جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آغاز پذيرش سراسري حوزه‌هاي علميه خواهران سال92 (بدون آزمون ورودی)

نوشته
    2,954
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    16 روز 10 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    611

آغاز پذيرش سراسري حوزه‌هاي علميه خواهران سال92 (بدون آزمون ورودی)

یارب
    آغاز پذيرش سراسري حوزه‌هاي علميه خواهران از اول اسفند 91

پذيرش سراسري حوزه‌هاي علميه خواهران از اول اسفند ماه آغاز مي‌شود و تا 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

معاون آموزش حوزه‌هاي علميه خواهران خبر داد:

آغاز پذيرش سراسري حوزه‌هاي علميه خواهران از اول اسفند 91

معاون آموزش حوزه‌هاي علميه خواهران کشور گفت: پذيرش سراسري حوزه‌هاي علميه خواهران از اول اسفند ماه آغاز مي‌شود و تا 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی با بيان اينکه ثبت‌نام از متقاضيان ورود به حوزه‌هاي علميه خواهران به صورت اينترنتي انجام می پذیرد اضافه کرد: متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي
    www.whc.ir ضمن دريافت دفترچه راهنماي پذيرش و خرید کارت ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

معاون آموزش حوزه‌هاي علميه خواهران تصريح کرد: در شيوه ديگر پذيرش، داوطلبان با مراجعه به واحدهاي آموزشي سطح دو و سطح سه،ضمن دریافت دفترچه راهنمای پذیرش و کارت ثبت نام نسبت به ثبت نام از طریق اینترنت اقدام نمایند.
    وي هزينه ثبت نام براي متقاضيان هر يک از مقاطع سطح دو (کارشناسي) و سطح سه (کارشناسي ارشد) را 60 هزار ريال ذکر کرد و افزود:‌ امکان پرداخت اين وجه از طريق سامانه مديريت پذيرش و سنجش حوزه‌هاي علميه خواهران فراهم آمده است.

وي اضافه کرد: در هر يک از اين دو شيوه، داوطلبان کد رهگيري دريافت مي‌کنند و در هر يک از مراحل پذيرش، مي‌توانند از طريق سامانه مديريت پذيرش و سنجش حوزه‌هاي علميه خواهران از وضعيت خود مطلع شوند.

ایشان در پایان افزودند: سال های گذشته برای سنجش سطح علمی داوطلبان(ورودی سطح دو) آزمون کتبی برگزار می شد ولی از سال تحصیلی 93-92 آزمون ورودی حذف گردید و سوابق علمی داوطلب (معدل کل) به عنوان معیار سنجش سطح علمی جایگزین شد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به این ادرس مراجعه کنید
    http://www.whc.ir/

یاعلی

یارب

يا رب منم جويان تو يا خود تويى جويان من

اى ننگ من تا من منم من ديگرم تو ديگرى

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری