صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کانون گفتمان قرآن تا چه حد در راستای قرآن است (پیشنهادات محتوایی)

نوشته
    647
    مورد تشکر
    2,097 پست
    حضور
    1 روز 2 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    20

سلام ، از جناب سیاوش عشق تشکر میکنم بابت ایجاد این تاپیک ...
    راستش من خودم وقتی بیکارم ، دوست دارم بیشتر پای کامپیوتر باشم ، چون سرگرمی های بیشتری برام دارم ، و وقتی میخوام وقتمو بگذرونم پای اینترنت ترجیح میدم تو یه سایت سالم برم .. برای همین بود که عضو کانون شدم ، کانون در واقع اولین جایی بود که من عضو شدم ... اما به خیلی از دوستای مجازیم که جزو خادمین اینجا هم میشن گفتم ، جو سایت خیلی خشک شده ! همون طور که تم سایت عوض شد ، جوش هم عوض شد ! من واقعا زیاد دوست ندارم بیام اینجا ! چون حس میکنم دیگه متعلق به من نیست ! برای یه عده ی خاصه ! مثلا قبلا حتی تو گروه هایی که داشتیم مثل گروه گل دخترها ، فعالیت خیلی زیاد بود ، هر سری که آدم میومد کلی مطلب و حرف قشنگ توش بود ! ولی الان بعد یه ماه شاید یه نفر یه خط نویسه ! اونم چی " چقدر سوت و کور شده اینجا !"

من این سایتو دوست دارم ، دلم میخواد ارتباطش مثل قبل بشه ! اونجوری آدم حس راحتی بیشتری میکرد ! ولی الان ... نمیخوام کسی رو بی انگیزه کنم ! اتفاقا اینجا مطالب خیلی زیبایی هم داره که اگه بخونید خیلی مفیده ... ولی برای من فقط این کافی نیست ! دلم میخواست مثل سال قبل اینجا دوستایی داشته باشم و تو گروه ها سرگرم باشم ! الان دیگه سرگرمی ای وجود نداره !

امیدوارم هر روز به اهداف خوبتون نزدیک تر شوید ...

ببخشید اگه یکم خودمونی صحبت کردم ،چون هنوزم حس میکنم کانون جزوی از دوستای منه ... که البته یکم باهام جدی شده !

چه کسی می داند که تو در پیله ی خود تنهایی ؟

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ؟

...

نوشته
    7,448
    مورد تشکر
    25,933 پست
    حضور
    61 روز 5 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    281

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش عشق نمایش پست
    وقتی فضا صمیمی تر باشه یادگیری هم بالاتر میره و البته انگیزه ی حضور در کنار هم و لذت بردن از بودن در کنار هم بیشتر میشه.
    شما یه کلاس درس رو در نظر بگیرید. وقتی دبیر یکی از درسها رفتارش خشک باشه اگه کلاس یک و نیم ساعت باشه برای آدم اندازه ی 5 ساعت طول می کشه چون راضی نیست از این نحوه ی برخورد و فضایی که حالم بر کلاس هستش و بلعکس وقتی فضا خوب باشه آدم لذت می بره از حضور در اون کلاس.
    ..
    سال دوم دبیرستان رشته م تجربی بود. یه دبیر شیمی داشتیم یادش بخیر اینقدر خوب ود که ما درس شیمی رو از ورزش بیشتر دوس داشتیم. چون خیلی باهامون شوخی می کرد، ما رو جدی می گرفت و کلاسمون با خنده می گذشت. آخر سال بهترین نمره های بچه ها از همین درس شیمی بود.
    یه دبیر زیست داشتیم که مطمئنم کلی نفرین دنبالشه. از همون اول که میومد یه سره گچ رو می گرفت تو دستش و شروع به نوشتن می کرد هر چی هم دلش میخواست بارمون می کرد و یه قد کوتاه داشت فکر کنم به 150 سانت نمی رسید بعدش به ما می گفت کوچولوها و ...
    آخر سال رتبه اول کلاسمون از درس زیست 13 آورد باور کنید یه نفر سر کلا 25 صدم شد نمره ش.
    سال دوم که تموم شد بخاطر همون دبیر من رشته مو عوض کردم و رفتم ریاضی چون دوس نداشتم دیگه باهاش کلاس داشته باشم. خیلیا رشته شونو بخاطر همین دبیر عوض کردن و خدا می دونه چقدر آدم بخاطر همین تغییر رشته زندگیشون تباه شد.(چون عاقبت خیلیاشونو دیدم).
    در حالی که مشکل از درس زیست شناسی نبود بلکه مشکل از کسی بود که آموزش می داد.
    ....
    اسلام دین بسیار خوبیه و بهترین راه رو به ما نشون میده. اما اینکه من نوعی چقدر اسلام رو بشناسم و علاقه مند بشم بهش و دستوراتش توی ذهنم بره، بستگی به این داره که از کی یاد بگیرم.
    شماها بیاید اون دبیر زیست نباشید تا من نوعی راهمو به سمت دین و مذهب دیگه ای کج نکنم.

در مورد دبیر زیست تون که فکر کنمباید دعاش کنین
    فکر کنم شده همون عدویی که سبب خیر شده

و اما
    در مورد بقیه مطالبتون
    باید عرض کنم که اگه ناراحت نمیشین
    من یکی کاملا" موافقم و کلی از دوستان ( یکی اش همین جهانگردخان) بابت این ایده ام ازم دلگیرن

بقیه رو هم اسم ببرم؟ سید ی

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره ی نقره ای نمایش پست
    سلام ، از جناب سیاوش عشق تشکر میکنم بابت ایجاد این تاپیک ...
    راستش من خودم وقتی بیکارم ، دوست دارم بیشتر پای کامپیوتر باشم ، چون سرگرمی های بیشتری برام دارم ، و وقتی میخوام وقتمو بگذرونم پای اینترنت ترجیح میدم تو یه سایت سالم برم .. برای همین بود که عضو کانون شدم ، کانون در واقع اولین جایی بود که من عضو شدم ... اما به خیلی از دوستای مجازیم که جزو خادمین اینجا هم میشن گفتم ، جو سایت خیلی خشک شده ! همون طور که تم سایت عوض شد ، جوش هم عوض شد ! من واقعا زیاد دوست ندارم بیام اینجا ! چون حس میکنم دیگه متعلق به من نیست ! برای یه عده ی خاصه ! مثلا قبلا حتی تو گروه هایی که داشتیم مثل گروه گل دخترها ، فعالیت خیلی زیاد بود ، هر سری که آدم میومد کلی مطلب و حرف قشنگ توش بود ! ولی الان بعد یه ماه شاید یه نفر یه خط نویسه ! اونم چی " چقدر سوت و کور شده اینجا !"

من این سایتو دوست دارم ، دلم میخواد ارتباطش مثل قبل بشه ! اونجوری آدم حس راحتی بیشتری میکرد ! ولی الان ... نمیخوام کسی رو بی انگیزه کنم ! اتفاقا اینجا مطالب خیلی زیبایی هم داره که اگه بخونید خیلی مفیده ... ولی برای من فقط این کافی نیست ! دلم میخواست مثل سال قبل اینجا دوستایی داشته باشم و تو گروه ها سرگرم باشم ! الان دیگه سرگرمی ای وجود نداره !

امیدوارم هر روز به اهداف خوبتون نزدیک تر شوید ...

ببخشید اگه یکم خودمونی صحبت کردم ،چون هنوزم حس میکنم کانون جزوی از دوستای منه ... که البته یکم باهام جدی شده !
    خدایی راست میگی ها
    همین جا قول میدم تمام سعیمو میکنم که دوباره اون گروه رو زنده کنیم
    امیدوارم بقیه هم یاری کنن

دیــدار بـه قـیـامـت

نوشته
    3,443
    مورد تشکر
    10,256 پست
    حضور
    29 روز 6 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط *عرفانی* نمایش پست
    در مورد دبیر زیست تون که فکر کنمباید دعاش کنین
    فکر کنم شده همون عدویی که سبب خیر شده

و اما
    در مورد بقیه مطالبتون
    باید عرض کنم که اگه ناراحت نمیشین
    من یکی کاملا" موافقم و کلی از دوستان ( یکی اش همین جهانگردخان) بابت این ایده ام ازم دلگیرن

بقیه رو هم اسم ببرم؟
    چرا باید ناراحت بشم؟
    دوران حاج آقا زارع بهشون گفتم شما یه نظرسنجی بذار که نتایج معلوم باشه ولی رای دهندگان مخفی باشن که مشخص بشه چقدر از بچه ها از کانون راضی هستند.
    که متاسفانه این کار صورت نگرفت.
    راستشو بخوای مطمئن نیستم که نتیج دستکاری نشه وگرنه می گفتم همینجا نظرسنجی بذارن.
    اینجا هم خیلیا به هر دلیلی نظرشونو نمیگن یا در واقع نظر واقعیشونو نمیگن.
    خواستم باز خاطره بگم ولی بیخیال شدم
    ....
    سوالا رو کسی جواب نداده هنوز. بیشتر از کسانی که دفاع می کنن انتظار دارم جواب بدن.
    خانم عرفانی فکر می کنم شما عادت کردین البته نظر منه ممکنه درست نباشه.
    منتظر نظر بقیه هم هستیم ( البته نظر واقعیشون

نوشته
    2,070
    مورد تشکر
    9,986 پست
    حضور
    61 روز 12 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام-چ تایپیکه خوبی...
    راستیتش من حدود11ماهه اومدم ب این سایت-اون اوایل ک هیچی نمیدونستم ک چی ب چیه-تاحدودی خادم الزهرا و دائی حسن گفتن ک چی ب چیه...اینجور ک شما میگین ک قبلا این سایت خیلی خوب بوده ...درکل این سایت جذبه اصلی رو نداره-منظورم اینه طوری بایدباشه وراهکارهایی باید انجام بشه ومدام درحال تغییر ک اکثرا جذب بشن...واینکه من خودم سواله بعضی جوابهامو گرفتم واطلاعاتم کمی رفته بالا-ازین جهت ممنونم-خاله صدفی قبلی و عرفانی امروز خیلی جو رو قشنگ نگه میدارن-بنظرم بایدگروه های مختلفی درراستای مطالبه گوناگون اعم ازقرآنی واعم ازغیر قرآنی بصورته جدی وقابل انعطاف سایت رو هدایت کنند-ک کسی خسته نشه ازین سایت...خصوصا کسی ک تازه میاد درین سایت رو سریعا دستشو بند کنیم ی ی کاری....مثلا من خودم عاشقه این کار بودم ک درمورد شهدا تلاش چندبرابری بشه وفعالیت بالایی-امااین کار لازمه ی حمایته-ی تشویق... ک متاسفانه نیست....این سایت موضوعاتش محدود ب چند بحثه-یاازدواج یا ختم یا دین و...

درکل این سایت بقوله بقیه بچه ها اگ جوش صمیمی تر بشه-پیشرفته بیشتری داره
    ویرایش توسط راهیان عشق : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹ در ساعت ۱۸:۳۰
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

نوشته
    4,165
    مورد تشکر
    16,131 پست
    حضور
    91 روز 20 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    1001

سلام
    خدا قوت خدمت همگی

حقیقتش جو حاکم بر تاپیک طوری هست که ترجیح میدادم سکوت کنم اما به احترام لینکی که برادرمون جناب سیاوش عشق تو پروفایل گذاشتن این پست رو ارسال کردم تا حدودی نظرم رو کلی میگم .

میدونید که من کاربر زیاد قدیمی ای نیستم و زمان آقای شمس تو سایت نبودم ... اما زمانی که استاد زارع مدیرسایت بودن اینجا بودم و خیلی استفاده کردم .. شاید همه چی صد در صد عالی نبود (همه جا و همه کاری نقص هایی داره و طبیعیه) اما من از مدیریت ایشون راضی بودم و خیلی چیزا یاد گرفتم و تو خیلی از انتخابهای زندگیم تاثیر "مــــســــتــــقــیـم" و زیادی داشته .

در حال حاضر هم که از مدیریت جدید استفاده میکنیم از این مدیریت هم راضی هستم گرچه باز هم نقصهایی هست ... به نظرم اگه مدیریت استاد زارع و استاد امیرخانی ترکیب میشد یه مدیریت کامل و -احتمالا- بی نقص از آب در می اومد .

التماس دعا

ویرایش توسط ✿ عاشق قرآن ✿ : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹ در ساعت ۲۲:۵۹
    »»» لطفا برای برآورده شدن حاجت همه ی حاجتمندان دعا کنید «««

دانلود کنید تا زندگیتون
    (بــنــدگــیــتــون) عوض بشه
    »»» مشاهده پست حاوی لینک دانلود + توضیحات «««
    جلد 1
    جلد 2

جلد 3

۞۞ کلاس مجازی حفظ قرآن کریم ۞۞
    »»» جوانها کلیک کنند ««

نوشته
    3,443
    مورد تشکر
    10,256 پست
    حضور
    29 روز 6 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

1. اولین هدف کانون گفتمان قرآن چیه؟
    2. در راستای قرآن چه کنش ها و اعمالی صورت گرفته؟
    3. کدام بُعد قرآن در کانون در حال اجراست؟
    خب این سوالات که بی پاسخ مونده و کسی هم جواب نمیده کلا. اصلا کسی تحویل نمیگیره و انگار نه انگار ....
    اینا رو هم اضافه کنم.
    بر خلاف غرب که داره فرهنگ سازی می کنه، ما داریم سیم خاردار می کشیم. نه تنها توی این سایت بلکه همه جای ایران همینجوریه.
    باید یاد بدیم و یاد بگیریم که مثلا وقتی میخوایم بریم توی خیابون برای افراد و سلایق و علایقشون احترام قائل باشیم نه اینکه هر ده متر یه پلیس وایسه و گشت ارشاد و (سه نقطه)
    توی کانون هم همینطوریه. بجای اینکه موضوعاتی ایجاد کنیم که فرهنگ سازی بشه، مامور گذاشتن که کسی چرت و پرت نگه توی سایت.
    ...
    بجز موضوعات کپی پیستی چه کارهای برای فرهنگ اسلامی صورت گرفته؟

لابد یکیش چادر هستش. چادر خوبه ولی نمیشه به زور تحمیل کرد در حالی که الان کسی با چادر هم امنیت نداره چون فرهنگ نداریم.

نوشته
    3,443
    مورد تشکر
    10,256 پست
    حضور
    29 روز 6 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظر یوسف زهرا نمایش پست
    اما خوب هر وقت توی صفحه ی اصلی سایت این جمله رو می خونم:

بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها 4,873 نفر در تاریخ ۱۳۸۸/۰۶/۲۸ و در ساعت 23:31 بوده است

برام عجیبه که چقدر الان اربران این سایت کم شدن!!!!
    حتما اون روزا بیشتر جذاب بوده این سایت
    خب این فرق داشته حتما.
    جدیدا نخوندی مگه؟؟؟ این آمار که جدید دادن بیشتر از قبلیه. نمی دونستی؟ ریاضی بلدی بشماری؟ اون بالایی چنده؟ 4873 ؟؟؟
    یعنی شما نمیدونی 4873 از 534 کمتره؟ (4873 < 534 ) حالا شما بیا با برهان خُلف ثابت کن اینکه توی پرانتز هستش اشتباهه
    اگه نمیدونستی هر وقت اومدی یه سر به پایین سایت بزن
    بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها 534 نفر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۰ و در ساعت 19:43 بوده است
    ........
    خداوکیلی ما داریم برای کیا حرف میزنیم؟
    به خدا ما دشمن سایت نیستم. به ولله نیستیم. اگه دوس نداشتم اینجا بهتر از همیشه باشه مطمئن باشید برای بهتر شدنش هیچ کاری نمی کردم.
    اگه واقعا می دونید که انتقاد کردن من و امثال من در این موضوع و موضوعات دیگه باعث خدشه در دین میشه و کار اسلام دوستانه ی شماها رو زیر سوال می بره من شخصا دیگه هرگز موضوع انتقادی نمی زنم و کلا این طرفا نمیام که شماها راحت به کارتون برسین.

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    3,849 پست
    حضور
    4 روز 13 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

به نام حضرت دوست
    با سلام خدمت شما گرامیان
    خداییش من حالا دقیقا یادم نمیاد ولی سال 88 قبض هایی که با دیال آپ اومدم اینقدر زیاد بود چون هر روز سر میزدم و چندین ساعت در کانون بودم.جناب سیاوش شاید گذر زمان ما را کمی دلسرد کرده باشه و یا شاید هم دلیلی داره.من که نمیدونم
    موفق باشی
    یاحق
    آفت دين سه چيز است، داناى بد كار و پيشواى ستم كار و مجتهد نادان‏
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

نوشته
    2,070
    مورد تشکر
    9,986 پست
    حضور
    61 روز 12 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

خب این سوالات که بی پاسخ مونده و کسی هم جواب نمیده کلا. اصلا کسی تحویل نمیگیره و انگار نه انگار ....
    اینا رو هم اضافه کنم.
    بر خلاف غرب که داره فرهنگ سازی می کنه، ما داریم سیم خاردار می کشیم. نه تنها توی این سایت بلکه همه جای ایران همینجوریه.
    باید یاد بدیم و یاد بگیریم که مثلا وقتی میخوایم بریم توی خیابون برای افراد و سلایق و علایقشون احترام قائل باشیم نه اینکه هر ده متر یه پلیس وایسه و گشت ارشاد و (سه نقطه)
    توی کانون هم همینطوریه. بجای اینکه موضوعاتی ایجاد کنیم که فرهنگ سازی بشه، مامور گذاشتن که کسی چرت و پرت نگه توی سایت.
    ...
    بجز موضوعات کپی پیستی چه کارهای برای فرهنگ اسلامی صورت گرفته؟
    لابد یکیش چادر هستش. چادر خوبه ولی نمیشه به زور تحمیل کرد در حالی که الان کسی با چادر هم امنیت نداره چون فرهنگ نداریم.
    سلام...
    این سوالا رو باید کاربرا جواب بدن یا بالابالاییا...حالا فرضا ما هم جواب بدیم مگه تاثیری هم داره؟این مقدار حرفایی هم ک زده شده مگه تاثیریم داشته؟
    اگه اثر داره تا بقیه هم بیان حرف بزنن-ن اینکه خودمونو خسته کنیم ومثه تایپیکایه دیگه آخرش هیچ...من دارم ب این نتیجه میرسم هیچ تایپیکی آخر نداره....یاوسطاش بسته میشه یا خسته کننده میشه واسه بقیه.................
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

نوشته
    3,443
    مورد تشکر
    10,256 پست
    حضور
    29 روز 6 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangardkocholo نمایش پست
    به نام حضرت دوست
    با سلام خدمت شما گرامیان
    خداییش من حالا دقیقا یادم نمیاد ولی سال 88 قبض هایی که با دیال آپ اومدم اینقدر زیاد بود چون هر روز سر میزدم و چندین ساعت در کانون بودم.جناب سیاوش شاید گذر زمان ما را کمی دلسرد کرده باشه و یا شاید هم دلیلی داره.من که نمیدونم
    موفق باشی
    یاحق
    بله برادر
    ما هم اون روزها با دیال آپ میومدیم چقده هم مشکل داشتیم با اون سرعت داغون. چقده من کارت اینترنت خریدم. نزدیک به سیصدتاا که هنوز برای یادگاری نگهشون داشتم. همش ده ساعته و بیس ساعته و .... یه مدت هم با اینترنت رایگان تبیان اومدم. تا اینکه خدا خیرش بده ایرانسل اینترنتش فعال شد و من دیدم ایرانسل به درد زنگ زدن نمیخوره دیگه برای اینترنت ازش استفاده می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط راهیان عشق نمایش پست
    سلام...
    این سوالا رو باید کاربرا جواب بدن یا بالابالاییا...حالا فرضا ما هم جواب بدیم مگه تاثیری هم داره؟این مقدار حرفایی هم ک زده شده مگه تاثیریم داشته؟
    اگه اثر داره تا بقیه هم بیان حرف بزنن-ن اینکه خودمونو خسته کنیم ومثه تایپیکایه دیگه آخرش هیچ...من دارم ب این نتیجه میرسم هیچ تایپیکی آخر نداره....یاوسطاش بسته میشه یا خسته کننده میشه واسه بقیه.................
    اینجا هر کی هر نظری داره بنویسه و سوالها رو هم همه می تونن جواب بدن. دوس دارم همه جواب بدن و انتظار دارم مدیران و اوون رتبه بالاییا جواب بدن.
    شما در هر موردیش نظر داری می تونی بنویسی.
    مثلا اینکه چیکار کنیم بهتر بشه؟
    چه ایده ای دارین؟
    انتظارتون چیه؟
    چی باشه بهتره و چی نباشه بهتره؟
    و ...

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری