صفحه 384 از 384 نخست ... 284334344354364374382383384
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: √ ๑۩๑آلاچــیـــق ســـبــز کانـــونـــی هـــا ๑۩๑

نوشته
    1,491
    مورد تشکر
    8,073 پست
    حضور
    43 روز 15 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق نمایش پست

یعنی آلاچیق مال ماست پرچم دخترا بالاست
    دخترونه ،پسرونه که نیست ،شخصا هیچ تعصبی به دختر و پسر بودن یه تاپیک توی انجمن ندارم،اتفاقا دوست دارم همه از هر قشر و جنسیتی توی مباحث شرکت کنند،اینجوری باعث رشد میشه ولی اگه مدام گفته بشه اینجا برا ما،شاید یکی هم که رد میشه میگه این بمونه برا خودشون و رغبت شرکت در مباحث رو دیگه نداره
    یا غِيَاثَ الْمُسْتَغِيثِينَ‏
    أَنَا عَبْدُكَ الضَّعِيفُ الذَّلِيلُ الْحَقِيرُ الْمِسْكِينُ الْمُسْتَكِينُ‏
    الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو
    به فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا

2. تشکرها 3

نوشته
    29,649
    مورد تشکر
    40,800 پست
    حضور
    123 روز 15 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست
    در خانه ما یک نفر هست که مرغ سوخاری خیلی دوست داره
    سلام

خب خودتون هستید

این مخلفات که براتون زدند مرغ سوخاری و شیر و پودر و اینا یه کم مجلسی هست!!

مرغ اگه گوشت بدون استخوان باشه بهتره پودر سوخاری از آرد سوخاری بهتر هست برای سرخ کردن

کمی پودر سیر بزنید کافیست خود سوخاری بیشتر ادویه ها ونمک داره همین کافیه سرخش کنید

شیر هم نمی خواد بزنید کافیه پودر سیر بزنید و تخم مرغ هم اجباری نیست چون خود پودر وقتی با گوشت مرغ باشه همین جوری هم نرم هست راحت می شه باهاش مخلوط کرد و سرخ کرد

فقط روغن نباید کم باشه روغن برای سرخ کردن باید شناور باشه!!

اولش آتیش زیاد کنید بعد کم کنید و بعد از زیرورو کردن دوباره شعله زیاد کنید که خوب مغز پخت بشه

یادش به خیر سفر مکه که بودیم خیلی سیب زمینی سوخاری و مرغ سوخاری خوشمزه ای درست می کردند به حاجی ها می دادند یعنی واقعا پذیرایی از حجاج بود

داخل اتوبوس هم که می رفتیم برای غارثور و کوه احد همراهان حسابی باخودشون آبمیوه و نوشابه های خیلی خوشمزه داشتند

هرجا هم بقالی بودبدو بدو می رفتند اسنک های حاوی سبزی های بسیار معطر و خوشمزه می گرفتند و یه پلاستیک بزرگ پرخوراکی یه لقمه چپ می شد!!

اصلا اونجا اشتهات بازمی شد حیف که آب و هواش زیاد مناسب ما نیست شبه جزیره است من به مسئول کاروان گفتم:

این جا دعای حضرت ابراهیم(ع)پشت سرش بوده که شده این قدر زیارتگاه وگرنه محل زندگی نیست که نیست!!

ولی درکل خاطرات خوب و خوشی داریم و دارم خصوصا که اون زمان ارزونی بود و خیلی خوش گذشت الان برای یه جج45میلیون باید نفری خرج کنه

ما حج عمره رفتیم

خدا نصیب همه ی مشتاقان بیت الله حرام قرار بده ان شاء الله

یادمه برگشتنی یکی پرسید: مکه بهتر بود یا مدینه؟!

جواب دادم مدینه انگار خونه ی خودت هست احساس غربت نمی کنی

مکه انگار خونه ی خدا مادر بزرگت باشه که اومدی پیشش بشینی!!

خیلی از جواب من خوشحال شد

امیدوارم شما هم خوشحال شده باشید

√ ๑۩๑آلاچــیـــق ســـبــز کانـــونـــی هـــا ๑۩๑

√ ๑۩๑آلاچــیـــق ســـبــز کانـــونـــی هـــا ๑۩๑

نوشته
    76
    مورد تشکر
    230 پست
    حضور
    3 روز 5 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق نمایش پست
    خب خودتون هستید
    سلام

اگر خودم بودم، با شجاعت می گفتم که خودم مرغ سوخاری دوست دارم و اصلا دنبال یادگیریِ طرز پختش در خانه نمی رفتم.
    از دستور آشپزی تان تشکر می کنم.
    خدا عمره تان را قبول نماید و ذخیره آخرت تان قرار دهد.

نوشته
    1,491
    مورد تشکر
    8,073 پست
    حضور
    43 روز 15 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست
    سلام

اگر خودم بودم، با شجاعت می گفتم که خودم مرغ سوخاری دوست دارم و اصلا دنبال یادگیریِ طرز پختش در خانه نمی رفتم.
    سلام
    این نمونه هم من درست میکنم.ظاهرا که از طرف خورندگان مورد پسند هست،باطنا هم فک کنم خوب باشه
    چند ساعت قبل از پخت ،مقدار آب با کمی پودر کاری و پودر مخصوص پیتزا و لازانیا مخلوط کنید و یا هر طعمی که دوست دارید مرغ به خودش بگیره ،حالا سیر،فلفل تند یا آویشن یا ...، تکه های مرغ رو توی اون بخوابونید(در یخچال نگه داری کنید) اینجوری مزه دار میشه،بعد برای سرخ کردن، اگه مواد سوخاری کردن رو ندارین، راحت پودر سوخاری بگیرید ولی نه هر پودری،بعضی از اونها واقعا طعم خوبی ندارن ،پیشنهاد میکنم از نوع اسپایسی پودر بگیرید(برند نیست،یک نوع آرد سوخاریه که بعضی هاشون همون مواد ابتدایی که گفتم مرغ رو توش بخوابونید رو هم توی بسته شون دارن) مرغ رو در اون بغلتانید و سرخ کنید ،گوشت مرغ هم بهتره از قسمت سینه مرغ استفاده بشه که زمان پخت کمتری احتیاج داره و خیلی زود سرخ میشه.
    حتی میتونید با چرب کردن مرغ ،از فر هم استفاده کنید تا کمتر روغن ببره،البته قطعا سرخ کرده ش خوشمزه تر هست
    یا غِيَاثَ الْمُسْتَغِيثِينَ‏
    أَنَا عَبْدُكَ الضَّعِيفُ الذَّلِيلُ الْحَقِيرُ الْمِسْكِينُ الْمُسْتَكِينُ‏
    الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو
    به فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا

صفحه 384 از 384 نخست ... 284334344354364374382383384

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. Twilight1398

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری