جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اجازه به همسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته
    386
    حضور
    6 روز 11 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اجازه به همسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا اینکه زنی به همسرش بیان کنه که گاهی اوقات مادرش (یعنی مادر شوهر)رو در آغوش بگیره یا دست وصورتش رو بوسه بزنه وکلا ابراز احساسات کنه،در روابط زن وشوهر تاثیری نداره؟این مسئله باعث کم رنگ شدن خود زن در محیط خانه وخانواده شوهر نمیشه؟
    یکی از دوستان من این مسئله رو عنوان کرد برام سوال شد که همچین اجازه ای به مردان ممکنه که باعث خود کم بینی خود زن حتی به مرور زمان بشه؟
    فقط خواهشی که دارم جواب من رو بر اساس واقعیات وعینیات بدید.جوابش برام خیلی مهم هست.

2.  

نوشته
    123
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    3 روز 23 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme_d نمایش پست
    آیا اینکه زنی به همسرش بیان کنه که گاهی اوقات مادرش (یعنی مادر شوهر)رو در آغوش بگیره یا دست وصورتش رو بوسه بزنه وکلا ابراز احساسات کنه،در روابط زن وشوهر تاثیری نداره؟این مسئله باعث کم رنگ شدن خود زن در محیط خانه وخانواده شوهر نمیشه؟
    یکی از دوستان من این مسئله رو عنوان کرد برام سوال شد که همچین اجازه ای به مردان ممکنه که باعث خود کم بینی خود زن حتی به مرور زمان بشه؟
    فقط خواهشی که دارم جواب من رو بر اساس واقعیات وعینیات بدید.جوابش برام خیلی مهم هست.
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت
    طبیعی است که هر زن و مردی نسبت به خانواده خود احساس تعلق و دلبستگی دارند. لازمه این احساس، اظهار و بروز محبت است. بنابراین خواه ناخواه مرد نسبت به مادر خود، ابراز محبت و... می کند، چه زن مخالف باشد و چه موافق، با این تفاوت که اگر مرد شاهد تشویق همسر برای احترام و محبت بیشتر نسبت به مادر خود باشد، دلگرم تر خواهد شد و در نتیجه مهر همسر در دل وی ثبات بیشتری می یابد.
    بنابراین پاسخ سوال مذکور این است که این کار نه تنها سبب دلسردی مرد از همسر نمی شود که سبب تقویت عاطفه مثبت و احترام متقابل خواهد شد.
    در پناه خدای متعال موفق باشید

ویرایش توسط اميدوار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ در ساعت ۲۱:۵۰ دلیل: تغییر اندازه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)