جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خصوص دخترای امام خامنه ای...عجالتا ورود اقایا ممنوع ...از ما گفتن بود ^_^

نوشته
    338
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 12 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

خصوص دخترای امام خامنه ای...عجالتا ورود اقایا ممنوع ...از ما گفتن بود ^_^

یه نگاه به اطرافتون بندازید ..به کجا داریم میریم ...کار به جایی رسیده که بعضی اقایون جسارت کردن و درباره ی احساسات دخترا نوشتن ...حتی دخترا رو از نظر دادن درباره ی شهدا منع کردن ....شاید یاد معلمای ابتدایی افتادن که مهر صد افرین پای انشاشون میزدن ..الانم به اون خیال فکر می کنن درباره ی هرچیزی می تونن نظر بدن .....خواهر گلم زهرا که اینجا باهم اشنا شدیم و به خاطر این رفتار ها اینجا رو ترک کرد ..میگه ..این پسرایی که توی فضای مجازی خاله زنک بازی در میارن و هی میگن شهادت شهادت عمرا اگر جربزشو داشته باشن ....منم فکر نکنم از پای مانیتور اون طرف تر رفته باشن ...

من دارم ازتون خواهش می کنم ...فضای مجازی دنیای کثیفی هست ...طعمه ی گرگ ها نشید ...اونا هیچ اسیبی نمیبینن ..ولی شما فرشته اید بال هاتون که بشکنه دیگه درست نمیشه ...شما خواهر هیچ برادر بسیجی یا حزب اللهی نیستید ..شما اگر اینجا جمع شدید به خاطر مولاتون باشه ...شما یه جسم نحیف نیستید که احساستون بازیچه ی دست دیگران بشه .....شما شهناز بانو هایی هستید که توی خرمشهر تفنگ دستشون گرفتن ....شما سید زهرا هایی هستید که بدن های قطعه قطعه شده ی شهدا رو غسل داد ....
    .....شما ...سرباز امام زمان هستین ...نه امداد گر دل های هوس باز ...

........................................شما دخترای امام خامنه ای هستید .......................................
    روح با لطافتتون رو حروم دیگری نکنید ...فقط برای عزیز خودتون نگهش دارید

خصوص دخترای امام خامنه ای...عجالتا ورود اقایا ممنوع ...از ما گفتن بود ^_^

دردهایی که برای خداست خیلی زیباست
    شهید چمران

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری