صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: التماس دعا برای یک بیمار

نوشته
    2
    مورد تشکر
    1 پست
    حضور
    2 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

التماس دعا برای یک بیمار

سلام
    با قبولی طاعات و عبادات دوستان
    2 روزه نمیدونیم چجوری داره میگذره
    پسر عمویی دارم که از دوشنبه ظهر رفته تو کما
    خانومش رفته صداش بزنه که بره خرید واسه افطاری هیئت که میبینه حالش خوب نیست
    میبرنش بیمارستان و ... دکترها میگند فقط دعا کنید فقط دعا
    2تا پسر داره یکیش اول دبیرستان و اون یکی اول دبستان
    خانومش بنده خدا داره از ببین میره
    خدایا قربون مهربونیت ترو به بنده های خوبت قسم میدم ترو به این همه بزرگی و مهربونیت ترو به این نعمتهای خوبت
    خدایا بخاطر این دو بچه به باباشون رحم کن
    خودت میدونی پسر بزرگش چقدر مومن هست خودت میدونی محمد امین چقدر تو این شبهای احیاء دنبال کارهای هیئت بود
    خدا ناامیدش نکن باباش رو بهش برگردون
    دوستان ترو خدا دعا کنید من بنده گناهکاری هستم
    یباره یادم به این سایت افتاد که عضو هستم گفتم بیام بین بنده های خوب خدا ازتون بخوام دعا کنید

2.  

نوشته
    918
    مورد تشکر
    5 پست
    حضور
    38 روز 14 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    101

به حق روزهای پایانی این ماه عزیز , به حق شهید این ماه, حضرت علی (ع) به حق مولود این ماه (امام حسن مجتبی (ع) این مریض که پدری مهربان است شفا پیدا کنند
    خدایا به بزرگیت به این مریضمون نگاه کن

نوشته
    6,604
    صلوات
    1250
    تعداد دلنوشته
    18
    مورد تشکر
    501 پست
    حضور
    98 روز 4 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    304

التماس دعا برای یک بیمار

آري در آن هنگام كه تمام درهاي عالم به روي انسان بسته مي شود و از هر نظر درمانده و مضطر مي گردد، تنها كسي كه مي تواند قفل مشكلات را بگشايد و نور اميد در دلها بپاشد، تنها ذات پاك خداوند است.

دوست عزیز و گرامی انشالله که بحق قران و رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی پسر عمویتان مورد لطف و عنایت خدا قرار گیرند و هر چه زودتر شفا بگیرند ما هم در کنار شما برای ایشان و خانواده محترمشان دعا خواهیم کرد.

نوشته
    10
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

انشالله ايشون سلامتيشون رو بدست بيارن.
    امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السو

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    5 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

سلام خدا قوت به همه دوستان قراني عزيز

الان چند روزه پدرم تو بخش اي سي يو بيمارستانه جاش تو خونمون خيلي خاليه دو روز پيش اوردنش تو بخش برادرم پيشش بود ساعت 3 شب بود كه زنگ زد به من گفت من خيلي خسته شدم بيا پيش اقاجون تا من بيام استراحت كنم سريع خودمو رسوندم بالاي سرش نفسش خيلي بد بالا ميومدپرستارا خدا خوب كرده ها مرتب ازش رگ ميگرفتن ديگه جاي سالم تو بدنش نبود ملافش با خون يكي شده بود خيلي نگران بودم دستاي ورم كردشو پاهاي واريس گرفتشو ميبوسيدم قربون قدت برم بابايي نبينم رو تخت بيمارستان باشي چشماي قشنگش قي كرده بود جاي چسبا رو صورتشو با پنبه اب ميشستم داشتم باهاش حرف ميزدم قربون صورتت برم كه چند روزه شسته نشده ...دستشو گرفته بودم كه پرستارازش رگ بگيره با هر بار سوزن سرم پدرم تكون ميخورد....چه صحنه بدي بود....خدا نخواد....خدا كه نميخواد خدا مهربونه...الهي ...

با يه دستم دستشو گرفته بودم با دست ديگم صورتشو با پنبه ميشستم كه يه لحظه پدرم وضعيت بد نفس كشيدنش قطع شد گفتم اخي راحت شد از اين وضعيت سخت نفس كشيدن ولي يهو صورتش سياه شد يه لحظه چشاشو باز كرد نگاهي به من كرد چشاش بسته شد واييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييي خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا

اين صحنه تو ذهنم ثبت شده دقيقا مث روزايي كه شاهد صحنه هايي از محمد جانباز تو بيمارستان...وبازم اين صحنه واسه پدرم انگاري خواست خدا بود كه اين لحظه من بالا سرش باشم خانوادم تحمل اين صحنه ها رو ندارن من تربيت شده بودم تو زندگي محمد صبرو استقامتو تو زندگي محمد اموزش ديدم كه چطور در برابرسختيا صبور باشم اين چند سال همه بهم زخم زبان زدن زندگيتو نابود كردي ولي من تو زندگي محمد تربيت شدم كيه كه بفهمه بعضيا كه راحت حرف ميزنن نميفهمن درك ندارن خب ديگه ادميزاده ...

خدايا شكرت
    تو اون وضعيت پدرم گفتم به داد پدرم برسيد اقاجونم از دست رفت نفهميدم چي شد يه لحظه همه دكترا بالاي سر پدرم جمع شدن با انواع دستگاها دستگاه شوك به روي قفسه سينه پدرم...

تو اون لحظه فقط ذكر الا به ذكرالله تطمئن القلوب بر زبانم جاري بود درست مث چند سال پيشه لحظه حساسي كه محمد داشت من اين ذكرو ميخوندم و چه عجيب ارامش ميگرفتم

ميترسيدم زنگ بزنم به خانواده ولي با هر سختي بود اون وضعيتو تحمل كردم اين وقتا ادم يكيو ميخواد سرشو بزاره رو شونش هاي هاي گريه كنه به خودم اميدواري ميدادم مگه تو چيت از زهرا فرزند شهيد كمتره كه با دستاي خودش پدر شهيدشو داخل قبرگذاشت (داستان دا...)

نميدونم چقد زمان برد ولي به هر سختي كه بود با تلاش پرستارا و پزشكا دوباره پدرم به حالت قبل بازگشت الانم تو اي سي يو منتظر يه خبرخوش از بيمارستان هستيم...

مادرم حالش خوب نيست نگرانه ...اصلا جرات ندارم جلوي مادرم گريه كنم ميترسم فشارش بره بالا كار دستمون بده...

تو رو خدا واسه پدرم دعا كنيد من بدون پدرم ميميرم پدر به خاطرمن خيلي سختي كشيد....ازتون التماس ميكنم سر نمازاتون دعاش كنيد

ویرایش توسط زینب_الگوی صبر : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹ در ساعت ۱۱:۴۲

نوشته
    4,100
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    41 روز 19 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    71
    آپلود
    0
    گالری
    171

اللهم صل علی محمد و آل محمد

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

واشف مرضانا بالأخص مریض منظور

اللهم صل علی محمد و آل محمد

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    5 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

ميخواستم از دوستان خوبم خواهش كنم ختم صلوات براي پدرم برداريد هر كسي ميتونه خواهرتونو همراهي كنيد

نوشته
    330
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 روز 14 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السو

یا من اسمه دعا ءو ذکره شفا

امیدوارم خدا به زینب کبری و دل شکسته اش توی صحرای کربلا به پدرتون شفای عاجل عنایت کنه و دلتون رو شاد کنه . آمین

آرزو نمی کنم که بیایی
    آرزو می کنم وقتی آمدی چشمانم شرمسار نگاهت نشوند
    چون همه می دانند که....

....... می آیی

نوشته
    941
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 روز 21 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط زینب_الگوی صبر نمایش پست
    سلام خدا قوت به همه دوستان قراني عزيز
    خدا واسه پدرم دعا كنيد من بدون پدرم ميميرم پدر به خاطرمن خيلي سختي كشيد....ازتون التماس ميكنم سر نمازاتون دعاش كنيد
    سلام دوست خوبم شما ک الگوی خوبی دارین همونطور ک فرمودین.....زینب_الگوی صبر.........
    من برای پدر بزرگوار تون 1000 صلوات محمدی از صفای قلبم نذر میکنم خداوند انشالله شما و خانواده و پدر عزیز تون ب آرامش و رضا برسونه
    یا من اسمه دوا و ذکره شفا

------------------
    أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
    أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
    أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
    أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
    اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
    "اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"

نوشته
    606
    حضور
    20 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

الهم بحق ربوبیتک علی جمیع خلقک یا خالق کل شی یا مالک کل شی یا مالک یوم الدین به حقک و بحق محمدا واهل بیته الطیبین الطاهرین و به حق حسین الشهید الهی به مصیبت کربلا الهی به حق صبایا کربلا الهی بحق ائمه السادات الهی بحق مولانا صاحب الزمان و والده المکرمه اشف جمیع المرضی من المومنین و المومنات من امت محمد المصطفی صلی الله علیه واله الطاهرین ...
    ۩۩۩... پس بگذارید سرسپردگی به خداوند لباس درونتان باشد نه نمایش بیرون...در پنهان ترین لایه های روحتان باشد، نه آواز آشکار لبهایتان.... بگذارید سرسپردگی به خداوند در میان استخوان دنده هایتان باشد...۩۩۩

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری