صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تصاویر مراسم یک عقد درشلمچه...

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

تصاویر مراسم یک عقد درشلمچه...

بعضیا چه زیبا زندگیشون رو شروع می کنند...

مراسم عقد زوج بسیجی درمنطقه زیارتی شلمچه.

بعضیا چ سعادتی دارن ک در جوارشهدا عقد کردن....................
    خدا کنه ب پای هم پیربشن..................
    خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

2.  

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    السلام علیک یا صاحب الزمان ادرکنی
    ازدواج به سبک شهدا
    آنهایی که اهل دین هستند واهل علم هستند ،نباید از دیگران تقلید کنند،باید کاری کنند که مردم از آنها پیروی کنند.
    مقام معظم رهبری ،مطللع عشق ،ص121
    الگو باشیم.
    کارمان برعکس شده بود ،به جایی اینکه خانواده داماد برای پایین آوردن مهریه چانه زنی کنند ،برای بالا بردنش اصرارمی کردند.ازآنها اصرار واز دکتر انکار .چون ایشان مسائل مالی را عامل اساسی نمی دانستند ،وقتی از حسن خلق ودیانت داماد اطمینان پیدا کردند ،بقیه مسائل را حل شده می دیدند.از طرفی می گفتند :ما برای جامعه الگو هستیم ،نباید مبنایی بگذاریم که دیگران به سختی بیفتند.آخر سر هم ،مهریه ای در حد متوسط آن روز تعیین شد.
    شهید مفتح به روایت همسر
    مجله شاهد یاران ،شماره 14،ص67
    بچه مسلمان باید برای دیگران الگو باشد چون راه وچاهش مشخص است .امروز در هیاهوی بازار سیاهی که بعضی ها برای خودشان در ازدواج راه انداختند باعث فرو رفتن خودشون در مشکلات شده است.وازدواج تبدیل به زندگی سیاه براشون شدهاست.

مردن رو که همه بلدن...

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

رسول خدا (ص)فرمودند:از هم کفو بودن خود زن بگیرید.عرض شد :هم کفو کیانند؟فرمودالمومنون بعضهم اکفا ء بعض :برخی از مومنان هم کفو یکدیگرند.اصول کافی-ج5-ص337

لحظه ای باشهدا
    باجناق خودم.
    پیشنهاد دادم که بیاید با خودم باجناق شود وهمین مقدمه ای برای ازدواجش شد .به مادر خانمم گفتم:این رفیق ما ٰجعفر آقا از مال دنیاچیزی غیر از یک دوربین عکاسی نداره
    گفت :مادر اینها مال دنیاست ٰبگو ببینم از دین وایمان چی داره ؟
    گفتم :ازاین جهت که هرچی بگم کم گفتم !ما به گرد پای او هم نمی رسیم.
    گفت :خدا حفظش کنه .من هم دنبال همچین دامادی بودم.
    شهید سرتیب حاج محمد جعفر نصر اطفهانی
    جانم فدای اسلام-ص42

مردن رو که همه بلدن...

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

قابل روشنفکران و قابل توجه بچه مذهبی و قابل توجه گوبای پارتی هادرضمن وقتی مذهبی ها میشوند گمراه و آدمای تفکرات غربی میشوند روشنفکر-آیا می دانستید کسی از روحانیت بدش نمی آید؟آ یا می دانستید کسی از یک خانم چادری ومومن بدش نمی آید؟ویا کسی از پسر مومن بدش نمی آید؟–ما سوال می کنیم پس باچی کار دارند ؟خوب با عقاید شما کار دارند اگر شما بخواهید اون چیزی که خدا گفته عملکنی مسخرت می کنند اذیت می کنند .آیا کسی با امام حسین مشکل داشت؟خیر کسی باایشون مشکل نداشت ایشون را از فرزندان پیامبر می دانستداما کاربه دینش داشتند همین که آقا خواست ازدین خدا پاسداری کند و حق را احیا کند جلوی ایشون صف کشیند و اون فاجعه ای که لعنت خدا تا روزقیامت بر یزیدیان باد انجام دادند.

مردن رو که همه بلدن...

6. تشکرها 2

نوشته
    330
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 روز 14 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

خیلی زیبا بود خوش به سعادتشان کاش همه آدمها تو این دوره و زمونه به معنویات فکر کنند تا مادیات
    آرزو نمی کنم که بیایی
    آرزو می کنم وقتی آمدی چشمانم شرمسار نگاهت نشوند
    چون همه می دانند که....

....... می آیی

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط راهیان عشق نمایش پست
    همین که آقا خواست ازدین خدا پاسداری کند و حق را احیا کند جلوی ایشون صف کشیند و اون فاجعه ای که لعنت خدا تا روزقیامت بر یزیدیان باد انجام دادند.
    سلام!!!
    واگر در مقابل دشمنان خدا که به هر رنگ و لباس هستند نروید و در مقابلشان نایستید شما را نیز به مسلخ می برند.
    حجاب یکی از ارزش های دین خداست.وقتی در مقابل حیله دشمن نایستی باخته ای!!!
    و آنها همین را می خواهند .امام حسین علیه السلام از هیچ چیزی نمی ترسیدند نه مرگ نه از آوارگی!نه از زندانی شدن به دست حکومت جور زمانه!
    ما هم می خواهیم برای دین خدا کاری کنیم.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان 313 نمایش پست
    سلام!!!
    واگر در مقابل دشمنان خدا که به هر رنگ و لباس هستند نروید و در مقابلشان نایستید شما را نیز به مسلخ می برند.
    حجاب یکی از ارزش های دین خداست.وقتی در مقابل حیله دشمن نایستی باخته ای!!!
    و آنها همین را می خواهند .امام حسین علیه السلام از هیچ چیزی نمی ترسیدند نه مرگ نه از آوارگی!نه از زندانی شدن به دست حکومت جور زمانه!
    ما هم می خواهیم برای دین خدا کاری کنیم.
    سلام
    واما حالا سلاح ایستادن جلوی دشمن خیلی فرق کرده-اون موقع امام حسین بود اما حالا جز رهبرمظلوم دیگه کسی نیست-اگر بشه جون هم فداش میکنیم-اگررهبردستوربده و لشکرتشکیل بده حتما واسه سربازیشون اعلام آمادگی میکنیم...

وامروزه هرکسی هرکاری ک ازدستش برمیاد اگ کوتاهی کنه چوبشومیخوره-هم این دنیا وهم اون دنیا...
    خواهران وبرادران هرکسی تونست کاری کنه بسم الله-اما خواهشا شعار دیگه بس-وقته شعار دادن گذشت حالا مرد عمل میخوایم....................

یاعلی
    مردن رو که همه بلدن...

10. تشکرها 2

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

واما حالا سلاح ایستادن جلوی دشمن خیلی فرق کرده-اون موقع امام حسین بود اما حالا جز رهبرمظلوم دیگه کسی نیست
    سلام!!!
    ما هم می دانیم فرق کرده .خوب سلاح الان به نظر شما چیست؟آیا رهبر عظیم الشان انقلاب باید به جای رسیدگی به امور بسیار حساس بیاد به طور مدام به من و شما بگوید فرهنگ!بگوید جهادی اقتصادی؟من و شما وخیلی ها دیگر چرا این قدر سطح فکرمان پائین است که مدام باید همه چیز را گوشزدمان کنند!ایشان خطر را دارند می بینند و گشوزد می کنند ولی ما کمک نمی کنیم نشسته ایم می گوئیمفلان بشه بهمان بشه.ما کار عملی گفتم نه کاری که فقط حرفش باشد.

اگر بشه جون هم فداش میکنیم-اگررهبردستوربده و لشکرتشکیل بده حتما واسه سربازیشون اعلام آمادگی میکنیم...
    خیلی وقته رهبر انقلاب دستور داده من وشما وخیلی های دیگر خواب هستیم هنوزم خواب هستیم!چه لشگری؟؟؟بابا خودت را تکون بده از جات بلند شو یاعلی(ع)بگو.تک و تنها.آقا حضرت آقا فرمودند::یکی از ظرفیّتهای مهمّ ما، ظرفیّت نیروی انسانی ما است. نیروی انسانی در کشور ما، یکی از بزرگ‌ترین ظرفیّت‌های کشور ما است؛ این یک فرصت بزرگ است. عرض کردیم، جمعیّت جوان کشور ــ از پانزده سال تا سی سال ــ یک حجم عظیم از ملّت ما را تشکیل میدهند؛ این خودش یک ظرفیّت است. تعداد ده میلیون دانش‌آموخته‌ی دانشگاه‌ها را داریم؛ ده میلیون از جوانهای ما در طول این سالها از دانشگاهها فارغ‌التّحصیل شدند. همین حالا بیش از چهار میلیون دانشجو داریم که اینها در طول چند سال آینده فارغ‌التّحصیل میشوند؛ جوانان عزیز بدانند، این چهار میلیونی که میگویم، ۲۵ برابر تعداد دانشجو در پایان رژیم طاغوت است؛ جمعیّت کشور نسبت به آن موقع شده دو برابر، امّا تعداد دانشجو نسبت به آن موقع شده ۲۵ برابر؛ امروز ما این تعداد دانشجو و فارغ‌التّحصیل داریم. علاوه‌ی بر اینها، میلیونها نیروی مجرّب و ماهر داریم.(((((ما که در این سر صحنه‌ها و عرصه‌های گوناگون این همه موّفقیّت به دست آوردیم، در اقتصاد هم اگر عزممان را جزم کنیم و دست به دست هم بدهیم، میتوانیم اقتصاد را شکوفا کنیم. چشممان به دست دشمن نباشد که کِی این تحریم را برمیدارد، کِی فلان نقطه را موافقت میکند؛ به درک! نگاه کنیم ببینیم خودمان چه‌کار میتوانیم بکنیم.))))نگاه نکنیم کی اول شروع می کنه خودمون شروع کنیم!خودمون توجه کنید خودمون.

مروزه هرکسی هرکاری ک ازدستش برمیاد اگ کوتاهی کنه چوبشومیخوره-هم این دنیا وهم اون دنیا...
    خواهران وبرادران هرکسی تونست کاری کنه بسم الله-اما خواهشا شعار دیگه بس-وقته شعار دادن گذشت حالا مرد عمل میخوایم.....
    شما می گوئید شعار ندهیم ولی نوشته شما سرشار از شعار فقط حرف!ببخشید البته ها.اینکه گفتید فرمان بدهند لشگر تشکیل بشه خوب الان لشگر تشکیل شد خوب شما باید چه کار کنی؟چشمت به دهن کسی که معلوم نیست دوست است یا دشمن؟آقا فرمودند شما افسران جنگ نرم هستید افسر خودش تصمیم می گیرد افسر برای خودش فرمانده ای.شما کارت را بلد باش بهت مسئولیت می دهند کار را بچرخانی!نه اینکه گوش به فرمان کسی باشی که معلوم نیست خط فکریش کجا بوده و از کجا فرمان می گیرد.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

12. تشکرها 2

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

گررهبردستوربده و لشکرتشکیل بده حتما واسه سربازیشون اعلام آمادگی میکنیم...
    سلام!!!
    پیام حضرت آقا را بخوانید یعنی منتظر نباشید خودتون شروع کنید

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری