جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: @...هفته ای به نام دولت...@

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۶
  نوشته
  2,483
  مورد تشکر
  6,391 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  22
  آپلود
  0
  گالری
  51

  مطلب @...هفته ای به نام دولت...@
  هفته دولت یادآور شهادت دو تن از راد مردان ایران اسلامی، شهیدان سرافراز رجایی و باهنر است و از این رو، این هفته دارای معانی و مفاهیم ارزشمند و والایی میباشد که با اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی و حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری عجین شده است .. معانی ارزشمندی که پس از شهادت این دو بزرگوار برای ما متجلی شده همواره روشنی بخش راه و مسیری است که دولتهای جمهوری اسلامی ایران آن را طی کرده و در دسترسی به اهداف توسعه بلند و کلان کشور و دستیابی آن به قلل رفیع موفقیت و پیشرفت،کمک شایانی کردند. بی شک، شهادت این شهیدان بزرگوار، همواره الهام بخش کوشش ها و تلاش هایی است که دولتمردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن، انجام می دهند.

  این واقعه همچون هفت تیر علی رغم خیال باطل دشمنان اسلام که معتقد بودند موجبات منزوی شدن مردم و سقوط نظام آن را فراهم می آورد , باعث رشد و آگاهی و حضور بیشتر و فعال مردم در صحنه گردید و نظام کاملاً تثبیت و بیمه شد.به همه تلاش های دولتمردان و روسای جمهور بعد از شهید رجائی که ادامه دهنده راه شهید رجائی و باهنر و از یاران صدیق و مورد تائید حضرت امام (ره) بودند , مثل دولت حضرت آیت الله خامنه ای و دولت آقای هاشمی رفسنجانی و آقای خاتمی و در حال حاضر دولت فعلی جناب آقای دکتر احمدی نژاد سپاس گوئیم و قدرانی کنیم و به همه زحمتکشان نظام جمهوری اسلامی خسته نباشید بگوئیم. . چرا هفته دولت ؟

  هفته دولت یادآور شهادت دو تن از رادمردان ایران اسلامی، شهیدان سرافراز رجایی و باهنر است و از این رو، این هفته دارای معانی و مفاهیم ارزشمند و والایی می باشد که با اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی و حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری عجین شده است .

  این واقعه همچون هفت تیر علیرغم خیال باطل دشمنان اسلام که معتقد بودند موجبات منزوی شدن مردم و سقوط نظام آن را فراهم می آورد , باعث رشد و آگاهی و حضور بیشتر و فعال مردم در صحنه گردید و نظام کاملاً تثبیت و بیمه شد.به همه تلاشهای دولتمردان و روسای جمهور بعد از شهید رجائی که ادامه دهنده راه شهید رجائی و باهنر و از یاران صدیق و مورد تائید حضرت امام (ره) بودند , مثل دولت حضرت آیت الله خامنه ای و دولت آقای هاشمی رفسنجانی و آقای خاتمی و در حال حاضر دولت فعلی جناب آقای دکتر احمدی نژاد سپاس گوئیم و قدرانی کنیم و به همه زحمتکشان نظام جمهوری اسلامی خسته نباشید بگوئیم. .

  ایام این هفته فرصت های مهم و ارزنده برای دستاندرکاران در سازمان ها و نهادها و ادارات برای بازتاب دادن و انعکاس تحولات و پیشرفت ها و دستاوردهای حوزه های کاری خود فراهم می سازد که چه بسا، چنین فرصتی در طول ایام سال، به نحوی که در هفته دولت شاهد آن هستیم،ایجاد نگردد. بی شک، تمامی بدنه قوه اجرایی متشکل از نهادها و سازمانها و ادارات، نیازمند انعکاس کارها و عملکردهای خود به افکار عمومی بوده و ازاین رو در این هفته، کوشش همه نهادهای دولتی در چارچوب انعکاس شفاف و پویا و مستمر اقدامات و عملکردها متبلور می شود.

  مردم با همه طیفهای اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی، در این هفته در انتظار انعکاس و اطلاع رسانی پویا و شفاف نهادها و سازمان ها بوده و مایلند که از سیاهه اقدامات و فعالیتها و به طور کلی کارنامه قوه مجریه مطلع شوند و البته،این اطلاع رسانی انگیزه های شکل دهنده پلهای ارتباطی میان دولت و مردم را به شدت مستحکم کرده و هرگونه شکاف و روزنه در پیوندهای دولت و مردم را ترسیم خواهد کرد و این البته نیازمند اطلاع رسانی دقیق ، مستحکم و همه جانبه و توام با برنامه ریزی می باشد.


  تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: سحر.jpg
مشاهده: 128
حجم: 67.0 کیلو بایت  

 2. تشکرها 3


 3. #2
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۶
  نوشته
  2,483
  مورد تشکر
  6,391 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  22
  آپلود
  0
  گالری
  51

  دولت اسلامی در کلام رهبری
  @...هفته ای به نام دولت...@

  یك نكته در باب دولت اسلامى عرض كنیم. یكى از شعارهاى خوبى كه آقاى رئیس‏جمهور، هم در دوره‏ى انتخابات، هم بعد از آن تكرار كردند، مسأله‏ى دولت اسلامى است.

  دولت اسلامى شامل همه‏ى كارگزاران نظام اسلامى است؛ نه فقط قوه‏ى مجریه؛ یعنى حكومتگران و خدمتگزاران عمومى. اینها باید جهتگیرى‏ها و رفتار اجتماعى و رفتار فردىِ خود و رابطه‏شان با مردم را با معیارهاى اسلامى تطبیق دهند تا بتوانند به آن اهداف برسند. بعد هم باید آن جهتگیرى‏ها را در مدّ نگاه خودشان قرار دهند و بسرعت به سمت آن جهتگیرى‏ها حركت كنند؛ این مى‏شود دولت اسلامى.. از همان اوان كار، تلاش براى تشكیل دولت اسلامى شروع شد. بعضى‏ها مى‏گویند شما بعد از 27 سال مى‏خواهید دولت اسلامى تشكیل دهید؟ نه، تلاش و اقدام براى تشكیل دولت اسلامى از روز اول شروع شد؛ منتها افت و خیز داشته؛ پیشرفت و عقبگرد داشته؛ در جاهایى موفق بودیم، در برهه‏یى موفق نبودیم. بعضى از ماها وسط راه پایمان لغزید؛ بعضى از ماها در اصل هدف مردد شدیم؛ بعضى از ماها نتوانستیم خود را نگه داریم؛ دلبسته‏ى به رفتارهاى طاغوتى شدیم.

  اسم ما كه دولت اسلامى باشد، كافى نیست؛ والّا قبل از ما چند دولت جمهورى اسلامىِ دیگر در منطقه‏ى ما و آفریقا و جاهاى دیگر وجود داشته و الان هم هست. بنابراین اسم ما دولت اسلامى باشد، كافى نیست؛ باید عمل و جهتگیرى ما اسلامى باشد. اگر در اینها اختلال پیدا شد، حركت مستمر و مداوم و پوینده‏یى كه لازم است تا دولت اسلامى به صورت كامل شكل بگیرد، اسم ما كه دولت اسلامى باشد، كافى نیست؛ والّا قبل از ما چند دولت جمهورى اسلامىِ دیگر در منطقه‏ى ما و آفریقا و جاهاى دیگر وجود داشته و الان هم هست.

  معناى شعار دولت اسلامى این است كه ما مى‏خواهیم اعمال فردى، رفتار با مردم، رفتار بین خودمان، و رفتار با نظامهاى بین‏المللى و نظام سلطه‏ى امروز جهانى را به معیارها و ضوابط اسلامى نزدیكتر كنیم. این شعار، بسیار باارزش است؛ ان‏شاءاللَّه به این شعار پایبند بمانید و این تلاش را جدى‏تر، بى‏آسیب‏تر و واقعى‏تر كنید

  نكته‏ى دوم: یكى از شعارهاى این دولت، عدالت است. عدالت یقیناً محور انقلاب بود؛ در این شكى نیست. هیچ دولتى هم از اول نیامده صریحاً بگوید من نمى‏خواهم طبق عدالت رفتار كنم؛ لیكن من باید از آقاى احمدى‏نژاد تشكر كنم كه ایشان كار جدیدى كردند؛ عدالت محورى را به عنوان یك شعار گذاشتند وسط؛ این كار خیلى بزرگى بود. وقتى كه ایشان تبلیغات انتخاباتى مى‏كردند، به افراد خانواده‏ى خودم مى‏گفتم اگر آقاى احمدى‏نژاد رأى هم نیاورد، این خدمت بزرگ را به انقلاب كرد كه شعار عدالت محورى را مطرح كرد؛ نگذاشت به فراموشى سپردنِ این شعار بشود یك سنت. این شعار مطرح شد و ذهن‏ها را به خودش متوجه كرد. خوشبختانه مردم هم فهمیدند، خواستند، دوست داشتند و رأى دادند. این كار، كار مهمى است. بنابراین عدالت‏محور بودنِ این دولت حرف بزرگى است؛ طرح این شعار به عنوان محور حركت دولت، یك كار جدید است؛ خودش یك تحول است؛ به این پایبند باشید.

  @...هفته ای به نام دولت...@

  وظیفه‏ى حتمىِ دیگرِ دولت اسلامى، گسترش علم و دانایى است؛ چون دولت اسلامى بدون گسترش علم و دانایى به جایى نخواهد رسید. گسترش آزاداندیشى هم مهم است. واقعاً انسانها باید بتوانند در یك فضاى آزاد فكر كنند. آزادى بیان تابعى از آزادى فكر است. وقتى آزادى فكر بود، به‏طور طبیعى آزادى بیان هم هست مبارزه‏ى با فساد، یكى دیگر از وظایف بسیار مهم است. من درباره‏ى مبارزه‏ى با فساد این‏قدر در صحبت‏هاى عمومى و خصوصى حرف زده‏ام كه فكر مى‏كنم تكرارى است. البته بحمداللَّه اركانى در این دولت هم خودشان به این مسأله كاملاً توجه دارند.

  نكته‏ى بعد، تأمین عزت ملى است. یك ملت اگر احساس عزت كرد، پیشرفت خواهد كرد و خواهد بالید؛ اما اگر توسرى خورد، استعدادها در او خفه خواهد شد.مبارزه‏ى با سلطه هم یكى از وظایف دولت اسلامى است
  مطلب دیگرى كه عرض مى‏كنم، این است كه كارى كنید خدمت‏رسانى شما محسوس شود. واقعاً گاهى اوقات دولتها سرمایه‏گذارى‏هایى كردند كه خیلى هم كلان نبوده؛ اما اثرش را مردم در مقابل چشمشان دیدند. در كنار این، نظام پاسخگویى را براى خودتان متحتّم بدانید.

  توصیه‏ى دیگر، كار جمعى و متوازن است. نكته‏ى بعد، توجه به ساده‏زیستى است. یكى از شعارهاى خوب آقاى احمدى‏نژاد مسأله‏ى ساده‏زیستى است
  برادران عزیز و خواهران عزیز! بارتان سنگین و كارتان دشوار است. اگر خوب عمل كنید، اجرتان دو برابر است؛ اما اگر خداى نكرده بد عمل كنید، مؤاخذه‏تان هم د و برابر است

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى‏ در دیدار رئیس جمهور و هیأت وزیران 8/ شهریور/84

  منبع: سایت دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای

 4. تشکرها 2


 5. #3
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۶
  نوشته
  2,483
  مورد تشکر
  6,391 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  22
  آپلود
  0
  گالری
  51

  ارزیابی رهبری از دولت نهم
  @...هفته ای به نام دولت...@

  شما هم دولتى هستید كه این دو خصوصیت را جزو شعارها و برنامه‏هاى عملكرد خودتان قرار داده‏اید؛ هم به مردم امید مى‏دهید، هم وعده‏ى عدالت مى‏دهید. همان امید هم به خاطر این است كه شما پرچم عدالت را بلند كرده‏اید و دم از عدالت مى‏زنید. حقیقتاً هم خلأ امروز دنیا، بیش از همه چیز خلأ عدالت است. در كشور و جامعه‏ى خود ما هم بیشترین چیزى كه این جامعه تشنه‏ى اوست، عبارت است از عدالت. وقتى ما به مشكلات، كمبودها، توقعات و انتظارات مردم و آرزوهاى بلندى كه در ذهن خود ما براى مردم هست، نگاه مى‏كنیم، مى‏بینیم تقریباً همه‏ى اینها برمى‏گردد به مسئله‏ى تأمین عدالت؛ كه اگر عدالت تأمین بشود، همه‏ى این چیزها حل خواهد شد. شما عدالت را مطرح كردید، خیلى خوب است. البته ممكن است در این وادى طولانى و پرخطر و دشوار، شما بتوانید قدمهایى را طى كنید؛ ممكن است تا پایان راه، عمرهاى ما یا فرصتهاى خدمتگزارى كفاف ندهد؛ اما همین قدمى كه مى‏گذارید و جهتى كه اتخاذ كرده‏اید، بسیار باارزش و زنده‏كننده‏ى این شعار است.

  ...تقریباً دو سال است كه شماها مشغول خدمتید. در این دو سال، آنچه كه من از رفتار این دولت تلقى كردم، اینهایى است كه عرض مى‏كنم و تصور مى‏كنم ناظران برخوردار از انصاف هم - كه اكثریت نزدیك به اتفاق ملت ایران هستند - همین دریافتها و برداشتها را داشته باشند:
  شعارهاى شما، فضاى اصولگرایى و فضاى ارزشهاى انقلابى و فضاى وفادارى به مبانى امام و انقلاب را بر جامعه حاكم كرده است؛ این خیلى چیز باارزشى است. اولین و مهمترین شاخصه‏ى دولت شما این است. و دوم، همین پایبندى به عدالت است كه عرض كردیم. ممكن است شماها نتوانسته باشید - یا تا آخر هم نتوانید - همه‏ى آنچه را كه در مورد عدالت مى‏باید انجام داد، انجام بدهید؛ لكن نفس رویكرد شما به عدالت، چیز بسیار باارزشى است و هر مقدارى كه مى‏توانید بایستى حركت كنید كه:

  به را بادیه رفتن به از نشستن باطل
  که گر مراد نجوییم به قدر وسع بکوشیم

  بهتر از این است كه انسان اصلاً دم از عدالت نزند، عدالت را فراموش كند، عدالت را در لابه‏لاى مفاهیم دیگرى مخفى و گم كند و از ذهن و چشم انسان دور بشود. اینها جایز نیست. وقتى عدالت رو آمد و به عنوان یك معیار و شاخص اصلى مورد توجه قرار گرفت، به‏طور قهرى در برنامه‏ها هم خواهد آمد. پایبندى به عدالت هم، شاخصه‏ى بعدى است.. شعارهاى شما، فضاى اصولگرایى و فضاى ارزشهاى انقلابى و فضاى وفادارى به مبانى امام و انقلاب را بر جامعه حاكم كرده است؛ این خیلى چیز باارزشى است. اولین و مهمترین شاخصه‏ى دولت شما این است. پایبندى به خدمت هم یكى از شاخصه‏هاى این دولت است كه قابل ارج‏گزارى و ذكر است. پركارى این دولت هم انصافاً چیز برجسته‏اى است؛ حتى بعضیهایى كه مخالف هم هستند، این را نمى‏توانند انكار كنند؛ یعنى بى‏انصافیها هرچه هم زیاد باشد، نمى‏تواند بر این حقیقت غلبه پیدا كند كه دولت شما انصافاً دولت پركارى است و تلاشتان و كارتان و تحركتان خیلى زیاد است. این بسیار جاى خرسندى دارد.

  @...هفته ای به نام دولت...@

  خصوصیت دیگر، شجاعت این دولت و قاطعیت اوست. این كار بزرگى كه شما براى سهمیه‏بندى بنزین انجام دادید كه یك قدم اولى است تا یارانه‏ها هدفدار و هدفمند شده و به آن سرمنزل خود هدایت و مصرف بشود. از جمله‏ى خصوصیات دیگرى كه من یادداشت كرده‏ام در این‏جا بگویم، مسئله‏ى روحیه‏ى تحول‏گرایى و نوآورى و اصلاح است. همین‏طور كه الان آقاى رئیس‏جمهور گزارش دادند، تغییراتى كه در ساخت عمومى تشكیلات دستگاه و دولت داده مى‏شود، خیلى كارهاى اساسى‏اى است. اصلاح هم واقعاً همینهاست كه انسان بیاید و در جهت صلاح، بخشهاى مختلف را نگاه كند و ساختها را به‏طور اساسى تغییر بدهد و دگرگون كند

  یك خصوصیت دیگر هم كه باز جاى ذكر دارد، این است كه این دولت در برابر زیاده‏خواهیهاى استكبار، دچار انفعال نشد؛ این به‏نظر من خیلى مهم است كه در تعامل با دنیا، انسان جاى خودش را بداند، خواست خودش را بداند، نیرو و قدرت خودش را بداند و بداند كه باید چه‏كار كند
  در رساندن خدمت به افراد محروم جامعه و عدالت، به اعتقاد این مسئله‏ى سفرهاى استانى خیلى مهم است. این كارى كه آقایان بر دوش گرفتید و راه افتادید و رفتید و همه‏جاى كشور را زیر پا گذاشتید و با مردم تماس گرفتید و از نزدیك درد دلهاى مردم را - كه از زبان مسؤولینشان، ائمه‏ى جمعه‏شان و افراد شاخصشان گفته مى‏شود - شنیدید، خیلى به‏نظر من خوب است. بنده خودم سالهاست در مسائل اجرائى و غیر اجرائى این كشور هستم؛ اما وقتى به یك منطقه‏اى مسافرت مى‏كنم و برمى‏گردم، معلومات من نسبت به آن منطقه چند برابر معلوماتى مى‏شود كه انسان از روى كاغذ و در گزارشها بطور کامل می بینید پایبندى به خدمت هم یكى از شاخصه‏هاى این دولت است كه قابل ارج‏گزارى و ذكر است. پركارى این دولت هم انصافاً چیز برجسته‏اى است.

  بحمداللَّه شما این موفقیتها را داشته‏اید. حالا وظیفه‏تان در قبال این موفقیتها چیست؟ وظیفه‏تان شكر است؛ شكر خداست. مبادا كسى از شما - چه آقاى رئیس‏جمهور، چه یكایك حضرات - تصور كنند كه اینها را شما بودید كه انجام دادید. نه، خداى متعال بود كه به شما این توفیق را داد. هركارى كه شما كردید به توفیق الهى بود، با قوّتى بود كه خدا به شما داده بود، با شوقى بود كه خدا در دلتان گذاشته بود، با فرصتى بود كه خدا براى خدمتگزارى به شما داده بود مبادا غرور ما را بگیرد سفارش اول ما مسأله‏ى «سند چشم‏انداز» است. در گزارش آقاى رئیس‏جمهور یك جمله‏ى كوتاهى گفته شد و اسم سند چشم‏انداز آمد؛ لكن این كافى نیست. سند چشم‏انداز، یك مسأله‏ى فرادولتى است؛ مال این دولت و آن دولت و این سیاست و آن سیاست و این جریان و آن جریان نیست؛ محصول یك كار فشرده و متراكم است؛ كارِ كارشناسى شده است؛ و درست هم هست. این سند، در واقع برنامه‏ى كلان بیست‏ساله‏ى ماست و یك سند به معناى حقیقى كلمه است .

  @...هفته ای به نام دولت...@

  سفارش دوم مسأله‏ى تقویت كارشناسى است. من حرفهایى را كه مخالفان شما و منتقدان باانصاف و بى‏انصاف شما در زمینه‏ى كارشناسى نشده بودنِ كارهاى دولت ذكر مى‏كنند، هیچ جدى نمى‏گیرم و آنها ملاك قضاوت من نیست؛ چون مى‏بینم كه یك جاهائى كارهاى كارشناسى بسیار خوبى هم انجام مى‏گیرد؛ اما مى‏خواهم تأكید كنم بر این‏كه كار كارشناسى را حقیقتاً جدى بگیرید یك سفارش دیگر من مسأله‏ى تعامل با دیگر قواست. خوشبختانه امروز روابط قوه‏ى مجریه با قوه‏ى مقننه و قوه‏ى قضائیه روابط خوبى است؛ لكن در بدنه باید این تعامل تقویت بشود؛ یعنى كوشش بشود كه تعامل منطقى و صحیح برقرار شود یك مسئله هم این گرانی هاست؛ این را واقعاً فكرى برایش بكنید. گرانی ها - بخصوص در مسئله‏ى مسكن و برخى از كالاها - واقعاً وجود دارد و به مردم فشار مى‏آورد.

  نكته‏ى دیگرى كه مى‏خواهم سفارش بكنم، مسأله‏ى اطلاع‏رسانى است كه آن روز هم در اجتماع كارگزاران دولتى گفتم؛ واقعاً اطلاع‏رسانى را قوى كنید؛ رسانه‏هاى مناسب را تغذیه كنید؛ رسانه‏ى ملى هم باید در مورد دولت كار فعالانه بكند نكته‏ى بعدى كه مى‏خواهم سفارش كنم، این است كه از بخش فرهنگ رفع مظلومیت كنید. بخش فرهنگ انصافاً بخش مظلومى است. الان در گزارش آقاى رئیس‏جمهور، اصلاً اسمى از فرهنگ نیامد؛ یا در اولویت‏بندیها این اولویت فداى اولویتهاى دیگر شد و آنها تقدم پیدا كرد كه در كوتاهى وقت، بیان بشود! این مظلومیت است دیگر. واقعاً مسأله‏ى فرهنگ را دست كم نگیرید. خیلى از مشكلات جامعه‏ى ما با فرهنگ‏سازى حل مى‏شود.

  به همین مناسبت و در همین جهت، من به مسأله‏ى علم و تحقیقات بپردازم. خیلى باید به مسأله‏ى نهضت علمى در كشور اهمیت داد؛ باید آن را جدى گرفت خودتان را عالم كنید. كشورتان و ملتتان را در قافله‏ى علم جلو ببرید. ما در این زمینه عقب‏ماندگى داریم. لعنت خدا بر آن كسانى كه در هنگام خود، اولویت علم و تحقیق را در این كشور نفهمیدند و كشور را عقب نگه داشتند یك مسئله هم مسئله‏ى سیاستهاى اصل 44 است كه حالا به‏طور موردى من این را عرض مى‏كنم؛ سیاستهاى اصل 44 خیلى مهم است یك مسئله هم كه باز یك مسئله‏ى موردى است كه مى‏خواهم عرض بكنم، مسئله‏ى این گرانیهاست؛ این را واقعاً فكرى برایش بكنید. گرانیها - بخصوص در مسئله‏ى مسكن و برخى از كالاها - واقعاً وجود دارد و به مردم فشار مى‏آورد.

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى‏ در دیدار رئیس جمهور و اعضاى هیأت دولت به مناسبت هفته دولت و در آستانه‏ى نیمه‏ى شعبان 4/شهریور/86

  منبع: سایت دفتر حفظ ونشر اثار آیت الله العظمی خامنه ای


 6. تشکرها 2


 7. #4
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۶
  نوشته
  2,483
  مورد تشکر
  6,391 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  22
  آپلود
  0
  گالری
  51  خانواده محترم دکتر احمدی نژاد


  تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 144
حجم: 78.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 192
حجم: 80.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.jpg
مشاهده: 127
حجم: 85.5 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5.jpg
مشاهده: 149
حجم: 80.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.jpg
مشاهده: 120
حجم: 84.1 کیلو بایت  


 8. تشکرها 2


 9. #5
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۶
  نوشته
  2,483
  مورد تشکر
  6,391 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  22
  آپلود
  0
  گالری
  51

  يک رئيس جمهور شگفت انگيز!
  @...هفته ای به نام دولت...@

  شبکه فاکس نيوز آمريکا زماني از محمود احمدي نژاد، رييس جمهور ايران پرسيد: «زماني که شما هنگام صبح به آينه نگاه مي کنيد چه چيزي به خودتان مي گوييد؟» و احمدي نژاد پاسخ داد: «من شخصي را در آينه مي بينم و به وي مي گويم به خاطر داشته باش، شما فردي بيش از يک خدمتگزار کوچک نيستي، امروز مسئوليت سنگيني پيش روي شماست و آن خدمتگزاري به ملت ايران است.»

  به گزارش عصر ايران هفته نامه ساندي آيلند، چاپ سريلانکا، در گزارشي با بيان اين مقدمه به بررسي ساده زيستي رييس جمهور ايران پرداخت و نوشت: "احمدي نژاد زماني که به مسند رياست جمهوري تکيه زد با اهداي کليه فرش هاي گران قيمت دفتر رياست جمهوري به يکي از مساجد تهران و جايگزيني آن با فرش هاي معمولي و ارزان قيمت باعث شگفتي خيلي ها شد."

  وي همچنين با مشاهده يک اتاق بسيار تجملاتي و پرزرق و برق براي استقبال از شخصيت هاي بسيار مهم دستور داد در اين اتاق بسته شود و در مقابل از مسوولان تشريفات خواست يک اتاق معمولي برخوردار از صندلي هاي چوبي را براي اين منظور آماده کنند..علاوه بر اين رييس جمهور ايران هر زمان تحت مسووليت خود به انتصاب وزيري اقدام مي کند از وي يک سند امضاشده دريافت مي کند که در آن تاکيد شده سطح زندگي وزير مورد نظر نبايد اشرافي باشد، حساب هاي شخصي وي و بستگانش تحت نظر خواهد بود و روزي که اين فرد وزارت خانه را ترک مي کند بايد از وي به نيک نامي ياد کنند. از اين رو وي و بستگانش اجازه نخواهد داشت از هرگونه مزاياي پست وزارت استفاده کنند.

  @...هفته ای به نام دولت...@

  به نوشته ساندي آيلند احمدي نژاد در زمان به قدرت رسيدن اول از همه ميزان دارايي هاي خود را اعلام و عنوان کرد: وي صاحب يک خودرو پژو 504 مدل 1977 و يک خانه قديمي است که 40 سال قبل از پدرش در يکي از مناطق فقيرنشين تهران به وي ارث رسيده است.همچنين تنها پولي که به حساب وي واريز مي شد مربوط به حقوق وي از استادي دانشگاه بود که اين مبلغ تنها در حدود 250 دلار در ماه بوده است.

  اين گزارش مي افزايد: "محض اطلاع شما رييس جمهور ايران همچنان در همان خانه قبلي ساکن است و اين در حالي است که وي رييس جمهور کشوري است که از نظر استراتژيکي، اقتصادي، سياسي و با توجه به ذخاير نفت خود يکي از مهم ترين کشورهاي دنيا محسوب مي شود."وي حتي حقوق شخصي خود از رياست جمهوري را با اين استدلال که همه دارايي ها متعلق به ملت ايران است و شخص وي حافظ ملت محسوب مي شود، دريافت نمي کند.به نوشته ساندي آيلند يکي از مسائلي که تاکنون کارکنان ستاد رياست جمهوري را تحت تاثير قرار داده، کيف احمدي نژاد است که هر روز آن را به محل کار خود مي آورد. اين کيف حاوي صبحانه وي، تعدادي ساندويچ يا نان همراه روغن زيتون و پنير است که توسط همسرش آماده شده و رييس جمهور آن را با لذت تناول مي کند.

  همچنين از مسائل ديگري که احمدي نژاد در مورد تغيير آن اقدام کرد به هواپيماي شخصي رييس جمهور مربوط مي شد که احمدي نژاد به منظور صرفه جويي در هزينه هاي خزانه عمومي مملکت دستور تعويض آن را صادر و اعلام کرد: وي با يک هواپيماي عادي سفرهاي خود را انجام خواهد داد.علاوه بر اين برگزاري نشست هاي گاه و بيگاه با وزرا يکي از برنامه هاي احمدي نژاد محسوب مي شود که وي به اين منظور پست مدير دفتري رياست جمهوري را از ميان برداشت تا هر وزيري بتواند بدون واسطه وارد دفتر وي شود و احمدي نژاد از ميزان فعاليت و کارايي اين وزير مطلع شود.

  رييس جمهور ايران در اقدامي ديگر از تشريفات پرهزينه مراسم استقبال از شخصيت هاي خارجي کاست..اين گزارش اضافه مي کند: "احمدي نژاد هر زمان قصد اقامت در هتل را دارد جهت اطمينان از مسوولان درخواست مي کند از دادن اتاقي با تختخواب بزرگ به وي خودداري کنند چرا که او ترجيح مي دهد بر روي يک تشک ساده با پتو و بر روي زمين استراحت کند."

  ساندي آيلند در پايان نوشت: "هنگام نماز مي توان مشاهده کرد که احمدي نژاد در صف اول نمي ايستد و ترجيح مي دهد در صفوف بعدي به اقامه اين فريضه بپردازد."


 10. تشکر


 11. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۵
  نوشته
  5,435
  مورد تشکر
  4,566 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  27  اما در مورد دولت!
  بله!
  بله!
  بله!
  دولت چیز خوبی است!
  من دولت را دوست دارم!
  دولت یک کلمه چهار حرفی است!
  .
  .
  .
  .
  .
  . اینا که همش شوخی بود!
  اما انصافا دولت مردمی و خوبی داریم!
  خدا رییس جمهور عزیز رو حفظ کنه که لااقل دلش برای هموطنانمون می تپه و مشکلات مردم برای مهمه...
  خدا خیرت بده دکتر احمدی نژاد عزیز!
  موفق باشی رییس جمهور محترم!

  دست به دست من بده
  پا به پای من بیا
  نگو امروز مال ما
  بگو فردا رو میخوام


  به لطف الهی فردا از آن ماست....
 12. تشکرها 2


 13. #7
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۶
  نوشته
  2,483
  مورد تشکر
  6,391 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  22
  آپلود
  0
  گالری
  51

  خوب و بد دولت نهم
  محمود احمدی نژاد که به اذعان موافقان و مخالفانش "متفاوت ترین" رییس جمهور ایران است، در انتخابات خرداد ماه 1384 گوی سبقت را از دیگر رقبا ربود و به عنوان ششمین رییس جمهور ایران انتخاب شد. اکنون که 3 سال از دولت او می گذرد امکان ارزیابی عملکرد دولت او وجود دارد. در گزارش زیر می کوشیم مورادی را بر آنها اجماع بیشتری وجود دارد برشمریم.

  دکتر محمود احمدی نژاد را به اذعان موافقان و مخالفانش باید "متفاوت ترین" رییس جمهور ایران دانست.


  دستاوردهای دولت نهم:

  1- سفرهای استانی و توجه به روستاها

  به هر دلیلی که بوده عمده امکانات کشور در سالهای پیشین به شهرها و عمدتا شهرهای بزرگ اختصاص یافت. احمدی نژاد که با هدف تمرکز زدایی از تهران، پای به صحنه انتخابات گذاشت، بعد از پیروزی در انتخابات به جای تکیه زدن بر کرسی ریاست جمهوری، به سفرهای استانی مبادرت کرد تا در طول این سفرها اعتبارات دولتی را در اقصی نقاط کشور توزیع کند. اکنون دور دوم سفرهای استانی در جریان است.

  2- کارت سوخت
  @...هفته ای به نام دولت...@

  شاید آمدن موضوع جزیی ای چون کارت سوخت در زمره دستاوردهای دولت عجیب باشد، به ویژه آنکه توزیع این کارت دردسرهایی را برای مردم به دنبال داشته و دارد اما اگر منصفانه بنگریم یکی از اقدامات مثبت دولت قلمداد میشود. در سال انجام طرح کارت سوخت میزان یارانه های اختصاص یافته به واردات بنزین به بیش از 5 میلیارد دلار رسید که 4 برابر یارانه نان و گندم از کل بودجه آموزش و پروش بیشتر است! آیا عاقلانه بود که این حجم از پول را در خودروها بسوزانیم و به محیط زیست ضرر بزنیم؟

  3- پرونده هسته ای

  @...هفته ای به نام دولت...@

  بی تردید پرونده هسته ای ایران پیچیده ترین مساله سیاست خارجی ایران در چند دهه اخیر است. دولت نهم توانست با شجاعت و تدبیر این مساله را به پیش ببرد و از مواضع مسلم ایران در برخورداری از انرژی هسته ای کوتاه نیاید. چرا که خصلت استکبار این است که اگر قدمی به عقب برداری آنها گامی به پیش خواهند آمد.

  4- اقدامات عمرانی

  حجم اقدامات عمرانی صورت گرفته در دولت نهم از لحاظ حجم و تعداد در مقایسه با سایر دولتها قابل مقایسه نیست. این اقدامات در حیطه های مختلفی چون راه سازی، بهداشت و درمان، مدرسه سازی و ورزش در حال انجام است.

  انتقاد از دولت نهم

  1- تغییر 9 وزیر

  هر چند محمود احمدی نژاد به درستی تغییر وزرا را حق رییس جمهوری می داند اما مسلم است که هر تغییر وزیری هزینه های فراوانی را به همراه خواهد داشت. در مدتی که وزراتخانه بدون وزیر خواهد بود با سرپرست اداره می شود. هر وزیری نیز سبک و سیاق خود را در اداره دارد و تا آن سبک و سیاق حاکم شود و مدیران وزارت خانه با آن آشنا شوند وزیر رفته است.

  2- تورم


  @...هفته ای به نام دولت...@

  تورم به افزایش قیمت کالا ها گفته می شود. بسیاری از مردم از محاسبات پیچیده اقتصادی سر در نمی آورند اما افزایش قیمت کالا ها برای آنها محسوس است. به هر دلیلی که بوده در برخی موارد کنترل تورم از دست دولت خارج شد.

  3- قطع گاز و قطع برق

  در زمستان سال قبل با قطع گاز وارداتی از ترکمنستان بخشهایی از کشور در اوج سرما با قطعی گاز روبرو شدند و در تابستان امسال نیز به دلیل خشکسالی و از مدار خارج شدن نیروگاه های آّبی قطعی برق بر مردم تحمیل شد. هر چند دلایل گفته شده در جای خود درست است اما عدم برنامه ریزی دولت و عدم سرمایه گذاری مناسب در صنایع گاز و برق را نیز نباید نادیده گرفت.

  درانتظار آینده:

  قضاوت در مورد برخی از اقدامات دولت نهم نیز هنوز زود است و باید به انتظار آینده نشست. اقداماتی چون طرح تحول اقتصادی که مرحله اول آن با جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهای ایرانی کلیک خورده و قرار است تحولی عمده را در محورهای مهمی چون بیمه، بانک، بهره وری، یارانه ها و... به دنبال داشته باشد.. طرح تمرکز زدایی از فوتبال و اختصاص تیمهای تهرانی به استانها که برخی معتقدند به ضرر فوتبال ملی تمام می شود و برخی آن را مایه تقویت فوتبال می دانند.. سرانجام پرونده هسته ای نیزهنوز مشخص نیست. امیدورایم دیپلماتهای دولت نهم و در راس آنها دکتر سعید جلیلی بتوانند پرونده ایران را از شورای امنیت به آژانس بین المللی انرژی اتمی بازگردانند.

  گروه جامعه و سیاست، حمید نساج، دانشجوی دکترای علوم سیاسی


 14. تشکرها 2


 15. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۵
  نوشته
  5,435
  مورد تشکر
  4,566 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  27  خدا دولت اسلامی رو انشالله حفظ کند .
  خدمت گذاران واقعی به اسلام و مسلیمن رو در پناه حق استوار بدارد.  دست به دست من بده
  پا به پای من بیا
  نگو امروز مال ما
  بگو فردا رو میخوام


  به لطف الهی فردا از آن ماست....
 16. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  1,045
  مورد تشکر
  4,260 پست
  حضور
  2 ساعت 1 دقیقه
  دریافت
  191
  آپلود
  52
  گالری
  45  به مناسبت پيروزمنديهاي پي درپي دكتراحمدي نژاد درعرصه هاي داخلي وخارجي
  @...هفته ای به نام دولت...@


  اين آقا ،محمود احمدي نژاد است .اسمش اين روزها نقل خيلي از محافل است. يك ويژه گيهايي دارد كه نگو ونپرس .قدي دارد كوتاه ،اما به اعتراف بسياري از آگاهان ،نبايد اينجوري ديدش،دهبرابرش ناپيداست وبا همين قد كوتاه،آنچنان محكم پايش راگذاشته است بيخ گلوي امپرياليسم وصهيونيسم كه خرخر خفه شدنشان حتي نوكرهاي فارسي زبان آنهارو هم سخت متوحش كرده است.اين اعجوبه ،شبانه روزي حدودا 48 ساعت كار مي كند وكمتركسي تابه حال خوابيدن اوراديده است.

  مي گويند هميشه بادوتا هواپيما به مسافرت مي رود وهواپيماي دوم جگرش جگرش رو حمل مي كند!آخركارهايي كه او انجام داده كسي نمي توانسته بايك جگرمعمولي ازپسش بربياد.

  كارهايي مثل كاهش نرخ سودتسهيلات بانكي ،توزيع سهام عدالت ،حذف سازمان عريض وطويل مديريت وبرنامه ريزي ،سهميه بندي بنزين ،مبارزه با اختاپوسهاي اقتصادي ،آزادسازي سواحل شمال ،سفرهاي استاني با هييت دولت ومهمترازهمه تشكيك درمسيله ي هولو كاست وسينه سپر كردن براي غني سازي اورانيوم وخلاصه جان به سر كردن غرب وآمريكا واسراييل وحمله ي دليرانه به جاي دفاع بزدلانه

  اما اصلي ترين ويژه گي محمود خان ،لبخند خونسردانه ومكش مرگ ماي اوست كه شده است بلاي جان همه ي رساته هاي صيهونيستي .چه بسا گزارشگران كهنه كار اين رسانه ها با هزار من ادعا درپيچاندن مخاطب ،كه وقتي با محمود خان به مصاحبه مي نشينند با همين لبخند مكش مرگ ماي اوضربه فني شده ،قافيه رو مي بازند وتشنج عصبي مي گيرند.شايع است كه او با همين لبخند مكش مرگ مايش برخي شبها به خواب بوش ورايس و ساركوزي واولمرت وپرزونتانياهوواينها مي رود وبا عث مي شود كه صبح همه ،ملافه هايشان راعوض كنند.روان پريشي سران اسراييل وكاخ سفيد وكاخ اليزه وكاخ با كينگهام ،ازهمين لبخندمكش مرگ ماي محمود خان ،دردبي درماني شده كه هيچ دكتري قادر به علاجش نيست.

  با همه ي اين احوال ،اين لبخند هاي محمود خان هرچند پدر همه ي زورگويان رادر آورده ،اما ملتهاي دنيا ومخصوصا مردم ايران ،عاشقش هستن ومخصوصا كه مي دونن لبخندزدنهاي رييس جمهورشون مثل بعضي ها مصنوعي نيست ومثل همه ي كارهاي ديگرش ،ازته دل واقعي است ،محمود خان رو دوستش دارن حمايتش مي كنند وبرايش دعا مي كنند .اين را هم مي دونن كه آقا محمود ،درمقابل دشمنان اسلام خان است ،امادرمقابل مردم كشورش ،خودرانوكر وخادم آنها مي داند ...
  درود بر رييس جمهور مردمي وعزيز

  Online + mp3
  انجمن گفتگوی دینی
  www.askdin.com

 17. تشکر


 18. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۶
  نوشته
  1,045
  مورد تشکر
  4,260 پست
  حضور
  2 ساعت 1 دقیقه
  دریافت
  191
  آپلود
  52
  گالری
  45  فايل پي دي اف
  درحدود90صفحه
  براش واقعا زحمت كشيده شده
  توصيه مي كنم حتما ببينين....
  موفق
  توجه :آپلودسايت مث هميشه خراب بودمن فعلا كاردارم لطف كرده به معصومي خبردهيد دراسرع وقت مي ذارم
  Online + mp3
  انجمن گفتگوی دینی
  www.askdin.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود