جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: روزهای انتخابات مرا چادری کرد!!

نوشته
    277
    حضور
    2 روز 17 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    80
    آپلود
    0
    گالری
    0

روزهای انتخابات مرا چادری کرد!!

شاید چادری شدن هیچ ربطی به انتخابات! نداشته باشد ولی چادری شدن من از همان روزهای تبلیغات نامزد ها کلید خورد. حتما می پرسید چطور؟

روزهای انتخابات مرا چادری کرد!!
    به گزارش سرویس فضای مجازی تهران پرس به نقل از وبلاگ من و چادرم: شاید چادری شدن هیچ ربطی به انتخابات! نداشته باشد ولی چادری شدن من از همان روزهای تبلیغات نامزد ها کلید خورد. حتما می پرسید چطور؟

من رای اولی بودم و برای اینکه موفق شوم به اصلح رای دهم خیلی تحقیق می کردم، از این سایت به اون وبلاگ میرفتم و می اومدم. چون وظیفه ی خودم میدونستم که اصلح رو پیدا کنم.

این که چی شد و به چه کسی رای دادم بماند ولی توی گیر و دار همین تحقیقات بودم که وبلاگ سیاسی دخترخانومی رو پیدا کردم که یه وبلاگ دیگه هم در مورد چادر داشت.

خلاصه انتخابات تموم شد. به آن کسی که او را اصلح می دانستم رای دادم.فدای سرش که رای نیاورد.

بعد از انتخابات وبگردی های من ادامه پیدا کرد اما این بار درباره ی چادر ، انگار یک نوع تشنگی برای بیشتر دانستن در من به وجود آمده بود. من از یک خانواده ی مذهبی هستم آنها در مورد چادر مرا تشویق می کردند اما اجبار نه! و معتقد بودند باید خودم در این رابطه به یک باور کامل برسم. از چادر بدم نمی آمد اما پوشیدن آن را هم لازم نمی دانستم چون به نظرم حجاب با مانتو کافی بود و هیچ دلیلی نمی دیدم که به چادر فکر کنم. برای چادری ها احترام قائل بودم اما نه در حدی که خودم چادر بپوشم.

تا همین دو روز پیش بود که از این لینک به اون لینک گشتن مرا به اینجا رساند.

وای نمیدونید وقتی خاطره ها رو می خوندم چه طور اشک میریختم.

این که یه نفر نوشته بود چادرش را مدیون امام رضاست و دیگری قرآن رو باز کرده به نیت چادر و آیاتی شامل آیه 59 سوره احزاب اومده یا دختر خانوم دیگه ای به خاطر حضرت آقا چادری شده برام خیلی لذت بخش بود.

خلاصه همه ی خاطراتو تک تک خوندم و دیدن آن همه خاطره و خواندن دلایلشون منو مصمم کرد. با چشم های خیس و قلبی مطمئن تصمیم گرفتم من هم چادری باشم. میشه گفت لطف خدا و خاطره های وبلاگ شما منو چادری کرد آن هم روز آخر ماه شعبان و این قطعا از برکات فرارسیدن ماه مبارک رمضان بود.

قبلا برای رفتن به حرم و زیارتگاه ها چادر می پوشیدم ولی اون روز وقتی برای بیرون رفتن هم چادر سرم کردم اول از همه مادرگفت: چه خانومی شدی. احساسم غیرقابل توصیف بود . توی اون گرما چادر برام دوست داشتنی بود. قبلا خیلی به گشادی مانتوئم که تلاش می کردم حدود حجاب باهاش رعایت بشه متلک می پروندند اما اون روز با چادر هیچ صدایی از اون حرفا به گوشم نخورد.

تصمیم های مهم زندگی هر آدمی از یک جایی شروع میشه و این تصمیم برای من با تحقیق در مورد انتخابات و چندین کلیک که مرا به اینجا کشاند شروع شد و مطمئنم آن کلیک ها لطف خدا به من در این فضای مجازی بوده

ان شاء الله همیشه زیر سایه حضرت زهرا سلام الله علیها باشید و وبلاگتون آدمای دیگه ای مثل منو هم با این مشکی دوست داشتنی آشنا کنه.

http://effat.ir/fa/...html

2.  

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام...........چه قشنگ......
    یاده کسایی افتادم که تازه مسلمون میشن که سخت وسفت رو دین وایمان شون می مونند نه مایی که فقط تقریبا بااین کارایی که داریم میکنیم فقط اسم مسلمان بودنو دنبال خودم میکشونم(خودمو میگماااااااامنظورم شخص خاصی نیست)-وبه هیچکس اجازه دخالت نمیدن تو دینشون.وبا چشم باز انتخاب کردن ودرمقابل حرفای ناحق ایستادند.......خدابخواد آدمو عاقبت بخیر کنه همینه دیگه........ایشاا... بحق همین روزای پایانی ماه رمضون عاقبت بخیر بشیم...

یاعلی
    ویرایش توسط راهیان عشق : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴ در ساعت ۱۴:۳۷
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

نوشته
    12
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام !
    خیلی زیبا بووود
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری