جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شیعیان به پاخیزید

نوشته
    378
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

شیعیان به پاخیزید

سلام دوستان تازگی های سایت های سنی مذهب حملات شدیدی به تشیع میکننند واین مکتب پاک رامیخواهند بد جلوه دهند و شیعیان را مشرکان تکامل مینامند نمونه اش این وبلاگsunnairan.wordpress.com
    من ادرس اینجا را برایشان ارسال کردم تا اگر واقعا راست میگویند بیایند اینجا ولی وظیفه ی ما دربرابر این حملات چیست.ما به عنوان شیعه چه وظایفی داریم.

2.  

نوشته
    982
    حضور
    8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دوست خوبم ! از این نوع سایتها بسیار است ولی خدا یاور ماست!این خوارج زمانه هر چقدر هم سایت و ...ایجاد کنند نخواهند توانست بر دل عاشقان اهل بیت(ع ) و سربازان امام زمان (عج ) غالب شوند. فرزندان برومند شیعه در همه حال و وضعیتی در مقابل وارثین و فرزندان عهد شکنان غدیر و بدعت گذارن خواهند ایستاد. در بعضی از این سایتهای منحرف خواندم که ادعا کرده اند از شیعیان به اهل سنت گرویده اند ولی وقتی دقت کردم متوجه شدم که چند انسان معمولی و ناآگاه شیعه به سنی ها گرویده اند و لی از بزرگان و دانشمندان سنی که شیعه شده اند کم نیستند و این یکی از دلایل حقانیت شیعه است . از بزرگترین دانشمندان و عالمان سنی که به شیعه گرویده همانطور که سراغ دارید دکتر محمد تیجانی می باشد که در کتابهایش با ادله قاطع حتی از کتابهای صحیح اهل سنت - سنی ها را محکوم کرده و دلایل شیعه شدنش را به زیبائی و با قلمی شیوا بیان کرده !
    آری برادر! دیری نخواهد پائید که مکتب و مذهب اهل بیت بر دلهای تمامی مسلمانان جویای حق خواهد نشست و در زیر پرچم امام زمانمان اسلام اهل بیت و عصمت و طهارت (ع ) بر سراسر جهان فائق آمده و چهره پلید منحرفان بر جهانیان آشکار خواهد شد!
    یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

007

4. تشکرها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری