صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: زنان جهنمی در لباس زنان بهشتی !!!

نوشته
    3,183
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    213 پست
    حضور
    71 روز 11 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

زنان جهنمی در لباس زنان بهشتی !!!

از کجا معلوم همین آرایش کم تو ،خواهرم ، دل جوانی را بلرزاند و او را به ورطه نابودی بکشاند و تو، همان علت و جرقه ابتدایی آن نابودی باشی ؟!

اقسام ظاهر شدن بانوان در متن جامعه امروز:

۱٫با بستن دستمال کوچکی بر سر برای رفع تکلیف و با نهایت آرایش

۲٫با همان قیافه منتها کمی جمع و جور تر و آرایش کمتر

۳٫ با مانتوی بلند و حجاب کامل با آرایش غلیظ یا رقیق!

۴٫ چادری با حجاب نصف و نیمه و آرایش !!

۵٫چادری با حجاب کامل و آرایش !!!

۶٫چادری با حجاب کامل و بدون آرایش

زنان جهنمی در کالبد و لباس زنان بهشتی:

با توجه به اینکه طی دهه اخیر با امور عجیب غریب زیادی سر و کله میزنیم خیلی از امور، که نه تنها از نظر شرع قبیح است ، بلکه از نظر عرف هم امری انحطاط آور برای جامعه محسوب میشد، اینک افراد زیادی به آن عشق می ورزند..یکی از این امور آرایش است.

در اسلام برای آرایش زن مکان و زمان مشخص و تعیین شده ای وجود دارد .ولی با کمی دقت در کوچه و بازار و حتی در میان نزدیکترین افراد به ما، آرایش در محضر نامحرمان ،یک امر کاملا عادی و جا افتاده شده است. تا جایی که ،به جای اینکه همه دست در دست هم دهند تا این معضل اجتماعی را حل کنند بسیاری از افراد محجبه، خود، بدان گرفتار شده اند!

حرف ما در اینجا استثنائا به دو گروه اول بر نمی گردد چرا که آنها خواسته یا ناخواسته، با ظاهر خود، دم از عدم قبول حجاب و حفظ نصف و نیمه آن به دلایل گوناگون میزنند . اما روی صحبت ما با خانم هایی است که با کمال تعجب و تاسف در حین حفظ حجاب به آرایش می پردازند!! و وقتی از آنها میپرسیم علت آرایش شما در حین حفظ حجاب چیست دلایلی می آورند که بوی نفس اماره میدهد، دلایلی چون، میخواهیم در جامعه پررنگ شویم، چون خانواده ما سنتی است و با برداشتن حجاب ما موافق نیست، چون هرکاری میکنیم غیرتمان اجازه نمیدهد چادر را بر داریم و از طرفی دوست داریم همه بفهمند ما هم زیبا هستیم و ….. .

آری می دانند، بسیاری ازخانم ها که نمیتوانند با حجاب خداحافظی کنند سعی در برداشت شخصی از معنای آن داشته و با ترس از اینکه امل نامیده شوند این حرام الهی (آرایش در برابر نامحرمان ) را بر خود حلال دانسته و در ضمن محجبه بودن (اعم از پوشاندن کل بدن، باستثناء وجه و کفین ) سعی در نمایش خود و جلوه دادن چهره خویش در جامعه داشته و هیچ عذابی هم به وجدان خود راه نمیدهند.

بدون آنکه ذره ای فکر کنند که آیا حق دارند جلوهء چادر را با آرایش از بین ببرند؟ آیا معنای عفاف و حیا تنها در پوشاندن موی سر خلاصه میشود؟ آیا مردم در مورد آنها همان فکری را میکنند که درباره ی هر فرد چادری بدون آرایش میکنند؟ آیا اصلا وجدان آنها این امر را قبول میکند که برای سلیقه شخصی خود قبح این حرام الهی را از بین ببرند؟.و باعث شوند نسل های آتی برداشت غلطی از این نهی الهی(یعنی عدم آرایش در مقابل نامحرم) پیدا کنند و حجاب معنایی غیر آنچه مد نظر اسلام است پیدا کند؟

باید گفت ،هیچ امری از قبیل مد گرایی،ترویج فرهنگ های غلط ،باور های شخصی و….. نمیتواند باعث ملغی یا منسوخ شدن حکم خداوند، یا حلال شدن حرامی شود.

و با هیچ ترفندی نمیتوان آیه ء (( ولا تبرجن تبرج الجاهلیت الاولی)) را به امری دیگر تفسیر کرد. چرا که این آیه بدون نیاز به تفسیر و مشخصا اعلام میدارد که آرایش کردن و خودنمایی امری است که انسانها را به زمان نادانی و جاهلیت و بی دینی میکشاند و می خواهد بگوید ای زنانی که خود را برای نامحرم می آرایید بدانید زنان امل زمان جاهلیت هیچ ارزشی برای خود قائل نبوده و در آن زمان تنها استفاده از زیبایی ظاهری و نگاه جنسیتی به زن لحاظ میشده است.

به جرات میتوان گفت، این عمل آنها نه تنها دست کمی از بی حجابی ندارد بلکه گناهی بالاتر از این امر برای آنها مکتوب خواهد شد! چرا که نه تنها زیبایی خود را برای نامحرم جلوه گر میکنند، بلکه قبح آرایش در برابر نامحرم که امری مزمت شده نزد پروردگار است ر ا از بین برده و باعث ترویج بیش از بیش آن خواهند شد.

مگر نه این است که بزرگترین گناه گناهی است که صاحبش آن را سبک بشمارد ؟

پس این افراد بدانند که گناه، گناه است و باید از کوچک و بزرگ آن فراری بود، چراکه از کجا معلوم همین آرایش کم تو ،خواهر، دل جوانی را بلرزاند و او را به ورطه نابودی بکشاند و تو، همان علت و جرقه ابتدایی آن نابودی باشی!

ویرایش توسط منتظران ظهور : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲ در ساعت ۱۳:۳۴
    خدایا.....

یاریم کن نگاهم در افق این فضای مجازی..."جز برای تو" نبیند

وانگشتانم "جز برای تو" کلیدی را فشار ندهند...

2.  

نوشته
    3,183
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    213 پست
    حضور
    71 روز 11 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

برخی اوقات چشم ها هم گاز می گیرند !!!

نفس آدمي دريايي از خواستني ها و تمايلات است. زماني که به چيزي رغبت پيدا کند همانند دريا،
    توفاني مي شود و تنها راه آرام شدن جزر و مد اين دريا، رسيدن او به خواسته خويش است. لذا براي
    جلوگيري از چنين موقعيت مهلک و درد طاقت فرسايي، حجاب؛ داروي درمان کننده و موجد امنيّت و
    صفاي روحي است. همانطور که يک بانوي تازه مسلمان آمريکايي مي گويد: «سلامت روح مرد و جامعه
    با نوع و کيفيت پوشش زنان، رابطه مستقيم و غيرقابل انکار دارد. »

خدایا.....

نوشته
    3,183
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    213 پست
    حضور
    71 روز 11 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

هر بار که برای خرید می رفت , کلی تخفیف می گرفت.می گفت ːتو خرید بلد نیستی!یه بار با من

بیا ; برات یه تخفیف حسابی می گیرم.
    آن روز با فروشنده جوان , با ناز و کرشمه از هر دری حرف زد وخندید . نیم ساعت بعد ,پس از

فروش حیا و نجابتش توانست مانتو را با ده هزار تومان تخفیف بخرد!

خدایا.....

نوشته
    3,183
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    213 پست
    حضور
    71 روز 11 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

امان از زمانی که زن بی حیا شود…

حیا ملکه ای است که انسان را از گناه و ارتکاب حرام دور می کند.

«الحیاء من الایمان والایمان فی الجنة»: حیا از ایمان است و ایمان هم در بهشت

امام باقر(ع): «اَلحَیاءُ والإیمانُ مَقرونانِ فی قَرَنٍ فَإذا ذَهَبَ أحدُهُما تَبِعَهُ صاحِبُهُ»
    حیا و ایمان به یک ریسمان پیوسته‏ اند؛ چون یکى برود، دیگرى نیز از پىِ آن برود.

ایمان برود حیا می‌رود؛ حیا برود ایمان می‌رود. این دوتا با هم‌اند.

حدیث دیگر: «أحسن ملابس الاسلام حیا». بهترین پوشش اسلام حیاست

بی‌حیا بودن صدر نفاق است

«الحیاء نورٌ جوهره صدرالایمان»: حیا نوری است که جوهر آن نور، ذات و حقیقت آن صدر ایمان است. یعنی بالاترین مکان و اجزای ایمان از حیا حاصل می‌شود
    «والوقاحه صدر النفاق و صدر النّفاق الکفر». بی‌حیا بودن صدر نفاق است.

خداوند ان‌شاء الله به همه درجه اعلی حیا را بدهد. همانطور که از خلق خدا حیا می‌کنیم. از خدا هم حیا کنیم.

خدایا.....

نوشته
    3,183
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    213 پست
    حضور
    71 روز 11 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

من با خودم درگیرم

وقتیکه که تویه مغازه خلوت دارم دنبال چیزی که میخوام میگردم

ووقت حساب کردن یهو فروشنده جوان فشن باهام شوخی میکنه ولی من رومو برمیگردونم و پشت بهش میکنم وکیف

پولمو برمیدارم و باغرور پولشو جلوش میزارم ومیرم بیرون.

چقدر قشنگه نبرد من با شیطان..

خواهر جوونی که توی مغازه برای تخفیف گرفتن لبخندتحویل فروشنده میدی،من نه از

تو پولدارترم نه شیطانی که قدم به قدم باهام راه میاد تا منوبه گناه بندازه باشیطان

توفرق میکنه

من باخودم درگیرم

نبرد من باشیطانه درونمه..

من با خودم درگیرم

چون خدام رو بیشتر ازشوخی با پسرای خیابونی دوس دارم..

آمـــده بود مرخصی. داشتیم در موردجبهه با هم حرف می زدیــم

لابه لای صحبت گفتم :
    «کـــاش می شد من هم باهات بیام جبـهه»
    لبخــندی زد و پاسخـــی داد که قـــانع شدم.
    گفت:

« هیــچ می دانی سیاهـــی چادر تو از ســرخی خون من کوبنده تـر است؟
    همیــن که حجـــابت را رعایت کنـــی ، مبـــارزه ات را انجـــام داده ای »

خدایا.....

نوشته
    2,350
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    28 روز 16 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظران ظهور نمایش پست

اقسام ظاهر شدن بانوان در متن جامعه امروز:

۱٫با بستن دستمال کوچکی بر سر برای رفع تکلیف و با نهایت آرایش

۲٫با همان قیافه منتها کمی جمع و جور تر و آرایش کمتر

۳٫ با مانتوی بلند و حجاب کامل با آرایش غلیظ یا رقیق!

۴٫ چادری با حجاب نصف و نیمه و آرایش !!

۵٫چادری با حجاب کامل و آرایش !!!

۶٫چادری با حجاب کامل و بدون آرایش

با سلام و عرض احترام

در عجبم شما با این تعداد دسته بندی ،چطور خانم های مانتویی مجبه بدون آرایش را از قلم انداخته اید

این در حالی ست که کم نیستند بانوان معتقد و فرهیخته ای که با این نوع پوشش در جامعه ظاهر میشوند

یک نمونه از نمونه های بسیار آن خانم طاهره صفارزاده
    شاعر، نويسنده، محقق و مترجم بودند که سال 1387 به دیدار حق شتافتند و به حق خدمتی که این بانوی خادم قرآنی به جامعه ی ما کردند در نوع خود کم نظیر ست .

روحش شاد و راهش پر رهرو

زنان جهنمی در لباس زنان بهشتی !!!زنان جهنمی در لباس زنان بهشتی !!!

درک مفهوم حجاب و عمل به آن مهم ست و اینکه از اصل حجاب غافل باشیم صرف اصرار بر نوع خاصی از پوشش تبلیغ مناسبی نیست.

ویرایش توسط مریم : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰ در ساعت ۲۱:۱۱

نوشته
    1,910
    صلوات
    61900
    تعداد دلنوشته
    38
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    25 روز 20 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    271

عذاب اخرو
    ی زنان

مولا علی (ع) می فرمایند : من و فاطمه به محضر مبارک رسول خدا (ص) مشرف شدیم و او را در حالی که شدیدا گریه میکرد مشاهده نمودیم

به او گفتم : پدر و مادرم به فدایت ، چه چیزی شما را به گریه واداشته است ؟ حضرت فرمود : ای علی در شب معراج که به آسمان رفتم ، زنان

امت خود را در عذاب شدید دیدم به طوری که آنها را نشناختم . از همین رو برای آنچه از شدت عذاب آنها دیدم گریان هستم بعد فرمود :

1-زنی را دیدم که او را به موهایش آویزان کرده بودند ، و مغز سرش می جوشید.

2-زنی را دیدم که به زبانش آویزان بود ، و حمیم در حلق او می ریختند.

3-زنی را دیدم که گوشت بدنش را می خورد و آتش از زیر آن زبانه می کشید.

4-زنی را دیدم که دو پایش به دستهایش بسته و بر او مارها و عقربها مسلط بودند.

5-زنی را دیدم که به دو پستانش آویزان شده بود.

6-زنی را دیدم کر و کور و لال ، در حالی که در تابوتی از آتش ، مغز سرش از دماغش خارج میشد و بدن او به صورت جذام و برص می بود.

7-زنی را دیدم که به دو پایش آویزان کرده اند ، در حالی که در تنوری از آتش بود.

8-زنی را دیدم که گوشت بدنش را از قسمت جلو و عقب به وسیله قیچیهائی از آتش جدا می کردند.

9-زنی را دیدم که صورت و دستهایش آتش گرفته ، در حالی که روده هایش را میخورد.

10-زنی را دیدم که سرش سر خوک و بدن او بدن الاغ ، و بر او هزار هزار انواع عذاب بود.

11-زنی دیدم به صورت سگ که آتش از عقب او خارج میشد و ملائکه با گرز آهنین از آتش بر سر و بدنش می کوبند.

بعد حضرت فاطمه (س) خطاب به پدر بزرگوارش فرمود : به من بگو که این زنان عمل و روششان چه بود که خداوند چنین عذابی را برای آنان مقرر فرموده است ؟

رسول خدا (ص) فرمود :

آن زنی که او را به موهایش آویزان کرده بودند ، برای این بود که موهایش را از مردان نامحرم نمی پوشانید.

آن زنی که به زبانش آویزان بود ، برای این بود که شوهرش را با زبانش اذیت میکرد.

اما آن زنی که گوشت بدنش را می خورد ، بدنش را برای مردم زینت میکرد.

آن زنی که به پاهایش آویزان بود برای اینکه از خانه بدون اجازه شوهرش خارج میشد.

آن زنی که پاهایش به دستهایش بسته بود و مارها و عقربها بر او مسلط بودند ، برای اینکه از آبی که نجس و آلوده بود برای وضوء و شست

وشوی استفاده می کرده و رعایت پاکی و نجسی را نمی نموده است. و همچنین با لباس نجس و کثیف بوده و پس از جنابت و حیض غسل

انجام نمی کرد و در نمازش سستی میکرد.

اما آن زنی که کر و لال بود از راه زنا بچه دار میشد و به شوهرش نسبت می داد.

آن زنی که صورت و بدنش را با قیچی جدا می کردند ، خود را بر مردان عرضه میکرد.

اما آن زنی که صورت و بدنش می سوخت ، در حالی که روده هایش را می خورد برای اینکه واسطه عمل منافی عفت بود.

آن زنی که سرش سر خوک و بدنش بدن الاغ بود سخن چین و دروغگو بود.

آن زنی که بصورت سگ بود به خاطر آنکه در دنیا آوازه خوان و حسود بود.

آنگاه رسول خدا (ص) فرمود : وای بر زنی که شوهرش را ناراحت کند ، و سعادتمند آن زنی است که شوهرش از او راضی باشد.

عیون الاخبار الرضا جلد 1 صفحه 249 و بحارالانوار جلد 103 صفحه 246

ویرایش توسط خادم الزینب : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰ در ساعت ۲۲:۱۴

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم نمایش پست

درک مفهوم حجاب و عمل به آن مهم ست و اینکه از اصل حجاب غافل باشیم صرف اصرار بر نوع خاصی از پوشش تبلیغ مناسبی نیست.
    امروز داشتم به نوع پوشش خانمایی که همشونم فکر میکنن مذهبی و با حجابن فکر میکردم
    دیدم از اونی که نقاب میزنه تا اونی که موهاش تا فرق سرش پیداس ادعای سر و سنگین بودن و شخصیت و پوشش مناسب و...
    واقعا حجاب مناسب چیه؟
    کسی که مفهوم حجاب رو درک کرده بهتره چه پوششی رو انتخاب کنه؟
    آیا تو هر منطقه فرق میکنه؟
    آیا اینکه مثلا فلا پوشش رو اگر داشته باشیم انگشت نما میشیم و مسخرمون میکنن دلیل میشه تا کمی از اصل فاصله بگیریم تا کمتر مسخره بشیم؟
    اگر جایی رفتیم که کلا اعتقادات ما واسشون مسخره بود باز باید کوتاه بیایم و اعتقادات رو مخفی کنیم و یا ازش عدول کنیم؟

واقعا قبول دارم که خانمی مثل این تصویر بالا حجابشون ایراد نداره و از اون چادری که بارها گفتم نیشش تا بنا گوش تو خیابون بازه یا ادامس خوردنش و اعضای داخل دهانش و مری و نای و...همه معلومه
    یا اینکه موش زده بیرون
    چادرش بازه و زیرش مانتو کوتاه و چسبون و هزار قلم آرایش و....دلبری و... بهتره و ارزشش بیشتره
    ولی چرا بین خوب و خوبتر خوبتر نباید انتخاب بشه؟

این خانم به فرض اگر چادر میپوشید چیزی از ارزش هاش کم میشد؟

چادر بهتر اندام یه خانم رو مخفی میکنه یا مانتو؟

هنوز مانتویی که این خاصیت رو کامل داشته باشه ندیدم

حتی انواع مختلف چادر که جدیدا مد شده هم میبینم که بعضیاش با مانتو فرقی نداره

واقعا علت اینکه بعضیا از پوشیدن چادر خجالت میکشن چیه؟
    صادقانه یکی پیدا بشه بگه

میترسن اعتبار اجتماعیشون کم بشه و مثلا بگن فلانی متحجره و سواد نداره و خشک مقدس و....

بعضی چیزا عشق میخواد
    یه آخوندی میگفت منی که استاد دانشگاهم واسم خیلی راحت تره تا با کت و شلوار تردد کنم
    حداقل تو اجتماع فحش نمیخورم و نگاها بهم کمتره و...

میگفت ولی عشق به این لباس و دین و اعتقادات باعث میشه اون فحشا هم برام لذت بخش باشه

واقعا به اونجا رسیدیم که دینمون مهمتر از نظر و تفکر اطرافیانمون باشه؟
    الهی العفو...

نوشته
    3,183
    صلوات
    8000
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    213 پست
    حضور
    71 روز 11 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    152

محشر پر از هیاهو بود و زن در اضطراب. بی مقدمه فریاد کشید: خدایا! خودت مرا زیبا آفریدی،

خودت مرا آراستی و جلوه دادی، همین ها بود که دام زندگی ام شد...

حرفش تمام نشده بود که مریم را آوردند؛
    مریم مقدس. تا نگاهش کرد، از زیبایی اش مبهوت شد و

از عفّتش غرق در خجالت.

دیگر حرفی برای گفتن نداشت...

خدایا.....

نوشته
    2,350
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    28 روز 16 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    14

با سلام و عرض احترام

تصور نمیکنم ما در جایگاهی باشیم که بخواهیم به حجاب ایشون ایرادی وارد کنیم

ضمنا در کلیه ی موارد حد اعتدال رعایت بشه قطعا نتیجه بخش خواهد بود ،نیازی نیست که حریم رو من یا شما بپسندیم

حریم ها تعریف شده و اینکه حجاب رو صرفا چادر بدانیم قطعا غلط ست .

متاسفانه در مورد همه ی مسائل در سطح چرخش میشود در حالی که چه حجاب و چه موارد دیگر اعم از نماز و عبادات دگر اگر در درک و محتوی کامل باشد

نماد ظاهری آن هم موجه خواهد بود و نقصان ها به جهت دریافت در مفهوم ست

جالب اینجاست که ما به راحتی ازکنار اصول میگذریم و روی موردی فرعی تر زوم میکنیم ،آن هم چه ؟اینکه این که من میگویم کامل ست و نه آنی که از قرآن دریافت میشود

به عوض تعصب و سماجت بر روی این مورد بهتر ست تاکید بر درک درست و مناسب حجاب باشد پسندیده ست

آن هم در هر دو جنس و به این نکته توجه داشته باشیم که زن هم انسان ست ، مرحومه و یا هر زن متدین دیگری که صاحب فکر ست خود را انسان میداند نه حیوان که تصور کند

اگر حریم توصیف شده در قرآن را رعایت کرد باز افرادی هستند که به این نکته بی توجه هستند

جالب تر اینکه خانم هایی که پوشش کامل دارند ولی این پوشش را با مانتو و مقنعه و یا روسری تامین میکنند تا این اندازه وحشتناک هستند که حتی از کنجانیده شدن آنها در تقسیم بندی فوق محروم بوده اند !

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری