جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: امیر داعش در ایران دستگیر شد!

نوشته
    4,903
    صلوات
    1700
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    57 روز 11 ساعت نامشخص
    دریافت
    214
    آپلود
    104
    گالری
    16

امیر داعش در ایران دستگیر شد!

روزنامه جمهوری اسلامی

طبق پژوهشهای یک نهاد امنیتی، اهل سنت در ایران تمایلی به داعش ندارند و دستگاه‌های امنیتی به موضوع اشراف کامل دارند.

داعش برای ایران امیر انتخاب کرده بود که یک نهاد امنیتی، او و اطرافیانش را دستگیر کرده است.طبق پژوهشهای یک نهاد امنیتی، اهل سنت در ایران تمایلی به داعش ندارند و دستگاه‌های امنیتی به موضوع اشراف کامل دارند.

اين الفاطميون
    مدعي گويد كه با يك گل نميگردد بهار

من گلي دارم كه عالم را گلستان ميكند
    مینوی من مینای من پیدا و ناپیدای من
    ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

2.  

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدتی زینب نمایش پست
    روزنامه جمهوری اسلامی

طبق پژوهشهای یک نهاد امنیتی، اهل سنت در ایران تمایلی به داعش ندارند و دستگاه‌های امنیتی به موضوع اشراف کامل دارند.

داعش برای ایران امیر انتخاب کرده بود که یک نهاد امنیتی، او و اطرافیانش را دستگیر کرده است.طبق پژوهشهای یک نهاد امنیتی، اهل سنت در ایران تمایلی به داعش ندارند و دستگاه‌های امنیتی به موضوع اشراف کامل دارند.
    سلام
    زمانی بود که طالبان در مرزهای شرقی ایران صف آرائی کرده بود.طبق اعلام طالبان در سایت های خبری به گزارش خبرگزاری ها اعلام کرده بود که طالبان سه هزار عامل انتحاری در داخل ایران برای عملیات آماده کرده است!(بخوانید جنگ روانی)ایران نیز در پی این خبر اعلام کرده که سه هزار عامل انتحاری شما دستگیر شده اند و حتی اگر اشتباه نکنم تصوییر یکی از اینها را هم پخش کرد که فرمانده دسته انتحاری ها بود!جمله این بود ما شکست خوردیم!
    من شنیده بودم ایران هم در آن زمان حملات سنگینی به طالبان داشته است!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    1,209
    صلوات
    14920
    تعداد دلنوشته
    16
    مورد تشکر
    43 پست
    حضور
    36 روز 10 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

ذبح کننده شیعیان دستگیر شد

«ابو معاویه العراقی» ملقب به ذبح کننده شیعیان، روز گذشته توسط یگان ویژه ارتش عراق دستگیر شد.

اخیراً رسانه‌های عراقی از عملیاتی برای دستگیری یکی از جلادان گروه تروریستی داعش خبر دادند که این علمیات با موفقیت به پایان رسید.

با توجه به اینکه عناصر داعش هر یک برای خود نامی مستعار انتخاب می‌کنند، این شخص با نام «ابو معاویه العراقی» در این گروه تروریستی فعالیت می‌کرد.

به گفته منابع امنیتی عراق، ابو معاویه العراقی برای خود لقب «ذبح کننده شیعیان» برگزیده بود و به این نام افتخار می‌نمود.

حتی برخی اعلام داشته‌اند که این تروریست تا کنون 76 تن از شیعیان را سر بریده است.

ابو معاویه العراقی پس از آنکه به دست یگان ویژه ارتش عراق دستگیر شد، اعتراف کرد که از صدای ناله افراد به هنگام ذبح، لذت می‌برد(!).

باشگاه خبرنگاران
    ویرایش توسط یا عزیز زهرا : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱ در ساعت ۱۲:۵۶
    یا غِيَاثَ الْمُسْتَغِيثِينَ‏
    أَنَا عَبْدُكَ الضَّعِيفُ الذَّلِيلُ الْحَقِيرُ الْمِسْكِينُ الْمُسْتَكِينُ‏
    الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو
    به فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا

نوشته
    53
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 21 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    بنده شنیدم چندوقت پیش یک نوجوان 13ساله داعشی را گرفتند که به تحریک دایی اش این طور که خودش گفته بود 300 نفر را سر بریده بود.و من یضلل الله فما له من هاد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری