صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فاجعه ای برای جامعه زنان/ دختران فراری در خیابان های تهران

نوشته
    2,350
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    28 روز 16 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    14

فاجعه ای برای جامعه زنان/ دختران فراری در خیابان های تهران

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری در پی دستگیری بالغ بر دو هزار زن خیابانی و بررسی وضعیت آنها،

مشخص گردیده ۶۰۰ نفر از آنها روسپی‌گری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند و ۱۴۰۰ نفرشان از طریق شبکه‌های مجازی به این دام افتاده و اقدام به ارتباط‌گیری با مردان هوسران می‌کرده‌اند.

این درحالی است که بر اساس آمارهای موجود، هم‌اکنون بالغ بر ۵/۱ میلیون نفر زن بیوه و مطلقه در کشور وجود دارد و روزانه نیز ۱۶۰ نفر به این آمار اضافه می‌شود.

از سوی دیگر حدود ۵/۴ میلیون نفر دختر نیز وجود دارند که هنوز ازدواج نکرده‌اند. نکته درخورد توجه اینکه بین سن بلوغ و ازدواج در کشور به شدت بالا رفته است،

به طوری که بین سن بلوغ با ازدواج دختران ۱۸ سال و پسران ۱۵ سال فاصله افتاده است.

حال مواردی که ذهن را درگیر میکند:

1- چرا کلان شهر ها دچار این معضل هستند؟

2-آیا مدیران کلان شهر ها برای پیشگیری از رشد این معضل اقدامی کرده اند؟

3- چه میتوان کرد؟

2.  

نوشته
    3,519
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    36 روز 23 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0

قدیم ترها که تلویزیون نشون میداد و الان عموما دختران و زنان فراری از شهرستانها به تهران آمده و بعضا معتادند

اتفاقا جدیدا هم تلویزیون با یک زنی در این را بطه صحبت داشت .................

نوشته اید چرا کلان شهرها دچار این مشکل هستند کاملا طبیعی است در اینجا در میان جمعیت گمند و راحت تر به کار فساد و اعتیادشان می رسند متاسفانه ....

راه حل جلوگیری از این پدیده است با دادن آگاهی های خوب و صحیح از طریق صدا و سیما و نشریات و همین سایتها و ...........

و البته جریمه کردن دختران و زنان و پسران و مردان پارک خواب مثل جریمه ماشین با قیمتهای بالاتر .............

خوب اینطوری کمتر کسی حتی فکر فرار می کند ..................

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

یک آدرس مهم : آدرس عکسهای متحرک و زیبا برای وبلاگها

http://www.askquran.ir/group225-discussion2066.html

نوشته
    2,350
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    28 روز 16 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    14

با سلام و عرض احترام

تشکّر میکنم خانم yanoor عزیز

بله همانطور که فرمودید کلان شهر بودن خود عاملی برای اختفای بسیاری جرائم ست

وسعت کلان شهر ها باعث میشود که مهاجرو غیر مهاجر با تصور اینکه از دید متعلقین پنهان هستند

به کارهای ناپسند بسیاری روی آورند و البته این ضعف بندگان خدا عمومیت دارد که خدا را ناظر بر اعمال نمیدانند

از این بشر دوپای عاجز رعب دارند و شرم میکنند (البته در مواردی از این موجود را هم نمیبینند)ولی خدای متعال را فراموش میکنند

پس ریشه ی تمامی مفاسد در درجه ی اوّل حاضر ندیدن پروردگار ست

امّا اینکه ایمن کردن کلان شهر ها کاری بسیار سخت ست از دید هیچکس پنهان نیست ولی ممکن ست

پس یک بحث کنترل و قانونمندی ست که عاملیتی ندارد چرا که خانه از پای بست ویران ست

بحث دیگر اینکه وقتی وسعت شهری افزایش پیدا میکند بباید این رشد محدوده ای داشته باشد نه اینکه افسار از دست مسئولین خارج شود و هم افقی هم عمودی رشد کند

رشد عمودی آن را که از دامنه البرز و در بعضی جاها به حریم کوه هم تعدی شده و برج سازی و انبوه سازی

و رشد افقی هم که تهران را به استان البرز وصل کرده از یک سو، از سوی دیگر شهرستانهای اطراف تهران به تهران وصل شده اند

خوب وقتی با رابطه و بی رویه به بدترین شکل ایجاد اشتغال کاذب میشود و دائم برج سبز میشود مهاجرت روز افزون خواهد بود

شهر هر چه وسیع تر مشکلات پنهان تر میشود

دغدغه ها باعث میشود ارتباطات کم رنگ تر

و خصوصاً رشد عمودی و سکونت در برج هایی که کس از کسی خبر ندارد

باعث میشود که متعاقب مهاجرت ها دغدغه ی تامین معاش

توهم و رویاهای کاذب نوجوانان

جذابیت های کاذبی که از طرق مختلف در مورد کلان شهر ها تبلیغ میشود که بخش عمده ی این تبلیغات توسط عزیزان صدا و سیما انجام میشود

همه و همه باعث میشود که زیر پوست شهر بزرگی چون تهران هزارن دمل چرکی شروع به رشد کنند

و تا سر باز نکنند کسی متوجه بوی تعفن آن نخواهد شد .

مسئولین خیلی کارها میتوانند بکنند قطعاً راهکارهایی برای پیشگیری و یا حداقل کنترل ،هست

ولی عمل کننده کجاست؟

فعلاً که با این ساخت و ساز ها و رشد های عمودی و افقی فقط جیب عده ای خاص تپل شده

و بضاعت بسیاری لاغر و فساد هم روز افزونتر

نوشته
    2,350
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    28 روز 16 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    14

سلامی دوباره

آیا پس از جمع اوری این دست بانوان و دختران اقدامی برای تامین درآمد و اشتغال شده ست ؟

کم نیستند که مدعی هستند که برای تامین درآمد به تخلف روی می آورند ،به واقع همه ی روسپی ها زندگی دون خود را نمی پسندند

بعضی به دنبال ماءمن هستند ولی به دام افراد بوالهوس و یا سودجو می افتند

پس یکی از مسئولیت های نظام ایجاد شرایط اشتغال برای آنان ست .

نوشته
    146
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 5 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام و عرض ادب
    خیلی موضوع خوب، تقریبا بروزی است. خیلی خوب هم شما و دوستان جواب دادین.
    ولی نکته ای که به ذهنم رسید اینه که دلیل اینکه چرا کلان شهر ها؟ زیرا کلان شهرها علاوه بر شلوغی و گم بودن یه منفعت دیگه ای هم داره معذرت می خوام اون کثرت مشتری و آدم ها و تقویت درآمد است.
    باید قبول کنیم که کلان شهرهای ما نه تنها تهران و البرز راه دور نریم استان های مذهبی ما هم مثل قم و مشهد به شدت اسیر این موضوع هستند ولی خاموش تر و مخفی تر از تهران و شهرهای دیگر و چرا آمار نمی دهند زیرا آبرو ریزی است شهر مذهبی با این همه بی بند و باری.
    و نکته دیگه اینه که روزانه شاید ملیون ها نفر از اطراف یا حتی شهرهای نزدیک تهران برای کار به پایتخت مراجعه می کنند که همین هم مزید بر علت میشه که این آمار بیشتر نشون بده.
    چه باید کرد؟
    خیلی وقت پیش قرار بر این بود که دولت تکدی گری را ریشه کن کند بعد شروع به جمع کردن گدایان تهران کرد و گفت در قبال آن کار با حقوق 600 تا 700 تومان می دهد گدایان قبول نکردند چون درآمد آن ها بعضی اوقات بیشتر از 1 تا 2 ملیون است.
    باید فرهنگ سازی بشه باید اطلاع رسانی بشه راهی نداریم باید خانواده به فکر بیافتند یه مقدار خانواده ها با هم بیشتر کنار بیاین تا انشا الله مشکل حل بشه
    در زندگی مطالعه ی دل غنیمت است

خواهی بخوان و خواه نخوان ما نوشته ایم . . .
    کمتر مغرور باش

نوشته
    873
    صلوات
    142
    تعداد دلنوشته
    3
    مورد تشکر
    344 پست
    حضور
    288 روز 12 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    76

سلام خدمت کاربران محترم
    بابت تاخیر در باز شدن این تاپیک عذرخواهی میکنم مخصوصا از استاتر این موضوع خانم مریم
    واین تاخیر عمدی نبوده بلکه بخاطر مشکلاتی ایجاد شده
    انشالله در اینده شاهد اینجور مشکلات نباشیم
    با تشکر

نوشته
    37
    صلوات
    5
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    11 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0

واقعا دلم برای خودمون و هموطنام میسوزه (تازه فیلم رسوایی رو دیدم)
    این مشکلات خبر از ظهور حضرت حجت میدند ......
    البته اگر ما اون حضرت رو بخوایم ........
    حدیث قدسی:
    کم حرف بزن ، کم بخور ، کم بخواب

نوشته
    1,461
    صلوات
    1390
    تعداد دلنوشته
    23
    مورد تشکر
    14 پست
    حضور
    20 روز 17 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

واقعا جای تاسف بسیار داره!!!!!!!!!!!!!!انشالله خدا همه رو براه راست هدات کنه!!!!!!!!!
    امام صادق(ع):همانا مومن گناهی می کند و پس از بیست سال به یادش می آید. پس،از خدا راجع به آن گناه آمرزش می خواهد و خداوند بیامرزدش و هر آینه این امر توفیقی از جانب خدا برای اوست که او را مورد لطف و بخشش خویش قرار دهد. و همانا کافر گناهی می کند و همان ساعت آنرا فراموش می کند.

10. تشکرها 2

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!!
    باعرض پوزش از همه خواهران گرامی.فقط جهت خواندن وآگاهی همه کاربران
    باز هم پوزش بنده را پذیرا باشید.
    این خبر از خبرگزاری روزگار نو تهیه شده.
    تن فروشی در تهران؛افزایش درخواستهای نامتعارف!

زیر پوست شب؛ در خانه های تیمی بساط برای رقابت مردان برپاست، ده نفر، بیست نفر یا صد نفر برایشان فرق نمی کند تا آخرین نفر را نگاه نکنند به انتخاب رضایت نمی دهند…
    قانون آنلاین- به گزارش سایت زندگی سالم به نقل از آپام، حضور و ظهور زنان خیابانی در جامعه معضلی است که این روزها برای دیدن و پی بردن به وجود آن شاید لازم نباشد خیلی دقت کنیم، کافیست 9شب به بعد در برخی از خیابان های کد دار حاضر شوی، ماراتون ماشین هایی را می بینی که سواره برای خرید تن یک زن به رقابت می پردازند، و پس از معامله غیر قانونی اما علنی این بازار، ماشین ها با دو، سه یا … سرنشین از جلوی چشمانت دور می شود.

در خانه های تیمی نیز بساط برای رقابت مردان برپاست، ده نفر، بیست نفر یا صد نفر برایشان فرق نمی کند تا آخرین نفر را نگاه نکنند به انتخاب رضایت نمی دهند.

در پس برخی خیابان ها موتورسورانی را می بینی که زیر لب با نجواهای مختلف نقش رابط را برای مشتریان زنان خیابانی ایفا می کنند، شکارشان را که پیدا کردند با خیال راحت مسافر را به مقصد می رسانند و دوباره به کار خود ادامه می دهند.

تمرکز و توجه این تعداد از مردان در مسیر ها و مکان های گوناگون قبل از هر چیز این سئوال را در ذهن ایجاد می کند که این مردان به دنبال چه سطحی از ارضای نیازهای جنسی خود هستند که با چنین حساسیتی وارد این بازی می شوند.

پاسخ این پرسش را باید از زبان زنانی پرسید که تن می فروشند تا زندگی کنند!

مردان متاهل تقاضاهای جنسی نامتعارف دارند

میترا بیست و یک سال دارد، اهل مازندران است، چشمانش به رنگ دریاست، پنج سال پیش از خانه فرار کرده، خودش می گوید: "کاش کتک های نامادریش را تحمل می کرد؛ اما به تهران نمی آمد”، مشتریان زیادی دارد، از پسر هفده ساله تا مرد هفتاد ساله.

دفترچه تلفنش را نشانم داد و گفت: من فقط با همین چند نفر در ارتباط هستم، اهل ایستادن کنار خیابان هم نیستم، از ارتباط با یک نفر به چند نفر رسیدم.

صرفنظر از تعداد شماره ها که به پنجاه نفر هم می رسید از او وضعیت تاهل این مردان را پرسیدم ، در جوابم گفت: پسران مجرد بیشتر هستند؛ اکثر آن ها در هفته یک بار با من تماس می گیرند و گاهی اوقات دوبار در هفته، پسران مجرد را راحت تر می توانم برای استفاده از کاندوم راضی کنم، مردان متاهل اغلب تقاضاهای جنسی نامتعارف دارند و من مجبور هستم در ازای پول پاسخگوی این تقاضا ها باشم، البته دیگر به این وضعیت عادت کرده ام.

میترا سومین سیگارش را روشن کرد و ادامه داد: پس از ورودم به تهران در یک تولیدی لباس مشغول به کار شدم؛ در آن روزها یکی از هم اتاقی هایم به شیشه اعتیاد داشت و مرا نیز آلوده کرد، وقتی مسئول تولیدی از اعتیادم با خبر شد عذرم را خواست، کار مناسبی برایم پیدا نشد و مجبور به تن فروشی شدم، حالا در روز چندین بار رابطه جنسی با افراد مختلف دارم.

ته سیگارش را روی زمین می اندازد و می گوید: بعد از ارتباط جنسی احساس خوبی ندارم، دلم می خواهد تمام پولهایم را آتش بزنم؛ هزینه های زندگیم را با همین پول ها تامین می کنم، ای کاش سرنوشت چیزی دیگری برایم داشت…

نگاه های مردان لحظه انتخاب برایم زجر آور است

آتوسا سی و پنج ساله است، ده سال پیش از شوهرش طلاق می گیرد و هفت سالی است که تن می فروشد، حالا عضو تیم”موسی” است.

به گفته آتوسا، موسی 60 زن مثل او را در خانه اش ساماندهی می کند، قیمت هایشان هم از شصت هزار تومان به بالاست، تقاضا کنندگان توسط رابط های موتور سوار به خانه آورده می شوند.

او که از نگاه های مردان لحظه انتخابش متنفر است، می گوید: تحمل اینکه یک نفر به قصد لذت تمام اندامت را نگاه کند خیلی سخت است، اما با عضویت در این گروه کمی امنیت دارم؛ چراکه قبلا خیلی از افراد بعد از پایان رابطه پولم را نمی دادند، موسی نصف این پول را برای خودش بر می دارد؛ اما از چانه زنی در خیابان بهتر است.

او که حالا HIV مثبت است، ادامه می دهد: حدود یک سال پیش فهمیدم ایدز دارم، نمی دانم از چه زمانی و توسط چه کسی به این ویروس مبتلا شدم؛ اما تا پیش از این رابطه محافظت شده ای نداشتم و ممکن است افراد زیادی از من ایدز گرفته باشند.

آتوسا می گوید: خیلی وقت ها دلم برای همسر برخی از این مردان که بی گناه فقط برای لذت یک ساعته مرد زندگیشان مبتلا به ایدز می شوند، می سوزد تنها به این خاطر که نتوانسته اند برخی نیازهای جنسی شوهرشان را برآورده کنند.

به هر کاری که مردان بگویند تن می دهم

راحله سی و چهار سال دارد، مدت هاست که از همسر معتادش خبر ندارد، فرزندانش بزرگ می شوند بدون اینکه بدانند مادرشان با تن فروشی شکم آن ها را سیر می کند.

او هزینه های زندگیش را از همین راه تامین می کند، تنها با چند نفر ارتباط دارد و می گوید: به هر کاری که بگویند تن می دهم، از خواسته های غیر اصولی مردان متاهل گرفته تا خرده فرمایش های پسران جوان.

رابطه جنسی گروهی، فاجعه بار است

مینا بیست ساله است، بوی سیگارش تمام فضا را پر کرده، پاتوقش در یکی از خیابان های غرب تهران است، HIV مثبت است، از زمین و زمان گله می کند در میان حرف هایش می فهم که از این مدل زندگی خسته شده است؛ اما به اعتقاد خودش راهی برای بیرون آمدن از این باتلاق ندارد.

او می گوید: هر روز به تعداد زنانی که برای تن فروشی در این خیابان می ایستند اضافه می شود، خیلی از مردان چندین بار کل خیابان را بالا و پایین می روند تا بتوانندشخص مورد نظرشان را پیدا کنند، گاهی اوقات سوار ماشین یک نفر می شوی؛ اما وقتی وارد خانه می شوی با چندین نفر روبرو می شوی و برای من مثل فاجعه است؛ چراکه پس از ورود به این خانه ها راهی برای فرار باقی نمی ماند و مجبوری به خواسته چندین نفر در آن واحد تن بدهی.

پسران مجرد بعد از ازدواجشان باز به من مراجعه می کنند

سوسن با همه این زنان خیابانی فرق می کند، برای سیر کردن شکم پسر سیزده ساله اش به این کار رو نیاورده، عذاب وجدان هم ندارد و فقط با کسانی که مشتریانش معرفی می کنند ارتباط دارد.

او می گوید:‌ مردان متاهل زیادی به من مراجعه می کنند و من همه تقاضاهایشان را جواب می دهم، حتی روابط جنسی سه نفره با حضور یک زن و شوهر هم، با تمایل این درخواست را قبول می کنم؛ چراکه پول خوبی نصیبم می شود.

سوسن ادامه می دهد: بسیاری از مشتریان مجردم حتی پس از ازدواجشان به من مراجعه می کنند و به این کارش به عنوان یک شغل نگاه می کند.

افزایش تقاضاهای جنسی به روسپیگری دامن می زند

زنان روسپی به دلایل مختلف اجتماعی و فرهنگی به این فضای آلوده روی آورده اند، روند رو به رشد تقاضاهای جنسی که متاثر از محیط و عوامل تحریک زا است، انگیزه زنان را برای بهره وری اقتصادی و جنسی افزایش می دهد.

مصاحبه های پیش رو حکایت از آن دارد که ذائقه های جنسی افراد متاثر از عوامل تحریک کننده تغییر کرده و مردان را برای ارضای امیال جنسی خود به مکانی خارج از حریم خانواده هدایت می کند؛ تماشای فیلم‌های پورنو که به تغییر ذائقه جنسی همسران و افزایش مطالبات جنسی آنان می انجامد، در دراز‌مدت روابط جنسی متعارف میان همسران را تحت تاثیر قرار داده و روابط جنسی خارج ‌از‌ محدوده خانواده را افزایش می‌دهد، پس با نادیده گرفتن این مسئله هر روز به تعداد این زنان، دختران و همینطور مردانی که در خیابان ها به دنبال کالای مطلوبشان هستند اضافه می شود.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

عجب فاجعه ای......بدبختی شده-یاخودفروشیه یا زورکی میبرن......خیلی اوضاع ترسناک شده-امشب کارم دیر تموم شد-گاهی اوقات کارام طول میکشه برخوردم ب تاریکی-بقوله عموم دزدای شب اکثرا مسلح هستند....منم وامیستم تا3ساعت تاکسی بیاد-یکی واستاد تا خواستم عقب سوار شم گفت بیاجلو رو صندلی عقب وسیله دارم-هیچیم عقب ندیدم-همینکه نگاش کردم ازش ترسیدم....حاضرم خودم مسیرای طولانی رو پیاده بیام اما سوار تاکسی نشم-درطوله روز کارم همینه اما شبا-گاهی اوقاتم صبح های خیلی زود باید برم بیرون-خصوصا توزمستان ک ساعت7وخورده ای صبح باشبش هیچ فرقی نداره-مامانم با فرستادن صلوات وآیه الکرسی میذاره برم--------خدا بزرگه-فقط باتوکل بخدا و دعاهای پدرومادرم هستش ک از آسیب های جامعه درامان هستیم.....واقعا خطرناک شده-نمونش اساتیده دانشگاه ها....ک جدیدا دارم مشکلدارهاشونو شناسایی میکنم....حرفه من نیستاااا-هم بچه ها گفتن هم خودم با رفتارش متوجه شدم-من ک جرات نداشتم سرکلاس بگم استاد-میگفت جان-چقدرم لوس بود----حالا زن داشت بچه داشت.......عموما هم سره کلاسش غائب بودم...

خدا کنه این فاجعه واسه کسی پیش نیاد...فکرشم آدمو زجرمیده....
    ویرایش توسط راهیان عشق : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰ در ساعت ۲۱:۱۱
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری