صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: •▪•●ஜ●•▪• خاطرات شما از زیارت امام رضا علیه السلام •▪•●ஜ●•▪•

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

راهنما •▪•●ஜ●•▪• خاطرات شما از زیارت امام رضا علیه السلام •▪•●ஜ●•▪•

باسلام و صلوات
    امام جواد علیه السلام فرمودند: خیلی ها به قبر مبارک جدم امام حسین علیه السلام میروند ولی همه آنها شیعه اثنی عشری نیستند اما کسانی که قبر پدرم را در توس زیارت میکنند قطعا شیعه اثنی عشری هستند.
    با احترام به محضر مبارک تمامی معصومین این بخش هم با اجازه مسئولین سایت به خاطرات سفر زیارتی مشهد مقدس اختصاص بیابد تا ان شاالله وجو مبارک ثامن الحج را در این سایت بیشتر پررنگ تر گردد.

اول خودم
    راستش را بخواهید هر وقت مریض میشم میرم امام رضا علیه السلام
    دوست دارم جای این بیت شعر که میگه طبیب مرا کرده جواب یا امام رضا سلام (امام رضا ع ضامن شده)
    بگم
    طبیب مرا داده شفا یا امام رضا سلام (خدا و ائمه گناهانم را پاک شده و شروع زندگیم با توجه خاص ایشان باشد در کسب توفیقات اخروی)
    چرا که یا طبیب من لا طبیب له نام خداست
    و دوستدار ائمه بودن و زیارت با معرفت ایشان نشانه عملی گفتار رسول الله است که از خدا و عترت جدا نشید.

2.  

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

رفتن به زیارت امام رضا برای دیدن امام زمان عج
    یادمه آخرین باری که رفتم امام رضا ع با پسر عموم مجردی رفتیم که هم فال باشه هم تماشا!
    هم درخواست همسر کنیم هم امام زمان عج را ملاقات کنیم
    خدائیش همسر که گرفتیم شاید هم حضرت را دیدیم اما نشناختیم
    روز شهادت امام رضا ع اونجا بودیم و یاد سخن پیامبر بزرگ اسلام افتادیم که فرمودند هر وقت ماه ربیع الاول شد آن را به من خبر دهید و ما هم سلامی به پیامبر بزرگ اسلام کردیم و خبر آمدن ماه ربیع الاول را به ایشان دادیم.

نوشته
    113
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام
    السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا(ع)
    قربون آقا.سعادت سفر به مشهد مقدس که از اول تا اخرش لذت و سعادت و خاطره شیرین است.حتی اگر با سختی توام باشه.باز می دونی در خونه حبیبی می خواهی بروی که هر چی از رئوف بودنش بگیم باز کم گفتیم.وقتی به خاطر خواسته های دنیوی حتی میری باز اقا قول داده 3 جا بیاد سراغت.دیگه از این بالاتر !!
    ان شالله آقا بطلبه دوباره بریم پابوس
    قسم دادن اقا 3 بار به جواد عزیزش (ع) خیلی تاکید شده
    ویرایش توسط یا حسین(ع) : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹ در ساعت ۰۲:۲۷
    يا اَبا عَبْدِاللّهِ اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَىْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّهِ

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام.....
    من که اینقدر بی لیاقتم که هروقت خواستم برم یه مشکلی پیش اومدونرفتم وآقا هنوز نطلبیده.....شایدم هنوز درک نکردم چیزیو......... همه جا رفتم تقریبا اما مشهدو هنوز نه-آخه هرکسی که رفته عاشق برگشته و واسه رفتن دوباره اشتیاق داره ووقتی واسم از حرم تعریف میکنن وچیکارا کردن ووقتی اشک میریزن وخالصانه میگن کاش قسمت بشه دوباره بریم -فقط بهشون حسرت میخورم که چه زود خدا حاجتشونو برآورده میکنه.......نمیگم اشتیاق ندارم-دارم اما هروقت حرمشو میبینم وصدای نقاره هاشو از تلویزیون میبینم میگم ای کاش منم اونجا بودم.......صدای نقاره هاش یه حس خاصیو در من ایجاد میکنه که نمیدونم چیه...........

یه جای مقدسی رفتم که عاشقش شدم وبرگشتم و لحظه شماری میکنم که دوباره برم وبا خاطراتش واقعا حسی قشنگی بهم دست میده............

داستانی ندارم جز اینکه دوس دارم اون حسی که زائرا بعدازرفتن حرم امام رضا(ع) در وجودشون ایجاد میشه-اگه خدا قسمت کردو آقا طلبید ورفتم-در منم بوجود بیاد........

هرکی رفت التماس دعا دارم.........
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

نوشته
    3,335
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    13 روز 21 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط راهیان عشق نمایش پست
    سلام.....
    من که اینقدر بی لیاقتم که هروقت خواستم برم یه مشکلی پیش اومدونرفتم وآقا هنوز نطلبیده.....شایدم هنوز درک نکردم چیزیو......... همه جا رفتم تقریبا اما مشهدو هنوز نه-آخه هرکسی که رفته عاشق برگشته و واسه رفتن دوباره اشتیاق داره ووقتی واسم از حرم تعریف میکنن وچیکارا کردن ووقتی اشک میریزن وخالصانه میگن کاش قسمت بشه دوباره بریم -فقط بهشون حسرت میخورم که چه زود خدا حاجتشونو برآورده میکنه.......نمیگم اشتیاق ندارم-دارم اما هروقت حرمشو میبینم وصدای نقاره هاشو از تلویزیون میبینم میگم ای کاش منم اونجا بودم.......صدای نقاره هاش یه حس خاصیو در من ایجاد میکنه که نمیدونم چیه...........

یه جای مقدسی رفتم که عاشقش شدم وبرگشتم و لحظه شماری میکنم که دوباره برم وبا خاطراتش واقعا حسی قشنگی بهم دست میده............

داستانی ندارم جز اینکه دوس دارم اون حسی که زائرا بعدازرفتن حرم امام رضا(ع) در وجودشون ایجاد میشه-اگه خدا قسمت کردو آقا طلبید ورفتم-در منم بوجود بیاد........

آبجی گل این حرفو نزن
    ان شالله بعد از رمضان یه فرصتی جور بشه و به ارزوت برسی
    من که این روزا همش ارزو میکنم کاشکی حرم امام رضا بودم خوشا به سعادت کسایی که شبای احیاء رو تو حرمم
    حتما برای ما دعا کنن

اللهم صل علی محمد و آل محمد

http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=6060

نوشته
    113
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط راهیان عشق نمایش پست
    سلام.....

یعنی تا الان هیچوقت نرفتید حرم؟
    یا اینکه مثلا کودک بودید و رفتید؟
    در هر 2 صورت فقط یک چیزی به شما می گم
    اینکه من یقین دارم همانطور که وقتی کسی میره حج با تمام وجود بهش میگن التماس دعا.باید به کسی هم که برای اولین باره میره امام رضا (ع) بگیم واقعا التماس دعا!!!
    بزرگوار اگر بدانید چه گوهر گرانبهائی در انتظار شماست.چه موقعیتی!!! مطمئن هستم هر جور شده (البته طلبیدن اقا هم شرطه )تو همین ماه رمضان حتی شده یک روزه برید حرم می رید و بر میگردید

شکی نیست وقتی کسی دعوت می شه مشهد و اقا میزبانه.حتی 1000 بار هم که رفته باشد باز مهمانی خوبی برایش ترتیب می دهند و حاجت روا میشه و برمیگرده(البته اگر حاجتش خیر باشه و به صلاحش) ولی در کل دست خالی برگشتن از مشهد من تاحالا ندیدم!!
    ولی این مهمانی برای شما که تاحالا نرفتی و یا هر کسی که تاحالا نرفته خیلی ویژه تره!!
    مطئمن هستم یکبار که مشرف بشوید اونوقت این حس رو با هیچ چیزی تو دنیا عوض نخواهید کرد!! به امید اینکه این سعادت هر چه زودتر نصیب همه عزیزان بشه
    تو را بخدا مشرف شدید ما رو هم در دعاهاتون در حرم دعا کنید.
    یا امام رضا(ع)
    ویرایش توسط یا حسین(ع) : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹ در ساعت ۰۲:۳۶
    يا اَبا عَبْدِاللّهِ اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَىْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّهِ

نوشته
    113
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

حرم تو فقط خراسان نیست
    دل من هم شده رضا آباد
    آمدم تا که حرفهایم را
    بزنم با تو ، هر چه بادا باد
    چشم در چشم حلقه های ضریح
    دست در دست پنجره فولاد
    با دلی غرق خواهش آمده ام
    قسمت می دهم به جان جواد
    کربلای مرا هم امضا کن
    راه آن را به روی من وا کن

•▪•●ஜ●•▪• خاطرات شما از زیارت امام رضا علیه السلام •▪•●ஜ●•▪•

نوشته
    113
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 15 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

همین الان کلیپی رو دانلود کردم شما هم تمایل داشتید دانلود کنید
    اولش دو نفر دارن با امام رضا صحبت میکنن
    خیلی جالب حاجت می خوان.زنه میگه اقاجان منم گدا.یک گدای پررو.تا بهم ندی نمیرم اقا جان!!
    بعدش هم اهنگ امده ام پناهم بده معروف که واقعا هر وقت می شنوم حالم دگرگون میشه

دانلود

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیلان نمایش پست
    آبجی گل این حرفو نزن
    ان شالله بعد از رمضان یه فرصتی جور بشه و به ارزوت برسی
    من که این روزا همش ارزو میکنم کاشکی حرم امام رضا بودم خوشا به سعادت کسایی که شبای احیاء رو تو حرمم
    حتما برای ما دعا کنن
    ایشاا...-ولی وقتایی سفرزیارتی واسم پیش اومده که اصلا توشرایطش نبودم-درواقع آمادگیشونداشتم-اما واقعا بهش نیاز داشتم.درضمن توتابستون اینقدر درس و کارو...ریخته سرم که بخوامم نمیتونم-اما شاید معجزه ای بشه و آقا بطلبه-تو اون شرایط واقعا لذت بخشه......
    آره واقعا-خوشبحال کسایی که شبای احیاء حرم باشن.....

یا علی
    مردن رو که همه بلدن...

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یا حسین(ع) نمایش پست
    یعنی تا الان هیچوقت نرفتید حرم؟
    یا اینکه مثلا کودک بودید و رفتید؟
    در هر 2 صورت فقط یک چیزی به شما می گم
    اینکه من یقین دارم همانطور که وقتی کسی میره حج با تمام وجود بهش میگن التماس دعا.باید به کسی هم که برای اولین باره میره امام رضا (ع) بگیم واقعا التماس دعا!!!
    بزرگوار اگر بدانید چه گوهر گرانبهائی در انتظار شماست.چه موقعیتی!!! مطمئن هستم هر جور شده (البته طلبیدن اقا هم شرطه )تو همین ماه رمضان حتی شده یک روزه برید حرم می رید و بر میگردید

شکی نیست وقتی کسی دعوت می شه مشهد و اقا میزبانه.حتی 1000 بار هم که رفته باشد باز مهمانی خوبی برایش ترتیب می دهند و حاجت روا میشه و برمیگرده(البته اگر حاجتش خیر باشه و به صلاحش) ولی در کل دست خالی برگشتن از مشهد من تاحالا ندیدم!!
    ولی این مهمانی برای شما که تاحالا نرفتی و یا هر کسی که تاحالا نرفته خیلی ویژه تره!!
    مطئمن هستم یکبار که مشرف بشوید اونوقت این حس رو با هیچ چیزی تو دنیا عوض نخواهید کرد!! به امید اینکه این سعادت هر چه زودتر نصیب همه عزیزان بشه
    تو را بخدا مشرف شدید ما رو هم در دعاهاتون در حرم دعا کنید.
    یا امام رضا(ع)
    سلام.....نه واقعا نرفتم-خونوادم به دلایل مختلفی رفتن و یه بارم خواستم تا مرزش برم اما نشد...
    دلم نمیخواد همین جوری برم وآقا هم بزور منو تولیست مهموناش جا بده..........دلم میخواد واقعا بطلبه............
    امید دارم که برم-نمیدونم شاید با دلی شکسته یا و....

بازم امید بخدا..........یاعلی
    مردن رو که همه بلدن...

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری