جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  نوشته
  10,472
  صلوات
  76100
  تعداد دلنوشته
  44
  مورد تشکر
  54,628 پست
  حضور
  161 روز 2 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  625

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

  آنها مي‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند، ولي خداجز اين نمي‏خواهد كه نور خود را كامل كند هر چند كافران كراهت داشته باشند. سوره توبه - آیه 32
  پوششی برای فریب
  "بادرود برهمه پیروان واقعی عیسی علیه السلام"
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  جهانی که امروز در آن زندگی میکنیم مملو از رمز و راز های بزرگی است که در پشت پرده ی بسیاری ظواهر پنهان شده اند . راز و رموزی که اگر مردم عادی به آن دست یابند دیدشان نسبت به بسیاری امور که زندگی امروز بشر را احاطه کرده تغییر خواهد کرد . ما در چه جهانی زندگی میکنیم ؟ به چه چیزهایی باور داریم ؟ باورهایمان چه ریشه ها یی دارند؟ حقیقت در کجای باورهایمان جای گرفته ؟

  دنیای ما دنیای وابستگی هاست ، وابستگی به چیزهایی که ما را از عشق به معبود دور نگه داشته اند . اما کدام معبود ؟ کدام خدا ؟ او کجاست ؟ در کجای زندگی ما جای دارد؟ خدایی که میپرستیم چیست و کیست؟!

  هزاران سال از حضور انسان بر روی این کره خاکی میگذرد . بشر ادیان مختلفی را تجربه کرده است . اگر بخواهیم دسته بندی خاص خود را از ادیان ارائه دهم بدین گونه است که ادیان در طول تاریخ به دو دسته تقسیم میشده اند . ادیان الهی که به واسطه بندگان پاک خدا برای هدایت بشر آمدند و ادیانی که به ظاهر رنگ و بوی الهی داشتند و در زیر پوست دروغین خود پنهان شده بودند و صد البته خدایان دیگر را میپرستیند ، خدایانی که به هیچ وجه به ربوبیت شایسته نبودند!

  اما سوال اینجاست چرا امروز همه چیز از ادیان به ما گفته نمیشود ؟ جهان امروز ، جهان خود سالاری است . جهان من گرایی ، جهانی که همه چیز در گیر و دار برخی آیین ها و تعالیمی است که در چند دهه ی اخیر به آن تزریق شده است . تعریف من جوان که خود در لایه های این جهان زندگی میکنم این است که جهان ما جهان بی بندو باری است ، جهان پس دادن تعالیمی که به مغز های و در چند دهه ی اخیر تزریق شده . دید من از زندگی مردم جهان در این برهه از زمان چهانی با چندین سال تمدن نیست بلکه جهانی با چند دهه فریب و نیرنگ است که برخی واقعیات زندگی در آن مخفی شده وبهتر است بگوییم مخفی نگاه داشته شده اند .

  من به نام مسلمانم، دینم اسلام و پیامبرم محمد. تو به نام مسیحی ودینت عیسوی و پیامبرت عیسی و تو سومین نفر دینت یهودی و پیامبرت موسی و تو و تو .... و همگی ماها و شماها که در این جهان زندگی میکنیم آیا به راستی از ریشه ها و تحریفاتی که دین ما را فراگرفته توجهی داریم ؟ آیا خواسته ایم دین خود را بشناسیم و به تاریخ آن نگاهی بیاندازیم؟ آیا خواسته ایم دین خود را در وجوه مختلف به نظاره بنشینیم؟ من به شخصه میگویم و این حاصل تناقضات وسیعی است که در زندگی من روی داده که دین گرچه در آغاز راهی برای رسیدن به تعالی به سوی انسان میگشود ولی حالا تحریفات وسیعی که در ادیان بزرگ به وجود آمده آن را به بازیچه دست بندگان شیطان قرار داده است.

  چرا در جهانی که زندگی میکنیم کسی به مبارزه علیه ادیان غیر ابراهیمی برنمیخیزد؟ چرا کسی به برخی آیین های سرتاسر الحاد خرده نمیگیرد؟ چرا ادیان نوظهور به راحتی متولد میشوند ورهبران آنها میتوانند در هر گوشه ای از جهان به دعوت برخیزند؟ چرا امروزه هدف تنها یک دین در جهان است؟ چرا ادیانی که تکمیل کننده و تایید کننده ی هم بودند امروز به مبارزه برعلیه تنها یک دین و آن هم تنها یک بخش از آن برخواسته اند؟ چرا مسلمان ستیزی و شیعه ستیزی به اولین اهداف رسانه های گروهی قارچ مانند در سرتاسر جهان تبدیل شده است؟

  با خود فکر کنید که کدام برگه از تاریخ تمدن گم شده است که انسان را به زوال کشانده؟ آن برگه کجاست؟ در دست کیست ؟ چرا علنیت نمی یابد؟ چرا امروزه اسلام به نماد تروریست تبدیل شده است؟ چه کسانی پشت پرده این ماجرا ها هستند؟ آیا خود مسلمانان ترور را مقدس شمرده اند یا کسانی بازیگران این پرده از تاریخ هستند؟! هزاران و هزاران سوال هر روزه ذهن مرا به خود مشغول میکند و من چند راه دارم. راه نخست این است بدون توجه به تناقضات عقلی که در خود دیده ام با چشمانی بسته به روزمرگی ادامه دهم ، راه دوم این است که بدون توجه به ظواهر در جستجوی مسائلی باشم که کمتر کسی به آنها اشاره میکند وخود پاسخگوی سوالهای زندگی خود باشم. به شخصه گرچه سخت تر ولی راه دوم را بهتر میدانم چون نمیخواهم یک عمر با بد بینی و غرض ورزی به دنیای اطرافم بنگرم.

  بهتر است در ابتدای بحث بگویم که این مقاله در راستای دروغ شمردن حقیقت هیچ دینی نیست بلکه میخواهد به تناقضات و تحریفاتی که وارد ادیان میشود اشاره کند پس از خود و دینم آغاز میکنم که هر آیینی اسلام نیست و هر کسی مسلمان! این جمله ی من یهودیت و مسیحیت را هم پوشش میدهد زیرا حضرت موسی (ع) و حضرت عیسی (ع) وادیانی که از سوی خدا برای بشر به ارمغان آوردند راهنمای انسان ها بودند. جایگاه و احترام این دو مرد بزرگ تاریخ برای هر کسی ارزشمند و قابل احترام است و همانطور که هر مسیحی و یهودی واقعی نیز میداند اسلام نیز نه تنها منقض این ادیان نبود بلکه تکمیل و تایید کننده آنها بود . پس این مقاله فقط یه پوسته ی وهم انگیزی اشاره میکند که امروزه بخش وسیعی از آن تنها به واسطه ای برای بازی های سیاسی و تبلیغاتی سیاست مداران تبدیل شده است .

  در فصل های مختلف پایگاه حقیقت خاموش اشاراتی به وجود خدایان الحادی در تمدن های باستانی کردیم و نشانه های آنان را نیز بررسی نمودیم . به طور خلاصه میتوان گفت از ابتدای حضور آدم (ع) بر زمین شیطان به دنبال راهی برای فریب وی بود . این داستان فریب به دوره ی خاصی ختم نشد و در تمام دوره های زندگی بشر بر کره خاکی میتوان به این داستان فریب اشاره کرد. خدای بزرگ که بهتر است از اسم متبرک "الله" برای او استفاده کرد همواره برای به دور نگاه داشتن بندگان از این فریبکاریهای شیطان پیامبرانی برای راهنمایی بشر فرستاد . میتوان گفت که هر دوره که پیامبری می آمد تا مدت ها تلاش میکرد تا آن اوهامی که در افکار مردم به وجود آمده بود را از ذهنشان پاک کرده و آن حقیقتی که در فطرتشان وجود داشت را دوباره زنده کند . بله فطرت خدا در ذات هر انسانی است که در هر دوره ای نیاز به تلنگری دارد تا او خود را بشناسد و در تاریکی ها گم نشود.

  بیشرین مبارزات پیامبران الهی همانطور که در تاریخ و روایات آمده بر علیه خورشید پرستی بوده است . اما چرا خورشید ؟ این بحث نیاز به بررسی هایی پایه ای دارد که در مقالات فصل های گذشته به آنها اشاراتی شده است. بعد اجنه و شیاطین جایگاه ویژه ای در بحث های ما دارد.


  وَاسْتَفْزِزْ مَنِ اسْتَطَعْتَ مِنْهُمْ بِصَوْتِكَ وَأَجْلِبْ عَلَيْهِم بِخَيْلِكَ وَرَجِلِكَ وَشَارِكْهُمْ فِي الأَمْوَالِ وَالأَوْلادِ وَعِدْهُمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلاَّ غُرُورًا

  و از ايشان هر كه را توانستى با آواى خود تحريك كن و با سواران و پيادگانت بر آنها بتاز و با آنان در اموال و اولاد شركت كن و به ايشان وعده بده و شيطان جز فريب به آنها وعده نمى‏دهد
  آیه 64 - سور الاسراء


  بعد اجنه و شیاطین را به یاد داشته باشید . در برهه هایی از تاریخ این اجنه و شیاطین بودند که از بعد خود میگریختند و به بعد مادی ما قدم میگذاشتند و با برخی انسان ها ارتباط میگرفتند و برای نقشه های شومشان بر زمین برنامه ریزی میکردند. به جرات میتوان گفت این خدایان باستانی در اغلب تمدن های باستانی دیده شده اند و یا حد اقل در بسیاری از تمدن ها رد پای آنان دیده شده است. آیین هایی که بر پایه ی پرستش این شیاطین شکل میگرفت عمدتا همراه با خون و خونریزی برای خدایان بود . میتوان گفت با بررسی رفتارها و شباهت های خدایان پاگانی در تمدن های مختلف همچون آمریکای جنوبی ، سومر، یونان ، ایران و ... به شباهت های بی نظیری در این خدایان میتوان رسید که نشان دهنده ی این هستند که عمدتا ظهور این خدایان در کان های مختلف دنیا مطابق با فرهنگ آنان بوده و در ذات همگی آنها همان ماهیت شیطانی و الحادی خود را دارند. به عنوان نمونه میتوان "بعــل" را نام برد که در بسیاری از نقاط دنیا با نمادهای مختلف شناخته میشود.

  اما موضوع خدایان باستانی چه ارتباطی با ادیان آسمانی دارد؟ نظر من است که با ظهور این خدایان اندیشه های الحادی در مردم ریشه میگرفت و مردم از مسیر زندگی درست خود خارج میشدند. این باور ها به نقاط مختلف برده میشد و به عنوان یک دین و آیین با فرهنگ آن منطقه درهم می آمیخت . از مهم ترین کارهایی که پرستشگران این خدایان الحادی انجام میدادند ریختن خون برای ظهور مجدد خدایان بود . به نظر شما چرا خون تا این حد مهم بوده است؟! بار ها و بار ها در طی مقالات مختلفی که در این سایت منتشر شده از آلیستر کرولی نام بردیم . همانطور که قبلا هم اشاره کردیم و شخصا بر آن باور دارم ، جامعه ی امروز قربانی تمامی آیین ها و آموزشهایی است که آلیستر کرولی در طی چند ده سال پیش به جهان تزریق کرد. او با یکی از خدایان باستانی به نام آیواز دیدار کرده بود و او تجسمی از خدای باستانی یونان یعنی " پـــن " بود . تمامی دستور العمل ها و سخنانی که این خدای شیطانی به او الهام کرد امروز در جهان ما دیده میشوند ! آیا این جای تعجب ندارد ؟

  ساحران باستان باور داشتند که هر موجود زنده‌ای انباری از انرژی است که کمیت آن بسته به اندازه و سلامتی آن موجود و کیفیت آن بسته به شخصیت ذهنی و روحی اوست. هنگام مرگ حیوان این انرژی ناگهان آزاد می‌شود. برای بهترین عمل شخص می‌بایست قربانی‌ای انتخاب کند که دارای عظیم‌ترین و خالص‌ترین نیرو است! همانطور که آیواز در کتاب قانون به کرولی گفت خون تازه ی بچه میخواهد!

  این خدایان امروز هم در جهانی که من و شما زندگی میکنیم حضور دارند وباز هم برای فریب ما و شما برنامه ریزی و تلاش میکنند . امروز جهان ما در برگ برگ آموخته های کرولی در حال غرق شدن است و تنها منجی ست که برای جهانی مملو از عدالت لازم است ، منجی ای که امروز هر موجود زنده ای آمدنش را فریاد میزنند.

  میخواهم شما را با یکی از این خدایان باستانی آشنا کنم ، خدایی از دیار فریب.


  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟


  داجون یا داگون (به عبری یعنی خدای ماهی )در اساطیر میان‌رودان خدای دانه و کشاورزی‌است. مردم اقوام سامی‌نژاد در جنوب غرب سوریه و فلسطینیان باستان این خدا را ستایش می‌کرده‌اند.
  در کتاب مقدس هشت مرتبه به داگون اشاره شده است . (سفر یوشع 19:27 - سفر داوران 16:23 - سفر اول سموئیل 5:2،5:3،5:4،5:5،5:7 - اول تواریخ 10:10 - )

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  میتوان گفت که پرستش خدای ماهی یعنی داگون در کلیسا نقش بسزایی دارد. تحقیقات شخصی بنده نشان از این موضوع دارد که خدایان باستانی نه تنها در گذشته بلکه در حال حاضر نیز پرستش میشوند واین امر در ملا عام و در بی توجهی مردم صورت میگیرد .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  در تصویر زیر به شباهت تاج کوبله یا سیبل یکی از الهه های باستانی یونان و تاج پاپ دقت کنید . هر دوی آنها شباهت قابل توجهی با کله ماهی داگون دارند. سیبل که با نام "مگنا میتر" یا الهه ملکه ی بزرگ مادر که با مبحت شناسایی مریم باکره در کاتولیک مرتبط است ، نیز شناخته می شود . سیبل در روم باستان پرستیده می شد .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  تصاویر مشابهی را در بین طرحهای معروف روی سنگهای ایکا در پرو ، که به ادعای متخصصان هزاران سال قبل خلق شده اند می توان یافت . صفحات زیادی در این رابطه در این آدرس می توانید پیدا کنید :


  تاج اسقف (پاپ)

  در تصویر زیر حوضچه ی سنگی آشوری که در موزه ی پرگامیوم ( Pergamum Museum ) برلین نگهداری می شود را مشاهده می کنید . نقاشی های دیواره ی آن کاهن پاگانیستی را نشان می دهد که نیمی خورشید ماهی و نیمی مرد است و در حال پاشیدن آب مقدس می باشد .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  همچنین درتصویرزیر کاهن پاگان، در حالی که یک خورشید ماهی با دهان باز را به عنوان تاج روی سر گذاشته و بقیه ی بدن ماهی نقش ردا را ایفا می کند ، می بینیم .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  هر دوی اینها تصاویری است از داگون یعنی خدای بابلیان و فلسطینیان که چندین بار در کتب عهد قدیم مانند داوران (16:23) ، اول سموئیل ( 5:2-7 ) و اول تواریخ ( 10:10 ) به آن اشاره شده است . لغت نامه های کامل عبری داگون را اینطور توضیح داده اند :

  1712. Dagown, daw-gohn'; from H1709; the fish-god ; Dagon, a Philistine deity: -- Dagon.
  خدای ماهی ؛داگون ، خدای فلسطینیان

  کاهن سیبل ترکیبی بود از مردان خواجه ( مردان اخته شده !) که یادآور کشیشان مجرد کاتولیک است . قصر سنت پیتر مطابق بعضی گفته ها درست در جایگاه معبد اصلی سیبل در رم ساخته شده است .خرابه های معبد سیبل هنوز هم در تپه های پلاتاین (Palatine hill) روم قابل مشاهده است .

  برای اطلاعات بیشتر موارد زیر را جستجو کنید .
  JJBL Statues
  The Cult of Magna Mater
  The Sibyl and Cybele Oracles.

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  حال در این تصویر تاج کله ماهی را مشاهده میکنیم که توسط کشیش عالی رتبه ی کلیسای کاتولیک که در این تصویر پاپ ژان پل دوم است ، بر سر گذاشته شده است .همان طور که مشاهده می کنید این تاج دقیقا از تاج داگون ، خدای ماهی پاگانی باستانی و الهه ی سیبل کپی برداری شده است . کلاه پاپ نشان دهنده ی سر داگون با دهانی باز است ، حال میتوانیم دلیل نوک تیز بودن و شکاف بالای کلاه را متوجه شویم.

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  همچنین به تشابه سمبل جلوی تاج پاپ که نشان دهنده ی چرخ خورشید است با نماد خدای خورشید پاگانی در بالای تاج سیبل و همچنین به کلاه دهان مانند و شباهت آن به تاج دو شاخی که توسط پاپ و مقامات رسمی کلیسای کاتولیک امروزه پوشیده میشود توجه کنید .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  چرا سر آستین های داگون با نمادی که روی دستکش پاپ در تصویر پایین دیده میشود تا این حد شباهت دارد؟! (در قسمت های بعدی این مقاله به جزئیات نیز اشاره خواهد شد .)

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟  منبع:حقیقت خاموش
  انشا الله ادامه دارد....
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
  عشق یعنی باخداتنهاشدن
  عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
  عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
  عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
  عشق یعنی شکردربودونبود
  عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
  عشق یعنی غرق این معناشدن

  ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

  دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  نوشته
  10,472
  صلوات
  76100
  تعداد دلنوشته
  44
  مورد تشکر
  54,628 پست
  حضور
  161 روز 2 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  625

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟2
  يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

  آنها مي‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند، ولي خداجز اين نمي‏خواهد كه نور خود را كامل كند هر چند كافران كراهت داشته باشند. سوره توبه - آیه 32
  پرستش خورشید

  در کلیسای سنت پیتر رم ،مجسمه قابل توجهی وجود دارد که احتمالا بیشتر اوقات بازدیدکنندگان متوجه آن نمیشوند . این مجسمه یکی از مجسمه هایی است که توسط جیان لوئیجی برنینی ساخته شده و مقبره پاپ الکساندر هفتم را آذین داده است . در این مجموعه مجسمه در چهار گوشه ی تخت تندیس اسقف اعظم ، تندیس چهار باکره است : نیکوکاری ، تقوا،عدالت و حقیقت .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  نیکوکاری در گوشه چپ جلو و "لا وریتا" یا حقیقت در گوشه ی سمت راست جلو از تصویر زیر قرار دارد .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  اولین چیزی که ممکن است توجه شما را به خود جلب کند کره زمین است که زیر پاهای حقیقت (truth) قرار گرفته به گونه ای که انگار بر فراز آن ایستاده است . این حاکی از قدرت آن بر روی زمین است . سپس در نگاه نزدیکتر می بینید که در آغوشش به خورشیدی چنگ زده است. شاید به عنوان نمادی از اینکه حقیقت در طی زمان و با نور روز آشکار می شود .

  در تاریخ آمده که بابلیان پاگانیست خورشید را همانند یک خدا می پرستیدند و رومیان ملحد نیزخورشیدرا پرستش می کردند . کلیسای رومی کاتولیک ،با کمک قیصر (سزار کنستانتین) روز عبادت را از سبث (Sabbath) به یکشنبه (Sun Day) تغییر داد ومسلماً از تصاویر و نمادهای خورشید برای آن استفاده کرد در ادامه به بررسی سمبل خورشید تابان در اشکال مختلف هنر که توسط کلیسای کاتولیک به کار برده شده است می پردازیم .

  ستارگان نمایاننده ی خدایان پاگانی بودند.

  و شما برپا کردید خیمه گاهی برای مولوخ خود (خدای پاگانی، جن مولوخ ) و ستاره ی خدا را تصویری از بتها کردید برای خود . " کتاب عاموس (Book of Amos) 5:26 "

  بله ، شما پرستشگاه مولوخ و ستاره خدایتان رمفان را برداشتید .یعنی اصنامی ساختید تا آنها را پرستش کنید پس شما را بدان طرف بابل منتقل می سازم . "اعمال رسولان 7:43 "


  در تصویر اثر باستانی زیر که از زیر زمین اتاقک مقدس معبد پاگانی شهر کنعانی هازور( Hazor / Hatzor) در شمال اسرائیل پیدا شده و قدمت آن به 1400 سال پیش از میلاد مسیح برمی گردد حکاکی هایی وجود دارد که اینچنین بیان می کند :

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  میز پیشکشی از مرمر سیاه ، ستون مانند ، با نمادی حکاکی شده از خدای طوفان - بعل - ، در کناره های آن . این سمبل یک دایره با علامت چلیپا در میان آن است .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  در بالا میزی از قرن 9 قبل از میلاد است که خدای خورشید بابلی ها ، شاماش (Shamash ) در سمت راست تصویرِ روی آن نشسته و نشان قدرت خود را در دست دارد . چوبی بلند و یک حلقه ، و شاه را با دو ملازم خود در سمت چپ میبینیم . در قسمت میانی بر روی یک قربانگاه تصویر بزرگی از یک خورشید چهار پربه همراه پرتوهای کوچک مواج بین پر ها را مشاهده میکنیم. ا میدانید که این نماد برای نشان دادن خدای خورشید به کار برده میشده است. اما چرا در تصویر زیر ، پشت پاپ ژان پل دوم جلوی محراب کلیسای سنت پیتر ، طرح خورشید تابان که خیلی نزدیک به سمبل پاگانی خدای خورشید یا همان بعل یا شاماش است را مشاهده میکنیم؟ چه دلیلی برای استفاده از این نماد الحادی در کلیسای کاتولیک وجود دارد؟

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  در تصویر زیر پاپ ژان پل دوم در جشن پنجاهه (گلریزان) را مشاهده میکنید. به نماد بعل توجه کنید. در تصویر سمت چپ نیز پاپ را در مراسم عشای ربانی مشاهده میکنید.

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  و تصویر زیر نماد بعل است .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  در عبری کلمه ی خورشید اینگونه معنا می شود :

  "shemesh, sheh'-mesh; from an unused root mean. to be brilliant; the sun"
  "شاماش ، گرفته شده از ریشه ای نامستعمل، درخشان بودن "

  به دو تصویر زیر دقت کنید . پایین سمت چپ تصویری از تاج گذاری پاپ پیوس 11 در سال 1922را میبینید .بر روی پرده ی منقوشی که از بالکون آویزان است سه نماد از بعل / شاماش مشهود است . در راست پاپ جان 23 در میدان سنت پیتر از بالای پرده ای مشابه برای جمعیت بعد از یک سخنرانی دست تکان می دهد .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  بازهم به نمادها ی سالهای اخیر در زمان پاپ ژان پل دوم که به سمبل بعل/شاماش اشاره میکند و جلوی تاج کله ماهی مانند ظاهر شده است دقت کنید . به چلیپای کوچک سیاه روی شانه ی او نیز توجه کنید . چلیپای کوچکی که بر روی لباسی که از فیلسوفان رومی گرفته شده است ، لباسی که به ردای فیلسوفان رومی یا پالیوم (Pallium) معروف است .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟


  پالیوم (ردای) مدرن، نواری است به عرض 2 اینچ که دور گردن و شانه و سینه را می پوشاند و دو آویز دارد که یکی در جلو و دیگری از عقب آویزان شده اند . تزئین ردا شامل 6 چلیپای کوچک سیاه است . یکی جلو و یکی پشت سینه ، یکی روی هر کدام از شانه ها و یکی روی هر کدام از آویزها . پایین ستون سنگی ایستاده آشوری است را مشاهده میکنید که تاریخ گذاری آن بین 824-811 قبل از میلاد بازمیگردد. این ستون سنگی شاه شمشی – ادد (Shamshi-Adad ) پنجم را نشان می دهد . به طور ویژه به گردنبندی که شاه پوشیده توجه کنید . روی آن چیزی است که امروزه صلیب مالتی خوانده می شود . صلیب مالتی نشانی برای رده‌ای از جنگاوران مسیحی بوده است که بدان شوالیه مالت می‌گفتند. دو هزار و هشتصد سال پیش این شکل، سمبل پاگانی پرستش خورشید بود .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  پاپ برای چه از این نماد الحادی استفاده میکند؟ چرا پاپ با اسقف های اعظم برای استفاده ی از این نماد توسط کشیش ها و کاردینالها به عنوان نماد اتحاد و وابستگی آنها به پاپ مشورت کرده است؟! به آن نماد ایکس (X) در زیر ردای پاپ نیز توجه کنید. یک صلیب مورب که تقلیدی از بند متقاطع موربی است که شاه پاگانی زیر صلیب مالتی پوشیده است . نماد ایکس را نیز همچنین در آیین های مصر باستان نیز میبینیم . پاپ همچنین حلقه و چوبی دارد که نشانه ی قدرت است که به طور قابل توجهی شبیه نماد خدای خورشید، شاماش ، در میز بابلی که قبلا دیدیم است . در تصویر زیر شما لوح یاد بود شاه نصیر پال دوم شاه آشور را مشاهده میکنید. به دست شاه آشور نصیر پال دوم در لوح یادبود سنگی دقت کنید. در مچ نشانه ی خورشید تابان است . در راست همان نماد را روی دستکش پاپ جان 23 می بینید. آیا این شباهت اتفاقی است؟!

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  نمایه ی شاه ملحد باستانی در سنگ بنای بالا،نوار باریکی از پارچه را نشان می دهد که از عقب کلاه او آویزان است ، این آویخته ها همچنین در تاج و کلاه پاپ هم دیده می شوند . همانطور که در تصویر پاپ و تصویر زیر میتوانید این نوار ها را ملاحضه کنید .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  در پایین مدالی از نمایشگاه واتیکان مربوط به سال 1988 نمایش داده شده است. به شباهت آن به نماد بعل توجه کنید.

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  ازدیگر نمونه ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد. دو نمونه از قدحی را میبینیم که نان عشای ربانی درآن نگهداری میشود . نمونه ی سمت چپ صلیب مالتی و نمونه ی دیگر صلیب چهار گوشه با یک دایره را به جای دستگره ی درب خود دارند . آیا آنها با نماد باستانی بعل / شاماش شباهت عجیبی ندارند؟!

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  به سکه ی صد لیره ای طلایی واتیکانی دقت کنید . به نماد بعل که پشت سر مجسمه ای که قرار است نمایانگر مسیح باشد توجه کنید . درست مانند همانی که در شهر هازور پیدا شد!

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟


  در زیر نماد خورشید تابان را زیر سقف خیمه گاه بالداچینو ی برنینی (Bernini's Baldacchino) ، بزرگترین مقبره ی سایبان شکل در کلیسای جامع سنت پیتر ،درست زیر محراب اصلی سنت پیتر که بنا به گفته ی بعضی مقبره ی سنت پیتر نیز هست ، می بینید . فاخته ای که جلوی نماد خورشید تابان است قرار است سمبل روح القدس باشد . به صورت قرار گرفتن اشعه های خورشید توجه کنید . آنها واقعا شبیه سمبل الحادی خورشید که توسط پادشاه آشوری پوشیده شده بودهستند (صلیب مالتی ) یعنی حدود 800 سال قبل از میلاد مسیح .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  همچنین برنینی تصاویر پاگانی خورشید را بالای هر چهار ستون بالداچینو ی خودش که بالای محراب سنت پیتر بنا شده اند قرار داد . " تصویر خورشید و سه زنبور نماد خاندان برنینی و پاپ اوربان هشتم هست . "
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  اینجا سمت چپ هم قطعا همان تصویری است که روی لاوریتا ( عدالت ) و بالداچینو ی برنینی پیدا شد . اما این صورت خدای خورشید پاگانی یونانی ،آپولو است بر روی معبد آپولو در موزه ی پرگامون برلین !


  منبع :حقیقت خاموش
  انشا الله ادامه دارد....
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
  عشق یعنی باخداتنهاشدن
  عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
  عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
  عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
  عشق یعنی شکردربودونبود
  عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
  عشق یعنی غرق این معناشدن

  ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

  دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  نوشته
  10,472
  صلوات
  76100
  تعداد دلنوشته
  44
  مورد تشکر
  54,628 پست
  حضور
  161 روز 2 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  625

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ 3
  پاپ کلمنت پنجم اولین نفری بود که تاج سه گوشه را پوشید .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تقریبا تمام تاج های بازمانده به شکل یکسانی هستند . فرم آنها کندویی شکل است که هسته ی مرکزی آن از نقره ساخته شده است . این تاج ها که تیارا نامیده میشوند دارای تزئیناتی طلایی و گاها دارای فرم های صلیب و برگ و ... در اطراف خود هستند . در قسمت بالایی بیشتر آنها یک صلیب نصب شده است . تیارای پاپ گریگوری شانزدهم با دایره ی طلایی مینا کاری شده بود . تیاراهای مختلفی که پاپ های مختلف از آنها استفاده میبردند گرچه در جزئیات کمی باهم تفاوت هایی داشتند ولی همگی شکل کندویی خود را حفظ کرده بودند و دارای سه طبقه بر روی خود بودند. به نظر شما آیا این طبقات بر روی تاج ها میتواند نماد چیزی باشد؟!
  تئوری های مختلفی از مفهوم این طبقه ها روی تاج ها ارائه شده است که در ادامه به یکی از آنها اشاره خواهیم کرد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است . چیز جالبی که در گوشه ی یکی از تیارا ها وجود دارد سه کلمه ی "Vicarius filii dei " است. تصویر زیر نشان دهنده ی ارزش عددی کلمه بر اساس سیستم عددی رومی است .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  شاید تعجب کنید ولی در سیستم عددی رومی از این سه کلمه به عدد 666 میرسیم که همانطور که میدانید عدد شیطان است . شاید باور آن سخت باشد ولی ارزش اندکی تامل را دارد. در تصویر زیر پاپ جان بیست و سوم را مشاهده میکنید که تیارای سه تکه را بر سر نهاده است .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر زیر کریشنا را مشاهده میکنید که چیزی همانند تیارای کلیسای کاتولیک را بر سر دارد . کریشنا الهه ی آبی رنگ هندو است که بارها خود را تجلی خدا معرفی کرده است. امروزه تلاش بسیاری از سوی سایت ها و وبلاگ های خارجی و بعضا برخی وبلاگ های مدعی ایرانی میشود تا کریشنا را به عیسی مسیح مرتبط کنند ولی بدانید عیسی مسیح پیامبر برحق خداست وکریشنا الهه ای شیطانی وتجسمی از خدایگانی چون هوروس ، دیونزیوس ، میترا وسایر الهه های پاگانی است . برخی وبلاگ های ایرانی افسار گسیخته به بیان این اکاذیب که ارتباطی بین عیسی علیه السلام و کریشنا وجود دارد میپردازندبدو توجه به اینکه ریشه ی این مهملات از چه موضوعات الحادی گرفته شده است.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر پایین نیز تشابه تاج های سه تکه را میتوانید مشاهده کنید . سمت چپ بت بابلی متعلق به 1800 سال پیش از میلاد را مشاهده میکنید ، در سمت راست نیز بت آشوری را میبینید.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر بعدی سمت راست ما تاجی همانند تیارای پاپ را که از سه تکه تشکیل شده است را که در خورساباد کشور عراق مربوط به 705 تا 721 سال پیش از میلاد را مشاهده میکنیم . این تاج سه تکه به وسیله ی خدای خورشید پاگانی شاماش (Shamash) نیز پوشیده شده بود . همانطور که در دایرة المعارف کاتولیک نیز اشاره شده است این میتواند منشاء تیارای پاپ باشد. در سمت چپ نیز تیارای پاپی و دوکلید که یکی از نماده های کلیساست را مشاهده میکنید.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر بعد به تاج ازیریس الهه ی مصری توجه کنید .سه تکه بودن تاجش را ببینید. آیا این شباهت ها اتفاقی است ؟!
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  یکی دیگر از نماد هایی که اهمیتی سمبلیک را داراست برخی درختان هستند. بلوط ، کاج ، زبان گنجشک ، سرو و نخل پنج درختی هستند که اهمیتی سمبلیک را دا را هستند . (از نمونه های این سمبل گرایی را میتوانید در افتتاحیه ی المپیک ۲۰۱۲ لندن که در آن از درخت بلوط وهمچنین ناقوس استفاده شد ببینید. تصویر سمت چپ پایین درخت بلوطی است که نمادین در افتتاحیه بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ استفاده شد.)
  خدای شغل و حرفه معمولا در پوشش یک بلوط پرستش میشد. خدای نجات دهنده در فرم کاج و خدای طبیعت در نماد درخت زبان گنجشک پرستش میشدند . الهه هایی هم بوده اند که در فرم سرو یا نخل معرفی شده اند. خدای شراب دارای چوب بلندی که بالای آن یک میوه ی کاج یا خوشه ای از انگور همراه برگ مو بود دیده میشد. میوه ی کاج سمبل مردانگی در گذشته ی دور بود .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تصویر زیر عصای میوه ی کاجی است که در موزه ی مصری تورینو در ایتالیا وجود دارد. این عصا سمبل خدای خورشید ، اوزیریس است ریشه گرفته یعنی از مصر جایی که او مسیح آنجا بود .هنگامیکه او مرد ، مردم مادرش ایزیس رابه عنوان مادر باکره پرستش کردند . ازیریس عیسی مسیح تقلبی مصریان بود . همانطور که میبینید میوه ی کاج هنوز باز نشده است و شاید گشوده شدنش به معنی هشیاری و تاثیر بردیگر ملت ها باشد .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  میوه ی کاج سمبل مردانگی در گذشته ی دور بود. عصای خدای شراب – چوب بلندی که بالای آن یک میوه ی کاج یا خوشه ای از انگور همراه برگ مو یا گاهی ربان پیچیده شده دورش بود دلالت می کند بر اینکه شگفتی طبیعت ممکن است به وسیله ی آلت مردانگی خورشید باشد . درخت کاج در افسانه های دیونیزیوس و آپولو نیز مقدس است . در افسانه شناسی یونان چوب بلند رازیانه ای بزرگی بود که تیروسوس ( عصای میوه کاج ) نامیده میشد که با پیچک و برگ مو پوشیده شده بود ودر سر آن همیشه میوه ای از کاج وجود داشت.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تصویر زیر خدای بالدار آشوری را نشان میدهد که یک میوه ی کاج را در دست گرفته است . میوه ی کاج نمایانگر بازتولد است ، همان تناسخ . تناسخی که به بازگشت دوباره ی تموز بابلیان باز میگردد ، همان تموزی که درقسمت های قبلی این مقالات به آن اشاره کردیم. بیشتر آیین های الحادی در تاریخ به تناسخ تموز بابلیان اشاره کرده اند . مادر او سمیرامیس اولین مادر باکره بیش از 1000 سال پیش از میلاد بود . درست کردن علامت صلیب بر روی سینه را میتوان با درست کردن علامت تی بابلیان که نشان دهنده ی بیعت و علاقه ی آنها به تموز بود مقایسه کرد. آیا میتوان گفت که شیطان تموز بابلی را به بدلی از حضرت عیسی (ع) تبدیل کرده است تا در پس پرده و بدون اینکه حتی خود ما اطلاع داشته باشیم به پرستش این خدای الحادی بپردازیم؟!
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر زیر الهه یونانی دیونزیوس (Dionysus) عصای میوه ی کاج را به عنوان نمادی از باروری حمل میکند . میوه ی کاج و عصای مربوط به آن در مجسمه ها و هنر پاگانی به عنوان نمادی از باروری و تناسخ دیده میشود. تصویری که در پایین میبینید تصویر به صلیب کشیده شدن حضرت عیسی که درود و رحمت خدا بر او باد نیست بلکه تصویر الهه ی پاگانی دیونزیوس یونانی است . به نماد ماه وستاره ای که دربالا میبینید توجه کنید ،
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر زیر بزرگترین مجسمه ی میوه کاج دنیا را مشاهده میکنید . تعجب نکنید هنگامی که بدانید این مجسمه در واتیکان روم قرار دارد . مشرکان همیشه زندگی ابدی را مطلوب میدانستند و آن را با پرستش و احترام گذاشتن به اشیاء و طبیعت جستجو میکردند. کلیسای رومی کاتولیک از میوه ی کاج بهتر از هر آیین پاگانی دیگری استفاده میکند . آیا میتوان گفت که کلیسا در پوشش مسیحیت مخفی شده در حالی که قلبی تپنده از آیین های پاگانی در درونش میتپد؟! بازهم کاجی که دیده میشود نارس و باز نشده است ، همانطور که آنها میخواهند. میوه ی کاج در معماری و تزئینات کلیسای کاتولیک بسیار معمول است .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  درحالی که ادیان برای برای یادآوری زندگی اخروی آمده بودند چرا پاپ باید نماد پاگانی زندگی ابدی پاگانی را حمل کند؟! در زیر پاپ بندیکت شانزدهم را با میوه ی کاجی که سمبل مردانگی بر عصایش است را مشاهده میکنید.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در زیر خدای خورشید مکزیکی همراه با میوه ی کاج را مشاهده میکنید. در سمت چپ نیز دست برنز رومی را میبینید ، به میوه ی کاج در هر دو تصویر توجه کنید. تجسم این دایان الحادی در سرتاسر جهان وجود دارد ، تنها نام انها تغییر کرده و نوع ظهورشان با توجه به فرهنگ و زمان آن تمدن بوده است.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  میوه ی کاج در لژ های فراماسونری نیز دیده میشود .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  میوه ی کاج معمولا در هشت وجهی های فراماسونری در سقف لژهای ماسونی دیده می شود . مجسمه های بزرگ فراماسونری در گوشه ی ساختمان وایت هال در ناحیه ی مالی نیویورک نیز میوه کاج را در خود جای داده اند .

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟

  منبع :حقیقت خاموش
  انشا الله ادامه دارد....  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
  عشق یعنی باخداتنهاشدن
  عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
  عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
  عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
  عشق یعنی شکردربودونبود
  عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
  عشق یعنی غرق این معناشدن

  ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

  دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام


 4. تشکر


 5. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  نوشته
  10,472
  صلوات
  76100
  تعداد دلنوشته
  44
  مورد تشکر
  54,628 پست
  حضور
  161 روز 2 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  6
  آپلود
  0
  گالری
  625

  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟ "4"
  در بیشتر تمدن های باستانی عصا به عنوان نمادی از قدرت در دست قدرتمندان قرار گرفت و ماهیت اصلی آنها تغییری نکرد . این عصاها به عنوان نماد قدرت در دست خدایان ، نیمه خدایان، شهربانان و شاهان افسانه ای قرار گرفته اند. اغلب این عصاها بلند و کشیده بودند.
  سارگون (Sargon) که محبوب الهه ایشتار نیز بود امپراتوری آکادیان را پیدا کرد . دختر سارگون کاهن بزرگ اینانا شد و اشعاری در مدح وی سرود . مدیحه سرایی او را میتوان از نمونه های اولیه مدیحه سرایی نام برد. او در وصف اینانا اینچنین گفت : " تاج و تخت و عصای حکمرانی از برای توست اینانا . "
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در مصر باستان نیز عصا به عنوان نمادی از قدرت ، استقلال و سلطه بود .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  نقش زیر عصای آنوبیس الهه ی پاگانی مصری را نشان میدهد که نشان از سلطنت و شکوه قلمرو وی است . آنوبیس یکی از خدایان مصری است که میتوان اورا در صف خدایان شیطانی درطول تاریخ قرارد اد.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تصویر بعدی الهه ایزیس را نشان میدهد ، او به الهه ی سیاه نیز معروف است و عصای قدرت را نیز در دست دارد . ایزیس خدای معنوی ومادر محبوب ماسونهاست . اگر به اسطوره شناسی مصری سری بزنید بی شک با این شخصیت بیشتر آشنا خواهید شد. هوروس حاصل ازدواج ایزیس و اوزیریس(خواهر و برادر) و نوه “را” خدای خورشید بود .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در افسانه شناسی یونانی – رومی نیز خدای هرمس (عطـــارد) را نیز با چوب بلندی به نام سدوسوس تصویر کرده اند . هرمس خدای خردمندان در یونان باستان است .
  هرمس از خدایان یونانی است که معادل مرکوری اساطیر رومی پنداشته می شود. او فرزند زئوس و مایا بود. هرمس را سریعترین خدایان میدانستند و در جهان کسی همپای او در سرعت نبود. بر کفش های او بالهایی را تصویر می کردند که نمادی از سرعت بالای او بود. هرمس ایلچی و پیام رسان زئوس شمرده می شد. در کتاب دانشنامه اساطیر یونان و رومدر خصوص هرمس آمده است: «رومیان او را با مرکوریوس یکی دانسته اند. هرمس در اصل، خدایی پیش هلنی است که در سنگ ها یا هرما به سر میبرد، سنگ هایی که چوپانان بر سر راه ییلاقات به عنوان علامت می گذارند. رایج ترین نمادش در روزگار باستان عبارت از ستونی در دشت، با آلت نرینه برهنه بود و گاهی سر ریشدار روی آن بود و در کناره های گذرگاه ها یا درگاه ها قرار داشت. او پشتیبان انسان در برابر جانوران وحشی و راهنمای مسافران و میانجی میان دو گروه جدا از هم و یا ستیزنده شد. او را با خدایی در کرت مینویی، یکی می انگارند که پسر و عاشق ایزد بانوی بزرگ و خدای باروری بود. ....ودر آثار نقاشی نخستین او را بیشتر مردی ریشدار و میان سال، با لباسی بلند تصویر می کردند. لاک پشت، نخل ، عدد چهار، و برخی ماهی ها خاص او بودند.» هرمس را نخستین سازنده و همچنین نوازنده چنگ در جهان می دانند. او پیامبر سان خدایان شمرده می شد و رابط انسانها و ایزدان بود.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در دوره ی هلنستیک (Hellenistic) در کتاب بابلی اشتر نیز به عصای پادشاه ایران اشاره شده است. بعدها از نسخه ی کوتاهتر این عصاها به عنوان نایب السلطنه حکومت ها استفاده میشد. امروزه نیز عصا در مراسمات رسمی کلیسا حمل میشود! آیا این نماد گرایی میتواند اشاره و لینکی به اعصار پاگانی گذشته باشد؟! در یونان باستان عصای پادشاهی چوبی بلند بود که توسط بزرگان قابل احترام حمل میشد بعدها توسط قضات ، رهبران ارتش ، کشیشان و بقیه ی صاحب منصبان نیز حمل گردید. بر روی گلدان ها و ظروق یونانی به این عصا اشارتی شده است . این عصا که سپتر (scepter) نام داشت توسط زئوس یا هادس به وجود آمد . این عصا سمبل زئوس است . همین موضوع میتواند دلیل استفاده از این عصا در دوره های مختلف باشد .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در تصویر زیر ملکه ی الیزابت را در مراسم تاج گذاریش در سال 1953 مشاهده میکنید. به سپتر موجود در دستانش نگاه کنید . نکته ی قابل توجه دیگر نیز وجود گوی قدرت در دست چپ وی است . این پیرزن در عقیده ی ما یکی از پشت پرده های کثیف روزگار ماست که کادری این جماعت مرید شیطان در این روزگار را به عهده دارد.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  سمبل گرفتن دنیا در یک دست که از دوران باستان نیز استفاده میشد. متاسفانه میتوان گفت قدرت امپراطوری انگلستان به آمریکا منتقل شده است و یکی از قدرت هایی که در سایه به کار خویش میپردازد ملکه الیزابت است .
  باتوجه به افسانه شناسی باستانی و مطالعات تاریخی گوی و عصای سپتر سمبل زئوس یا مشتری ، بزرگترین خدای الحادی معابد یونان و روم هستند. گوی نمایانگر قلمرویی عالمگیر است گرچه در توضیحات کلیسا به چیز دیگری اشاره شد است.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تصویر بالا تصویر زئوس یا ژوپیتر است.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تصویر سمت راست یکی از سمبل های نیروی ارتش واتیکان با عقاب دوسر ماسونی است که به صلیب مالتی متصل شده است و دلالتی برقدرت مطلق بر شرق و غرب است . این سمبل ماسونی در مراسم ماسونی ممفیس و میسراییم استفاده میشود. در تصویر زیر گوی قدرت و عصای سپتر مشاهده میشوند.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  این نماد گرایی با عصا در تشریفات و مراسمات افراد وابسته به ایلومیناتی نیز دیده میشود .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در عشای ربانی کلیسای کاتولیک روم نان فطیر گرد ، نماد و سمبلی برای خورشید است . در معنا شناسی میتوان به قرار دادن این نان در ظرفی هلالی نیز اشاره کرد که در ادامه به معنی آن خواهیم پرداخت. دراین مراسم بعضی از ظروف دارای حروف " SFS" هستند که از نظر نماد گرایی میتواند وابستگی شدیدی به عدد شیطان یعنی 666 داشته باشد چرا که میتوان گفت "اس" در حروف الفیای یونانی 6 و "اف" نیز ششمین حرف از الفبای زبان انگلیسی است البته به گفته ی برخی محققان خارجی.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  دیسک گرد درهلال ماه سمبلی باستانی از یونان است ، این نشانه ها بسیار برجسته اند . (توضیح داده خواهد شد.)
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  در بابل باستان تولد دوباره خدای خورشید با خوردن نان گرد جشن گرفته میشد و در مهرپرستی و پرستش اوزیریس نیز این کار بسیار معمول بوده است.
  نماد زیر نماد بین النهری بعل – حداد است . اینجا خورشید درحقیقت یک ستاره است ، این سمبلی پاگانی است . در قسمت های مختلف مقالات پایگاه حقیقت خاموش به این افسانه ها واسطوره ها اشارتی داشته ایم و به شباهت های فراوان آنها نیز اشاره کرده ایم . بگذارید این نماد را با اسطوره شاسی مصری تحلیل کنیم .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  خورشید نماینده هوروس و دیسک نماینده ی اوزیریس است . هوروس دوباره متولد شده ی اوزیریس است و هردوی آنها به یک چیز دلالت دارند . برادران و خواهران من بدانید ماه وستاره نشان دین اسلام نیست و این تنها توطئه ای برای به گمراهی کشاندن افکار عمومی مردم دنیاست است . فراماسونر های طیف شراینر ( Shriner )، علامت « ماه و ستاره » را نشانه ی « الهه ی ماه » جاهلی می دانند و (نعوذبالله) کلمه ی « الله » را به « الهه ی ماه » و علامت « ماه و ستاره » منسوب می کنند. برای اطلاعات بیشتر از این موضوع به لینک زیر مراجعه کنید .
  http://www.silent-truth.com/post-231.aspx
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  بت خورشید به سان دایره ای به درون هلال ماه رفته است.برخی محققین معتقدند هلال نماینده ی رحم یک زن که تولد دوباره ی خدای خورشید از درون آن خواهد بود که مفهوم آن به اسطوره شناسی و تحقیقات پیرامون مرگ و تولد نمرد مربوط میشود .
  در تصویر زیر یک حجاری به سبک آشوری مربوط به سوریه که به شاه برراقاه (Bar-Raqqah) در قرن 8 قبل از میلاد بازمیگردد را میبینید . به خدای الحادی خورشید یعنی بعل – حداد که با نمادی از دیسک درون ماه نمایش داده شده است دقت کنید.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  تصویر زیر نیز یک حجاری مربوط به مصر باستان را نشان میدهد . در این تصویر نیز میتوان هلال و سمبل خورشید را مشاهده کرد ، خدای خورشیدی که از هلال که نماد رحم زن باشید درحال طلوع است.
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  حال توجه شما را به تصاویر زیر جلب میکنم . در زیر نقاشی آلبرچ دورر (Alberech Durer) را میبینید . گفتته میشود که این تصویر مریم مقدس است که عیسی (ع) را به آغوش گرفته! ولی برای من سوالی هست که شاید برای شما هم بوجود آمده باشد . به نظر شما چرا مدونا بر هلال ماه نشسته است؟! آیا نمیتوان گفت که این تصویر مربوط به حضرت مریم و حضرت عیسی که دورد و رحمت خدا بر ایشان و پیروان راستینشان باد نمیشود؟! آیا میتوان گفت که هلال همان نماد رحم و باروری خورشید در آیین های پاگانی گذشته است ؟! آیا نمیتوان گفت که این پاگانیسم خالصی است که نماد مسیحیت برچهره کشیده و در بیخبری مردم خدای خورشید پرستیده میشود؟!
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  به تصویر زیر نیز دقت کنید ، آیا این نماد ها شایسته ی بانوی مقدسی است که اسلام از او به نیکی یاد کرده وآیا این نماد ها شایسته ی پیامبر برحقی است که در نوزادی زبان گشوده است؟! خیر این ها همه نماد های پاگانی برای تقدیس الهه ی خورشید است .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  به تصویر زیر نیز دقت کنید ، در زیر نماد باستانی بعل – حداد در فرهنگ باستانی هیتیت (Hittite) را میبینید. به طاووس موجود در کنار تصویر نگاه کنید ، به صورت آپولو در دایره و ماه زیر آن و همچنین خوشه ها توجه کنید . این نماد ها در ایالات متحده هم دیده میشوند! برخی محققین که پیرامون این موضوعات تحقیق و مطالعه میکنند معتقدند که مناسکی که امروزه در کلیسای کاتولیک روم انجام میشود بخش اعظم آن همان مناسکی است که بابلیان باستان برای تقدیس و ستایش الهه ی ماه و خدای خورشید انجام میداده اند! برادران وخواهران من عقاید و آموزه های الحادی که امروز توسط کلیسا عرضه میشود برگرفته از میترائیسم الحادیست که از زمان بالیان به ارث رسیده است .
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  و همه ی این آیین ها و مناسک نماد مقابله با خدا بوده اند و امروزه نیز هستند . دوست مسیحی من دین وآیین برحقی که پیامبرت به ارمغان آورد هدیه ی پاک و مقدس خدا بود به انسانها ولی در طول تاریخ به وسیله ی شیاطین روح پلیدی به اصلیت آن دمیده شده و آن را تغییر داده است. خدا در قلب من و توست نه در مناسکی که در پشت پرده ی آن پرستش الهه های پاگانیست!

  يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

  آنها مي‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند، ولي خداجز اين نمي‏خواهد كه نور خود را كامل كند هر چند كافران كراهت داشته باشند. سوره توبه - آیه 32


  منبع :حقیقت خاموش
  پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را می پرستد؟
  عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
  عشق یعنی باخداتنهاشدن
  عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
  عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
  عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
  عشق یعنی شکردربودونبود
  عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
  عشق یعنی غرق این معناشدن

  ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

  دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود