صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}

نوشته
    338
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 12 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}

سلام آقا جان!
    امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد. اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛دوستانم خیلی شلوغش میکنند. یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند… هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند…من نگران مسائل خطرناک تر هستم… من میترسم از ایمان چیزی نماند. آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام. بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید…یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی!من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.آقاجان!بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟؟رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.آقا جان!من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.
    بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت
    سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی

چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}

تا کی باید این صحنه ها رو دید و دم نزد؟
    تا کی باید جگر گوشه ای از یه خانواده تکه تکه بشه تا بفهمیم که این وضع دردناکه؟
    تا کی باید نشست و گفت که فلان گروهک نجس محکومه؟
    قلبم آتیش گرفت امشب.در عرض 24 ساعت 2 خبر وحشتناک
    یکی شهادت اون عزیز ناهی از منکر و یکی دیگه شهادت اون سرباز رشید اسلام
    یکی از یکی دردناک تر.حسرت یک به یک این عزیزان به دل خانواده هاشون موند.
    درسته این ملت با این صحنه ها بیگانه نیست اما یه سوال...تا کی؟!!!
    واقعیت‌های درگیری شهید خلیلی با اراذل شرق تهران

شهید علی خلیلی ناهی امر به معروف نهی از منکر قبل از نائل شدن به درجه رفیع شهادت در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در مورد درگیری خود با اشراری که سال 90 قصد تجاوز به یک خانم را داشتند، گفت: نیمه شعبان دو سال پیش به نظرم ساعت دوازده شب بود که می‌خواستیم دو نفر از دوستانم را به خانه‌‌شان در خاک سفید برسانم که دیدیم پنج، شش نفر در حال اذیت دو خانم هستند و به زور می‌خواستند وی را سوار ماشین کنند.

وی افزود: دوستان من به دلیل پائین بودن سنشان جلو نرفتند اما من به آن افراد تذکر دادم و گلاویز شدیم و یکباره چاقویی که نمی‌‌دانم از کدام سو، نثار ما شد.

شهید خلیلی با بیان اینکه چاقو به ناحیه گردنم و شاهرگ خورده بود، اظهار کرد: من همان جا افتادم و آن افراد نیز فرار کردند اما یکی از همراهان من که موتور سواری بلد بود آن‌ها را دنبال کرد و شماره پلاکشان را برداشت.

وی می‌گوید که من نیم ساعت در خیابان افتاده بودم و ماشینی که دو سرنشین داشت و عازم شمال بود من رو سوار کردند و به اورژانس فلکه سوم تهرانپارس بردند؛ ساعت دوازده و نیم بود که پزشکان گفتند که اگر تا نیم ساعت دیگر مریضتان را به یک بیمارستان مجهز نرسانید وی جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.

«دوستان من را به بیست و شش بیمارستان دیگر هم بردند اما هیچ بیمارستانی من را به دلیل اینکه حالم وخیم بود پذیرش نمی‌کرد تا اینکه بالاخره ساعت پنج در بیمارستان عرفان عملم کردند».

وی با بیان اینکه ضارب نیز به دلیل در اختیار داشتن شماره پلاک اتومبیلش به زندان افتاد گفت که مدت زیادی گذشت و ما چهار الی پنج ماه بعد به دادگاه رفتیم که سردار نقدی نیز حضور داشتند و من دیدم وکیلی گرفته‌اند و خود ایشان پیگیر کارها بودند.

این ناهی امر به معروف و نهی از منکر افزود: در دادگاه یکی از آن افراد به سه سال زندان و بقیه نیز که همدست بودند به شصت الی هفتاد ضربه محکوم شدند اما همه آن‌ها به قید وثیقه آزاد هستند.

شهید خلیلی به نقش مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت وقت نیز اشاره کرد و اظهار داشت: البته ناگفته نماند دکتر دستجردی نیز تشریف آوردن و هزینه بیمارستان را حساب کردند.

وی معتقد است که اسم کارش را امر به معروف نمی‌گذارد بلکه آن اقدام را دفاع از ناموس می‌داند و به گفته وی دفاع از ناموس بر هر مسلمانی واجب است.

شهید خلیلی در پایان با تاکید بر اینکه جز خدا هیچ کسی پشت آدم نیست، خاطرنشان کرد: من آن موقع هم که رفتم با آن افراد درگیر شدم به کسی امید ندوخته بودم به خاطر لبخند آقا رفتم و دفاع کردم.

پیکر شهید ناهی از منکر سه‌شنبه 5 فروردین تشییع می‌شود

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، پیکر شهید ناهی از منکر حجت الاسلام علی خلیلی فردا سه شنبه 5 فروردین ساعت 9:30 صبح از مسجد فاطمه زهرا(س) در نارمک به سمت مسجد النبی(ص) تشیع خواهد شد؛ همچنین ساعت 11 صبح در مسجد النبی نارمک آیت الله صدیقی نماز را بر پیکر شهید علی خلیلی خواهد خواند و پس از آن پیکر شهید به سمت بهشت زهرا تشییع و در قطعه شهدا به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش فارس، 25 تیر ماه سال 1390 حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد.

در این حادثه جوان 19 ساله‌ای به نام علی خلیلی در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خلیلی توسط یک نفر از افراد شرور منطقه از ناحیه گردن و قسمت شاهرگ دچار جراحت شد و بیش از 15 دقیقه در خون خود می‌غلتید.

در این حادثه تعدادی از مراکز اورژانس بیمارستانی از پذیرش علی خلیلی امتناع کردند تا اینکه یکی از بیمارستان‌های خصوصی در ازای واریز مبلغ 6 میلیون تومان حاضر به پذیرش وی شد.

سرانجام علی خلیلی که به دلیل شدت خونریزی به حالت اغما رفته بود بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.

علی خلیلی پس از مرخص شدن از بیمارستان در منزل بستری شد اما هر از گاهی به دلیل مشکلات ناشی از حادثه رخ داده به بیمارستان منتقل شده و بستری می شد.

وی بهمن ماه امسال نیز مجدداً در بیمارستان بستری شد و پس از یک ماه به خانه منتقل شد اما سرانجام امروز عصر و در بیمارستان بعثت دعوت حق را لبیک گفته و جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیدار اباعبدالله الحسین و یارانش شتافت.
    درد می‌کشم اما بیهوده
    زجر می‌کشم اما بی‌دلیل
    پای ناموس جان می‌دهند و ما جان را به بی‌غیرتی می‌کشیم
    سخن از طلب‌کردن است؛ آنها در طلب چیزی ورای این دنیایند و ما دنبال چیزی پست‌تر از بی‌ارزش‌ترین‌ها
    افسوس خوردن جز نقاب روشنفکری ما نیست؛ عمری با این نقاب‌ها ذره ذره آبرو جمع کرده‌ایم و کاسه را با ترس و لرز نگاه داشته‌ایم تا نریزد؛ تا نریزد این ماحصل ظاهرفریبی‌ها و دلخوشی ما برای آن دنیا
    مبادا شمارش دانه‌های تسبیح از یادمان برود؛ مبادا خم و راست شدن‌هایمان را فراموش کنند؛ مبادا آب چشمان خسته را به اشک خلوص نپندارند
    بر تأسف خوردن خویش نیز تأسف می‌خورم
    سرزندگی حقشان بود و زندگی و جوانی نصیبشان اما حق دیگران را بالاتر از حق خود دیدند
    هنوز هم شهیدمسلکان بسیارند و رهروانشان شاید در گمنامی به سر برند اما شمع خود را در این طوفان‌های هولناک حفظ کرده‌اند
    سر در گریبان خود فرو برده‌ام؛ پس ما چه؟ از این به بعد زندگی خواهیم کرد یا بازهم جسدوار می‌رویم؟
    دردهایی که برای خداست خیلی زیباست
    شهید چمران

2.  

نوشته
    269
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 روز 15 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

چرا عاقبت نهی از منکر باید این باشه؟؟؟؟

شهادت مظلومانه‌ی شهید علی خلیلی رو تسلیت عرض می‌کنم.حقا که امر به معروف و نهی از منکر لیاقت می‌خواد تا چه رسد به شهید شدن در راهش ...
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921204001062
    یعنی همون راهی که امام حسین و یاران گرامی‌شون رفتن.
    خدایش بیامرزد....
    مثلا خیر سرمون توی مملکت اسلامی-شیعی هستیم.
    البته ناگفته نماند که این مسئله از گسترش بی‌حجاب و بی عفتی در جامعه پیش میاد که یکی از عواملش خانواده‌ها هستن.
    بارها خانوم‌های محجبه و چادری رو دیدم که دختراشون رو با وضع با به‌هنجاری کنار خودشون توی خیابون می‌برن بیرون و این مایه‌ی تاسفه که از دامن چنین مادران باحجابی چنین دخترانی پدید اومدن و تربیت شدن....
    اگر این عامل بی حجابی و بی عفتی بین خانوم‌ها نباشه کمتر کسی هم به خودش جرآت می‌ده که به ناموس دیگران بی احترامی کنه...

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

روحش شاد باشه
    خاک وطن باید به وجود این چنین جوونایی به خودش بباله. واقعا یکی از رویاهای من اینه که اینجوری بمیرم و به حال این جوون غبت (ط) ه می خورم.
    اما تا کی باید اینجوری بشه؟ فقر فرهنگ و سیاست نادرست باعث این اتفاقات میشه و باعث میشه بی نظمی و اغتشاش در جامعه زیاد بشه

نوشته
    2,639
    صلوات
    1749
    تعداد دلنوشته
    22
    مورد تشکر
    318 پست
    حضور
    214 روز 9 ساعت نامشخص
    دریافت
    47
    آپلود
    6
    گالری
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش عشق نمایش پست
    واقعا یکی از رویاهای من اینه که اینجوری بمیرم
    چی چی رو یکی از رویاهای من اینه...
    چرا اصلا باید وضع مملکت این جوری باشه؟ چرا باید همچین وقایعی اتفاق بیفته؟ ناامنی وسط پایتخت تا این حد
    چرا جوونای این مملکت باید جونشونو سر همچین اتفاقاتی بذارن؟

نوشته
    97
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 روز 15 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie sadat نمایش پست
    شهید خلیلی با بیان اینکه چاقو به ناحیه گردنم و شاهرگ خورده بود، اظهار کرد: من همان جا افتادم و آن افراد نیز فرار کردند اما یکی از همراهان من که موتور سواری بلد بود آن‌ها را دنبال کرد و شماره پلاکشان را برداشت.
    وی می‌گوید که من نیم ساعت در خیابان افتاده بودم و ماشینی که دو سرنشین داشت و عازم شمال بود من رو سوار کردند و به اورژانس فلکه سوم تهرانپارس بردند؛
    بسیار تاسف برانگیز است.
    چرا همراهان ایشان، کسی که شاهرگش قطع شده و با شدت داره خون ازش می ره رو نیم ساعت ول کردند و رفتند به دنبال اون ماشین؟!

نوشته
    1,486
    صلوات
    3794
    تعداد دلنوشته
    30
    مورد تشکر
    32 پست
    حضور
    26 روز 1 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    5

نثار روح پرفتوح همه شهدای ایران بخصوص شهیدمذکور

شهیدِ وطن، افتخارِ میهن
    گُلِ پرپرِ لاله زارِ میهن
    خونِ پاکِ تو در رگ‌ هایِ ما
    برقِ مهرِ تو، در سیمایِ ما
    تو به باغِ ایمان، ثمرِ جاویدی
    تو به بحرِایثار، گُهرِ توحیدی
    تو فرمانِ قضا بردی، گذشتی از جان
    تو پیمان با خدا بستی وفا کردی به آن
    تو در دشتِ فَنا، مُلکِ بَقا را دیدی
    شهیدِ حق نمی‌میرد، بُوَد جاویدان
    از جانبازیت، ایران زنده شد
    خود گشتی فدا، حق پاینده شد
    تو ز سر بگذشتی، به رهِ آزادی
    تو به پایِ اسلام، سر و تن را دادی
    شهیدِوطن، افتخارِ میهن
    خونِ پاکِ تو در رگ‌هایِ ما
    برقِ مهرِ تو، در سیمایِ ما
    به ولایِ رهبر، همه هم‌ سوگندیم
    به نظامِ اسلام، همه هم پیوندیم
    چه خوش باشد فدا گشتن به راه ایمان
    برون رفتن ز دامِ تن، به ملکِ جاودان
    خطر کردن ، سفرکردن به کویِ جانان
    سپردن جان، به نامِ دین، به حکمِ قرآن
    شهیدِوطن، افتخارِ میهن
    از جانبازیت، ایران زنده شد
    خود گشتی فدا، حق پاینده شد
    تو ز سر بگذشتی، به رهِ آزادی
    تو به پایِ اسلام، سر و تن را دادی

نثار روح همه شهدا صلوات

ویرایش توسط Tuberose : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵ در ساعت ۱۶:۲۴

خدایا! به من زیستی عطاکن که درلحظه مرگ،بربی ثمری لحظه ای که برای
    زیستن گذاشته است،حسرت نخورم،ومردنی عطاکن که،بربیهودگیش،سوگوار
    نباشم بگذارتاآنرا من؛ خود؛انتخاب کنم؛اماآنچنان که تو دوست میداری..

دکترعلی شریعتی

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

روز سختی واسم بود
    انتظار داشتم همه تهران امروز برای تشیع بیاد....
    نکنه جمعیت دیندارمون سرگرم دنیا شدن و مشغول عید و خوشی....
    انگار نه انگار فاطمیه
    انگار نه انگار شهادت یه جوون
    هر کدوم از عکساشو که میدیدم بغض شدیدی وجودمو میگرفت

تابوتو که داشتیم همراهی میکردیم یکی از دوستاش یه چنتا گل انداخت رو تابوت و گفت علی جون عروسیت مبارک و گریه کرد...

اون بنده خدایی که صحبت میکرد حرف قشنگی زد
    الان اگر یه ورزشکار یا بازیگر سینما یه چاقو میخورد در جا طرفو اعدام میکردن
    ولی برای ضارب علی فقط 30 میلیون دیه و یه چند ماه زندان....
    الهی العفو...

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}چرا عاقبت نهی از منکر بایداین باشه؟{شهید نهی از منکر در سال93}

ویرایش توسط Behrooz_313 : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵ در ساعت ۱۷:۲۴
    الهی العفو...

نوشته
    1,910
    صلوات
    61900
    تعداد دلنوشته
    38
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    25 روز 20 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    271

طلبه ناهی از منکر علی خلیلی شهید شد

روحش شاد ویادش گرامی باد...................

ویرایش توسط خادم الزینب : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵ در ساعت ۱۹:۱۲

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!!
    حرف برای گفتن زیاد دارم.شدید هم دارم.خاک توی سر قوه قضائیه ای که دم از عدالت می زند ولی در عمل همانند دنیاپرستانی است که چند به مقامشان زده اند تا کسی مقام ومنصبشان را به در نکند!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری