صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سلام........لطفا همه ی کارسشناسان این موضوع رو بخونن خیلی مهمه لطفا کمک کنید.....خواهش میکنم

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام........لطفا همه ی کارسشناسان این موضوع رو بخونن خیلی مهمه لطفا کمک کنید.....خواهش میکنم

سلام به همه کاربران و کارشناسان سایت..........

من ی پسرشیعه هستم تقریبا 19 سالمه....با ی دختر سنی مذهب آشنا شدم 18 سالشه.....

9ماه با هم آشنا هستیم...تا حالا تماس فیزیکی نداشتیم.....هیچ تماسی....... رابطمون ی رابطه ی عشقیه

من میخوام این خانومو شیعه کنم....... 2 روزه دارم بحث میکنم باهاش...لطفا کمکم کنید...راهنماییم کنید

چیکار باید بکنم؟؟؟؟چطوری باید بهش ثابت کنم شیعه حقه؟؟؟چطور ثابت کنم چیزایی ک درمورد شیعه بهش گفتن دروغه؟؟؟چطور بهش بفهمونم بهش دروغ گفتم؟؟؟؟

چطور بفهمونم ک دست از خلفا و عایشه بکشه؟؟؟؟چطور بفهمونم ک حدیث غدیر خم حقیقته؟؟؟چیکار کنم؟؟؟چ کتابی بهش بدم؟چ فیلمی نشونش بدم؟؟؟

لطفا اگه از علامای بزرگ کتابی داریم ک کمک میکنه معرفی کنید...فیلمی سخنرانی چیزی........

کتابی ک بر اساس اعترافات سینیا باشه....کتابی ک احادیث و روایاتشو سنی و شیعه قبول داشته باشن.......

لطفا کمک کنییییییییییییییییییییییی یییییدددددددد

2.  

نوشته
    309
    مورد تشکر
    20 پست
    حضور
    12 روز 14 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام.
    ضمن عرض خسته نباشی و آرزوی سال خوش و پر خیر و برکت برای شما و پیشاپیش عرض تسلیت بمناسبت شهادت حضرت زهراء در ایام فاطمیه دوم ، بنده به قسمت دوم پرسش شما پاسخ می دهم( قسمت اول آن در موضوع ازدواج شما با سنی را به گروه های مشاوره و احکام ارجاع می دهم که در این تایپیک انشاء الله نظر دهند)

به شما پیشنهاد می شود در موضوع غدیر و ولایت و امامت حضرت علی(ع) به کتاب الغدیر علامه امینی که کاملا مستند و بر اساس نگاه شیعه و سنی نگاشته شده مراجعه نمایید و همچنین به کتاب شبهای پیشاور هم مراجعه نمایید و هم چنین پیشنهاد می شود با شماره 09640 مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی تماس بگیرید

نوشته
    3,876
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    17 روز 10 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    164
    آپلود
    93
    گالری
    155

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-74 نمایش پست
    سلام به همه کاربران و کارشناسان سایت..........

من ی پسرشیعه هستم تقریبا 19 سالمه....با ی دختر سنی مذهب آشنا شدم 18 سالشه.....

9ماه با هم آشنا هستیم...تا حالا تماس فیزیکی نداشتیم.....هیچ تماسی....... رابطمون ی رابطه ی عشقیه

من میخوام این خانومو شیعه کنم....... 2 روزه دارم بحث میکنم باهاش...لطفا کمکم کنید...راهنماییم کنید

چیکار باید بکنم؟؟؟؟چطوری باید بهش ثابت کنم شیعه حقه؟؟؟چطور ثابت کنم چیزایی ک درمورد شیعه بهش گفتن دروغه؟؟؟چطور بهش بفهمونم بهش دروغ گفتم؟؟؟؟

چطور بفهمونم ک دست از خلفا و عایشه بکشه؟؟؟؟چطور بفهمونم ک حدیث غدیر خم حقیقته؟؟؟چیکار کنم؟؟؟چ کتابی بهش بدم؟چ فیلمی نشونش بدم؟؟؟

لطفا اگه از علامای بزرگ کتابی داریم ک کمک میکنه معرفی کنید...فیلمی سخنرانی چیزی........

کتابی ک بر اساس اعترافات سینیا باشه....کتابی ک احادیث و روایاتشو سنی و شیعه قبول داشته باشن.......

لطفا کمک کنییییییییییییییییییییییی یییییدددددددد
    دختری از مذهب سنی دلم را برده است
    یا علی جان حکمتی کن تا که مهمانش کنم

دوست عزیز عاشق سلام
    سواد شما چقدراست ؟سواد این دختر که دل شما را برده چقدر است ؟این مهمه که شما چه کتابی را تا چه اندازه ای برای تفکراتتان مفید بدانید عزیز دل برادر...
    ویرایش توسط belher2 : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ در ساعت ۱۶:۱۳
    ما عابران رهگذري بي نشانه ايم
    جاماندگان قافله اي جاودانه ايم
    پائيزلحظه ها چه شتابان رسيد وما
    دلواپسان رويش چندين جوانه ايم

دانلودمحبوب ترین مجموعه تفسیر قران کانون گفتگوی قرانی

(
    تفسیر20جلدی المیزان)

http://www.askquran.ir/downloads.php?do=file&id=3611

گروه شاعران کانون:http://www.askquran.ir/group.php?groupid=140

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

کارشناس نیستم ولی توصیه می کنم به هیچ وجه بی احترامی به عقایدش نکنی و به عقیده هاش احترام بذار. این در اولویت هستش
    بعدش شما ببین ایشون چقدر در عقایدش محکم هستش. سعی کن از قسمت هایی که تردید داره بهش ثابت کنی که شیعه برتر از سنی هستش.
    البته اگه اطلاعات خیلی بالایی میداشتی باید از قویترین نقطه و محکم ترینشون شروع می کردی چون وقتی محکم ترین بشکنه به راحتی بقیه ی اعتقادات از هم می پاشه.
    ولی با توجه به اطلاعاتت که زیاد نیست شما ازش سوال بپرس سعی کن سوالاتت بیشتر باشه چون جواب دادن سخت تر از سوال کردنه.

نوشته
    126
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 3 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش عشق نمایش پست
    کارشناس نیستم ولی توصیه می کنم به هیچ وجه بی احترامی به عقایدش نکنی و به عقیده هاش احترام بذار. این در اولویت هستش
    بعدش شما ببین ایشون چقدر در عقایدش محکم هستش. سعی کن از قسمت هایی که تردید داره بهش ثابت کنی که شیعه برتر از سنی هستش.
    البته اگه اطلاعات خیلی بالایی میداشتی باید از قویترین نقطه و محکم ترینشون شروع می کردی چون وقتی محکم ترین بشکنه به راحتی بقیه ی اعتقادات از هم می پاشه.
    ولی با توجه به اطلاعاتت که زیاد نیست شما ازش سوال بپرس سعی کن سوالاتت بیشتر باشه چون جواب دادن سخت تر از سوال کردنه.

بنظرم بهترین پاسخ بود

اما

اگر عشق قالب باشه یا تو سنی میشی یا اون شیعه , اونم بدون بحث و استدلال

پس هنوز عشقتون از اون عشقای اسطوره ای نشده

باور کن تو زندگی مشترک اینقدر بدبختی و گرفتاری هست , مذهب که هیچی , اصلا" وسطهای کار , یادت میره چه دینی داری , این مباحث بین زن و شوهرا و دخترا و پسرا مال دوران تجرد هست

تغییر مذهب انگیزه لازم داره نه جدل
    تا زمانیکه در مقام دفاع هستی او هم در مقام دفاع هست , پس در مقام حقیقت جویی باش تا او هم با تو همراه شود ( علامه فشارکی )

اگه از این جمله درس بگیری شاید بتونی یه کارایی بکنی
    امتی بزرگ با فرهنگی عظیم ولی بدون خودباوری و اتحاد

گاهی اوقات به خودم میگم آیا ما هم مثل ابراهیم بن مالک اشتر شدیم که باز تاریخ رو فراموش کردیم؟ آیا باز هم تاریخ داره مثل زمان دکتر مصدق تکرار میشه؟ و آیا فرزندان ما در آینده میگن چه گوهری داشتن و گول خوردن و از دست دادنش؟ و فقط بعد از خوندن اوراق تاریخ ایکاش و حسرت ثمره اون خواهد بود؟ و باز لبخند و شادی از آن ستمگران خواهد شد؟

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moaqfe نمایش پست
    بنظرم بهترین پاسخ بود

اما

باور کن تو زندگی مشترک اینقدر بدبختی و گرفتاری هست , مذهب که هیچی , اصلا" وسطهای کار , یادت میره چه دینی داری , این مباحث بین زن و شوهرا و دخترا و پسرا مال دوران تجرد هست

تغییر مذهب انگیزه لازم داره نه جدل
    تا زمانیکه در مقام دفاع هستی او هم در مقام دفاع هست , پس در مقام حقیقت جویی باش تا او هم با تو همراه شود ( علامه فشارکی )

اگه از این جمله درس بگیری شاید بتونی یه کارایی بکنی

کاملا حرف بی منطق و بیجایی زدی........

کاملا پست بی منطق و بی هدفی زدید ....البته با عرض پوزش...

نکته ی مفید ارسالتون

مرسی

نوشته
    126
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 3 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-74 نمایش پست
    کاملا حرف بی منطق و بیجایی زدی........

کاملا پست بی منطق و بی هدفی زدید ....البته با عرض پوزش...

نکته ی مفید ارسالتون

مرسی

چرا بي منطق و بيجا؟

همه اعتراف دارند كه عشق ، جنون است ، پس مجنون هر كاري ميكند و اگر عاقل شد ، مجنون نيست ، چه بسا ايشون در عشقش غرق بشه و يكباره مذهب اون خانم رو بپذيره ( نمونه زنده در بين دوستانم دارم كه تغيير دين داده ) پس اين موضوع تيغ دو لبه هست

گاهی اوقات به خودم میگم آیا ما هم مثل ابراهیم بن مالک اشتر شدیم که باز تاریخ رو فراموش کردیم؟ آیا باز هم تاریخ داره مثل زمان دکتر مصدق تکرار میشه؟ و آیا فرزندان ما در آینده میگن چه گوهری داشتن و گول خوردن و از دست دادنش؟ و فقط بعد از خوندن اوراق تاریخ ایکاش و حسرت ثمره اون خواهد بود؟ و باز لبخند و شادی از آن ستمگران خواهد شد؟

نوشته
    2,426
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    26
    آپلود
    4
    گالری
    28

به نام خدا
    قسمت اول را واگذار می کنم به کارشناسان

ولی برای اثبات شیعه کتاب شبهای پیشاور صوتی mp3
    خیلی خوبه و ساده

کتاب انگاه که هدایت شدم دکتر تیجانی(سنی شیعه شده)
    یه کم سطحش بالاتر

و اگر کتابی حرفه ای تر می خواهید (بستگی به معلومات و حوصله شما داره)
    کتاب: اهل سنت پاسخ میدهد رو بخرید
    برای خرید کلیک کنید

یا علی(ع)

به نام خدا

[SIGPIC][/SIGPIC]

کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

(شادی روحشان صلوات)

آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
    و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

منو دل کندن از دل بر محاله...

یا علی

نوشته
    126
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 3 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed133 نمایش پست
    به نام خدا
    قسمت اول را واگذار می کنم به کارشناسان

ولی برای اثبات شیعه کتاب شبهای پیشاور صوتی mp3
    خیلی خوبه و ساده

کتاب انگاه که هدایت شدم دکتر تیجانی(سنی شیعه شده)
    یه کم سطحش بالاتر

و اگر کتابی حرفه ای تر می خواهید (بستگی به معلومات و حوصله شما داره)
    کتاب: اهل سنت پاسخ میدهد رو بخرید
    برای خرید کلیک کنید

یا علی(ع)

پيشنهاد ميكنم كتاب تيجاني رو پيشنهاد نديد ، چون يا چند نفر از اهل سنت كه بحث ميكردم ، ميگفتن براي ما مطلب خاصي نداره كه جذبمون كنه ، براي شما كه يك نفر شيعه شده رو ميبينيد جذاب هست

نوشته
    2,426
    مورد تشکر
    8 پست
    حضور
    22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    26
    آپلود
    4
    گالری
    28

به نام خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط moaqfe نمایش پست
    پيشنهاد ميكنم كتاب تيجاني رو پيشنهاد نديد ، چون يا چند نفر از اهل سنت كه بحث ميكردم ، ميگفتن براي ما مطلب خاصي نداره كه جذبمون كنه ، براي شما كه يك نفر شيعه شده رو ميبينيد جذاب هست
    اگر کتاب رو خودتون مطالعه بفرمایید بهتر مطلب رو درک می کنید( خیلی جا ها استدلالی دلیل اورده ؛ به شنیده ها نمیشه اکتفا کرد)
    اگر این طور هست که دوستان اهل تسنن می فرمایند چرا پس بعد این کتاب به تلاطم افتادن تا جایی که از بزرگانشون کتابی بر رد اون نوشت به اسم انگاه که گمراه شدی!!

و خود دکتر تیجانی در مصاحبه های مختلف عنوان کرده که کتابش سنی های زیادی رو به مکتب حقه شیعه در آورده

بستگی به معلومات شخص مقابل داره برای همون بنده سه عنوان معرفی کردم
    فکر نمی کنم اهل تسنن در حد کتاب الغدیر باشند
    علماشون در این سطح نیستند

یکی دیگه از کسانی که سنی نه
    وهابی بوده و شیعه شده سلمان حدادی است
    ایشون در حال حاصر فکر کنم در قم ساکن هستند از ایشون هم می تونید کمک بگیریر
    داستان ایشون هم خیلی عبرت آموز است:
    http://salman-haddadi.blogfa.com/

یا علی ع

به نام خدا

[SIGPIC][/SIGPIC]

کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

(شادی روحشان صلوات)

آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
    و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

منو دل کندن از دل بر محاله...

یا علی

12. تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری