با نام و یاد خداوند یکتا
به عنوان یک شهروند و یک هموطن مسلمان شیعه و کسی که معتقد و وفادار به ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است - با مسئولین نظام چه راست و چه چپ - چه اصول گرا و چه اصلاح طلب و چه..... درد دلی دارم که شاید حرف دل بسیاری از هموطنانمان باشد.
ایران اسلامی ! نیاز به اتحاد و انسجام دارد ! در زمانی که دشمنان ایران و نظام دست به هزاران ترفند و دسیسه و توطئه می کنند جا دارد که همه احزاب و افراد مسئول دست به دست هم داده و فارغ از اختلافات بی مورد برای ثبات و امنیت و اقتدار ملی تلاش نمایند. از طرفی موج تورم و گرانی و فشارهای اقتصادی زندگی را برای مردم سخت نموده و باعث ناامیدی در جامعه شده و بهانه بدست دشمنان داده که بیش از گذشته دست به تحرکات شیطانی بزنند.
کشور ما با اینهمه منابع طبیعی و ثروت خدادادی هنوز به جایگاه اصلی خود در روی کره خاکی دست پیدا نکرده و این جای سوال دارد.! ما خودمان باید برای رفع بحرانها و مشکلاتمان تلاش و کوشش نمائیم و این میسر نمیشود جز با انسجام و اتحاد که مقام معظم رهبری بارها در ان مورد تذکر داده اند . مگر ما در ایران عزیز و در داخل نظام کم افراد مدیر و سیاست دان و لایق و با دانش داریم؟! مگر همین مردم هشت سال در مقابل دشمنان قلدر جهانی ایستادگی نکردند؟! مگر کم از بهترین جوانان این مرزو بوم شهید شدند؟! مگر ما ثروت و امکانات کمی داریم؟! و دهها و صدها مگر دیگر!
تمامی موفقیتها و پیشرفتهای کشورمان ناشی از هوشمندی مقام رهبری و پشتوانه و حمایتهای مردمی بوده است! پس مردم ایران لایق بهتر از این هم می باشد! اگر به رهنمودها و دغدغه های رهبر و دلسوزان نظام و ایران بیشتر توجه شود اوضاع بسیار بهتر از امروز خواهد بود! با شایسته سالاری و حذف افراد نالایق و ناکارآمد و بکارگیری نیروهای زبده و متعهد و متخصص و با قطع دست غارتگران بیت المال و چپاولگران و زالو صفتها از جامعه میتوانیم ایرانی آباد و سربلند و الگو برای تمامی کشورهای مسلمان بسازیم ! و هیچ بهانه ای بدست دشمنان این مرزو بوم ندهیم! ملت ما نشان داده اند که به هیچ اجنبی و وطن فروش اجازه دخالت در امور کشور را نداده و نخواهد داد. پس قدر این مردم را بیشتر بدانیم!