صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نیازمند مقالات و پژوهش های انجام شده در رابطه با سلامت معنوی جهت تکمیل پایان نامه ام هستم

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نیازمند مقالات و پژوهش های انجام شده در رابطه با سلامت معنوی جهت تکمیل پایان نامه ام هستم

دوستان سلام
    بنده رشته ام روان شناسی بالینی است و از آنجایی که همیشه به پژوهش هایی که به نقش دین در سلامت روان و رضایت از زندگی انسانها می پردازد علاقه داشتم موضوع پایان نامه خودم را در رابطه با نقش سلامت معنوی و دین داری در میزان رضایت از زندگی زناشویی زوجین انتخاب کردم.
    متاسفانه در رابطه با سلامت معنوی که موضوع جدیدی هم در ایران هست نتوانستم مطالب و پژوهش های زیادی پیدا کنم و بنابراین در این انجمن ثبت نام کردم تا از بزرگوارانی که در این زمینه تخصص دارند راهنمایی بگیرم
    ممنون میشم اگر وب سایت، کتاب، مقاله و پژوهشی در این رابطه سراغ دارید اطلاعاتش را در اختیارم بگذارید.
    اگر تاپیک را در جای اشتباهی زدم پیشاپیش عذرخواهی میکنم
    با تشکر
    ویرایش توسط salehen : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹ در ساعت ۱۸:۲۴

2.  

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

باسلام....
    اگه میشه درمورد موضوع پایان نامتون بیشتر توضیح دهید... و روی چ قسمتیش بیشتر میخواین کار کنین؟
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

4. تشکر

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سایتsid.ir خیلی میتونه بهتون کمک کنه-درجستجوی پیشرفته عنوانتون رو بزنید-انواع پژوهش ها وپایان نامه ها ونشریاته مختلفی درین زمینه داره-ی نمونشhttp://www.sid.ir/fa/ViewPaper.asp?I...86;20;52;51;61
    مردن رو که همه بلدن...

6. تشکر

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط راهیان عشق نمایش پست
    باسلام....
    اگه میشه درمورد موضوع پایان نامتون بیشتر توضیح دهید... و روی چ قسمتیش بیشتر میخواین کار کنین؟
    سلام
    در واقع بیشتر دنبال تعریف جامع و دقیقی از مفهوم سلامت معنوی و ابعاد آن و کلا اینکه سلامت معنوی به چه معنا هست و
    تاریخچه ای در رابطه با اینکه اولین بار کی مطرح شد و ..... خلاصه هر چیزی که مربوط به سلامت معنوی باشه.یکسری مطالب پیدا کردم ولی متاسفانه منبع نداشتند و دنبال مطالبی هستم که منبع معتبر داشته باشند و ترجیحا هم منبعش جدید باشه
    در رابطه با سایت جهاد دانشگاهی هم از مقالاتش برای نوشتن پیشینه تاریخی استفاده خواهم کرد.
    مثلا اینکه فلانی و فلانی در مورد رابطه سلامت معنوی با فلان چیز تحقیق کرده اند و نتیجه اش شده.... ولی فعلا دنبال توضیح خود مفهوم سلامت معنوی هستم و هرچیزی که بهش ربط داشته باشه
    امیدوارم توانسته باشم منظورم را واضح برسانم
    ویرایش توسط salehen : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹ در ساعت ۱۹:۱۵

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط salehen نمایش پست
    سلام
    در واقع بیشتر دنبال تعریف جامع و دقیقی از مفهوم سلامت معنوی و ابعاد آن و کلا اینکه سلامت معنوی به چه معنا هست و
    تاریخچه ای در رابطه با اینکه اولین بار کی مطرح شد و ..... خلاصه هر چیزی که مربوط به سلامت معنوی باشه.یکسری مطالب پیدا کردم ولی متاسفانه منبع نداشتند و دنبال مطالبی هستم که منبع معتبر داشته باشند و ترجیحا هم منبعش جدید باشه
    در رابطه با سایت جهاد دانشگاهی هم از مقالاتش برای نوشتن پیشینه تاریخی استفاده خواهم کرد.
    مثلا اینکه فلانی و فلانی در مورد رابطه سلامت معنوی با فلان چیز تحقیق کرده اند و نتیجه اش شده.... ولی فعلا دنبال توضیح خود مفهوم سلامت معنوی هستم و هرچیزی که بهش ربط داشته باشه
    امیدوارم توانسته باشم منظورم را واضح برسانم
    فهمیدم چ گفتید....مفهومی ک خودم میدونم رو زیاد ازش اطمینان ندارم-بااستادم صحبت میکنم-جوابشو بهتون میدم....
    مردن رو که همه بلدن...

9. تشکرها 2

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

در واقع بیشتر دنبال تعریف جامع و دقیقی از مفهوم سلامت معنوی و ابعاد آن و کلا اینکه سلامت معنوی به چه معنا هست
    سلام!!!
    بهترین شخصی که می توانم به شما معرفی کنم استاد ارجمند خانم نیلچی زاده هستند که باب بسیار خوبی در زمینه سلامت معنوی دارند وصاحب نظر هم هستند.
    سخنرانی ها و فایلهای صوتی خانم نیلچی زاده را دانلود کنید وگوش کنید.مطمئناً به اهداف خودتون می رسید.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

11. تشکر

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!!
    http://mohebban-e-montazar.blogfa.com/post-38.aspx
    http://khz.farhang.gov.ir/fa/news/17987
    بزن سلامت معنوی خانم نیلچی زاده برات یک دنیا مطلب می آورد.در ضمن این سلامت معنوی را خود ایشان باب کردند.
    ویرایش توسط سلمان فارسی : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰ در ساعت ۱۲:۳۰
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

13. تشکرها 2

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط راهیان عشق نمایش پست
    فهمیدم چ گفتید....مفهومی ک خودم میدونم رو زیاد ازش اطمینان ندارم-بااستادم صحبت میکنم-جوابشو بهتون میدم....
    ممنون.پس من منتظر پاسختون هستم

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان 313 نمایش پست
    سلام!!!
    http://mohebban-e-montazar.blogfa.com/post-38.aspx
    http://khz.farhang.gov.ir/fa/news/17987
    بزن سلامت معنوی خانم نیلچی زاده برات یک دنیا مطلب می آورد.در ضمن این سلامت معنوی را خود ایشان باب کردند.
    ممنون. سایتی سراغ ندارید که متن سخنرانی های ایشون رو قرار داده باشند؟ (سایت های بالا خیلی کمکم نکرد ) چراکه گوش کردن به سخنرانی و تایپ کردن آنها یکم زمان بره.
    ایمیلی از ایشون ندارید؟

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

ممنون. سایتی سراغ ندارید که متن سخنرانی های ایشون رو قرار داده باشند؟ (سایت های بالا خیلی کمکم نکرد ) چراکه گوش کردن به سخنرانی و تایپ کردن آنها یکم زمان بره.
    ایمیلی از ایشون ندارید؟
    سلام!!!
    والله یک شماره تلفن از ایشون داشتم!!!
    گمش کردم.ولی می توانید برنامه های سمت خدا را دانلود کنید یا زنگ بزنید براتون بفرستن.
    یا با مرکز مشاوره زنان ریاست جمهوری تماس بگیرید وبگوئید از ایشان درخواست مشاوره دارید.یا نامه بنویسید کمکتان می کند.من به نتیجه رسیدم.اگر در نامه موضوع را کاملا شرح دهید حتما کمکتان می کند.شک نکنید.خانمی بسیار متواضع ومادری بسیار مهربان هستند.به بنده کمک شایانی کردند

17. تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری