صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۹
  نوشته
  277
  مورد تشکر
  948 پست
  حضور
  2 روز 17 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  80
  آپلود
  0
  گالری
  0

  حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان
  طراح ها پس از حذف پوشش چادر و کوتاه و نازک کردن روسری‌ها و حذف کامل پوشش جوراب به حذف و کمرنگ کردن شلوار و جایگزینی جوراب‌های چسبان و نازک رو آورده است که در نوع خود جدید و بسیار مهم میباشد. به گزارش سرویس وبلاگستان حدیدنیوز، نویسنده وبلاگ چهارفصل در آخرین پست خود نوشت:
  گرچه مدگرایی و غرب گرایی دو مفهوم جدا از هم و دارای تعاریف متمایز از یکدیگرند، اما سیر تحولات تاریخی- اجتماعی در ایران به گونه ای سرنوشت این دو مفهوم را با هم گره زده است که هرگاه سخن از مدگرایی به میان می آید، مفهوم غرب گرایی نیز به ذهن، تبادر می کند، زیرا پس از رشد تکنولوژی در اروپا، سنّت ها مورد انتقاد قرار گرفت و جامعه به تدریج، اندیشه ها، طرز زندگی و نوع لباس را تغییر داد. در ایران پایبندی به سنت ها یکی از عوامل بقای خانواده و ارکان توجه به خاواده به شمار میرود.
  حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان

  یکی از روش هایی که امروزه مورد توجه بازرگانان و شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته است پرداختن به روش های نوین تغییر در سنت هاست. تغییراتی که منجر به افزایش دغدغه جوانان به تجمل طلبی و تنوع طلبی میشود.
  حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان

  طراحان لباس که خود پیشتاز در این امر هستند با تکیه بر طرح های غربی و آفرینش رنگ ها و طرح های بیگانه با فرهنگ و سنت ایرانی، ذایقه جوانان را در نوع پوشش تغییر داده اند.
  جذابیت در طراحی پوستر ها و تصاویر تبلیغاتی مختص به تنوع در طراحی لباس نیست این طراحان برای جلب نظر مخاطبین خود از مانکن های ایرانی با آرایش های تند و زننده چشم های مخاطبین را به دیدن این نوع پوشش و ارایش عادت می دهند و حضور این مانکن ها را به زودی د ر خیابان های شهر نوید می دهند.مانکن ها به اصطلاح با پوشش اسلامی ظاهر میشوند پوششی که می توان ان را کاوری برای ادامه فعالیت های این مزون ها دانست.
  طراح ها پس از حذف پوشش چادر و کوتاه و نازک کردن روسری ها و حذف کامل پوشش جوراب به حذف و کمرنگ کردن شلوار و جایگزینی جورابهای چسبان و نازک رو آورده است که در نوع خود جدید و بسیار مهم میباشد.
  امید است این روند به زودی متوقف شود زیرا با افزایش این سیر نزولی در فرهنگ حجاب به زودی شاهد حذف مقوله به نام پوشش هستیم.با پوشش حداقلی و شکافتن حجاب نوع جدید پوشش را ارائه می دهند و سلائق جوانان را به سوی بی بند و باری هدایت می دهند.
  تبلیغات شایع شده در سطح شهر به طور گسترده فرونشستن سنت ها را به طلایه داران فرهنگ هشدار میدهد و بیلبورد ها و تصاویر منتشره در شهر جوانان با هر جهت فکری و فرهنگی را مورد تهاجم قرار داده است.
  تخریب فرهنگ را به نوعی عمیق پیش گرفته اند که در مرحله بعد و در مد جدیدی که در آینده رواج خواهند داد بازسازی و بازگردانندن حیا و حجاب به جوانان بعید به نظر میرسد.
  مسیر بی بازگشتی که تهاجمات غربی با نفوذ در جامعه پیش گرفته اند نیاز به مدیریتی قاطع دارد تا با افکار جوانان هم گون باشد و با پیشبرد اهداف اسلامی ایرانی نظر مخاطبین جوان را نیز تطمیع کند.
  تسلط بر این مخرب فرهنگی نیاز به نگاه مدیریتی وانقلابی دارد که با شناخت نیاز های روز به رفع و بازسازی فرهنگ بپردازد.
  http://effat.ir/fa/item/....html
 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  نوشته
  3,517
  مورد تشکر
  7,630 پست
  حضور
  36 روز 23 ساعت 45 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  0  حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان

  اتفاقا امروز صبح که با همسرم بیرون رفتیم سرچهارراهی سه دختر که دوتایشان واقعا وضعیت حجاب

  بسیار غیر عادی داشتند توجه ام را جلب کرد تقریبا دو نفرشان نصف موهای یک سمت سر را به بیرون ریخته بودند

  که دیگر آرایششان جلب توجه کمتری داشت و این موهای دراز بیرون از روسری تاسف زیادی ایجاد می کرد

  همانجا به یاد ماهواره افتادم و گفتم لابد مد جدید ماهواره است


  اگر سر همین چهارراه ها دختران با حجاب کامل با تشویق و دادگل تشویق شوند عامل بسیار خوبی برای بیداری بدحجابهاست

  اینکار را زمانی که مدیر دبیرستانی در تهران بودم انجام دادم و نتیجه بعدش به قدری شگفت آور بود که یکی از معاونان می گفت

  مدرسه ما مثل مدارس قم شده از نظر حجاب

  البته این کار را یکبار دیگر اجرا کردم در دبیرستانی دیگر

  اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک
  یک آدرس مهم : آدرس عکسهای متحرک و زیبا برای وبلاگها

  http://www.askquran.ir/group225-discussion2066.html 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  253
  مورد تشکر
  350 پست
  حضور
  3 روز 18 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  به نظر من بی توجهی مسیولین واقعا یک جوکه چون چیزی که الان رویت می شه توجه بیش از اندازه روی موضوع حجابه
  اینقدر که روی موضوع حجاب داره تاکید میشه اصلا در موضوعات دیگر مثل دروغ و ریا و دزدی و زنا و مسایل دیگر اهمیت داده نمیشه
  به نظر من مسایل مهم مذهبی و اسلامی فراموش شده و به جای ان توجه بیش اندازه روی حجاب صورت گرفته
  از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن ....... فردا که نیامده است فریاد مکن
  برگذشته و نامده بنیاد مکن .............حالی خوش باش و عمر بر باد نکن


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۲
  نوشته
  445
  مورد تشکر
  1,734 پست
  حضور
  4 روز 7 ساعت 40 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  1
  گالری
  0

  حراج لباس نامرئی زنانه


  تعجب نکنید.
  درست دیدید و خوانده اید.
  آری متاسفانه لباس های نامریی زنانه به زودی حراج می شود. لباس هایی که فقط اسم لباس را یدک می کشند. حتما باور نمی کنید. حق دارید. هرچندکه باورش سخت وبسیار تلخ است اما واقعیت دارد.
  منبع خبر بسیار موثق و مطمئن است.
  این خبر را پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در وصف زنان آخرالزمان بیان نمود و فرمود:ونساء کاسیات عاریاتزنان آخرالزمان عریانِ پوشیده اند. زنانی پوشیده از لباس ولی در عین حال لخت و عریانند.شاید باور نکنید این پوشش در زمان ما رخ دهد و ما شاهد این واقع تلخ باشیم. اما برای اینکه این هشدار را جدی بگیریم و بتوانیم باور کنیم باید خاطرات چند سال گذشته جامعه را مرور کنیم.

  چند سال پیش کسی باورش نمی شد زنان و دختران این جامعه با مانتوهایی تنگ و بدن نما ظاهر شوند و اگر کسی به این شکل در کوچه و بازار ظاهر می گشت زنان با حیاء و مردان غیرتمند این شهر و دیار، بدون درنگ تذکر داده و برخوردی مناسب نموده و صدای اعتراض خود را به گوش مردم و مسئولیین جامعه می رساندند. آخر کسی تاب تحمل این بی حیایی را نداشت. اما امروز چه؟
  چند سال پیش، کسی باور نمی کرد در این کشور اسلامی زنان و دختران، با شلوارهایی به کوچه و بازار بیایند که تا پیش از آن در مقابل محارم خود نیز از پوشیدن آن خجالت می کشیدند.اما امروز چه؟


  حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان


  امروز چه شده است که زنان و دختران با لباس هایی بیرون می آیند که نه تنها اندام آنها را نمی پوشاند بلکه تمام چین و چروک پوستشان راهم به نمایش می گذارد.  حذف تدریجی حجاب و بی توجهی مسئولان


  متاسفانه چند صباحی است که شلوارهایی تنگ و چسبان مد شده است و متاسفانه مشتری زیادی هم پیدا کرده است. روزهای نخست ، این شلوارها ضخیم و با رنگ های تیره به بازار عرضه شد، امامردم، چه زنان و چه مردان، وقتی به آن عادت کرده و زشتی و قیاحت آن از نظرشان افتاد، روز به روز نازک تر شد و رنگ های جذاب تر و تحریک کننده تری به خود گرفتند، طوری که انگار صاحبانشان خود را رنگ کرده و بیرون آمده اند.اگر به این روند به دقت توجه کنیم به این نتیجه می رسیم که باهزاران تاسف و افسوس به این زودی ها، این شلوارها با رنگ هایی بدن نما و با چنان ظرافتی به بازار عرضه می شوند که تشخیص آن از پوست بدن ممکن و میسور نباشد.


  و این تفسیر همان کلام پیامبرمان است که در وصف زنان آخرالزمانی فرمودند.بعدش هم وقتی خیالشان راحت شد که کسی مانع این اعمال وقیحانه آنها نخواهد شد از خیر آن چند مثقال لباس هم خواهند گذشت. اتفاقی که متاسفانه در برخی کشورهای مسلمان شاهد آن هستیم.نکته ای که توجه به آن می تواند ما را نسبت به وضعیت اسفبار آخرالزمان هشیار و با بصیرت گرداند، این است که اگر از زاویه دیگر به اینگونه احادیث بنگریم به این نکته پی می بریم که این اخبار و روایات نوعی افشای نقشه دشمنان و تلنگر به جبهه خودی است که مراقب باشند.دشمنان ما خوب فهمیدند که حفظ حجاب و پوشش اسلامی برای زنان و دختران این کشور، یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های آنان است. دانستند که نمی توانند به زور حجاب را از آنان بگیرند. لذا از سویی به تخریب نظری و فکری حجاب پرداختند و آن را مانع تمدن، روشنفکری و به روز بودن نشان دادند. و از سوی دیگر، روز به روز به تخریب عملی حجاب پرداخته و با تهاجمی خاموش به طراحی، تولید و عرضه لباس هایی پرداختند تا حجاب را به گودال بی حیایی و بی غیرتی بریزند و بنیان خانواده را به سقوط کشانده و از بین ببرند.

  در سیر طراحی و تولید لباس ها زنانه، کوتاه ترشدن، بدن نما بودن، نازک تر شدن پارچه ها، و استفاده از رنگ های جذاب تر در دستور کار آنان قرار گرفت. آنقدر ملایم و ظریف کار کردند که طی چند سال توانستند حیاء زنان و غیرت مردان را کاهش دهند.از سوی دیگر، اهل بیت علیهم السلام می خواهند وضعیت خطرناک آخرالزمان را برای ما تشریح کنند تا شیعیانشان بیش از پیش مراقب خود و فرزندانشان باشد که اگر از آنان غفلت کنند، اگر آنان را با هر لباسی که به بازار آمد بپوشاندند، اگر ملاک انتخاب لباس آنان مدهای روز جامعه باشد و در این زمینه خود را با جامعه تطبیق دهند، اگر از همان زمان خردسالی فرزندان، در انتخاب لباس تنها به زیبایی و مُد بیندیشند اگر به زیبایی فرزندانشان بیش از دین، فکر و عقل آنها اهمیت دهند، کار فرزندانشان به جایی خواهد رسید که لخت و عور پا به کوچه و بازار می گذارند و نه به حیاء زنان بر می خورد و نه به غیرت مردان.  ویرایش توسط طاهر : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲ در ساعت ۱۱:۰۵ دلیل: تغییر سایز فونت


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۹۲
  نوشته
  161
  مورد تشکر
  77 پست
  حضور
  2 روز 18 ساعت 59 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  فرهنگ سازی نداریم.
  دغدغه نان مردم را هم نداریم.
  شعار هم که تا دلتان بخواهد میدهیم.
  دین را هم که آبرویش را برده اند.
  انتظار حجاب دارید؟
  چه خنده دار


 6. تشکر


 7. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,322
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,850 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  نقل قول نوشته اصلی توسط U.S.A نمایش پست
  فرهنگ سازی نداریم.
  دغدغه نان مردم را هم نداریم.
  شعار هم که تا دلتان بخواهد میدهیم.
  دین را هم که آبرویش را برده اند.
  انتظار حجاب دارید؟
  چه خنده دار
  سلام!!!
  خنده دار اونه که یک عده ای نشستن کنار وتماشاچی هستند ودم به دقیقه ایراد می گیرند.
  مرد میدان هستی راهکار بده.بیا توی بحث شرکت کن.همه اینهائی که می بینی توی سایت فعالند همه مثل شما از این وضعیت کاملاً آگاهند ولی از کدام ما کاری برمی آید.قدرت دست کسانی است که به جد در صدد تخریب ودین ونظام هستند.
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 8. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  7,387
  صلوات
  500
  تعداد دلنوشته
  8
  مورد تشکر
  25,770 پست
  حضور
  60 روز 13 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  43
  آپلود
  0
  گالری
  281  نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان 313 نمایش پست
  سلام!!!
  خنده دار اونه که یک عده ای نشستن کنار وتماشاچی هستند ودم به دقیقه ایراد می گیرند.
  مرد میدان هستی راهکار بده.بیا توی بحث شرکت کن.همه اینهائی که می بینی توی سایت فعالند همه مثل شما از این وضعیت کاملاً آگاهند ولی از کدام ما کاری برمی آید.قدرت دست کسانی است که به جد در صدد تخریب ودین ونظام هستند. 9. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,322
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,850 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  سلام!!!
  به خدا موندم.نمی دانم چرا شما خانمها در مقابل بدحجابی وبی حجابی ساکت هستید!!!
  دیگه داره اعصابم خورد می شود.
  به قول شهید مطهری(ره)اگر برهنگی تمدن است حیوانات از ما متمدن تر هستند!
  بابا یک نگاهی به دور و برتون بندازید بی حجابی بی داد می کنه.
  توی این چند روز تبلیغات چقدر کشف حجاب دیدیم بالاخص توی متینگ یک کاندیدای خاص!!!
  طرف لباسشم درآورد!!!
  باور می کنید!!!!
  خجالتم نکشید.خانم ها حداقل شما می بینی تذکر بده.اگر گوش نکرد بزن توی دهنش تا بفهمه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست.یا تحویل مقامات انتظامی بدهیدش!
  مملکت قانون دارد.اینکه نمی شود هرکی از ننش قهر کرد بیاد کشف حجاب کنه.
  یکم که جدی بترسوننش گوشی دستش می آید که چه خبره!!!
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 10. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۰
  نوشته
  11,629
  مورد تشکر
  20,190 پست
  حضور
  65 روز 20 ساعت 23 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  13  نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان 313 نمایش پست
  مملکت قانون دارد.اینکه نمی شود هرکی از ننش قهر کرد بیاد کشف حجاب کنه.
  یکم که جدی بترسوننش گوشی دستش می آید که چه خبره!!!
  بسم الله
  سلام داداش سلمان عزيز خيلي وقته تو بحث شركت نكردم
  فقط امدم بگم موافقم هر كي هر مشكلي داره پاي حجاب را ميكشه وسط تاريخ حجاب با تاريخ انقلاب فرق زمينو اسمونه .
  ديده شده بعضي ها حجاب را دوست دارن ولي لج بازي ميكنند با يك نفر .
  ديده شده كسي ميخواد كسي ديگر را خراب كنه پاي حجاب را پيش ميكشه.
  من حرفم اينه حجاب با سياست فرق ميكنه.
  مگه حجاب چند سال هست كه امده از زمان پيامبر حجاب بوده .
  اينكه ميگي بي حجابي زياد شده اره قبول دارم اگر يادت باشه هر دومون گفتيم كه اين كارا هدفمند شده هست خواهران ما خانم ها بايد مراقب باشند خطر بيخ گوش هست .
  باز حرف زياد زديم و زياد حرف داريم
  يا حق

  رفيق بي كلك مادر

  قويترين درختان در كوير ميرويند من يك كويريم
 11. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,322
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,850 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  نقل قول نوشته اصلی توسط دايي حسن نمایش پست
  من حرفم اينه حجاب با سياست فرق ميكنه.
  سلام!!!
  من نگفتم فرق می کنه.من گفتم اونجا دیگه بیداد می کنه و آزاد تره
  آخه آدم بیاد اون چیزهائی را که دیده بگه.خانم ها موضع می گیرند ومی گویند نه!!!
  خانم های محترم اگر یک روزی یک نفر خدائی ناکرده جسارتی به شما کرد وعفت شما را لکه دار کرد تنها خودتون وکل جامعه زنان را مقصر بدونید چون جلوی فساد را خودتون نگرفتید
  حتی شده با یک تذکر
  چطور برای بعضی مسائل هجوم می آورید جلوی فساد را هم هجوم بیارید وبگیرید
  اگر دیدید یکی بد حجابه با لحن مناسب چند نفری بهش تذکر بدید
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود