحماتتون تشکر کنم ، از زمینه های فعالیتتون اعم از ... خوش اخلاقیتون ، نظمتون و ... دوستان گفتن منم بابت همه ی زحمات بی وقته تون تشکر میکنم و حلالیت میخوام ازتون بابت همه ی کم کاری ها یا وقتی مسئله ای رو متوجه نمیشدم مدام سوال پیچتون میکردم و با صبر و حوصله پاسخ میدادید امیدوارم ببخشید و حلال کنید .

در آخر آرزو میکنم زود زود زود مجددا شاهد حضورتون در سایت باشیم و همچنین آرزو میکنم زیر سایه ی امام زمان عج هر جا که هستید موفق و پیروز و پایدار باشید .

التماس دعا دارم از حضورتون
    ویرایش توسط ✿ عاشق قرآن ✿ : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ در ساعت ۱۳:۰۵
    »»» لطفا برای برآورده شدن حاجت همه ی حاجتمندان دعا کنید «««

دانلود کنید تا زندگیتون
    (بــنــدگــیــتــون) عوض بشه
    »»» مشاهده پست حاوی لینک دانلود + توضیحات «««
    جلد 1
    جلد 2

جلد 3

۞۞ کلاس مجازی حفظ قرآن کریم ۞۞
    »»» جوانها کلیک کنند ««

نوشته
    3,211
    مورد تشکر
    9,875 پست
    حضور
    98 روز 15 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    0

به عنوان کمترین عضو سایت، قدردانی و تشکر خودم رو از ایشون ابراز میکنم. امیدوارم همیشه در پناه خدا شاد و سلامت و موفق باشند
    شبی مجنون به لیلی گفت کِی معشوق بی همتا
    تو را عاشق شود پیدا ولی......

نوشته
    5,067
    مورد تشکر
    28,275 پست
    حضور
    133 روز 6 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

سلام
    دلم میخواد بنویسم . بسیار هم بنویسم البته من بلد نیستم لوتی منشانه بنویسم . نه ! کانون جای این خبرا نیست . کانون یک سایت متبرک هست . متبرک به نام قرآن . اصلا این گونه حرفا جایی نداره اینجا
    من به سبک خودم مینویسم بدون کپی برداری از القاب ، بدون هیچ رنگ و ریا ..
    من
    یک دختر معمولی و البته کم تجربه و کم توفیق در زمینه کارهای قرآنی بر حسب تصادف با کانون آشنا شدم .
    مفتخرانه بیش از 5 سال هست که در این سایت بودم .
    شاید خیلی ها باشن که بیشتر من حضور دارن و داشتن اما برکتی که من از اخلاص در این سایت در زندگی شخصی خودم دیدم ، در هیچ مرتبه ی شغلی و کاری دیگه ام ندیدم
    ما داریم از سفره ای نعمت برمیداریم که مخلصانه پایه گذاری شده و متواضعانه و مدبرانه اداره شده تا بحال
    ماشالله هنوز هم هر سایتی که راه می افته کاربر فعال و اخلاق مدار میخواد اول جایی که یادش می افته کانون هست
    ایده و طرح نو و ابتکاری میخواد بازم هم یاد کانون می افته

جالب تر از همه این که با وجود این همه رقیب هنوز هم کانون مسلما و مسلما و مسلما بی رقیب (توجه کنین بی رقیب) هست . اگر کسی فکر بغیر از این میکنه افکارش دچار مشکل هست
    کانون طبق تجربه شخصی من تا بحال دو دوره رو به خوبی پشت سر گذاشته
    یک : پاسخ به اکثریت غریب به اتفاق شبهات
    دو : تدوین و جمع بندی تمام شبهات مطرح شده در سایت

کمتر سایت پاسخگویی ای در این مدت کم این روند رو طی کرده . این ها همه مدیون زحمات تمام کسانیست که تا بحال با هر سختی و مشقتی که بوده در اداره سایت خون دل خوردند علی الخصوص حاج آقای زارع که به هر ترتیبی بود کانون رو در زمان خودش از طوفان هایی نجات دادن که شاید احتمال خاموشی چراغ سایت میرفت . با این وجود افتخاری رو برای سایت به ارمغان آوردن که کانون گفتگوی قرآنی شد تنها انجمن تخصصی مرکز ملی ...
    حالا من که سهمی نداشتم در این موفقیت ها ولی واقعا
    اساتید ، همکار مدیر سایت
    ، همکار تدوین و تک تک کاربران از جون و دل مایه گذاشتن برای این سایت .
    صمیمانه ازشون تشکر میکنم . امیدوارم که خداوند بهترین ها رو نصیبشون کنه و عالی ترین مقدرات رو براشون رقم بزنه

ویرایش توسط iranproud : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ در ساعت ۱۶:۳۱

نوشته
    2,352
    مورد تشکر
    7,533 پست
    حضور
    28 روز 19 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    14

جناب خادم و همکارشان

فضای سایت سنگین شده

به جهت بسیاری محاسن شما رفتنتان باعث تاثر دوستان ست .

از دید من حقیر علاوه بر زحمات بی شائبه ی شما عزیزان ،متانت و سعه صدر شما و همکارتان در مواجه شدن با مسائل نمود بسیاری داشته ،

حداقل با همچون منی ،که جداً شرمنده ام و امیددارم مرا عفو کنید.

امیدواریم که مراجعه کنید.

نوشته
    5,067
    مورد تشکر
    28,275 پست
    حضور
    133 روز 6 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

ببخشید که سطح حرف زدن من پایین هست . من بلد نیستم لغات قلمبه سلمبه که معلوم نیست پشتش چه نیاتی نهفتس رو به زبون بیارم .
    جناب حاج آقای زارع ، همکار محترم مدیر سایت امیدوارم هر جا که هستین سراسر زندگیتون منور به نور قرآن باشه . چرا که نوری که در این سایت به تداوم حیاتش کمک کردین نوری الهی است .
    امیدوارم همواره قرآن شافع و حامی شما در تک تک مراحل زندگیتون باشه
    از خداوند میخوام که بر شما در کسوت تبلیغ و تعلیم دین مبین اسلام و کلام نورانی حق با کلام نافذ و عزم راسخ از گزند دشمنان در امان باشید و موفق تر از قبل باشید .
    ان شالله

خدایا
    در برابر هرآنچه انسان بودن را به تباهی می کشاند مرا با نداشتن و نخواستن رویین تن کن .

نوشته
    26,365
    مورد تشکر
    68,289 پست
    حضور
    22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    26
    آپلود
    0
    گالری
    8953

نقل قول نوشته اصلی توسط iranproud نمایش پست
    سلام
    دلم میخواد بنویسم . بسیار هم بنویسم البته من بلد نیستم لوتی منشانه بنویسم . نه ! کانون جای این خبرا نیست . کانون یک سایت متبرک هست . متبرک به نام قرآن . اصلا این گونه حرفا جایی نداره اینجا

جالب تر از همه این که با وجود این همه رقیب هنوز هم کانون مسلما و مسلما و مسلما بی رقیب (توجه کنین بی رقیب) هست . اگر کسی فکر بغیر از این میکنه افکارش دچار مشکل هست
    کانون طبق تجربه شخصی من تا بحال دو دوره رو به خوبی پشت سر گذاشته
    یک : پاسخ به اکثریت غریب به اتفاق شبهات
    دو : تدوین و جمع بندی تمام شبهات مطرح شده در سایت

کمتر سایت پاسخگویی ای در این مدت کم این روند رو طی کرده . این ها همه مدیون زحمات تمام کسانیست که تا بحال با هر سختی و مشقتی که بوده در اداره سایت خون دل خوردند علی الخصوص حاج آقای زارع که به هر ترتیبی بود کانون رو در زمان خودش از طوفان هایی نجات دادن که شاید احتمال خاموشی چراغ سایت میرفت . با این وجود افتخاری رو برای سایت به ارمغان آوردن که کانون گفتگوی قرآنی شد تنها انجمن تخصصی مرکز ملی ...
    حالا من که سهمی نداشتم در این موفقیت ها ولی واقعا
    اساتید ، همکار مدیر سایت
    ، همکار تدوین و تک تک کاربران از جون و دل مایه گذاشتن برای این سایت .
    صمیمانه ازشون تشکر میکنم . امیدوارم که خداوند بهترین ها رو نصیبشون کنه و عالی ترین مقدرات رو براشون رقم بزنه

بنام تو ای قرار هستی

سلام و عرض ادب احترام

دوست خوبم با صحبت های شما تمام و کمال موافقم. کانون مکانی متبرک و مقدس و نورانی ست و کانون گفتگوی قرآنی قطعا و یقینا تا به امروز بدون هیچ شک و شبهه ای بی رقیب ترین و اولین و برترین سایت تخصصی پاسخگویی بوده و امیدوارم که ان شاء الله به یاری قرآن و علیرغم میل کسانی که نمی توانند این برتری را ببیند و بپذیرند همچنان بی رقیب و بی نظیربماند.

همچنین با اطمینان کامل میگم که خادمین قرآنی کانون شریف ترین ، نجیب ترین ، با اخلاق ترین و متواضع ترین کاربران اینترنتی هستند که جز برای رضای خدا و اعتلای قرآن کریم قدم بر نمیدارند و وجود و حضورشون در این فضا مایه سربلندی و افتخار است .

باتوجه به اینکه دیگر در بین دوستان نخواهم بود جا داره که مجددا از مدیریت بی نظیر جناب آقای زارع که مطمئنم هیچکس جای خالی ایشان را در این سایت پرنخواهد کرد و خلا ء وجودشان تا بازگشت دوباره همچنان باقی خواهد ماند ، از زحمات کارشناسان محترم سایت ،‌ مدیر محترم فنی ،‌ همکار ارجمند مدیرسایت ، همکار ارجمند تدوین ، دوست خوب و متواضعم خادم قرآنی نشریات خانم مهندس iranproud و تک تک همکاران گرامی که افتخار همکاری و همراهی با آنها را طی این سه سال داشتم و همچنین کاربران عزیز سایت تقدیر و تشکر کنم . و همچنین تقدیر و تشکر می کنم از زحمات همکاران خوبم در انجمن اخلاق و عرفان که طی این مدت صمیمانه بامن همکاری بی نظیری چه در انجمن اخلاق و عرفان وچه درتهیه و تکمیل ویژه نامه های سایت داشتند .

نیازی به ارسال استعفاء نمی بینم ، عدم حضورم نشان استعفاست . لذا بدینوسیله از همه عزیزان خداحافظی می کنم(البته قبلا ازاساتید ارجمند و همکارانم خصوصی خداحافظی کرده بودم) و از همگی التماس دعا دارم.

موفق و موید و مستدام باشید

ویرایش توسط ║★║فاطمی║★║ : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳ در ساعت ۱۷:۴۶

نوشته
    3,983
    مورد تشکر
    9,378 پست
    حضور
    57 روز 15 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

«رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَ رَضُوا عَنْهُ أُولئِكَ حِزْبُ اللَّهِ أَلا إِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْمُفْلِحُونَ»
    خدا از آنها خشنود است، و آنان نيز از خدا خشنودند آنها «حزب اللَّه» اند بدانيد «حزب اللَّه» پيروزان و رستگارانند (مجادله، 22)

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمينَ»
    خداوند بهترين حافظ، و مهربانترين مهربانان است (یوسف، 64)

أَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ أَبیها، وَ بَعلِها وَ بَنیها، وَ السِّرِ المُستَودَعِ فیها، بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلمُک

خدایا! صلوات و درود تو بر فاطمه، و بر پدر فاطمه، و بر همسر فاطمه، و بر دو پسر فاطمه، و بر آن سرّی که در فاطمه به ودیعه نهاده ای؛ به آن تعداد که علم تو آن را در بر می گیرد.

نوشته
    1,530
    مورد تشکر
    2,890 پست
    حضور
    21 روز 1 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام و عرض ادب و احترام

بنده هم به عنوان یک خادم قرانی که چند ماهی است که افتخار خدمت به قران را در عرصه مجازی به عهده دارم و در این مدت از فضای با صفا و مطمئن و امنی که در سایه مدیریت هوشمندانه حجة الاسلام و المسلمین جناب آقای زارع و همکارمحترم مدیرسایت ، فراهم شده بود،برخوردار بودم و از حسن رفتارو آموزه های مدیریتی ،این دو بزرگوار، بسیار آموختم . حق یارتان .

و اما سرکار خانم فاطمی گرامی ، از فعالیت عالی و بی نظیر سرکار عالی ،بسیار بهره برده ام .از عدم حضور شما هم متأسف می باشم . شما بزرگواران ،حق عظیمی به گردن بنده دارید، سپاسگزار و منت پذیرم و آرزوی سلامتی و موفقیت در تمام عرصات زندگی ،بندگی و علمی را برایتان دارم .

به امید بازگشت و حضور مجدد شما بزرگواران .

کوچکترین خادم قرانی

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری