صفحه 1 از 18 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

مدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما

شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عند ربهم یرزقونند.
    امام خمینی ره

حاج اسماعیل حیدری
    به خیل شهیدان پیوست

شهید حیدری مرد متواضعی بود
    که دوسال افتخار همسایگی با این بزرگوار را داشتم
    و او به خیل شهیدان پیوست تا مصداق این جمله (شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عند ربهم یرزقونند. )امام رحمه الله علیه گردند
    مداح اهل بیت که در دفاع از حرم عقلیه اهل بیت جان خدا رابه قربانگاه برد
    دوستی گفت پایش را که از پوتین در اورد دیدم عفونت شدیدی کرده
    گفتم اسماعیل بیا مداو کنیم
    گفت تا پایت جراحت نکند
    نمی توانی بفهمی رقیه(س) در این بیابان ها چه کشیده است
    برای مراسمش من در شهرمان نبودم
    پسرم گفت بابا فلانی شهید شده
    گفتم مراسم مردانه را منزل ما بگیرند
    و همینطور شد

وقتی مردم می امدندو از خوبیهای او می گفتند
    پسرم زنگ زد بابا بیا ببین چه بزرگی را از دست داده ایم و خوب نمی شناختیمش
    اری در کنار خانه تک تک ما ممکن است بزرگی باشد که خوب نشناسیمش
    دوستی گفت هر گاه نماز پست سرش می ایستادی در اقامه میشنوی که میگوید:
    اشهد ان فاطمه الزهراء بنت رسول الله عصمة الله الكبري و حجة الله علي الحجج

2.  

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

خانه جدید شهيد باغباني

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

"علی صادقی" (دراجی)، فرزند برومند اين شهید نيز که به عنوان داوطلب دفاع از زينبيه به دمشق رفته بود، راه پدر را در زدودن عتبات مقدسه اهل بيت(ع) اين بار در سرزمين شام از لوث وجود وهابيون و تروريست‌هاي سلفي، به بهترين وجه ادامه داد و چند روز پیش در دفاع از حرم عقيله بني‌هاشم، حضرت زینب کبري(س) در دفاع مقابل حملات عناصر وابسته به گروهک‌های تکفیری، به شهادت رسید.
    مدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهماگروه جهاد و مقاومت مشرق - "علی صادقی" (دراجی)، فرزند برومند شهید صادقي، فرمانده سپاه بدر که به عنوان داوطلب دفاع از زينبيه به دمشق رفته بود، راه پدر را در زدودن عتبات مقدسه اهل بيت(ع) اين بار در سرزمين شام از لوث وجود وهابيون و تروريست‌هاي سلفي، به بهترين وجه ادامه داد و چند روز پیش در دفاع از حرم عقيله بني‌هاشم، حضرت زینب کبري(س) در دفاع مقابل حملات عناصر وابسته به گروهک‌های تکفیری، به شهادت رسید.

پدر او "شهید صادقی" معروف به "ابو ميثم" نيز یکی از فرماندهان برجسته سپاه بدر بود که پس از سال‌ها مجاهدت فراوان در جبهه‌هاي غرب و جنوب کشورمان و حضور در عمليات‌هاي متعدد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي عليه رژيم بعثي صدام، سرانجام در سال 1379 هجري شمسي در راه زدودن عتبات عاليات از لوث حکومت رژيم خونخوار عراق، به دست مزدوران صدام به شهادت رسید.

تصاوير و اطلاعيه‌هاي زير، پس از شهادت علي صادقي، توسط دوستانش منتشر شده است:

پدر شهيد علي صادقي (دراجي) در جبهه‌هاي جنوب کشورمان

نوشته
    3,519
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    36 روز 23 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0

درود بیکران بر شهدا و مدافعان حرم حضرت زینب س

درود بیکران بر شهدا و مدافعان حرم حضرت زینب س

خداوند متعال انشاالله همه را هدایت فرماید و درصورتی که قابل هدایت نیستند مرگ بر معاندین و حامیانشان

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

یک آدرس مهم : آدرس عکسهای متحرک و زیبا برای وبلاگها

http://www.askquran.ir/group225-discussion2066.html

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

شهادت یک پاسدار گیلانی در سوریه

يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۵
    مرجع : خبرگزاری ايسنا

شهید سرهنگ دوم پاسدار امیررضا علیزاده در خودروی بمب‌گذاری شده در مقابل سفارت ایران در سوریه به شهادت رسید.
    به گزارش افکارنیوز،سرهنگ پاسدار عصامی ، اظهار کرد: سرهنگ دوم پاسدار شهید علیزاده از خانواده ارزشی و روحانی شهرستان رودسر بوده که در تمامی عرصه‌های ماموریتی سپاه حضور فعال و پرشور داشته و سرانجام مزد زحمات خود را گرفته و توسط مزدوران صیهونیستی و آمریکایی در جلوی در سفارت ایران و سوریه در خودروی بمب گذاری شده به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام و المسلمین علیزاده پدر شهید نیز درباره خصوصیات فرزند شهیدش گفت: جنگ میان حق و باطل از صدر اسلام بوده و هم اکنون ادامه دارد و امروزه اسلام به سراسر دنیا صادر شده است.

وی افزود: ما باید با بیداری و هوشیاری در حمایت از رهبری، نظام و دستاوردهای آن همیشه در صحنه حضور داشته باشیم تا دشمنان نظام بدانند که با این گونه ترورها نمی‌توانند مردم ما را از نظام جمهوری اسلامی ایران دلسرد کنند و حضور گسترده و حماسی مردم در تشییع این شهیدان نشان‌دهنده حضور حماسی مردم در تمام عرصه ها و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

شهید سرهنگ دوم پاسدار امیررضا علیزاده در حادثه خودروی بمب گذاری شده در مقابل سفارت ایران در سوریه به شهادت رسید.

شهید سرهنگ دوم پاسدار علیزاده متولد ۱۳۵۴ در رودسر است.

7. تشکرها 3

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

و شهید دیگر از راه دوست

تصاویر و مطالبی پیرامون تشییع باشکوه پیکر شهید علی عسگری

مراسم تشییع پیکر پاک شهید عسگری با شکوه هر چه تمام تر برگزار گردید و در مراسم آن بسیاری از روحانیون و نیروهای سپاه و همچنین گروه موزیک سپاه قمر بنی هاشممدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما و خیل عظیمی از مردم شهر طاقانک شرکت داشتند. تصاویری از تشییع پیکر شهید عسگری.

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

تصاویر و مطالبی پیرامون مجاهد شهید علی عسگری

شهید علی عسگری فرزند بهروز متولد ۱۰/۱۱/۱۳۶۲ بود، من قصد ندارم به خصوصیات این شهید بپردازم زیرا وصیت نامه ای که برایتان قرار دادم خود گویای اخلاق و رفتار و افکار ایشان بود.
    شهید عسگری از زمانی که آشوبها در سوریه شروع شد و منافقین حملات خودرا به حرم حضرت زینب زینب(س) شروع کردند عازم سوریه شد و با نیت پاکی که در دل داشت فرمانده نیروهای محافظ حرم حضرت زینب (س) شد.
    شهید عسگری بسیار جوان برومند و دلیری بودند، ایشان همیشه در همه مراسمات سینه زنی و عزاداری اهل بیت شرکت داشتند. ایشان مداح اهل بیت نیز بودند و صدای بسیار گرم و دلنشینی داشتند.
    ایشان در قسمت درب ورودی حرم حضرت زینب بودند که با دو گلوله که یکی به سر و یکی به سینه ایشان برخورد کرده بود به شهادت رسیدند. در تصاویر زیر قابل روئیت است.

تصاویر شهید علی عسگری که با روحانیون و رزمندگان در سوریه گرفته بودند.
    ایشان همیشه در مراسمات نوحه خوانی شرکت داشتند.

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

*** بسم رب الشهدا ***
    "شهدا مسافران جنت رضوان هستنند که بال ملائک فرش قدوم آنهاست که ملائک عالم قدس بدان تبرک می جویند ولی زمینیان ازمقام آنان بی خبر اند ".
    با عرض سلام به همه ی مردم عزیز ایران زمین مخصوصا خانواده های شهدا و سلامی به شیرینی شهد گلها به روح پاک شهیدان اسلام.
    هر انسانی برای هدفی زنده است و زندگی میکند، هر انسان راه و مقصد مشخصی برای خود دارد ولی در میان انسانها افراد کمی وجود دارند که از جان خود بگذرند و راه شهادت را درپیش بگیرند، شاید خیلی از ما فکر می کنیم که شهادت فقط در هشت سال دفاع مقدس امکان پذیر بود و دیگر راه شهادت بسته است ولی اینطور نیست راه شهادت هنوز باز است. در این وبلاگ قصد دارم به معرفی جوانی ۲۷ ساله بپردازم که در مورخ۱۰/۱۱/۱۳۹۱ به شهادت رسیدند و در تاریخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۱ پیکر پاکش به خاک سپرده شد و به آغوش اهل بیت شتافت.
    سوریه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نزدیک‌ترین متحد عربی با جمهوری
    اسلامی ایران بوده است. باوجود نظام‌های سیاسی متفاوت ایران و سوریه و همگرایی
    نسبی نوع حکومت در سوریه و عراق، نظام سوریه در جنگ تحمیلی رژیم بعثی علیه ایران
    اسلامی، با جمهوری اسلامی همراهی کرد. روابط حسنه سوریه با جمهوری اسلامی ایران
    در راه‌اندازی و تقویت جبهه مقاومت، همواره ادامه یافته است.پس طبیعی است که اکنون
    ایران بحران سوریه را نادیده نگیرد و از هر لحاظ به او کمک کند و از دید دیگر سوریه از هر
    لحاظ برای ایران اهمیت دارد به نوعی میتوان سوریه را یکی از استان های مهم ایران نامید.
    من قصد ندارم این وبلاگ را به سمت سیاست سوق دهم حتی همین شهید بزرگوار هم هیچگاه از دید سیاست به مسئله سوریه نگاه نکرد من قصد دارم به زبان ساده جوانی را معرفی کنم که جان خود را برای اهل بیت با افتخار تقدیم کرد و مژده بدهم که هنوز هم راه ایثار و شهادت باز است.
    در سوریه منافقین و افراطیون بارها سعی در تخریب حرم حضرت زینب {س} کردند ولی در این کار موفق نبودند البته حملات پراکنده ای شد ولی نتوانستند به طور کامل به نیت پست و کثیف خود برسند.
    در این بین جوانی از استان چهارمحال و بختیاری شهر طاقانک برای پاسداری از حرم حضرت زینب بسیج شد بدون هیچ چشم داشتی. حتی هزینه رفتن به سوریه را نیز از پس انداز خود که با زحمت فراوان بدست آورده بود تآمین میکرد. من در ابتدا وصیت نامه این شهید را برای شما قرار میدهم زیرا وصیت نامه ایشان خود گویای همه چیز است سپس به نحوه شهادت و دیگر مسائل مربوط به این شهید میپردازم.

وصیت نامه شهید علی عسگری
    بسم الله الرحمن الرحیم
    انالله و انا الیه راجعون
    حسبی الله و نعم الوکیل و نعم النصیر ماشاالله لا حول ولا قوت الا به الله العلی العظیم توکلت علی الحی الذی لا یموت الحمدولله الذی لم یتخذ صاحبة ولا ولدا ولم یکن له شریک فی الملک ولم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا.
    من علی عسگری فرزند بهروز پس از سپاس خداوند عزوجل و نثار درود بر محمد و آل محمد شهادت میدهم که خدایی به جز خدای یگانه نیست شهادت می دهم که محمد مدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما پیامبر و آخرین فرستاده خداست شهادت می دهم که قرأن کتاب آسمانی و دستور زندگی من بود شهادت می دهم که علی مدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما که درود خدا بر او و خاندان پاکش باد مولا و ولی من بود.
    اما اکنون که این وصیتنامه را می خوانید نمی دانم که خداوند مرگم را چگونه رقم زده است ولی تمام آرزویم و تلاش شبانه روزی ام بر این بوده که شامل آیه شهدا عند ربهم یرزقون باشم اما خدا می داند که برای شامل شدن بر این آرزو با تمام توان تلاش کرده ام، امید است که خداوند قبولم کرده باشد.
    برادران و خواهران آیا نشنیده اید که رسول الله فرمود: هرکس ندای فریادخواهی مسلمانی را بشنود و به کمک او نشتابد مسلمان نیست؟ آیا ندای فریادخواهی ملتهای مظلوم و مسلمان را نمی شنوید؟شاید تصور کنید که می گویم بیشتر از توان خود را هزینه کنید اما آیا به کمترین میزان نیز که حفظ حرمت و ابهت انقلاب و مملکتمان می باشد نمی توانید هزینه کنید؟ آیا اگر مقداری از مایحتاج زندگی بر ما کاسته شد باید سراسیمه شده به جان هم بیفتیم؟
    عزیزانم راه را غلط نروید راه همان است که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیة العظمی امام خامنه ای مارا بر آن هدایت می کند هوشیار باشید که دشمن ریشه مارا هدف گرفته، چشم دشمن را هدف بگیرید.
    بنده همیشه آرزو داشتم که در زمان سیدالشهدا بودم و در رکابش جهاد میکردم اما دیدم الان هم فرق با آن زمان نمی کند شیعیان در سرزمین شام در ظلم و ستم هستند حتی بارگاه احیاگر عاشورا حضرت زینب کبری مورد تعرض لشکر کفر واقع شده الان که این وصیتنامه را می خوانید امیدوارم حضرت زینب مرا به عنوان پاسدار حرمت بارگاه مبارکش و مدافع شیعیان مظلومش پذیرفته باشد.
    برادران و خواهران به شما وصیت می کنم از رهنمودهای رهبر والا مقام و فرزانه امام خامنه ای راه را بجویید. برای مادیات زیاد خودرا به زحمت نیندازید و قدری به فکر آخرت باشید این مشکلات به قول مرجع عالی قدر آیت الله بهجت که روحش قرین رحمت خدا باد گرفتاری های قبل از ظهور امام زمان برای مسلمانان میباشد.
    عزیزانم اندکی صبر، سحر نزدیک است. اما همشهریان گرامی دوستان و آشنایان و اقوام در این مدت در زندگی فراز و نشیبهای زیادی کشیده ام که غالبا بر اساس بعضی سوء تفاهم هایی بوده که بعضی عزیزانم مرتکب شده اند، همه شمارا حلال میکنم اما تعدادی از شما نیز بر گردن من حق داشتید، با تمام توان و امکان تلاش کردم که رضایت شما حاصل شود و به نظر خودم توانستم بیشتر دین ها را ادا کنم و رضایت حاصل کنم اما آنهایی که بر گردن من حق دارند به یگانگی خدا سوگندتان می دهم که یا حلالم کنید یا از پدر و برادرانم بخواهید تا جبران کنند چون من قصدم بدی نبوده که دینی بر گردنم باشد.
    وجودتان را شامل این حدیث کنید که می فرماید در روز قیامت منادی فریاد می زند کسانی که از خدا طلبکار هستند برخیزند، تعدادی از مردم بر می خیزند از آنها سوال می شود که شما چکار کرده اید که از خداوند طلبکارید؟ می گویند :ما بندگانش را بخاطر خدا حلال کردیم و اکنون از خدا طلبکاریم.
    اما پدر و مادر عزیزم اگر خونم در راه خدا ریخته شد اندوهگین نباشید، شادی کنید که این آرزوی اولیای خدا بود آیا نه این است که همه دیر یا زود خواهند رفت؟ پس فقط صبر کنید و به یاد اهل بیت سید الشهدا سوگواری کنید و در آمرزش من هم دعا کنید والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.
    علی عسگری.

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

شهادت دو مدافع ایرانی حرم حضرت زینب(س)/ تشییع در دامغان

دو پاسدار مجاهد «علی اصغر شنائی» و «مهدی خراسانی»که به عنوان مدافع حرم حضرت زینب(س) در دمشق انجام وظیفه می کردند به شهادت رسیدند.

مدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما مراسم تشییع پیکر پاسدار شهید «علی اصغر شنائی» و پاسدار شهید «مهدی خراسانی» امروز ـ یکشنبه 19 خرداد ـ در دامغان برگزار شد.
    این دو پاسدار مجاهد که به عنوان مدافع حرم حضرت زینب(س) در دمشق انجام وظیفه می کردند به شهادت رسیدند.
    شركت كنندگان در این آئین ضمن سر دادن ندای الله اكبر، لا اله الا الله، شهیدان زنده اند الله اكبر به خون آغشته اند الله اكبر، یا زینب(س)، یا حسین بن علیمدافعان حریم و حرم عقیله اهل البیت ،حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما، مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر تروریست با شهدا تجدید بیعت كردند.
    در آئین تشییع پیكرهای این دو شهید، علیرضا خلخالی معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان، علی اسلامی راد مدیر كل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان، سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)، حجت الاسلام نورالله عباسی رئیس عقیدتی-سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان و دیگر فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی استان و شهرستان دامغان نیز حضور داشتند.
    به گزارش خبرنگار ابنا، پیکر این دو شهید پس از اقامه نماز میت توسط حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه دامغان در دو روستای خورزان و شهر دیباج برگزار شد.
    شهید شنائی در روستای شهید پرور خورزان و شهید شنائی در شهر دیباج از توابع شهرستان دامغان به خاک سپرده شدند.

نوشته
    3,708
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    15 روز 12 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    2

شهید قلب تاریخ است

به اطلاع می رساند بعضی اخبارمربوط به ماه های گذشته می باشد

13. تشکرها 2

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری