نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: كاربر برتر از نظر شما

رأی دهندگان
33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سربازان گمنام

7 21.21%
  • عمار رهبری

15 45.45%
  • فداها ابوها

2 6.06%
  • سعادتمند

9 27.27%
صفحه 1 از 43 12311213141 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

نوشته
    7,382
    صلوات
    500
    تعداد دلنوشته
    8
    مورد تشکر
    11 پست
    حضور
    60 روز 10 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    281

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

ضمن عرض سلام و درود خدمت همکاران و کاربران گرامی

با موافقت مدیریت محترم سایت، جهت بهبود فعالیت کاربران و ایجاد انگیزه ی بیشتر و بهتر در سایت، تصمیم بر این شد که هر ماه کاربران برتر توسط مدیران بخش ها انتخاب شوند و توسط مدیرمحترم فنی (
    Masoomi) عناوینی زیر نام کاربری ایشان قرار گیرد.

و این امر تحقق نمی پذیرد مگر با همکاری شما

به این صورت که كاربرنمونه از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکاران مدیر سایت( حکمت ، طاهر، طوبی، مدیر اجرایی) ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها ، انتخاب مي شود.

شرايط انتخاب

رعايت و احترام به قوانين حاكم بر كانون گفتمان قران.

فعاليتي در خور توجه و قابل قبولي در طول ماه از ايشان شاهد باشیم.

ارائه مطالب مفید در پستهای ارسالی ، که مورد استفاده بقيه كاربران كانون نيزباشد.

در حفظ صمیمیت و دوستی و آرامش محيط قرانی سایت با رعایتادب سهیم باشد.

نحوه انتخاب كاربران نمونه

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)کاربران نمونه در پايان هر ماه از طريق معرفي خادمين قراني انجمن هاي مختلفانتخاب خواهند شد.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)بعد از تائید کاندیداهای اعلام شده توسط خادمین انجمن ها مبنی بر داشتنشرایط اولیه ، در بخش مدیریت سایت موضوعی ایجاد خواهد شد تحت عنوان نظر سنجی انتخاب کاربر نمونه ومدیر سایت و هر کدام از خادمین انجمن ها وهمکاران مدیر سایت و پاسخگویان و خادمین کتابخانه و گالری حق رای خواهند داشت.

3)ازبين كاربران معرفي شده 3 نفر برتر توسط خادمين محترم قرآن معرفي مي شوند.

امتيازات كاربران نمونه

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)آیدی كاربر نمونه به مدت يك ماه به رنگ مخصوص كاربر نمونه به شرط عدم انجام تخلف در آن ماه تغيير ميابد.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)عنوان كاربر نمونه به مدت يك ماه جايگزين عنوان قبلي كاربر مورد نظرخواهدشد.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)در زیر عنوان کاربر نمونه لوگو یا طرحی خاص قرار خواهد گرفت.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)در صورتی که کاربری بتواند سه بار عنوان کاربر نمونه را کسب نماید هدیه ای قرآنی خدمتشان ارسال خواهد شد.

اهداف:

1- پیگیری بهترو بیشتر مطالب و استفاده ی بیشتر از مطالب آسمانی که در این سایت درج می گردد.

2- تشویق و ترغیب کاربران و ایجاد رقابتی سالم بین ایشان که در آخرنیز به تقویت روحیه ی مدیران عزیز می انجامد و خستگی را از تن ایشان می زداید.

درصورتیکه پیشنهاد و نظری در رابطه با این طرح دارید،

متشکر می شوم اگر مطرح بفرمایید.

التماس دعا

ویرایش توسط *عرفانی* : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰ در ساعت ۱۱:۳۳

2.  

نوشته
    941
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 روز 21 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صدفی نمایش پست

ضمن عرض سلام و درود خدمت همکاران و کاربران گرامی

با موافقت مدیریت محترم سایت، جهت بهبود فعالیت کاربران و ایجاد انگیزه ی بیشتر و بهتر در سایت، تصمیم بر این شد که هر ماه کاربران برتر توسط مدیران بخش ها انتخاب شوند و توسط مدیرمحترم فنی (
    Masoomi) عناوینی زیر نام کاربری ایشان قرار گیرد.

و این امر تحقق نمی پذیرد مگر با همکاری شما

به این صورت که كاربرنمونه از بين كليه كاربران كانون به غیر از مدیر سایت ، همکاران مدیر سایت( حکمت ، طاهر، طوبی، مدیر اجرایی) ، همکار تدوین ، پاسخگویان ، خادمین انجمن ها ، انتخاب مي شود.

شرايط انتخاب

رعايت و احترام به قوانين حاكم بر كانون گفتمان قران.

فعاليتي در خور توجه و قابل قبولي در طول ماه از ايشان شاهد باشیم.

ارائه مطالب مفید در پستهای ارسالی ، که مورد استفاده بقيه كاربران كانون نيزباشد.

در حفظ صمیمیت و دوستی و آرامش محيط قرانی سایت با رعایتادب سهیم باشد.

نحوه انتخاب كاربران نمونه

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)کاربران نمونه در پايان هر ماه از طريق معرفي خادمين قراني انجمن هاي مختلفانتخاب خواهند شد.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)بعد از تائید کاندیداهای اعلام شده توسط خادمین انجمن ها مبنی بر داشتنشرایط اولیه ، در بخش مدیریت سایت موضوعی ایجاد خواهد شد تحت عنوان نظر سنجی انتخاب کاربر نمونه ومدیر سایت و هر کدام از خادمین انجمن ها وهمکاران مدیر سایت و پاسخگویان و خادمین کتابخانه و گالری حق رای خواهند داشت.

3)ازبين كاربران معرفي شده 3 نفر برتر توسط خادمين محترم قرآن معرفي مي شوند.

امتيازات كاربران نمونه

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)آیدی كاربر نمونه به مدت يك ماه به رنگ مخصوص كاربر نمونه به شرط عدم انجام تخلف در آن ماه تغيير ميابد.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)عنوان كاربر نمونه به مدت يك ماه جايگزين عنوان قبلي كاربر مورد نظرخواهدشد.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)در زیر عنوان کاربر نمونه لوگو یا طرحی خاص قرار خواهد گرفت.

♥✿♥ انــتــخــاب کــاربـــر نــمــونــــه ی کــانـــونــــی ♥✿♥(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)در صورتی که کاربری بتواند سه بار عنوان کاربر نمونه را کسب نماید هدیه ای قرآنی خدمتشان ارسال خواهد شد.

اهداف:

1- پیگیری بهترو بیشتر مطالب و استفاده ی بیشتر از مطالب آسمانی که در این سایت درج می گردد.

2- تشویق و ترغیب کاربران و ایجاد رقابتی سالم بین ایشان که در آخرنیز به تقویت روحیه ی مدیران عزیز می انجامد و خستگی را از تن ایشان می زداید.

درصورتی که پیشنهاد و نظری در رابطه با این طرح دارید،

متشکر می شوم اگر مطرح بفرمایید.

التماس دعا

سلام علیکم فقط میتونم بگم دست مریزاد عااااااالیه!

------------------
    أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
    أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
    أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
    أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
    اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
    "اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"

نوشته
    4,144
    صلوات
    71
    تعداد دلنوشته
    17
    مورد تشکر
    30 پست
    حضور
    89 روز 17 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    1001

سلام

همه ی قسمتهاش خوب و عالیه فقط یه مورد ای کاش آیدی کاربر نمونه نامش عوض نمیشد و فقط تصویری زیر آیدی قرار میگرفت به عنوان کاربر نمونه ، چرا که اگه نام فرد عوض بشه افراد از کجا بدونن ایشون چه شخصی بودن

چیزی که من از گفته ی شما دستگیرم شد این بود که به جای آیدی فرد که مثلا صدفی یا خادم زهرا نوشته ... نوشته میشود کاربر نمونه ... اگه اشتباه متوجه شدم برام توضیح بدید ممنون میشم .

»»» لطفا برای برآورده شدن حاجت همه ی حاجتمندان دعا کنید «««

دانلود کنید تا زندگیتون
    (بــنــدگــیــتــون) عوض بشه
    »»» مشاهده پست حاوی لینک دانلود + توضیحات «««
    جلد 1
    جلد 2

جلد 3

۞۞ کلاس مجازی حفظ قرآن کریم ۞۞
    »»» جوانها کلیک کنند ««

نوشته
    941
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 روز 21 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ║✿║خادم زهرا║✿║ نمایش پست
    سلام

همه ی قسمتهاش خوب و عالیه فقط یه مورد ای کاش آیدی کاربر نمونه نامش عوض نمیشد و فقط تصویری زیر آیدی قرار میگرفت به عنوان کاربر نمونه ، چرا که اگه نام فرد عوض بشه افراد از کجا بدونن ایشون چه شخصی بودن

چیزی که من از گفته ی شما دستگیرم شد این بود که به جای آیدی فرد که مثلا صدفی یا خادم زهرا نوشته ... نوشته میشود کاربر نمونه ... اگه اشتباه متوجه شدم برام توضیح بدید ممنون میشم .

بله دقیقا اگه منظورتون همونی هست که خواهر گلم خانم خادم الزهرای عزیز می فرمایند باشه ترجیح میدم جسارتا!...که نام کاربر باشه وعنوان نمونه بهش اضافه بشه!!!لطفا

ویرایش توسط عطیه سادات : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰ در ساعت ۱۲:۱۸

------------------
    أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
    أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
    أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
    أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
    اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
    "اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"

نوشته
    6,353
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    31 روز 12 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    286

سلام به همگی
    ولی من فکر میکنم منظورشون اینه که رنگ کاربر نمونه تغییر و زیر اسم کاربر عنوان کاربر نمونه نوشته میشه
    مثلا:
    معز الاولیاء
    کاربر نمونه

نوشته
    4,144
    صلوات
    71
    تعداد دلنوشته
    17
    مورد تشکر
    30 پست
    حضور
    89 روز 17 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    1001

نقل قول نوشته اصلی توسط معز الاولیاء نمایش پست
    سلام به همگی
    ولی من فکر میکنم منظورشون اینه که رنگ کاربر نمونه تغییر و زیر اسم کاربر عنوان کاربر نمونه نوشته میشه
    مثلا:

کاربر نمونه
    سلام اگه اینطوری باشه که عالیه مشکلی نیست خدا قوت .

»»» لطفا برای برآورده شدن حاجت همه ی حاجتمندان دعا کنید «««

دانلود کنید تا زندگیتون
    (بــنــدگــیــتــون) عوض بشه
    »»» مشاهده پست حاوی لینک دانلود + توضیحات «««
    جلد 1
    جلد 2

جلد 3

۞۞ کلاس مجازی حفظ قرآن کریم ۞۞
    »»» جوانها کلیک کنند ««

نوشته
    726
    صلوات
    28
    تعداد دلنوشته
    3
    مورد تشکر
    123 پست
    حضور
    96 روز 4 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    16

سلام و عرض ادب

با تشکر از سرکار خانم صدفی بزرگوار و همکرانشان

و نیز با سپاس از همکاران بزرگواری که در هم اندیشی شرکت کردند .

بنده هم معتقدم این گونه طرح های تشویقی در راستای ماندگاری و جذب کاربران در انجمن بسیار موثر است .

آجرکم الله فی الدارین

نوشته
    2,954
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    16 روز 10 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    611

یارب
    باسلام سروران گرام

یه پیشنهاد:برای انتخاب کاربر نمونه بهتر نیست کاربران هم در نظر سنجی شرکت داشته باشند؟
    مدیران پیشنهاد بدهند و کاربران هم در انتخاب شرکت کنند!!

یاعلی

یارب

يا رب منم جويان تو يا خود تويى جويان من

اى ننگ من تا من منم من ديگرم تو ديگرى

نوشته
    1,109
    صلوات
    49
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    36 روز 15 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    2

سلام
    ممنون واقعا عالیه حرف نداره!

کارتان را برای خدا نکنید
    برای خدا کار کنید...
    تفاوتش زیاد نیست فقط همین قدر که ممکن است امام حسین (ع) در کربلا باشد و من در حال کسب علم برای رضای خدا.....
    شهید آوینی
    =================================™
    سلامتی رهبر معظم انقلاب صلوات:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...uiGyQnbl1I4zLw
    بی تو،تا دنیاست،دنیایی ندارم...
    اللهم عجل لولیک الفرج

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

نقل قول نوشته اصلی توسط صدفی نمایش پست
    امتيازات كاربران نمونه

سلام و خسته نباشید
    ممنون بابت این موضوع زیبا
    آقا اجازه ؟
    من دارم میگذارم خودم رو جای یک کاربر بگین خب؟
    این امتیازات چه شوری در من ایجاد میکنه؟ چه انگیزه ای به من میده ؟
    الان در زمانی هستیم که دیگه کلا انجمن های گفتگو دارن جای خودشون رو به سایر شبکه های اجتماعی میدن و به اصطلاح پوست اندازی میکنن اما ما باید همچنان جذابیت فروم رو حفظ کنیم برای کاربران .
    نمیدونم چه امتیازی میشه داد که باعث بشه این رقبت ایجاد بشه اما احساس میکنم که اینها کافی نیستند .
    قبلا هم چند سری خواستن این طرح رو عملیاتی کنن اما متوقف شد امیدوارم تجربیات گذشته هم مرور شده باشه و برای اتفاقاتی برای اونها افتاد هم فکر شده باشه من برای نمونه لینک دو تاپیکش رو دارم اما احساس میکنم تاپیک های بیشتری داشت

http://www.askquran.ir/thread20473.html

http://www.askquran.ir/thread18633.html

صفحه 1 از 43 12311213141 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری