جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حضرت مهدي (عج) آخرين منجي - در كتاب هندو ها

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۷
  نوشته
  26,365
  مورد تشکر
  68,356 پست
  حضور
  22 روز 14 ساعت 29 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  0
  گالری
  8953

  حضرت مهدي (عج) آخرين منجي - در كتاب هندو ها
  حضرت مهدي (عج) آخرين منجي - در كتاب هندو هابنام تو اي آرام جان حضرت مهدي (عج) آخرين منجي - در كتاب هندو ها


  هندوها چهار کتاب آسماني وداز (vedas) به نام هاي : 1-سامود 2 –رگود 3– يجورد 4-اترود دارند به غير از اين کتاب هاي آسماني، 18 پوران دارند.
  Samveda Rigveda Yajurveda Atharvaveda
  به هندوها خيلي ظلم شده است چون خواندن اين 4 کتاب آسماني بر مردم عادي حرام بود و فقط علماي هندو مي توانستند آنها را بخوانند وچون اين کتاب ها به زبان سانسکريت بود حتي يادگيري زبان سانسکريت براي مردم حرام و ممنوع بوده است.
  ولي در حال حاضر اين کتاب ها ترجمه شده است وبا کمي مطالعه در ميابيم که ذکر پيامبر اکرم (ص) وحضرت علي (ع)و امام زمان (عج) وحتي پنج تن آل عبا نيز در اين کتابها وجود دارد.
  يکي از پورانهاي مهم هندوها پوويش Bhavishya Puran مي باشد که اسم پيامبر اعظم (ص)در آن آمده است. در پرتي سوروگ پرو Khand3 Adhay 3 Shloka 5 to 8 Prati Sarg Parv III در شماره ي پنجم تا هشتم اينطور آمده است :
  spiritual teacher will appear with his companions. His name will be Mahamad

  يعني در آخرالزمان يک شخصيت بزرگ روحاني ظهور خواهد کرد با اصحاب خودش، بنام محمد(ص) . در اين قسمت بطور صريح نام پيامبر (ص)وجود دارد.
  در ادامه اينطور آمده است: the pride of mankind, the dweller in Arabia
  يعني محمد (ص) فخر انسانيت است . او در عربيا متولد خواهد شد .
  کلمه عربيا سانسکريت مي باشد که ترجمه آن به عربي عربستان مي شود. در ادامه آمده است كه اين شخصيت بزرگ که اسم او محمد (ص) است يک سپاه بزرگ تشکيل خواهد داد و شيطان و شيطنت را شکست خواهد داد. Ye have collected a great force to kill the devil
  در کتاب ديگر هندوها به نام سامود كتاب 2 قسمت 6 و شماره 8 اسم پيامبر اعظم (ص)به صورت احمد آمده است.
  Ahmed acquired from his Lord the knowledge of eternal law
  خداوند عالم به اين شخصيت بزرگ كه اسم او احمد است تمام قوانين الهي را خواهد داد .
  درکتاب ريگود يکي ديگر ازکتابهاي آسماني هندوهادركتاب سوم اگني 29 وشماره ي 11 Book 3 agni 29 (HYMN XXIX. Agni) اسم پيامبر (ص) به صورت سانسكريت با نام نرشناش آمده است که به عربي احمد مي شود.
  As Germ Celestial he is called Tanunapat, and Narasamsa born diffused in varied shape
  خدا با حکمت خود اين کلمه را به زبان سانسکريت قرار داده است چون ممکن بود آنها اسم عربي را متوجه شوند و از کتابهاي خود خارج کنند.
  در کتاب اترود نيز اسم امام زمان (عج) به همراه صفاتش آمده است چون اسم او مانند حضرت محمد(ص) مي باشد. اترود كتاب 20 قسمت 127 شماره 1 الي 13 :
  در منتر 1 اينطور آمده است : He is Kaurama كراما را اگر به انگليسي ترجمه كنيم ميشود : prince of peace يعني شاهزاده ي صلح، اينجا يك ويژگي امام زمان (عج ) آمده است .تا امروز موقعي پيش نيامده كه در جهان جنگ نباشد فساد نباشد خيانت نباشد اما اينجا در كتاب اترود گفته شده است كه وقتي اين شخصيت كه اسمشون هم محمد است خواهد آمد يك نشاني بزرگ اين است كه ديگر در جهان فتنه نيست جنگ نيست و امنيت و محبت در جهان حكمفرما خواهد شد.
  ويژگي ديگري نيز در اينجا ذكر شده است :
  who is safe, even amongst a host of 60,090 enemies
  اين شخصيت دشمنان بسياري دارد ولي از ضرر آنها در امان خواهد بود و آنها نميتوانند به او ضربه برسانند.
  شماره 2 اينطور آمده است: He is a camel-riding Rishi
  ويژگي سوم كه هم براي پيامبر (ص)و هم براي امام زمان (عج)آمده است يعني: ((مرکب اين شخصيت بزرگ شتر خواهد بود ))
  در آيين هندو شتر سواري براي علماي هندو حرام مي باشد يعني هندوها نمي توانند ادعا کنند که اين شخصيت بزرگ از علماي هندو مي باشد لذا هندوها به بن بست مي رسند.
  در كتاب قوانين مانو The Laws of Manu سمرتي شماره يازده و شماره ي 202 نوشته شده است كه سوارشدن بر شتر براي برهمن ها(علماي هندو) حرام است :
  Smriti Chapter XI
  202. A Brahmana who voluntarily rode in a carriage drawn by camels or by asses, and he who bathed naked, become pure by suppressing his breath (Pranayama).
  در ادامه در شماره ي 7 ذكر شده است كه :
  ‌ He is the king of the worlds, the best of men and guide for the entire mankind
  ويژگي چهارم اين شخصيت بزرگ اين است كه پادشاه عالميان است و در علم و تقوا و عقل کسي افضل تر از او نيست. اين شخصيت بزرگ هادي بر تمام مردم است.
  اين ويژگي ها تنها به امام مهدي (عج)صدق ميکند چرا كه وقتي امام زمان (عج) خواهند آمد تمام جنگ ها و فتنه ها خاموش مي شود.

  در کتاب هندوها اسم حضرت زهرا(س)و امام حسن(ع) و امام حسين(ع) نيز آمده است. در کتاب كلكي پوران Kalki Purana آمده است که: در آخرالزمان يک پيامبر خواهد آمد که اسم او کلکي مي باشد (کلکي به زبان سانسکريت است.) در ادامه از صفات او پرسيده مي شود:
  اسم مادر او چيست:گفتند که اسم او صومتي است .
  كه به زبان سانسکريت است که در انگليسي Trustworthy و در عربي آمنه مي شود.
  His father’s name will be ‘VishnuYash’(Bhagabat Purana 1218
  His mother’s name will be ‘Sumati’ (Kalki Purana 2:4 & 2:11
  اسم پدر او چيست:گفتند ويش نو اس Vishnuais
  كه به زبان سانسكريت است در زبان انگليسي "ويشنو" ميشود God و به عربي خدا مي شود و "اس" در انگليسي Servant ودر عربي عبد يا بنده ميشود و حالا اگر اين اسم را ترکيب کنيم ميشود Servant of God كه به عربي ميشود عبدالله .
  در اين کتاب آمده که دختر اين پيغمبر سرور زنان بهشت خواهد شد واز هر گناه معصوم است (يعني عصمت حضرت زهرا (س)در اينجا نيز ذکر شده است).
  a daughter of MAHAMAT lady of Paradise
  and she will be protected from every sin big or small
  اينجا اسم پيامبر اعظم (ص) با عنوان محمت امده است يعني يابه دليل ترجمه ي اشتباه يا به دليل خيانت به جاي "د" از "ت" استفاده شده است.
  در ادامه مطلب آمده است که اين دختر 2 فرزند به دنيا خواهد آورد که جانشينان پيامبر آخر الزمان خواهند شد ولي اين دو فرزند بدست افراد فاسق و فاجر به قتل خواهند رسيد.
  The same two sons of MAHAMAT will be his successors
  some evil men will unjustly murder these grandsons of MAHAMAT without any cause
  اميدوارم اين مطالب باعث شناخت بيشتر مردم دنيا بشود امروز ميشه ميليونها نفر رو در دنيا با اسلام و تشيع آشنا كرد و زمينه ي ظهور آخرين منجي عالم رو فراهم كرد . امروز اتفاقا استكبار و صهيونيزم از همين ميترسه كه اگر اديان با حقيقت مواجه شوند ...
  حضرت مهدي (عج) آخرين منجي - در كتاب هندو ها 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  70
  مورد تشکر
  81 پست
  حضور
  36 دقیقه
  دریافت
  120
  آپلود
  0
  گالری
  0  نوید منجی در کتاب شاکمونی (هندوها)
  پادشاهی و حکومت بر دنیا، به فرزند سید خلایق، «کشین» تمام شود. او کسی باشد که بر کوههای مغرب دنیا حکم براند و بر ابرها سوار شود و فرشتگان، کارکنان او باشند و جن و انس در خدمت او شوند. از کشور سودان که زیر خط استوا است، تا ارض تسعین که زیر قطب شمالی است، و ماوراء بحار را صاحب شود، دین خدا یک دین شود و دین خدا زنده گردد و نام او «قائم» و خدا شناس باشد.
  "کشین، در لغت هندی نام پیامبر اکرم است"

  نوید منجی در کتاب دید (هندوها)
  پس از خرابی دنیا، پادشاهی در آخر الزمان پیدا شود که پیشوای خلایق باشد و نام او منصور باشد و تمام عالم را بگیرد و به دین خود آورد و همه کس، از مؤمن و کافر بشناسد و هر چه از خداوند خواهد، برآید.

  نوید منجی در کتاب اسک (هندوها)
  دور دنیا تمام شود و به پادشاه عالی در آخر الزمان که پیشوای ملائکه و پریان و آدمیان باشد و حق و راستی با او باشد و آنچه در دریا و زمینها و کوه ها پنهان باشد، به دست آورد و از آسمان و زمین آنچه باشد، خبر دهد و از او بزرگ تر، کسی به دنیا نباشد.

  نوید منجی در کتاب پاتیکل (هندوها)
  " چون مدت روز تمام شود، دنیای کهنه نو شود و زنده گردد. صاحب ملک تازه، از فرزندان و پیشوای جهان، یکی ناموس آخر الزمان و دیگری صدیق اکبر، یعنی وصی بزرگتر وی که «شین» نام دارد، و نام آن صاحب ملک تازه، «راهنما» است، فرزندش به حق پادشاه شود و خلیفه خداشناس حکم براند و او را معجزه بسیار باشد. هر که پناه به او برد و دین پدران او را اختیار کند، سربلند باشد و در نزد «رام» (خدا) و دولت او بسیار کشیده و طولانی شود و عمر او از فرزندان ناموس اکبر زیاد باشد و آخر دنیا به او تمام شود و از ساحل دریای محیط و جزایر سراندیب و قبر آدم(ع) و از جبال القمر تا شمال هیکل زهره تا سیف البحر و اقیانوس را مسخر گرداند و بت خانه سومنات را خراب کند و «جگرنات» به فرمان او به سخن آید و به خاک افتد، پس آن را بشکند و در دریای اعظم اندازد و هر بتی، هر جا که باشد بشکند."
  منظور از «ناموس آخر الزمان»، پیامبراسلام(ص) و «شین» نام هندی علی بن ابیطالب است و «گجرنات» به زبان سانسکریت، بتی است که هندوها آن را مظهر خدا می دانند.

  منبع: کتاب منجی حقیقی/نوشته سید رحمت الله موسوی/انتشارات دارالتفسیر قم/ چاپ اول/1385


  علم خمینی بر زمین نمی ماند،مگر ما مرده ایم!


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  106
  مورد تشکر
  84 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  15
  آپلود
  0
  گالری
  3  نقل قول نوشته اصلی توسط هديه فاطمي نمایش پست
  a daughter of mahamat lady of paradise and she will be protected from every sin big or small اينجا اسم پيامبر اعظم (ص) با عنوان محمت امده است يعني يابه دليل ترجمه ي اشتباه يا به دليل خيانت به جاي "د" از "ت" استفاده شده است.
  دوست گرامی!

  این همه که فرمودید، مسائلی کاملا بی پایه و اساس و دروغ است.

  آن اسمی را که شما «محمد» میخوانید، در واقع «ماهامات» و یک نام رایج هندی در قدیم بوده است و نه محمد!

  اینقدر بی خودی همه چیز را در جهت عقاید خودتان تفسیرهای بی جا نفرمایید. شما از دین هندو و فرهنگ هند چه میدانید که به خودتان اجازه میدهید که کتاب مقدس آنان را مطابق میل خودتان تفسیر به رای نمایید؟

  این عقاید اشتباه را از کدام منبع ذکر کردید؟


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۸
  نوشته
  21
  مورد تشکر
  17 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  اگه منابع این مطلب را هم می خواهید ده ها منبع وجود داره :
  http://www.islam101.com/religions/hinduism/Mhs.htm
  http://www.cyberistan.org/islamic/prophhs.html
  http://www.themodernreligion.com/pro...het-hindu.html
  حتی نویسنده مسیحی هم این مطلب را قبول کرده و گفته در کتاب هندو شخصی وعده داده شده است که سوار بر اسبی سفید وارد عالم خواهد شد در حالی که شمشیری برنده در دست دارد و با تمامی ناپاکی ها مبارزه خواهد کرد و صلحی طولانی و ابدی در دنیا حاکم خواهد کرد و تنها گفته که پیامبر (ص) این گونه نبوده ( زیرا اهل تسنن ادعا می کنند این شخص خود پیغمبر است) در حالی که می دانیم و ادعا می کنیم این شخص حضرت صاحب الزمان ( ارواحنا لمقدمه الفدا ) است
  www.answering-islam.org/Hoaxes/kalkiavatar.html

 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  نوشته
  1,775
  مورد تشکر
  6,873 پست
  حضور
  6 روز 6 ساعت 7 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  7  با سلام به شما دوست عزیز

  نقل قول نوشته اصلی توسط آته ئیست نمایش پست
  آن اسمی را که شما «محمد» میخوانید، در واقع «ماهامات» و یک نام رایج هندی در قدیم بوده است و نه محمد!
  چند نکته را دقت کنید:

  1- اعقتاد به منجی مخصوص دین اسلام نیست، عدالت طلبی و صلح دوستی در ذات مردم نهادینه شده و همگان به دنبال برقراری آن هستند، شما کافیست عبارت اعتقاد به منجی را جستجو کنید، لیستی بلند و بالائی برایتان باز خواهد که گویای آرزوی دیرینه همه مردم در برقراری عدالت می باشد.

  2- اینکه نام محمد به چه صورت در هندوستان تلفظ می شود یا نامی رائج در قدیم بوده چیزی از استدلال به آن نمیکاهد، زیرا هندوستان به مانند غالب کشورهای شرق آسیا تحت تأثیر فرهنگ اسلامی بوده و استفاده از این نامها رائج می باشد.

  3- یکی از مسائل مسلم تاریخ اسلام، پیشگوئیهای پیامبر درباره موعود و مهدی آخر الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد، طبیعی است که نام آن موعود بر سر زبانها افتاده و مردم به شوق ایشان نامی در کتبشان ذکر کنند و حتی آن را بر روی فرزندانشان بگذارد.

  در پایان به بخشی از کتب هندوها درباره منجی اشاره می کنم:
  پادشاهي و دولت دنيا به فرزند سيد خلايق دو جهان «کشن» بزرگوار تمام شود. او کسي باشد که بر کوه‌هاي مشرق و مغرب دنيا حکم براند و فرمان کند. بر ابرها سوار شود، فرشتگان، کارکنان او باشند. جن و انس، در خدمت او باشند. از سودان که زير خط استوا است، تا سرزمين تسعين که زير قطب شمال است و ماوراي بحار را صاحب شود و دين خدا يک دين شود...


  جالب اینجاست که طبق آموزهای قرآنی ما مشخصات متن فوق بر حضرت مهدی صلوات الله و سلامه علیه منطبق است، فرزند سید خلائق دو جهان، حکمرانی بر مشرق و مغرب، همراهی فرشتگان و جنیان، تسلط بر سرتاسر زمین و ... از امتیازات قیام حضرت می باشد.

  موفق باشید.
  ویرایش توسط صالح : ۱۳۸۹/۱۰/۲۴ در ساعت ۲۰:۲۱
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن أعدائهم اجمعین
  از دست ندهید
  آیدی قبلی بنده : پاسخگوی اعتقادی

 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  974
  مورد تشکر
  1,077 پست
  حضور
  1 روز 6 ساعت 49 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  سلام بر جناب هدیه فاطمی
  آورده اید که
  who is safe, even amongst a host of 60,090 enemies

  60090 : جمعیت مکه در زمان حضرت پیامبر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود