جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا این کار دروغ است؟

نوشته
    7
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

آیا این کار دروغ است؟

سلام
    بنده این ترم، ترم آخر کارشناسی هستم و باید کارآموزی برم
    از اونجا که تو شهر ما اونجایی که واقعا جایی که مرتب به رشته مان باشه وجود نداره و باید فوقش بریم مغازه یا اداره ای کار کنیم و از طرفی من وقتم رو می خوام برای ارشد و کارهای دیگه بزارم و دلیل اصلیش هم همنیه نمی خوام که کار آموزی برم و فقط می خوام ساعت بزنم و امضا بگیرم اگر به استاد بگم که من وضعیتم این طور است و نرفتم، شما تائید کن، آیا این کار دروغ است؟اگر کلا به استاد نگویم و امضا بگیرم آیا باز هم دروغ است؟از همکلاسی ها با آنهایی که با آنها در ارتباط بودم همشون سر این قضیه پیچوندن اما من دلیلم رو براتون گفتم و نمی خوام برای اینو اون حمالی کنم، و برای خودم برنامه ریزی دارم لطفا کمکم کنید،
    طبق حدیثی با این مذمون که"خدا کلید هر بدی را شرابخواری قرار داد و دروغ از شراب خواری بدتر است" از همه مهمتر دل امام زمان ازم ناراضی بشه، نمی خواهم مرتکب گناه دروغ شوم

ویرایش توسط معین : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰ در ساعت ۰۸:۳۹ دلیل: تصحیح املائی

2. تشکرها 3

3.  

نوشته
    3,622
    صلوات
    1
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    800 پست
    حضور
    118 روز 17 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    8

با نام الله

آیا این کار دروغ است؟

کارشناس بحث: استاد نسیم رحمت

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

عشق محمد بس است و آل محمد

آیا این کار دروغ است؟

5. تشکرها 2

نوشته
    312
    مورد تشکر
    72 پست
    حضور
    7 روز 1 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط عشقعلی نمایش پست
    بنده این ترم، ترم آخر کارشناسی هستم و باید کارآموزی برم
    از اونجا که تو شهر ما اونجایی که واقعا جایی که مرتب به رشته مان باشه وجود نداره و باید فوقش بریم مغازه یا اداره ای کار کنیم و از طرفی من وقتم رو می خوام برای ارشد و کارهای دیگه بزارم و دلیل اصلیش هم همنیه نمی خوام که کار آموزی برم و فقط می خوام ساعت بزنم و امضا بگیرم اگر به استاد بگم که من وضعیتم این طور است و نرفتم، شما تائید کن، آیا این کار دروغ است؟اگر کلا به استاد نگویم و امضا بگیرم آیا باز هم دروغ است؟از همکلاسی ها با آنهایی که با آنها در ارتباط بودم همشون سر این قضیه پیچوندن اما من دلیلم رو براتون گفتم و نمی خوام برای اینو اون حمالی کنم، و برای خودم برنامه ریزی دارم
    بله؛ دروغ محسوب می شود . هر سخنی و بلکه هر رفتاری که خلاف واقعیت باشد، دروغ است.

نوشته
    312
    مورد تشکر
    72 پست
    حضور
    7 روز 1 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    11

جمع بندی

پرسش:
    بنده ترم آخر کارشناسی هستم و باید کارآموزی بروم از آنجا که در شهر ما چنین امکانی وجود ندارد و من می خواهم وقتم را برای ارشد بگذارم و نمی خواهم کار آموزی برم و فقط قصد دارم ساعت بزنم و امضا بگیرم اگر به استاد بگویم که من وضعیتم این طور است و نرفتم، شما تائید کن، آیا این کار دروغ است؟ اگر اصلا به استاد نگویم و امضا بگیرم آیا باز هم دروغ است؟

پاسخ:
    بله؛ دروغ محسوب می شود. هر سخنی و بلکه هر رفتاری که خلاف واقعیت باشد، دروغ است. مگر این که از مستثنیات دروغ باشد.

ویرایش توسط عظيم : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ در ساعت ۰۵:۳۸ دلیل: همکار ویراستار تدوین

8. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری