جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۳
  نوشته
  4,552
  صلوات
  139000
  تعداد دلنوشته
  82
  مورد تشکر
  19,668 پست
  حضور
  131 روز 7 ساعت 24 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.
  دانشمند ژ اپنی اقای ما سا رو ایموتو در مورد اب و تاثیر پذیری و هوشیاری ان گفته : اگر افکار بشری قبل از اینکه اب یخ ببنده متوجه اب بشن تصا ویر میکروسکوپی حاصل از کریستال اب بسته به اینکه این افکار مثبت یا منفی باشند . زشت یا زیبا خواهد بود. بعبارت دیگر خوانده شدن دعا یا حتی پخش موسیقی باعث تغییر در چینش مو لکولها ی اب می شود. خداوند می فرمایند : هر ان چه در زمین و اسمان است مرا تسبیح می کنند. اری هر ذره ای در عالم هستی دارای ادراک و درک و فهم و شعور است. همه ذرات عالم هو شمندانه در مقابل خدای خودشان تعظیم و تسبیح می کنند. همه ذرات هستی در محضر خدا هستند. و تعبد در مقابل خدا دارند. " یاحق.


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۳
  نوشته
  1,229
  صلوات
  14920
  تعداد دلنوشته
  16
  مورد تشکر
  7,035 پست
  حضور
  36 روز 17 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط فریده بنده مفلس نمایش پست
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.
  سلام
  من این مطلبُ مدت ها پیش خوانده بودم،چون جالب بود همه رو گذاشتم.

  ***
  یکتا گوهر واقعی در عالم خاک

  انسان اگر همه عمرش را بدون یک لحظه درنگ در شکر نعمت آب به عبادت خالق بپردازد باز هم کافی نخواهد بود و دیگر هیچ ، فقط چند روز این مایع هستی بخش به جهان جاری نشود کافی است تا پایان زندگی آغاز شود ، و ما چه سهل انگارانه از کنار مهم ترین عامل حیاط بشری می گذریم بی آنکه قدرش را بدانم و شکرش را بخوانیم .

  اینکه آب برای وجود انسان و گیاه چقدر مهم است بر کسی پوشیده نیست ، اما آنچه هنوز اسرارش بر همگان آشکار نشده گواهی آب بر خلقت پروردگارش است که ما در این پست تصمیم گرفته ایم تا جدیدترین تحقیقات انجام شده در زمینه تا ثیرات محیط و کلام بر سلول های آب را برای تان شرح دهیم تا هنگام استفاده از آب برای مصارف خود و گیاه تان وارد عرصه جدیدی از ارتباط معنوی با خالق تان گردید.
  و اما راز گواهی آب چیست ؟ برای آغاز این مبحث ابتدا نظر شما را به آیه شریفه ۴۴ سوره مبارکه اسراء جلب می کنم : " آسمانهای هفتگانه وزمین وهرآنچه درآنهاست تسبیح اورامیگویند وهیچ چیزی نیست مگر آنکه تسبیح او میگویدولی شماتسبیح آنان را نمی فهمید اوست که بردبارو آمرزنده است "
  یک محقق ژاپنی با انتشار یافته‌های تحقیقات خود مدعی شد که مولکول‌های آب نسبت به مفاهیم انسانی تأثیرپذیرند.
  نظریه این محقق ژاپنی که تاکنون از سوی مؤسسات علمی فیزیکی و زیست‌شناسی مورد تأیید قرار گرفته است، مبتنی بر بررسی نمونه‌های فراوانی از کریستال‌های منجمدشده آب و مقایسه آن با یکدیگر است.
  پروفسور «ماسارو ایموتو» (Masaru Emoto) ‌که یافته‌های خود را با استفاده از حدود 10 هزار آزمایش جمع‌آوری نموده، در سه جلد کتاب ارائه کرده است و معتقد است که مفاهیم متافیزیکی محیط بر روی ترکیب مولکولی آب تأثیر می‌گذارد.
  این دانشمند ژاپنی که فارغ‌التحصیل دانشگاه یوکوهاماست، دارای یک مؤسسه تحقیقاتی به نام SHM در ژاپن است که امور تحقیقاتی مربوط به کریستالیزه شدن آب را در آنجا انجام می‌دهد.او می‌گوید آب، پیام مهمی برای ما دارد:
  آب به ما می‌گوید که نگاه عمیق‌تری به خودمان بیندازیم.
  زمانی که با آیینه آب به تماشای خود می‌نشینیم، این پیام به طور شگفت‌آوری خود را شفاف و درخشان می‌کند. می‌دانیم که زندگی بشر مستقیماً به کیفیت آبی که در اطراف ما یا درون بدن ماست، روی آورده است. تصاویر و اطلاعات ارائه ‌شده در این مقاله،‌ بازتابی از فعالیت «ماسارو ایموتو»، محقق خلاق و رویاپرداز ژاپنی است. «ایموتو» کتابی با نام «پیغام آب» منتشر کرده که برگرفته از یافته‌های تحقیقات جهانی وی است. اگر شما نسبت به تأثیرپذیری افکارتان از وقایع درون یا پیرامونتان شک و تردید دارید، اطلاعات و عکس‌هایی که در اینجا آورده شده را ببیند. این تصاویر مستقیماً بر اساس نتایج به دست آمده در کتاب انتشاریافته «ایموتو» است، مطمئناً در فکر و ذهن شما دگرگونی پدید می آورد و عقاید شما را عمیقاً تغییر خواهد داد.
  بنا بر آنچه در کتاب «ایموتو» آمده است، ما به مدارک حقیقی دست یافته‌ایم که نشان می‌دهد، انرژی ارتعاشی بشر، افکار، نظرات، موسیقی، دعا و نیایش بر ساختار مولکولی آب اثر می‌گذارد.
  آب، ماده‌ای بسیار سازگار است، به گونه‌ای شکل فیزیکی آب به آسانی با محیطی که در آن هست، انطباق پیدا می‌کند و نه تنها از نظر فیزیکی تغییر می‌کند، بلکه شکل مولکولی آن نیز تغییر می‌یابد. انرژی یا ارتعاشات محیط، شکل مولکولی آب را تغییر می‌دهد. از این جنبه، نه تنها آب توانایی آن را دارد که از حیث دیداری، محیط خود را منعکس کند، بلکه از حیث مولکولی هم در انعکاس محیط اطراف خود عمل می کند.
  «ایموتو»، تغییرات مولکولی آب را به وسیله تکنیک‌های عکسبرداری میکروسکوپ‌های الکترونیکی و مشاهده آن به صورت سند و مدرک درآورده است. از آنجایی که فرم کریستالی آب هنگامی نمایان می‌شود که آب منجمد شده باشد، به همین منظور وی قطراتی از آب را به صورت یخ درآورده و سپس آنها را در یک فضای تاریک میکروسکوپی مورد آزمایش که از قابلیت‌های عکاسی برخوردار بوده، قرار داده است. تحقیقات وی، آشکارا تغییر شکل ساختار مولکول آب را به نمایش گذاشته است و اثر محیط بر ساختار آب را نشان می‌دهد. برف، بیش از چندین میلیون سال است که بر زمین فرود می آید و همان‌گونه که می‌دانیم، هر دانه برف‌، دارای شکل و ساختار خاص ومنحصربه فرداست.
  با تبدیل آب به یخ و عکسبرداری از ساختار آن، شما به اطلاعات باورنکردنی‌ای آب دست پیدا می کنید.
  «ایموتو» به تفاوت‌های جالب‌ توجهی در ساختار کریستالی و بلوری آب دست یافته است که از منابع گوناگون و شرایط مختلف در روی کره زمین تهیه شده‌اند. آبی که از نخستین محل خود از کوه جاری می‌شود و چشمه‌هایی که جاری هستند، طرح‌های هندسی بسیار زیبایی از الگوهای کریستالی‌شده خود ارائه می‌دهند. آب آلوده و سمی که از نواحی پرجمعیت و صنعتی به دست آمده است و آب راکد کوله‌های آب و سدهای ذخیره، به صراحت ساختارهای کریستالی تغییریافته و برحسب اتفاق شکل‌گرفته آب را که به صورت بلورهای تخریب شده و نا منظم است، نشان می‌دهد.
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  ایموتو معتقد است آبهایی جاری هستند منتهی از میان شهرها می‌گذرند نیاز شکل مولکولی زشتی به خود می‌گیرند. آبهایی که راکند به دلیل راکد بودن زشت می‌شوند، چرا که هستی با رکود مخالف است، آبهایی که جاری هستند و از بین شهرها عبور می‌کنند به دلیل طیف غالب افکار منفی در شهرها واکنش منفی از خود نشان می‌دهند و به همین منظور ابتدا آب دریاچه‌ای به نام بیواکو را مورد آزمایش قرار داد. این دریاچه بزرگترین دریاچه در مرکز ژاپن است.
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  وی می‌گوید چون آب دریاچه ساکن است و حرکتی ندارد، همین رکود باعث شده که مولکول‌های آب زشت شوند. ایموتو سپس آب سد فوجی‌وارا را مورد آزمایش قرار داد. شکل این بلورها همچون تصویر قبل نیست اما همچون آن نازیبا هستند .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  آزمایش بعدی از رودخانه‌ای به نام یودو در ژاپن انجام گرفت که به خلیج اوزاکا می‌ریزد. این رودخانه از میان بیشتر شهرهای اصلی در کاسایی می‌گذرد .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  ایموتو می‌گوید به دلیل این که این آب از میان شهرها عبور می‌کند شکل مولکولی این آب به صورت تغییر کرده است . وی به این نتیجه رسیده‌است که آب‌هایی که تازه از چشمه‌ها و دل کوه بیرون می‌آیند، به دلیل این که هنوز در معرض افکار منفی مردم قرار نگرفته‌اند ساختار مولکولی زیبایی به خود می‌گیرند .
  آزمایش بعدی وی بر روی آب رودخانه‌ای به نام شیمانتو است. البته درست زمانی که سرچشمه این رودخانه از کوه بیرون آمده است .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  تصویر بعدی آب سرچشمه‌ رودخانه‌ای در ژاپن به نام سایجو است .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  و اینک تصویری از کریستال آب‌های قطب جنوب که در محیط طبیعی و دور از بشر قرار داشته اند .
  ایموتو می‌گوید به دلیل این که این آب از میان شهرها عبور می‌کند شکل مولکولی این آب به صورت تغییر کرده است. ایموتو به این نتیجه رسیده‌است که آب‌هایی که تازه از چشمه‌ها و دل کوه بیرون می‌آیند، به دلیل این که هنوز در معرض افکار منفی مردم قرار نگرفته‌اند ساختار مولکولی زیبایی به خود می‌گیرند. ایموتو آزمایش های خود را فقط در ژاپن انجام نداد. وی به فرانسه رفت و آب سرچشمه رودخانه «لوردز» را آزمایش کرد. وی سپس آب دریاچه‌ای در برزیل را آزمایش کرد. ایموتو متوجه شد شکل های حاصل از آب‌هایی که در شهرها مورد مصرف قرار می‌گیرند به شدت بی‌قواره و زشت هستند. نمونه‌ای از این آب :
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  آقای ایموتو معتقد است که دعا بلافاصله بر روی مولکول‌های آب اثر می‌گذارد. وی به این نتیجه رسیده است که دعا همه چیز را زیبا می‌کند و یکی از اینها آب است . وی برای آن که تأثیر دعا را بر روی آب آزمایش کند از عدهایی خواست در کنار سد فوجی وارا بایستند و دعا بخوانند و آب را قبل و بعد از دعا آزمایش کردند .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  تصاویر قبل از دعا / تصاویر بعد از دعا
  وی سپس آب دریاچه‌ای در برزیل را آزمایش کرد.
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  دریاچه برزیل بعد از دعا
  پرفسور ایموتو همچنین معتقد است که دعا از راه دور هم موثر است . ایشان از ۵۰۰ نفر از اساتید معنوی خواستند که در روز معین و در ساعت مشخصی برای لیوان آبی که روی میزشان گذاشته اند دعا کنند .تصویر زیر مربوط به یک لیوان آب لوله کشی بعد از دعا ۵۰۰ نفر از این اساتید می باشد .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  ایموتو معتقد است که خلوص نیت در دعا بسیار مؤثر است. آنهایی که خالص‌تر دعا می‌کردند شکل آب زیباتر می‌شود. وی به این نتیجه رسید که در دعاهای گروهی از عده‌ای باشند که افکار منفی داشته باشند تأثیر مثبت دعاهای دیگر از بین می‌روند.
  با توجه به عمومیت موسیقی درمانی، ایموتو تصمیم گرفت ببیند، موسیقی چه اثراتی بر شکل‌گیری ساختار آب دارد. او آب مقطر را ساعت‌ها بین دو نفر که در حال صحبت کردن بودند، قرار داد و سپس از کریستال‌های آن آب، پس از انجماد،‌ عکسبرداری کرد. وی سپس تأثیر موسیقی‌های مختلف را بر روی آب آزمایش کرد و با نتایج جالبی مواجه شد که تصاویر آنها را می‌بینید .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.
  تأثیر موسیقی پاستورال از بتهوون بر روی آب

  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.
  آهنگ هوا برای ردیف جی از باخ

  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.
  تاثیر یک سمفونی موزارت
  وی سپس برای آب مورد آزمایش موسیقی هوی‌متال پخش کرد که تصویر زیر نتیجه این آزمایش است :
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  به راحتی مشخص است که کریستال‌های آب کاملا تخریب شده است. وی سپس این آزمایش را بر روی موسیقی‌های سنتی کشورهای مختلف انجام داد .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  تأثیر موسیقی سنتی بودایی / تأثیر رقص سنتی کاواچی در ژاپن
  آقای ایموتو معتقد است نه تنها افکار و رفتار ما، بلکه نوشته‌های ما بر مولکول‌های آب تأثیر گذارند. به همین منظور آب را در ظرف شیشه‌ای ریخت و بر روی کاغذ عبارات مختلفی را نوشت و بر روی ظرف آب چسباند. وی عبارات مختلفی از قبیل اسامی شخصیت‌های خوب و بد و عبارات زشت و زیبا را امتحان کرد. سپس آب درون بطری را آزمایش می‌کرد که نتایج زیر نمونه‌ای از آزمایش‌های وی است .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  با برچسب نوشته شادمانی / با برچسب نوشته‌ آدولف هیتلر
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  با برچسب عشق بین زن و شوهر / با برچسب مادر
  وی نتیجه گرفت که اگر به زبان‌های مختلف با آب برخورد شود، همه کلمات زیبا به همه زبان‌های دنیا نتیجه مثبت و همه کلمات زشت به همه زبان‌های دنیا بر روی آب نتیجه منفی می‌گذارند.
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  با برچسب های متشکرم و به زبان ژاپنی هاری گاتو
  ایموتو متوجه شد که عبارات امری تأثیر منفی بر روی آب می‌گذارند. به همین منظور بر روی ظرف آب نوشت .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  با برچسب حالم را بهم میزنی / با برچسب خودت را دوست داشته باش
  وی سپس کلمه عشق و قدردانی را در کنار هم بر روی ظرف آب چسباند وی می‌گوید کلمات زیبا یک واکنش زیبا نشان می‌دهند، اما اگر کلمات زیبا را در کنار هم قرار دهیم واکنش زیباتری نشان داده خواهد شد و همچنین متوجه شد که اگر آب را نزدیک گل‌های معطر کنیم مولکول‌های آب سعی می‌کنند که خود را شبیه به آن گل کنند.
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  و وقتی روی بطری آب نوشتن عشق به خانواده مشاهده کردن آب بخوبی درک می کند که خانواده از سه رکن پدر . مادر و فرزند تشکیل شده و آنرا با سه بلور منطبق بر هم نشان میدهد که در شکل زیر مشاهده می کنید .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  پرفسور ایموتو به این نتیجه رسید که همه ساختارهای زیبایی که آب در مقابل مثبت‌ها از خود نشان می‌دهد، به صورت شش ضلعی هستند. آب به صورتی زنده و تأثیرپذیر به هر یک از احساسات و اندیشه‌هایمان پاسخ می‌دهد. کاملا روشن است که آب به آسانی، ارتعاشات و انرژی محیطش را به خود می‌گیرد و جذب می‌کند؛ خواه آلوده، سمی یا راکد و کهنه باشد. کار غیرعادی ایموتو ، نمایشی پرهیبت است و ابزاری قدرتمند که می‌تواند، درک ما را از خودمان و جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، برای همیشه تغییر دهد. هم‌اکنون مدرک قوی و محکمی داریم که می‌توانیم به طور مثبت، خود و سیاره خود را با انتخاب افکاری که برای اندیشیدن برمی‌گزینیم و راه‌هایی که این افکار را به فعلیت می‌رساند درمان نموده تغییر شکل دهیم و با انتقال انرژی مثبت به آب و دیگر اجزاء جهان و تاثیر متقابل آنان بر روی ما برکت را در جهان بیرون و درون جاری گردانیم .
  و اما در مهم ترین بخش تحقیقات دکتر ایموتو که به دین اسلام مربوط میشود ، ایشان بعد از نوشتن جمله بسم الله الرحمن الرحیم بر روی بطری آب گفت " من اطلاعات زیادی در باره اسلام ندارم اما از زمانی که این بلور را دیدم در مورد اسلام کنجکاو شده ام "
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  و وقتی که شیشه آب را بر روی عکس کعبه قرار دادند و بعد از مشاهده تصاویر کریستال های آب پرفسور ایموتو گفت : بلور بدست آمده شباهت فوق تصوری با تصویری که به آن نشان دادیم داشت و آنچنان فضای تصویر را منعکس میکرد و باز تاب مشابهی از جو آنجا را القا مینمود که مرا دچار بهت و هراس کرد .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  و زمانی که از آب زمزم نمونه گیری می کنند . پرفسور پس از دیدن تصویر آن گفت : این آب معجزه آسا که از دل بیابان می جوشید در هر با آزمایش ( چندین بار آزمایش تکرار شد و نتیجه یکسان بود که این تقریبا در دنیا بی نظیر بود ) بلورهایی تقریبا منطبق بر هم تشکیل داد و از خود می پرسیم چرا ؟؟؟؟
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  مربوط به آب زمزم
  و آخرین عکس این پست مربوط میشود به پخش قرائت قرآن به همان شیوه معمول و پر طنین و بدون موسیقی متن بلور بدست آمده دارای شکلی حیرت انگیز و بسیار سمبلیک داشت که در زیر مشاهده می کنید .
  نظریه دانشمند ژاپنی در مورد اب.

  و در خاتمه اینکه آقای ماسارو ایموتو مشغول تحقیقاتی بر روی اسلام و تأثیر مفاهیم اسلامی بر روی آب داشته است. وی بر روی پروژه‌ای فعالیت‌ تحقیق کرد که بر اساس 99 نام خدا، 99 تصویر از آب را جمع‌آوری می‌کند. این هم نقل قول مستقیم مطلبی از سایت آقای ماسارو ایموتو در همین زمینه :
  That project is the 99 names of God in Islam. We are hoping to create a photograph book of crystals showing 99 different names of God. Below is a sample of how it looks like. There are 99 of those and we spend two years going through all of them. We formally asked Masaya to edit the design and hopefully the book will be ready within this year. With this I will debut my work in the Islamic world. I feel the increasing need to keep myself physically healthy for this.
  منبع: ترجمه :
  این پروژه در اسلام "99 نام خدا" نامیده می شود. ما امیدواریم که یک کتاب تصویری از کریستال ها چاپ کنیم که 99 تا از اسامی خدا را نشان می دهند، شکل زیر نمونه ای از این است که این کریستال ها چطور به نظر می آیند. از این کریستال ها 99 تا وجود دارند و ما 2 سال از وقتمان را صرف جمع کردن آنها کردیم ، ما به طور رسمی از "ماسایا" درخواست کردیم که این طرح ها را دوباره تصحیح کند و ما امیدواریم که این کار تا آخر سال به اتمام برسد. با این امر من اولین کار خود در دنیای اسلام را به انجام خواهم رساند. فکر کنم نیاز دارم خودم را از لحاظ جسمی سالم نگه دارم تا بتوانم این کار را به اتمام برسانم .

  منبع:راسخون
  یا غِيَاثَ الْمُسْتَغِيثِينَ‏
  أَنَا عَبْدُكَ الضَّعِيفُ الذَّلِيلُ الْحَقِيرُ الْمِسْكِينُ الْمُسْتَكِينُ‏
  الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو
  به فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۳
  نوشته
  29
  مورد تشکر
  87 پست
  حضور
  1 روز 23 ساعت 45 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  مطلب علمی زیبایی بود ، که بگونه ای میشود دید که هر ذره از عالم الگوها را درک میکند و ان را شبیه سازی میکند ، در کل به این گونه است، عالم هستی اهنگی دارد چون یک ارکست بزرگ ، هر ذره نت خود را دارد که طنین خود را مینوازد ، این مطالب علمی و اثبات شده است که ذرات زیر اتمی به نام کوارک ها وجود دارند ،...
  این مطالب صرفا علمی است که نه دقیقا از ماهیت ان اگاهیم چون فیزیکدان نیستیم ، و انان هم که اگاه هستند ، اولا نظریات اینگونه که به فیزیک کوانتم مربوط میشود ، به حدی بر نظریات و فرضیات متغیر قرار دارد که هیچ قانون کلی و کاملی در کوانتوم تقریبا نیست . دوما اگر به انها بگوییم که با کشفیات شما این نتیجه را گرفتیم اگر نگویند به ما که خدا را قبول ندارند ، مطمئنا میخندند
  حال اگر بیاییم اینگونه مطالب را بدون بررسی کامل اثرات ان منتشر کنیم دریک سایت مذهبی! نه علمی . خیلی خطرناک هست . چرا ! من اشتباه میکنم ،
  چند سوال مطرح میکنم با استناد به همین مقاله .

  چکیده مقاله : اب زیبایی و زشتی را میفهمد و به ان واکنش نشان میدهد . به خانه خدا بیشترین واکنش را نشان داد . پس هر چه به خدا و خوبی نزدیک تر باشیم ، زیباتر میشویم ، اثباتش نیز با شکل اب .
  پس شکل آب به نوعی خط کش زیبایی است و خدا هم زیباست ، در ضمن از همه مهم تر به حانه خدا بالاترین واکنش را نشان داد
  بااین شرایط سوال های از این قبیل پاسخش سخت است
  1. اون اقایی که این آزمایش ها رو انجام میداد ایا مسلمان بود ، ایا شیعه بود ، که وقتی کنار آب دعا کرد اب زیبا شد .
  2. اگه من بیام یکی حضرات مراجع را بخوام با اب آزمایش کنم اگه جواب اب بد بود ، یعنی اون عالم دروغین است .
  3. اگه کسی اب رو که در یک مجلس شهوانی بود آزمایش بکنه و زیبا باشه ، معنیش چی میشه .
  4. اگه اب رو به فرض یک یهودی ببره تو اسرائل تو یک مکان مذهبی خودشون و آزمایش کنه و اب زیباتر از اب زمزم ما بود ، معنیش چی میشه.

  البته بد تر از اینها هم میشه ، مثلا یک مکتب عرفانی دروغین دیگه ای به نام ، چو آب زیبا باش به وجود آمد ، با عین مقاله ها ناخواسته به حقانیتشون اشاره کردیم .
  سوال های سخت تر و حالت های بدتری هم ممکن هست
  دوستان مراقب باشیم


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۳
  نوشته
  1,229
  صلوات
  14920
  تعداد دلنوشته
  16
  مورد تشکر
  7,035 پست
  حضور
  36 روز 17 ساعت 38 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_Reza نمایش پست
  البته بد تر از اینها هم میشه ، مثلا یک مکتب عرفانی دروغین دیگه ای به نام ، چو آب زیبا باش به وجود آمد ، با عین مقاله ها ناخواسته به حقانیتشون اشاره کردیم .
  سوال های سخت تر و حالت های بدتری هم ممکن هست
  دوستان مراقب باشیم
  سلام
  جناب hamid_Reza نظر شما محترم و قابل تامل،ممنون.
  ولی صرف اینکه یک مقاله علمی از آن یک مسلمان نیست ،دلیل موجه ای نمیتونه باشه برای عدم انتشارش ،مسلما در هر آفریده خدا حکمت ها و علم های بسیاری نهفته شده که هر چند وقت، صاحب علمی به گوشه ای از آن پی میبره.در ذره ذره خلقت خدا حقایق عجیبی نهفته شده که آدمی رو به تحیر وامیداره.
  شما حتما مطالعاتی که درباره نماز از جانب غیر مسلمانان شده رو از نظر گذروندید،به نظرم این جور گزارشات علمی بیشتر از اینکه ما رو بخواد به سوی مکاتب عرفانی کاذب بکشه،ما رو بیاد قدرت و عظمت خلقت خدا میندازه.
  البته که ،صاحبان علم و نظر بدون پیشداوری میتونند خودشان تحقیقات جامع تری انجام دهند و صحت و سقم موضوع رو گزارش بدن تا از هر گزارشی برداشتی خاص نشه.
  من اینو من باب همین موضوع عظمت خدا و زیبایی های خلقتش اینجا گذاشتم.
  حال، هر کس از ظن خود شد یار من.

  یا غِيَاثَ الْمُسْتَغِيثِينَ‏
  أَنَا عَبْدُكَ الضَّعِيفُ الذَّلِيلُ الْحَقِيرُ الْمِسْكِينُ الْمُسْتَكِينُ‏
  الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو،الهی العفو، الهی العفو
  به فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۳
  نوشته
  29
  مورد تشکر
  87 پست
  حضور
  1 روز 23 ساعت 45 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  ممنون از شما ، من هم به زیبایی این مطلب معترف هستم ، و اگه اینجا یک سایت علمی بود، درباره قوانین فیزیک ان مطالبی جهت تبادل اطلاعات قرار میدادم
  شاید احساس کنید زیادی سخت گرفتم و به قول شما : هر کس از ظن خود شد یار من.
  چیزی که من رو نگران و ناراحت میکنه ، این هست که
  در خاور میانه از مصر تا افغانستان ، مسلمانان در خون مسلمانان غرق شدند ، همه با نام الله و به نیت بهشت و دیدار رسول خدا .
  نمیشه همه رو به گردن استکبار انداخت ، همه این برادر کشی ها هم از انجا سرچشمه میگیره که عده ای عمدا با تزریق مفاهیمی که ماهیت انها برای ما کاملا روشن نیست و سعی بر ان شده ظاهر ان را به عقاید ما نزدیک کنند. ما را به جان هم انداختند ، به جای اینکه مشت هایم را گره کنیم وبه کفار نشان دهیم ، به جان هم افتادیم ، حتما هم امروز تخم نفاقی در جای دیگر هوشمندانه در حال کاشتن به دست شیطانی باشد .
  ، البته منظورم این نیست که حتما این مطلب به غرضی الوده است ، ولی جنگ نرم اینگونه است . زیبا چهره عوض میکند و به موقعش نقشه خود را عملی میکند .
  امیدوارم منظور من رو درک کرده باشید .
  اگر اشتباه میکنم از بیشتر فهمیدن به کمک شما در راه حق خوشحال میشم
  ممنون


 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۳
  نوشته
  4,552
  صلوات
  139000
  تعداد دلنوشته
  82
  مورد تشکر
  19,668 پست
  حضور
  131 روز 7 ساعت 24 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  عجز انسان از شناخت ذات خدا : سپاس خداوندی را که سخنوران از ستودن او عا جزند. و حسابگران از شمارش نعمت های او ناتوان و تلاشگران از ادای حق او درمانده اند . خدایی که افکار ژ رف اندیش ذات او را درک نمی کنند. و دست غواصان دریای علوم به او نخواهد رسید.
  پروردگاری که برای صفات او حد و مرزی وجود ندارد و تعریف کاملی نمی توان یافت و برای خدا وقتی معین و سر امدی مشخص نمی توان
  تعیین کرد. مخلو قات را با قدرت خود افرید . و با رحمت خود بادها را به حرکت در اورد. و به وسیله کوهها اضطراب و لرزش زمین را به ارامش تبدیل کرد. " از سخنان مو لا علی علیه السلام. یا حق.

 7. تشکرها 3


 8. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۳
  نوشته
  4,552
  صلوات
  139000
  تعداد دلنوشته
  82
  مورد تشکر
  19,668 پست
  حضور
  131 روز 7 ساعت 24 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  " خدای شما خدای یکتا است . نیست خدایی جز او که بخشنده مهربان است :

  " والهکم اله واحد لا اله الا هو الرحمن الرحیم."

  * * *

  دانی که خدای تو خدائیست کریم

  او عالم و قادر است و رحمان و رحیم

  این نکته بدان که نیست جز او احدی

  در هر دو جهان بکار مخلوق علیم . "

  * * *

  ما از رگ گردن شما بشما نزدیکتریم . (و نحن اقرب الیه من حبل الورید. ) چقدر خدا با ما نزدیک است .

  و ما از او دور و بی خبر . "

  * * *

  دانی که خدا همیشه بر تو به بر است

  او از رگ شریان بتو نزدیکتر است.

  پس باش چنان مواظب نفس خویش

  از انچه به نزد او تو را در خطر است.

  انکس که به راز اندرون دارد راه

  بر هر چه کشی تو نقشه باشد اگاه

  پس نیست کسی که با تو باشد نزدیک

  جز انکه بود بکار مخلوق گواه . "

  یا حق.
  عصر یک جمعه دلگیر دلم گفت بگویم بنویسم
  که چرا عشق به انسان نرسیده است
  چرا آب به گلدان نرسیده است
  چرا لحظه ی باران نرسیده است
  به هر کس که در این خشکی دوران به لبش جان نرسیده است
  به ایمان نرسیده است وهنوزم که هنوز است
  غم عشق به پایان نرسیده است
  بگو حافظ دل خسته ز شیراز بیاید
  بنویسد که هنوزم که هنوز است
  چرا یوسف گمگشته به کنعان نرسیده است
  چرا کلبه ی احزان به گلستان نرسیده است

 9. تشکر


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود