جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ماهواره تحویل دهید گیرنده دیجیتال بگیرید

نوشته
    4,903
    صلوات
    1700
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    57 روز 11 ساعت نامشخص
    دریافت
    214
    آپلود
    104
    گالری
    16

ماهواره تحویل دهید گیرنده دیجیتال بگیرید

ماهواره تحویل دهید گیرنده دیجیتال بگیرید

فرمانده حوزه مقاومت چاروسا گفت: ماهواره تحویل دهید گیرنده دیجیتال بگیرید.
    صراط: عصر امروز با حضور بخشدار چاروسا و فرمانده حوزه مقاومت این بخش نشست بصیرتی ماهواره در حوزه مقاومت چاروسا برگزار شد.

سید امین موسوی، فرمانده حوزه مقاومت چاروسا در این نشست اظهار داشت: ماهواره بر اخلاق، فکر و روح جوانان تأثیرات مخرب دارد، وجود ماهواره در خانواده بر تمام مسائل زندگی اثرگذار خواهد بود و در خانواده‌ها باعث بی عفتی و از همه مهمتر باعث ایجاد مشکلات در روابط زناشویی می‌شود و در نهایت منجر به ازهم پاشیده شدن خانواده ها در جامعه می‌شود که متأسفانه اکثر خانواده ها از اثرات آن بی‌خبرند.

وی بیان کرد: ماهواره باعث فاصله گرفتن اعضای خانواده از یکدیگر شده و دوستی‏های نادرست و عشق‏های خیابانی و روابط نامشروع از اثرات ورود ماهواره در جامعه ماست.

فرمانده حوزه مقاومت چاروسا تصریح کرد: جنگ امروز دشمن جنگ نرم است و ماهواره یکی از سلاح‌های مهم و تأثیرگزار دشمن در عرصه مقابله با ملت ایران است.

وی افزود: خساراتی که این تکنولوژی به کیان خانواده و در نهایت ارزش های اسلامی و انقلابی وارد میکند، بسیار مخرب‌تر از جنگ سخت است.

فرمانده حوزه مقاومت چاروسا خاطر نشان کرد: دشمنان با رواج دادن ماهواره در بین خانواده‌ها سعی در تخریب کانون گرم خانواده‌ها دارند.

موسوی عنوان داشت: در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر بسیج مقاومت چاروسا برای جبران مالی و جایگزینی افرادی که ماهواره خود را تحویل دهند، به آنها گیرنده‌های دیجیتال شبکه‌های داخلی را اهدا می‌کند.

منبع: فارس

اين الفاطميون
    مدعي گويد كه با يك گل نميگردد بهار

من گلي دارم كه عالم را گلستان ميكند
    مینوی من مینای من پیدا و ناپیدای من
    ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری