جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا این نوع پوشش با اسلام در تضاد نیست؟

نوشته
    38
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 17 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

آیا این نوع پوشش با اسلام در تضاد نیست؟

سلام
    چند وقتیه که در مورد یکی دو ورزشکار خارجی در سایتهای مختلف دیدم که به اونها می گن ورزشکار مسلمان.مثل مسوت ازیل(بازیکن ترک تبار تیم ملی آلمان) یا شکیل اونیل(بسکتبالیست آمریکایی)و ...
    بعد از قهرمانی آلمان در جام جهانی و نمایش جشن قهرمانی این تیم دیدم که مسعوت ازیل با بدن خالکوبی شده کنار همسرش که بی حجاب بود و موهای سرش کاملاً بدون حجاب بود داشتن خوشحالی می کردن
    برای من سوالی پیش اومده که مگه خالکوبی باعث نمیشه تا آب به پوست نرسه؟پس اینها چطور غسل می کنن؟عکسهای زیادی از این ورزشکاران در تاریخ های مختلف دیدم و این خالکوبی ها رو بدنشون بوده مخصوصاً بسکتبالیست های آمریکایی که میگن مسلمان هستن.پس این نمی تونه یک تاتوی موقت باشه
    مگر داشتن حجاب(بد حجابی منظورم نیست)برای یک شخص مسلمان لازم نیست؟و اگه کسی که دائم حجاب نداشته باشه می تونه بگه من مسلمانم؟و آیا ازدواج با یک شخص نامسلمان مگر ممنوع نیست؟
    ممنون میشم این ابهامات من را برطرف کنید
    با تشکر

2. تشکرها 3

3.  

نوشته
    3,634
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    811 پست
    حضور
    118 روز 21 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    8

با نام الله

آیا این نوع پوشش با اسلام در تضاد نیست؟

کارشناس بحث: استاد سجاد

5. تشکرها 2

سجاد آنلاین نیست. مدیر علمی انجمن فقه و احکام شرعی

نوشته
    535
    صلوات
    14
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    9 پست
    حضور
    15 روز 23 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی رهبر نمایش پست
    سلام
    چند وقتیه که در مورد یکی دو ورزشکار خارجی در سایتهای مختلف دیدم که به اونها می گن ورزشکار مسلمان.مثل مسوت ازیل(بازیکن ترک تبار تیم ملی آلمان) یا شکیل اونیل(بسکتبالیست آمریکایی)و ...
    بعد از قهرمانی آلمان در جام جهانی و نمایش جشن قهرمانی این تیم دیدم که مسعوت ازیل با بدن خالکوبی شده کنار همسرش که بی حجاب بود و موهای سرش کاملاً بدون حجاب بود داشتن خوشحالی می کردن
    برای من سوالی پیش اومده که مگه خالکوبی باعث نمیشه تا آب به پوست نرسه؟پس اینها چطور غسل می کنن؟عکسهای زیادی از این ورزشکاران در تاریخ های مختلف دیدم و این خالکوبی ها رو بدنشون بوده مخصوصاً بسکتبالیست های آمریکایی که میگن مسلمان هستن.پس این نمی تونه یک تاتوی موقت باشه
    مگر داشتن حجاب(بد حجابی منظورم نیست)برای یک شخص مسلمان لازم نیست؟و اگه کسی که دائم حجاب نداشته باشه می تونه بگه من مسلمانم؟و آیا ازدواج با یک شخص نامسلمان مگر ممنوع نیست؟
    با تشکر
    با عرض سلام و احترام و تشکر از سؤال شما

اگر خالکوبی زیر پوستی باشد که معمولا این طور است در صحت وضو و غسل خللی ایجاد نمی کند .

بله رعایت حجاب واجب است صرف عدم رعایت حجاب بدون انکار حکم آن موجب خروج از اسلام نیست .

در پناه حضرت حق باشید

نوشته
    384
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 4 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    4
    گالری
    0

با تشکر
    درصد جمعیت مسلمان کشور ترکیه بیش از درصد مسلمانان ایرانه، اما می‌بینیم برای بسیاریشون حجاب معنی نداره. کشور بوسنی هم برای بعضی زنان مسلمانش حجاب معنی نداره. دوستی می‌گفت علویون سوریه هم بهایی به حجاب نمی‌دن (البته شیعه علوی غیر از شیعه دوازده امامی‌ست). تو مستندی دیدم که با یه خانم بی‌حجاب در بوسنی مصاحبه کردن، گفت مسلمانه. بعد پرسیدن که چرا حجاب نداره؟ گفت متمایل به سایر کشورهای اروپایی هستن. اینجور افراد اسم مسلمانی رو یدک میکشن، احکام اسلام هم برشون جاری میشه ولی خب اینطورین دیگه. تو کشور ما هم اگه حجاب اجباری نبود، برای برخی از زنان غیر از این نبود!
    دلا ملوث عقلی مخـوان عـزائم عشـق
    جُنُب روا نبود سوره‌های قرآن خواند

*

8. تشکرها 2

نوشته
    38
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 17 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

خوب اگه بی حجابی دلیلی بر بیرون رفتن از دین نیست چرا مثلاً در ایران به صورت قانونی اجازه داده نمیشه که زن بی حجاب در انظار باشه؟

10. تشکر

نوشته
    2,639
    صلوات
    1749
    تعداد دلنوشته
    22
    مورد تشکر
    322 پست
    حضور
    214 روز 10 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    6
    گالری
    53

سلام
    خوب اگه بی حجابی دلیلی بر بیرون رفتن از دین نیست چرا مثلاً در ایران به صورت قانونی اجازه داده نمیشه که زن بی حجاب در انظار باشه؟
    مگه هر قانونی تو کشور هست، برای اینه که اگه کسی انجامش نداد مرتد شده و از دین خارجه؟ مثلا اگه کسی از چراغ قرمز رد بشه، یا دزدی کنه، یا مواد مخدر قاچاق کنه از دین خارجه؟

12. تشکرها 2

نوشته
    38
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 17 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kobra نمایش پست
    سلام

مگه هر قانونی تو کشور هست، برای اینه که اگه کسی انجامش نداد مرتد شده و از دین خارجه؟ مثلا اگه کسی از چراغ قرمز رد بشه، یا دزدی کنه، یا مواد مخدر قاچاق کنه از دین خارجه؟
    سلام
    خوب این قانون حجاب برای چی تو کشور هست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری