جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قرآن کلام خدا نیست

بی خدا
    شروع کننده موضوع

قرآن کلام خدا نیست

نابود باد جهل و حماقت ، پیروز با علم و حقیقت

والذی خلق الا زواج کلها و جعل لکم من الفلک و الانعام ما ترکبون (12 الزخروف)
    و آن خداییست که همه موجودات عالم را جفت جفت آفریده و برای سواری شما بندگان کشتیها و چهارپایان را در آب و خاک مقرر فرمود .

قرآن کلام خدا نیست . کلام انسانی است که تفکرش از محدوده محیط زندگی اش فراتر نرفته ، چیزی بیشتر از آن نمیدانسته است و به علم زیست شناسی ، که در روزگار ما کشفیات و دست آوردهای بزرگی داشته است ، کوچکترین دانشی نداشته است .

اگر قرآن کلام خدا بود ، خداوندی که همه جانداران را آفریده باید خبر می داشت که جاندارانی هم هستند که جفت جفت نیستند . و تنهایی تولید مثل میکنند . در علم زیست شناسی این دسته از جانداران بی جفتان نامگذاری شده اند ما نند دسته ای از از پستانداران کیسه دار مانند کانگروها و غیره .... ، انواعی از مارمولک ها و سمندر ها * بسیاری از گیاهان و گلها * و نیز جاندارن بسیاری دیگر هم هستند که جفت جفت نیستند و تکثیر و تولید مثلشان مکانیزم متفاوتی با جفت گیری حیوانی دارد ، جانداران تکسلولی ( سلول) ، میکروب ها ، ویروس ها ، باکتریها و غیره ......

در نتیجه اگر خدا جانداران را آفریده بود ، باید خبر میداشت که همه جانداران مخلوقش جفت جفت نیستند . ما ادعای خود را چنان با محکم ترین استدلال علمی ثابت کردیم که با پیش رو گذاشتن این استدلال در مقابل هر مسلمانی چاره ای جز تسلیم یا فرار در مقابلشان باقی نمی ماند.

باید قبول کنند که مذهب محتوایی جز جهل و خرافه ندارد . ما ثابت کردیم که قرآن کلام خدا نیست . و ...متن آن کتاب را گفته و نوشته است . و توانسته ملیون ها ساده لوح را فریب دهد . که این مردمان ساده لوح به ابتدای ترین علوم طبیعی هم آشنایی نداشته اند . امروز که علم تمام این خرافه ها را مردود دانسته است . انتظار داریم تمام انسانهایی که عقل سالم و قدرت تفکر دارند ، دین جهل و خرافه را به کنار گذاشته و به جنبش آزاد اندیشی ما بپیوندند تا با کمک یکدیگر از طریق آگاهی رسانی به مردم ، بساط مذهب و هر نوع جهل و خرافه دیگری را از جامعه جارو کنیم .

ویرایش توسط fatememeshkat : ۱۳۸۷/۰۵/۱۸ در ساعت ۱۰:۳۴ دلیل: حذف اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص)

2. تشکرها 2

3.  

نوشته
    445
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    13 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1

ابتدا باید عرض کنم که توهین شما به پیامبر خدا(ص) نشانگر فقدان وجود منطق در بین بیخدایان است که متوسل به فحاشی میشوند.

قرآن کلام خدا نیست. کلام انسانی است که تفکرش از محدوده محیط زندگی اش فراتر نرفته ، چیزی بیشتر از آن نمیدانسته است
    سفسطۀ تحریف. بیش از یک چهارم قرآن در مورد معاد است و شما میگی چیزی بیش از زندگی انسان در ان نیست؟

به علم زیست شناسی ، که در روزگار ما کشفیات و دست آوردهای بزرگی داشته است ، کوچکترین دانشی نداشته است
    علم روز را نگهدار برای خودت، قرآن در مورد چیزهایی پس از این هم سخن گفته است. معجزات علمی قرآن فراوانند یکی از آنها همین بحث زوج خلق کردن کل جهان است.

اگر قرآن کلام خدا بود ، خداوندی که همه جانداران را آفریده باید خبر می داشت که جاندارانی هم هستند که جفت جفت نیستند . و تنهایی تولید مثل میکنند . در علم زیست شناسی این دسته از جانداران بی جفتان نامگذاری شده اند ما نند دسته ای از از پستانداران کیسه دار مانند کانگروها و غیره .... ، انواعی از مارمولک ها و سمندر ها * بسیاری از گیاهان و گلها * و نیز جاندارن بسیاری دیگر هم هستند که جفت جفت نیستند و تکثیر و تولید مثلشان مکانیزم متفاوتی با جفت گیری حیوانی دارد ، جانداران تکسلولی ( سلول) ، میکروب ها ، ویروس ها ، باکتریها و غیره ......

در نتیجه اگر خدا جانداران را آفریده بود ، باید خبر میداشت که همه جانداران مخلوقش جفت جفت نیستند . ما ادعای خود را چنان با محکم ترین استدلال علمی ثابت کردیم که با پیش رو گذاشتن این استدلال در مقابل هر مسلمانی چاره ای جز تسلیم یا فرار در مقابلشان باقی نمی ماند.
    سفسطۀ تحریف. قرآن نگفته موجودات زنده را زوج آفریده است بلکه فرموده کل جهان را زوج آفریده است. این امر بحثی طبیعی و قطعی است. تمام جهان از در پایینترین تقسیمبندی خود از بارهای مثبت و منفی تشکیل میشوند که عین زوجیت است.

الکترون: دارای بار منفی است

پروتون: دارای بار مثبت

نوترون: به ظاهر فاقد بار الکتریکی است ولی اگر آنرا بشکافیم تبدیل به یک الکترون و یک پروتون میشود پس هم مثبت را دارد و هم منفی را.

لذا جهانی که تمامش از بار مثبت و بار منفی ایجاد شده است؛ آشکارا به صورت زوج زوج خلق شده است.

باید قبول کنند که مذهب محتوایی جز جهل و خرافه ندارد . ما ثابت کردیم که قرآن کلام خدا نیست

سفسطۀ مصادره به مطلوب. شما چیزی را ثابت نکردی که همچین ادعای مفتی را مطرح میکنی.

توانسته ملیون ها ساده لوح را فریب دهد . که این مردمان ساده لوح به ابتدای ترین علوم طبیعی هم آشنایی نداشته اند . امروز که علم تمام این خرافه ها را مردود دانسته است . انتظار داریم تمام انسانهایی که عقل سالم و قدرت تفکر دارند ، دین جهل و خرافه را به کنار گذاشته و به جنبش آزاد اندیشی ما بپیوندند تا با کمک یکدیگر از طریق آگاهی رسانی به مردم ، بساط مذهب و هر نوع جهل و خرافه دیگری را از جامعه جارو کنیم .

این تعابیر بیشتر برای شما آتئیستها مناسب است جناب بیخدا، که انقدر در بحث ناتوانید که نمیتوانید از خود مطلب بنویسید و مطالب همدیگر را اینور و اونور کپی میکنید.

بی خدا
    شروع کننده موضوع

کدوم تو هین حرف با مدرک بزنید

قرآن چیه منطقی حرف بزن قرآن شما برای خودتون ارزش داره این ایه رو هم که نوشتم میخاستم قرآنتونم مثل حرفای دیگتونه

من از طرف سایت بی خدایان اومدم و اینجا دفاع از عقایدم میکنم مطمئن باش به اندازه تو علم و اگاهی دارم اگه نمیتونی بحث کنی ناراحتی نداره سکوت کن

نوشته
    445
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    13 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط بی خدا نمایش پست
    کدوم تو هین حرف با مدرک بزنید
    سفسطۀ تکذیب.
    توهینت به پیامبر رو فراموش کردی؟ چون توهین تاوسط مدیر پاک شد دلیل بر توعهین نکردنت نیست.

قرآن چیه منطقی حرف بزن قرآن شما برای خودتون ارزش داره این ایه رو هم که نوشتم میخاستم قرآنتونم مثل حرفای دیگتونه
    سفسطۀ ادعای بدون استدلال. شما مثل رفیقهای دیگرتون وقتی جواب رو میگیرید ناگهان چشمانتون کمسو میشن و قادر به دیدن پاسخ نمیشید. پاسخ شما داده شد. اگر ایرادی در پاسخ هست به جای ادعای بدون استدلال با دلیل پاسخم را رد کن. البته اگر میتوانی!!

من از طرف سایت بی خدایان اومدم و اینجا دفاع از عقایدم میکنم مطمئن باش به اندازه تو علم و اگاهی دارم اگه نمیتونی بحث کنی ناراحتی نداره سکوت کن

از هر جایی میخواهی باش. از روی مطالبت فهمیدم که از کجا اومدی. نیاز به اعلان نبود.

7. تشکر

بی خدا
    شروع کننده موضوع

ضعف تو حرفای شما که جای خود دارد خداتون هم دروغگو است والذی خلق الا زواج کلها و جعل لکم من الفلک و الانعام ما ترکبون (12 الزخروف)

میگم بهتره خوب بخونی و با آرامش جواب دهی من حالا حالا ها کار دارمتون
    ما نند دسته ای از از پستانداران کیسه دار مانند کانگروها و غیره .... ، انواعی از مارمولک ها و سمندر ها * بسیاری از گیاهان و گلها * و نیز جاندارن بسیاری دیگر هم هستند که جفت جفت نیستند و تکثیر و تولید مثلشان مکانیزم متفاوتی با جفت گیری حیوانی دارد ، جانداران تکسلولی ( سلول) ، میکروب ها ، ویروس ها ، باکتریها و غیره .

نوشته
    102
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام خدمت جناب بیخدا ،

ان شاء الله ...

قرآن کلام خدا نیست . کلام انسانی است که تفکرش از محدوده محیط زندگی اش فراتر نرفته ، چیزی بیشتر از آن نمیدانسته است و به علم زیست شناسی ، که در روزگار ما کشفیات و دست آوردهای بزرگی داشته است ، کوچکترین دانشی نداشته است .

ای ینبوع هدایت ! ما 1400 سال منتظر شما بودیم که بیایی و ما را به راه راست هدایت کنی . تا به حال کجا بودی ؟

چرا خود را به سختی می اندازید ؟ لازم نیست انقدر خود را مشغول تایپ کردن کنید . لطف کنید لینک منبعی که مشغول کپی برداری از آنجا هستید را اینجا قرار دهید . اینگونه راحت تر متوجه خواهیم شد که با چه کسی گفتگو می کنیم .

منظورتان از « ما » ، خودتان است یا کسان دیگری هم شما را یاری کرده اند ؟

باید قبول کنند که مذهب محتوایی جز جهل و خرافه ندارد .

چشم . من یکی که همین الآن متحول شدم و دیگر به خدا اعتقادی ندارم . واقعا ممنونم که بنده را بیخدا کردید .

راستی ! بنده شنیده بودم دجال یک خر هم دارد . خر شما کجاست ؟ کجا بستیدش ؟

ما ثابت کردیم که قرآن کلام خدا نیست

آفرین ! چه روز و چه ساعتی به این موفقیت دست یافتید ؟

به جنبش آزاد اندیشی ما بپیوندند

من یکی که پیوستم . کارت عضویت من کی به دستم می رسد ؟

منتظر دستورات و فرمان های بعدی شما هستم ...

بنده شخصا از دوستان مسلمان خواهش می کنم همین الآن بیخدا شوند . واقعا صحبت های این دوست عزیزمان خیلی تکان دهنده بود ...

10. تشکر

نوشته
    211
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام به همه اساتید
    بنده به عنوان یک تازه کار اومدم اینجا از شما کسب علم و معرفت کنم.این بنده خدا(بی زعم خودش بی خدا) در ساعت تقریباً نه صبح(اگه ساعت سرور درست باشه) یه متنی رو داده و شاید به دید خودش متنش درست باشه.اما موضوع جالب برای من اینه که از ساعت وارد شدن متن تا ساعت آخرین پست دلیل قانع کننده ای برای این آقا غیر از پست دوم آورده نشده و دائم حرف از سفسطه به کار رفته و سه صفحه در یک روز شده جای بحث بی مورد.
    من خودم با ولع تا آخر این تاپیک اومدم ولی دیدم بی نتیجه پایان یافته و الآن هم چند روز میگذره و جوابی داده نشده.
    البته مطمئن هستم دوستان عزیزم با دلیل و مدرک جواب خواهند داد و من بی صبرانه منتظرم.
    جناب بنده خدا(بی خدا) فقط یه سوال از شما دارم شما خدا رو قبول دارید یا نه؟یا اینکه خدا رو قبول دارید اما دین و مذهب رو نه؟
    جواب منو لطف کنید بدین.
    ممنون

نوشته
    191
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط divine love نمایش پست
    واي من واقعا تحت تاثير حرفهاي شما قرار گرفتم. همين الان آتئيست شدم. Lol
    چيه بابا دور ور داشتي آبجي.
    اين جا ... تر از تو بودن آدم شدن.
    تو هم يكي مثل اون ها.

جناب ديواين لاو . لطفا حدوده خودتون رو رعايت كنين . اينجا يه سايت آزاده كه هركي با هر اعتقادي كه داره توش هست. به هر دليلي شما اجازه ي توهين ندارين ، مگه قراره همه هم اعتقاد شما باشن. كجاي قرآن اومده اگه شما مسلمون نباشي يا به خدا ايمان نداشته باشي آدم نيستي كه حالا شما اينجا كارخونه آدم سازي راه انداختي. مگه ايمان ندارين كه خداوند همه چيز رو با هدف آفريده، شما هدف حضور بي خدارو تو اين روم چي مي دونين. بجاي اينكه كمكش كنين همطون رفتين تو يه جبهه دارين سنگ ميندازين طرفش.

13. تشکر

نوشته
    1,245
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

[b][size="3"]

اعوذ بالله من الشيطان الرجيم
    بسم الله الرحمن الرحيم

إِلَيْهِ مَرْجِعُكُمْ جَمِيعًا وَعْدَ اللّهِ حَقًّا إِنَّهُ يَبْدَأُ الْخَلْقَ ثُمَّ يُعِيدُهُ لِيَجْزِيَ الَّذِينَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ بِالْقِسْطِ وَالَّذِينَ كَفَرُواْ لَهُمْ شَرَابٌ مِّنْ حَمِيمٍ وَعَذَابٌ أَلِيمٌ بِمَا كَانُواْ يَكْفُرُونَ (سوره مباركه يونس-آيه4)

بازگشت همه شما به سوى اوست وعده خدا حق است هموست كه آفرينش را آغاز مى‏كند سپس آن را باز مى‏گرداند تا كسانى را كه ايمان آورده و كارهاى شايسته كرده‏اند به عدالت پاداش دهد و كسانى كه كفر ورزيده‏اند به سزاى كفرشان شربتى از آب جوشان و عذابى پر درد خواهند داشت.

علم و عمل اي دوست به مايي و مني نيست

هر كس به بَرَش خرقه، اويس قرني نيست

هر شيشه ي گلرنگ عقيق يمني نيست

خوبي به خوش اندامي و سيمين زَقَني نيست

حُسن آيت روح است، به نازك بدني نيست

15. تشکرها 3

نوشته
    51
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

والذی خلق الا زواج کلها و جعل لکم من الفلک و الانعام ما ترکبون (12 الزخروف)
    و آن خداییست که همه موجودات عالم را جفت جفت آفریده و برای سواری شما بندگان کشتیها و چهارپایان را در آب و خاک مقرر فرمود .

باید قبول کنند که مذهب محتوایی جز جهل و خرافه ندارد . ما ثابت کردیم که قرآن کلام خدا نیست . و ...متن آن کتاب را گفته و نوشته است . و توانسته ملیون ها ساده لوح را فریب دهد . که این مردمان ساده لوح به ابتدای ترین علوم طبیعی هم آشنایی نداشته اند . امروز که علم تمام این خرافه ها را مردود دانسته است . انتظار داریم تمام انسانهایی که عقل سالم و قدرت تفکر دارند ، دین جهل و خرافه را به کنار گذاشته و به جنبش آزاد اندیشی ما بپیوندند تا با کمک یکدیگر از طریق آگاهی رسانی به مردم ، بساط مذهب و هر نوع جهل و خرافه دیگری را از جامعه جارو کنیم .

جناب بی خدا از اینکه از اسرار درون کیسه کانگورو ها برایمان گفتی شما را سپاس . !!

خدمت شما عزیز ای کی یو عرض کنم که همونطوری که خود شما گفتید تکثیر و تولید مثلشان مکانیزم متفاوتی با جفت گیری حیوانی دارد . تولید و جفت گیری که منحصر در شکل واحد حیوانی نیست .

تولید مثل و جفت بودن هر حیوان و هر جانداری به نسبت به دیگر حیوانات فرق میکند . تولید مثل و جفت گیری و بارور شدن در گیاهان به شکلی و در حیوانات به شکلی دیگر و در خود حیوانات و گیاهان هم هر کدام از گونه ها
    شکل مختلفی برای جفت گیری دارد . اما نکته مهم اینجاست که در همه انها جفتی وجود دارد ولی به حسب خودشان و بنابر این جفت گیری هم به حسب خودشان انجام میگیرد.

در ثانی از کجا معلوم حرف شما درست باشد و ان حیواناتی که شما نام بردید بدون جفت باشند . اولا که این حرف شما سند نداشت و حرفی بود که ظاهرا از معده خود بیرون دادید . و صرف ادعاست .
    و اگر هم قبول کنیم این حرف شما سندی دارد ( حال ممکن است خود سایت بی خدایان چنین تحقیق کذبی را انجام داده و نتیجه ان را به عنوان حرفی علمی منتشر کرده ) مطمئنا این حرف و این تحقیق علمی !!! بر اساس مشاهدات و تجربیات بدست امده و و این موضوع مسلم وقطعی است که یافته های علمی که بر اساس مشاهدات و تجربیات و محسوسات باشد قطعی و یقینی و صددرصد عقلی نیست و همیشه قابل نقض بوده و هست .
    علم تجربه فقط میتواند بگوید تا انجایی که من دیدم چنین بوده
    و هزگز و هزگز وهزگز نیمتواند بگوید این چیزی که من دیدم و
    من یافتم بر اساس محسوسات خودم ، همین است و چیزی غیر از این نیست .

فقط جهت اطلاع جناب بیخدا باید عرض کنم که علوم تجربی هیچ گاه قطعی نیست و همیشه قابل نقض بوده چه اینکه در بسیاری از موارد که قابل شمارش نیست خود دانشمندان محترم یافته های خود را اشتباه دیدند و به این موضوع اعتراف کردند که یافته قبلی درست نبوده و درصدد کشف یافته ی دیگری هستیم .

علوم قطعی و یقینی ریاضیات فلسفه .
    ویرایش توسط محمد مهدی 7 : ۱۳۸۷/۰۵/۲۳ در ساعت ۱۶:۴۸
    سوره مباركه انفال :

ان شر الدواب عند الله الصم البکم الذین لا یعقلون

بدترين جنبندگان نزد خدا، افراد كر و لالي هستند كه انديشه نمي‏كنند (22)

dinvaimaan.blogfa.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری