جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کلیسا از سرچشمه گندیده و ضد کودک است!

 1. #1
  بی خدا
  شروع کننده موضوع

  کلیسا از سرچشمه گندیده و ضد کودک است!
  س . ک . س در بين مقدسين و نزديکان به خدا

  اخیرا پاپ بندیکت شانزدهم، برای یک سفر شش روزه وارد آمریکا شد و جورج بوش از وی بطور بیسابقه ای استفبال کرد. پاپ بندیکت شانزدهم هنگام سفر به آمریکا، در صحبت با خبرنگاران در هواپیما گفت نخواهد گذاشت آزاردهندگان جنسی کودکان، به کسوت کشیشی در آیند.او گفت که کلیسای کاتولیک هر آن چه را که در توان دارد، برای التیام دادن آسیبی که این کشیشان وارد کرده اند، انجام می دهد.
  طی سال های اخیر، کلیسای کاتولیک آمریکا درگیر صدها رسوایی بزرگ مربوط به آزار جنسی کودکان توسط دست اندرکاران رده بالای خود و مقامات بیشماری در سلسله مراتب کلیسا بوده و این کلیسا برای حل این ماجراها تا کنون حدود دو میلیارد دلار غرامت پرداخته است. ماجراى لاپوشانى افتضاحات اخلاقى کليساى کاتوليک توسط کاردينال اعظم کليساى کاتوليک در بوستون ايالت ماساچوست آمريکا سوژه داغ رسانه ها و موضوع نفرت و انزجار افکار عمومى در نيمه اول سال ٢٠٠٢ بود. کاردينال اعظم برنارد لا طى 10 سال گذشته مبالغ قابل توجهى از اموال کليسا از قبيل ٦٠ درصد سهام و ٩٨ درصد سپرده ها و برخى از مستغلات کليسا را فروخته و بابت غرامت به قربانيان سو استفاده هاى جنسى کشيشان کليسا پرداخته است. در بوستون، کاردينال مزبور و کليساى کاتوليک مالک ٢٤٩ قطعه مستغلات هستند که قيمت آنها بالغ بر ٢٢٠ ميليون دلار است. در ايالت تگزاس در شهر دالاس نيز در سال ١٩٩٨، کاردينال کليسا ٢٣ ميليون دلار غرامت به قربانيان شاکى پرداخته است. در اواسط ١٩٩٠ نيز در شهر سانتافى هم ٤٠ ميليون دلار غرامت به قربانيان جنايات کليسا پرداخت گرديد. در سال ١٩٩٨، در کاليفرنيا دو برادر که توسط کشيشى به نام اوليور فرانسيس اوگريدى به مدت بيش از ده سال مورد سو استفاده جنسى قرار گرفته بودند، ٣٠ ميليون دلار غرامت دريافت کردند.
  از ژانويه ٢٠٠٢ تا اواسط ژوئن همانسال، ٣٠٠ کيس آزار جنسى در ١٦ ايالت آمريکا عليه مقامات کليسا به دادگاه ارائه شده است. قضيه افتضاحات در بوستون، وقايع مشابه و مکرر در ايالات ديگر را برملا کرد. چند صد کيس هم تاکنون بطور غيررسمى حل و فصل شده اند. انتظار مى رود که چند صد کيس ديگر شکايت از کليسا به دادگاه ارائه شود. هر روز تعدادى در مناطق مختلف آمريکا به دادگاه شکايت مى کنند. آگاهان مى گويند که حل و فصل اين شکايات سالها طول مى کشد. تاکنون در نيويورک ٦٠ کيس، در کنتاکى ١٢٢، در ماساچوست ٧٣، نيوهمپشاير ٤١ و در کاليفرنيا اخيرا ٢٥ مورد ديگر از کليسا به دادگاه شکايت شده است و این روند مستمرا ادامه دارد. در شيکاگو کاردينال ها مشغول فروش سهام و مستغلات کليسا براى پرداخت مخارج شکايات از آزار جنسى کشيش ها هستند. حدود ٢٥٠ کشيش کليساى کاتوليک در سراسر آمريکا اخراج شده يا استعفا داده اند. کليساها دچار بحران همه جانبه شده اند. از سالهاى دهه ١٩٨٠ که افتضاحات آزار جنسى کشيشان شروع به رو شدن کرد، کليساى کاتوليک مبالغى حدود ٣٠٠ دلار تا ١ بيليون دلار بابت حل و فصل شکايتها پرداخته اند.
  طى چند سال گذشته مردم روزمره شاهد اخبار افتضاحات ضد اخلاقى مسئولين و رده هاى مختلف کليساهاى کاتوليک و پروتستان را در ايرلند، استراليا، ايالتهاى متعددى در آمريکا، کانادا، انگلستان، اسکاتلند، آفريقاى جنوبى، ايتاليا و لهستان درج کردند. اين وقايع نه فقط موجب ورشکستگى مالى بلکه اساسا نشانه ورشکستگى اخلاقى و بى اعتبارى مطلق کليساى دستگاه کليسا و مسيحيت هستند.
  جد و جهد پاپ در سفر به آمریکا براى مشروعيت اخلاقى دادن به مسيحيت و سيستم کليسا و سلسله مراتب آن و تدام نفوذ جهنمى و ضد بشرى اين نهادهاست. براى اين است که کودکان دبستانى و نسلهاى بعد در کتابهاى درسى بخوانند که پاپ و مسيحيت از آنچه که مقدسین اين دين در قرن 21 بر سر کودکان بیگناه و انسانها می آورند، متاسف است و می خواهد از بروز آن در اینده جلوگیری کند. اين تلاشها براى مشروع و تطهير کردن خدا، مسيحيت و اخلاق مسيحى است.
  پدوفيلى بدترين نمونه جنايت در حق کودکانى است که از ابتدائى ترين ابزار براى دفاع از خود محروم هستند. علائم و زخمهاى ناشى از رابطه جنسى و آزار جنسى قابل مشاهده اند، اما احساس گناه و دردى که کودکان بخاطر تجاوز جسمى متحمل مى شوند، بلافاصله آشکار و علنى نمى شوند، بخصوص که غالبا شهادت متجاوزين که مقامات سلسله مراتب مذهبى هستند بر شهادت کودکان ترجيح داده مى شوند. در اين مورد کشيش ها، اسقف ها و کاردينال هاى کاتوليک و پروتستان يد طولائى دارند و اين عمل جنايتکارانه بخشى از تاريخ آلوده و ضد انسانى مسيحيت است. در دين اسلام، محمد پيغمبر آن که مظهر تمام فضايل اين دين محسوب مى شود، با ازدواج با عايشه ٩ ساله بدترين نمونه هاى پدوفيلى و آزار کودکان را ارائه داده است. آزار کودکان تا قرن ٢١ بايد به تاريخ و موزه ها سپرده مى شد، اما ما شاهد وقوع و تکرار بدترين نمونه هاى آن هستيم.
  اين وقايع نمايش مکررى از تاريخ ننگين دستگاه مسيحيت، و تبلور بى اخلاقى عميق اين نهاد ضدبشرى است. اين موجودات وحشى که عمل شنيع سو استفاده جنسى از کودکان در طول تاريخ ٢٠٠٠ ساله مسيحيت جز ذات شان شده، خود را مرجع تشخيص خير و شر مردم و سعادت اخلاقى جامعه هم جا مى زنند. اينها که يکى از وظايف الهى شان پايمال کردن حقوق و آزاديهاى جنسى مردم است و نيازهاى جنسى نرمال و انسانى زن و مرد را از زبان خدا و کتاب الهى و کليساى شان معصيت مى دانند، کودکان بيگناه را قربانى تمايلات جنسى بيمار و ارضاى روان درهم پيچيده خود مى کنند.
  اينها بايد تاوان اعمال شنيع خود و بى اخلاقى عميق اصول ضد انسانى مسيحيت را به جامعه بشرى پس بدهند. افشاى اين رسوائيها و محاکمه اين روحانيون، اولين قدم است. مردم بايد از شر فساد و رياکارى دائمى روحانيت و اخلاقيات رسواى دينى و پاپ و دستگاه مسيحيت خلاص شوند!
  سو استفاده جنسى از کودکان جرم سنگينى است که اين موجودات مخوف و منحط بايد بخاطر آن شديدا مجازات شده و در انظار مردم بى آبروتر و رسواتر شوند. دست دين بايد از همه جنبه هاى زندگى کودکان کوتاه شود!
  بدون خدا و دين جهان جاى بهترى براى زندگى کردن است!
  بدون خدا و دين انسانيت آسوده مى شود!

  ویرایش توسط tabatabay : ۱۳۸۷/۰۵/۱۸ در ساعت ۱۹:۴۲ دلیل: اصلاح واژه هاي حساس در ف ي ل ت ر ي ن گ

 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  455
  مورد تشکر
  1,000 پست
  حضور
  16 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1  ضعفهای عملکردی پیروان این دین که متأسفانه از همان اوایل دچار تحریف شد، دال بر بد بودن دین نیست. دین خیلی وقتها نیز باعث کمک به مردم در همین دنیا بوده است.

  برای مثال حضرت موسی بنی اسرائیل را از جور و ستم فرعون نجات داد.

  از این گذشته مگر استالین یک بیخدا نبود؟ جنایات او فراموش شدنیست؟ حکومتهایی که بر مبنای بیخدایی ساخته شده اند نشان داده اند که بسیار خشن و دیکتاتور هستند.

  در آخر این را نیز اضافه میکنم که خاصیت مؤمن این نیست که گناه نمیکند. بلکه مؤمن هم گناه میکند ولی پس از ارتکاب گناه پس به خطای خود میبرد و توبه میکند و اگر نکرد فاسق خواهد بود.


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۷
  نوشته
  494
  مورد تشکر
  732 پست
  حضور
  31 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  خوب چيرو مي خواي ثابت كني آي كيو
  دين مسيحيت موجود به خاطر تحريفات وسيعي كه براي ما مسلمانان بي اعتباره.
  دين داريم تا دين


 4. #4
  بی خدا
  شروع کننده موضوع  من گفتم طرفم فقط با مسلمانها نیست تمام ادیان رو یکی یکی بهتون میگم مسلمانان که کاری نداره دلایل او ن رو هم بهش کم کم میرسیم

 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۷
  نوشته
  494
  مورد تشکر
  732 پست
  حضور
  31 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  منظورت از دين چيه؟
  ميشه توضيح بدي.

 6. #6
  بی خدا
  شروع کننده موضوع  منظورم از دین راهی که شما ان را به قول خودتون طی میکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود