صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: در رابطه با گذراندن وقت در سایت

نوشته
    4,311
    صلوات
    139000
    تعداد دلنوشته
    82
    مورد تشکر
    1,215 پست
    حضور
    122 روز 3 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

در رابطه با گذراندن وقت در سایت

من بنده مفلس خدا می خواستم از شما مدیران سایت و دوستان انجمنی بپرسم که ایا من به عنوان یک مادر و همسر در یک خانواده کم جمعیت اشتباه نمی کنم که مانند شما جوانان عزیز وارد محیطی میشوم . که مخصوص شما جوانان است. نه من که یک مادر پنجاه ساله هستم. ایا مسخره نیست که به جای دعا و راز ونیاز با خدای خودم و جمع اوری ذخیره اخرت به میان شما جوانان امده و خودم را گول میزنم .به قول مولا علی شاید من دارم با کسب دانش بیهوده بیشتر خودم را به یک احمق بی عمل تبدیل میکنم. لطفا جوابم را راست و حسینی بدهید . یاحق.

2.  

نوشته
    2,634
    صلوات
    1749
    تعداد دلنوشته
    22
    مورد تشکر
    318 پست
    حضور
    214 روز 4 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    6
    گالری
    53

سلام
    اینکه دانشی که از این سایت به دست می آورید بیهوده است یا خیر، و اینکه این دانش و همین طور آگاه کردن امثال من با پست های مفید، ارزش بیشتری دارند یا راز و نیاز با پروردگار را نمی دانم.
    ولی فکر نمی کنم این سایت مخصوص جوانان باشد.
    حلال کنید...

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فریده بنده مفلس نمایش پست
    من بنده مفلس خدا می خواستم از شما مدیران سایت و دوستان انجمنی بپرسم که ایا من به عنوان یک مادر و همسر در یک خانواده کم جمعیت اشتباه نمی کنم که مانند شما جوانان عزیز وارد محیطی میشوم . که مخصوص شما جوانان است. نه من که یک مادر پنجاه ساله هستم. ایا مسخره نیست که به جای دعا و راز ونیاز با خدای خودم و جمع اوری ذخیره اخرت به میان شما جوانان امده و خودم را گول میزنم .به قول مولا علی شاید من دارم با کسب دانش بیهوده بیشتر خودم را به یک احمق بی عمل تبدیل میکنم. لطفا جوابم را راست و حسینی بدهید . یاحق.
    سلام!!!
    دوست دارید رگ بگویم!
    نه دلیل دارم!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    9,745
    صلوات
    20662
    تعداد دلنوشته
    31
    مورد تشکر
    535 پست
    حضور
    174 روز 8 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    96

سلام

به نظر من اگر تاپیک ها و مطالب مفید دل جوانی را ذره ای به خدا نزدیک تر کند و از گناهان پشیمان سازد و چه بسا فردی را هدایت کند ارزشش از راز و نیاز و عبادت بیشتر است. البته این نظر شخصی من است.والله اعلم

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط منتظر منجی نمایش پست
    به نظر من اگر تاپیک ها و مطالب مفید دل جوانی را ذره ای به خدا نزدیک تر کند و از گناهان پشیمان سازد و چه بسا فردی را هدایت کند ارزشش از راز و نیاز و عبادت بیشتر است. البته این نظر شخصی من است
    سلام!!!
    احسنت قطعا ودقیقا همین طوره!
    ما حتی داریم که حضرات معصومین گفته اند که وای شیطان چه دل پر دارد از جوانی که گناه کرده و توبه کرده و راههای نفوذ شیطان را بلد است و در مقابلش می ایستد وایمانش محکمتر می شود.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    2,947
    صلوات
    12328
    تعداد دلنوشته
    15
    مورد تشکر
    347 پست
    حضور
    81 روز 8 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

سلام . نه چرا فکر می کنید اشتباه می کنید ؟
    مگه نمیشه از دانشی که از اینجا کسب می کنید استفاده کنید ؟
    من به شخصه خیلی چیزها از اینجا یاد گرفتم که روی اخلاق و رفتارم اثر گذاشته و خیلی خوشحالم که عضو این سایتم .همین ختم صلوات و قرآن و خوندن احادیث چقدر برامون سود داره !! از این گذشته ما هم از مطالب ارسالیتون استفاده می کنیم . در ضمن کسی نگفته که این سایت فقط برای جوانان هست .

" فقط حیدر امیر المومنین است "

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط بی ریا نمایش پست
    همین ختم صلوات و قرآن و خوندن احادیث چقدر برامون سود داره
    سلام!!!
    واقعا سود داره!
    اگر به گفته ها و توصیه ها عمل بشود چنان درجه معنوی پیدا می کنید که احدی پیدا نکرده!
    مخصوصا عمل به گفته ها و عمل به احادیث!!!

نوشته
    4,903
    صلوات
    1700
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    57 روز 11 ساعت نامشخص
    دریافت
    214
    آپلود
    104
    گالری
    16

خواهر گرامی و بزرگوار
    با سلام و عرض ادب و احترام
    میخواستم عرض کنم شما تفاوت سنی تقریباً با من ندارید!
    در کانون گفتمان قرآنی عضو شده ام و انشاء الله
    عمری باقی است خواهم ماند.تا پروردگار متعال چه مصلحت بدانند؟
    اینجا را من وقت گذرانی نمیدانم ما در این کانون گفتمان قرآنی مثل یک خانواده هستیم: مشکلات و درد و دلها و انس با قرآن کریم و تلاشهای تحقیقاتی و سئوالاتمان و ... را در اینجا به محضر قرآن کریم و قرآن ناطق امام عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریفعرضه می کنیم!!
    با سپاس و تحیّات برای شما و خانواده محترمتان
    التماس دعا

ویرایش توسط Partofar : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ در ساعت ۱۴:۴۶
    اين الفاطميون
    مدعي گويد كه با يك گل نميگردد بهار

من گلي دارم كه عالم را گلستان ميكند
    مینوی من مینای من پیدا و ناپیدای من
    ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

نوشته
    4,311
    صلوات
    139000
    تعداد دلنوشته
    82
    مورد تشکر
    1,215 پست
    حضور
    122 روز 3 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تشکر از دوستان انجمن

عزیزان : با تشکر از محبتهای شما دوستان و ارزوی لحظاتی خوش و پر بار برای شما امیدوارم که زندگی خداگونه داشته باشید . قدر لحظاتی که در کنار خانواده بخصوص پدر ومادر و خواهر وبرادران خود میگذرانید . بدانید .من امشب با یاد عزیزان سفر کرده ام .از شما میخواهم که هر روز و هر شب دست پدر ومادر خود را ببوسید . وبدانید که شاید وقتی نمانده باشد. نمیدانید چقدر دلم برای مادرم و عزیزانم تنگ شده است. به عنوان کسی که غم هجران عزیزانش کمرش را خم کرده .و کسی که با تجربیات سختی روبرو شده ام. تمنا میکنم .هروقت در کنار خانواده خود هستید. برای شادی روح در گذشته گانمان فاتحه بدهید .
    یا حق.

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

باسلام و احترام خدمت مادر گرامی و شاید مادربزرگ گرامی!
    ان شاالله که سلامت باشید
    بنده که خوشحال میشوم از تجربیات شما استفاده کنم.همسر من هم خانه دار است و مطالب را دنبال میکند.میتوانید در بخش خانواده کمک زیادی به ما جوانان کنید.
    خوشحال شدم که فرمودید 50 ساله چرا که مرا یاد آیت الکرسی انداختید که 50 کلمه دارد.اگر فردی که 175 ساله هم باشد معرفی کنید بیاد انجمن خودشو معرفی کنه چرا که باز منو یاد آیت الکرسی می اندازه که 175 حرف داره و مشتاق خواندن و بالا بردن درجات.
    فقط پیشنهادی دارم
    اگر دوست داشتید به جای بنده مفلس تغییر بدهید بنده الله
    صراط علی حق نمسکه

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری