جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آغاز مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۹
  نوشته
  277
  مورد تشکر
  949 پست
  حضور
  2 روز 17 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  80
  آپلود
  0
  گالری
  0

  آغاز مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل
  مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل به بانوانی که حجاب و پوشش مناسب داشتند آغاز شد.

  در ادامه اجرای طرح امنیت اخلاقی و طی سنوات گذشته همزمان با نیمه فصل بهار و نزدیک شدن به تابستان مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در تهران از بعد از ظهر سه‌شنبه آغاز شد.
  در نخستین روز اجرای این طرح ماموران پلیس امنیت اخلاقی با استقرار در میادین مهم شهر ضمن اهدای گل به بانوانی که حجاب و پوشش مناسب داشتند به افراد بد پوشش تذکر دادند.
  به گزارش ایسنا، اجرای این طرح طی روزهای آتی در سایر نقاط پایتخت توسعه می یابد.
  سردار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ اجرای این طرح را در راستای خواست شهروندان عنوان و ابراز امیدواری کرد که بانوان مانند سال‌های گذشته ضمن رعایت پوشش خود در فصل گرما با ماموران پلیس امنیت اخلاقی همکاری لازم را داشته باشند.
  آغاز مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل

  سردار احمدرضا رادان، جانشین فرمانده ناجا چندی پیش در حاشیه آغاز طرح انضباط اجتماعی در فرماندهی انتظامی تهران‌بزرگ و ۱۷ کلانشهر گفته بود که اخیرا مردم نگرانی‌هایی داشته‌اند مبنی بر این که برخی افراد در بعضی از شهرها به صورت مانکنی در خیابان و اتومبیل‌ها مشاهده شده که گویا این افراد در حال سنجش و بررسی رفتار جامعه، برای انجام اقدامات بعدی هستند که به واسطه حکم قانون و درخواست مردم، پلیس با این افراد هنجارشکن که به نوعی خود را به نمایش می‌گذارند، برخورد می‌کنند.
  وی در مورد خودروهایی که مانکن‌ها در آن دیده می‌شوند، گفت: این خودروها نیز توقیف و به پارکینگ منتقل می‌شود تا نسبت به سیر مراحل قانونی اقدام شود.
  به گفته رادان، تلاش شده که هزینه تخلف این ناهنجاری نیز افزایش یابد.
  وی همچنین با بیان اینکه در بحث برخورد با بدپوششان، پلیس تنها به سراغ استفاده‌کنندگان نمی‌رود، گفته بود که شناسایی و برخورد با تولید و توزیع‌کنندگان این گونه لباس‌ها نیز در دستور کار است.
  جانشین فرمانده ناجا در ادامه به فروشندگان این گونه لباس‌ها توصیه کرد که تا فرصت باقی است، نسبت به جمع‌آوری این لباس‌ها اقدام کنند.  وی با بیان اینکه در طرح امنیت اجتماعی، علاوه بر برخورد با بدپوششان و مزاحمان نوامیس، موضوع زنان خیابانی نیز در نظر گرفته شده است، تاکید کرده بود که طبیعی است گروهی، خانه‌های امنی را به عنوان خانه فساد پیدا می‌کنند که در این طرح جمع‌آوری و انهدام خانه‌های فساد نیز مورد توجه است که مردم می‌توانند علاوه بر اعلام گزارش، نسبت به انجام شکایت از افراد نیز اقدام کنند.
  سردار حسین رحیمی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز در این راستا با اشاره به دستور اخیر دادستان تهران درمورد تشدید برخورد با مظاهر علنی فساد به ایسنا گفته بود که بر اساس طرح امنیت اخلاقی و برخورد با مظاهرعلنی فساد در مورد جرایم مشهود، خودروی متخلفان علاوه بر اعمال قانون سه هفته توقیف می‌شوند.
  وی تصریح کرده بود که‌ خودروی افراد بدون حجاب، بد حجاب یا افرادی که رفتارهای خلاف عفت عمومی در خودرو انجام دهند، مزاحمین نوامیس و خودروهایی که دارای آلودگی صوتی باشند مشمول اجرای این طرح خواهند بود.
  سرار اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده ناجا نیز چندی پیش با اشاره به آغاز دور جدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی، این طرح را یک مطالبه مردمی دانسته و گفته بود که همانطور که بارها تاکید شده، طرح امنیت اجتماعی یک طرح دائمی است و فکر می‌کنم به کار بردن کلمه آغاز مناسب نباشد اما ممکن است با توجه به شرایط خاص کشور، نوع مطالبات مردم و تغییرات فصلی، برخی از طرح‌های اجرایی ناجا در مقاطعی شدت بیشتری یابد و در اولویت ماموریتی قرار بگیرد.
  وی یادآور شده بود که در جدیدترین نظرسنجی انجام شده، موضوع برخورد با اراذل اوباش و مزاحمان نوامیس مردم، توزیع کنندگان مواد مخدر، سارقان خرد و افراد بدپوشش از خواسته‌های اصلی مردم از پلیس است.
  سردار منتظر المهدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی نیز در این خصوص با اشاره به این که به مقوله بدحجابی باید به صورت ریشه‌ای توجه شود به ایسنا گفته بود که طرح امنیت اخلاقی در راستای صیانت از شان و منزلت زنان اجرایی می‌شود که در این راستا همه مسایل مشخص و معین شده است و حتی پرسنل زن پلیس نیز آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند و ابعاد جامعه شناسی و روانشناسی در این بحث رعایت شده است.
  وی در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر کلی بودن مصادیق بدحجابی گفته بود که زنان می‌دانند که چه حجابی سالم و درست است و پلیس با آن چیزی که شان زنان را کاهش می‌دهد، برخورد می‌کند.
  معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان اینکه تمامی روش‌ها و شیوه‌های برخورد با بدحجابان و بدپوششان مشخص شده است، افزوده بود که نیروی انتظامی به دنبال امنیت اجتماعی است و به همین دلیل در ابتدا از شیوه اغنایی استفاده می‌شود.
  وی با بیان اینکه پس از شیوه اغنایی، از شیوه‌های ترغیبی و تشویقی استفاده می‌شود، گفته بود که در مرحله پایانی و به عنوان آخرین درمان بحث اجبار و شیوه‌های سلبی توسط ماموران اجرایی می‌شود.
  آغاز مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل
  http://www.effat.ir/fa/item/1233961-...%AF%D9%84.html


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  52
  مورد تشکر
  277 پست
  حضور
  3 روز 6 ساعت 57 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  0  اصل کار، کار زیبایی است؛

  اما بماند که از بس قحط النسائه!!! ، بعضی از همین هایی که گل میگیرند و تشویق می شوند، حداقل حجاب اسلامی را هم رعایت نکرده اند!

  بابا بچه مسلمون ها! یک تار موی زن نامحرم اگر بیرون باشه، در روایات به ما گفتن از موش آویزونش می کنن تو قیامت.

  متأسفانه، همه چی برای ما به خصوص کلان شهر نشین ها قبحش ریخته! از بس دیدیم، عادی شده؛

  ولی به جان خودم قسم، زن بد پوشش که گاهی بدی پوششش از لختی کامل هم مهیج تر است، به جان خودم قسم، شیطان مجسم است که در هر لحظه صدها نفر رو به گناه می اندازه، و مثلا اگه دو ساعت می ره بیرون و برمی گرده ، خدا می دونه چند هزار نفر رو به گناه انداخته، مقدمات گسست چند خانواده، رو فراهم کرده ، گاهی حتی گناهان بالاتر و سخت تر و ...... .


  برای ما عادی شده، اما حکم خدا ثابته!!!!!

  بترسیم از عاقبت خودمون با این جامعه!
  با این زنان که ...... !


  خدایا برسان فرج ولیت را!


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۹
  نوشته
  4,159
  صلوات
  71
  تعداد دلنوشته
  17
  مورد تشکر
  16,110 پست
  حضور
  91 روز 16 ساعت 40 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  1001  نقل قول نوشته اصلی توسط حقیقت طلب نمایش پست
  اما بماند که از بس قحط النسائه!!! ، بعضی از همین هایی که گل میگیرند و تشویق می شوند، حداقل حجاب اسلامی را هم رعایت نکرده اند!
  سلام بله قبول دارم .. اما به نظر من بازم کار درستی میکنن که گل رو تقدیم همچین خواهرانی هم میکنن چرا که به نظرم مشوقه و باعث میشه ان شاء الله دفعه ی بعد که اومدن بیرون بهتر از این بار بیان بیرون ... به نظر من نتیجه اش مثبت میشه .. ان شاء الله
  نقل قول نوشته اصلی توسط حقیقت طلب نمایش پست
  متأسفانه، همه چی برای ما به خصوص کلان شهر نشین ها قبحش ریخته! از بس دیدیم، عادی شده؛
  دقیقا همینطوره اتفاقا یکی از آفتهای آخر الزمان همینه دیگه که قبح گناه ها ریخته میشه و مردم کتمان گناه میکنن و گناه رو بزرگ جلوه نمیدن ... الان اگه بهشون بگید میگن بابا مگه چیه یه سر مو که چیزی نیست .. برو بقیه رو ببین ! به اونا تذکر بده ! حالا یه مچ دست که به جایی بر نمیخوره ! آستینچه گرمم میشه بپوشم اصلا نمیتونم احساس خفگی میکنم ... جوراب که اصلا نمیتونم بپوشم .. انگار یکی گلوم رو فشرده میکنه و به حالت خفگی میرسم ...

  اینا رو از نزدیکان خودم زیاد شنیدم .

  »»» لطفا برای برآورده شدن حاجت همه ی حاجتمندان دعا کنید «««

  دانلود کنید تا زندگیتون
  (بــنــدگــیــتــون) عوض بشه
  »»» مشاهده پست حاوی لینک دانلود + توضیحات «««
  جلد 1
  جلد 2

  جلد 3

  ۞۞ کلاس مجازی حفظ قرآن کریم ۞۞
  »»» جوانها کلیک کنند ««

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود