دائره المعارف دانستنیهای اسلامی ( معارف و معاریف )دائره المعارف دانستنیهای اسلامی ( معارف و معاریف ) دائره المعارف دانستنیهای اسلامی ( معارف و معاریف )

دائره المعارف دانستنیهای اسلامی ( معارف و معاریف )


دائره المعارف دانستنیهای اسلامی ( معارف و معاریف )‌ اثر ارزشمند سید مصطفی حسینی دشتی می باشد که برای اولین بار در اینترنت توسط کتابخانه همراه شهید غلامرضا زهره منش بعد از ساعت ها تلاش با دو فرمت جاوا و آندروید ارائه گردید . این نرم افزار را تقدیم می کنم به تمامی عزیزانی که با نظرات سازنده خود بنده را ترغیب به ساخت این دائره المعارف کردن و بنده را در ساخت کتابخانه همراه شهید غلامرضا زهره منش یاری می دهند .

فعالسازی از این نرم افزار حذف گردید تا کاربران به راحتی و به صورت رایگان بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند . از دوستان تقاضا می شود حداقل نظرات و پیشنهادات خود را برای بنده ارسال کنند تا بتوانم در نسخه های دیگر کتابخانه ایرادات و نقص ها را بر طرف نمائیم


منبع : سایت الشیعه www.al-shia.org

بهای کتاب : اهداء سه صلوات برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و قرائت فاتحه به روح عموی شهیدم ، شهید غلامرضا زهره منش می باشد .

سازنده : کتابخانه الکترونیکی شهید غلامرضا زهره منش (www.zlib.ir)


دائره المعارف دانستنیهای اسلامی ( معارف و معاریف )


( بهای دریافت کتاب سه صلوات برای سلامتی امام زمان (عج) و اهداء یک فاتحه به روح شهید غلامرضا زهره منش می بـاشـد . )- در صورتی که کتاب مورد نظر از لینک بالا دریافت نمی شود می توانید برای دریافت این کتاب به بخش " لینک های دانلود " رفته و آن را از لینک های سایت های دیگر دریافت نمائید.
با همکاری
سایت هم کتاب
سایت گفتمان قرآنی
مـوسسه فـرهنـگی یـاس نبی (ص)
پـایگـاه مقـاومـت شهـداء شهـر رستمـکلا

( شادی روح امام و شهداء و سلامتی آقا امام زمان صلوات )