جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: سخنانی از یک بنده مفلس

نوشته
    4,321
    صلوات
    139000
    تعداد دلنوشته
    82
    مورد تشکر
    1,238 پست
    حضور
    122 روز 11 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سخنانی از یک بنده مفلس

با سلام و خدا قو ت به تمامی شما عزیزان : مسئله ای که مرا رنج میدهد . این است که من در شهری زندگی میکنم .که شاهد بی بند و باری های زیادی هستم و حتی در محیط های اداری و بیمارستانی بارها شاهد بوده ام که حریم بین زنا و مردان رعا یت نشده .
    مثلا من روزی برای گرفتن نوبت دکتر در بیمارستان نفت شیراز رفتم .و دیدم که صف زنا ن و مردان یکی است . بلا فاصله اعتراض کرده و به مسئول پذیرش گفتم چرا خانومها را از اقایان جدا نمی کنید ؟ و ایشان با خنده گفتند که ای بابا همه مثل خواهر و برادر هستیم .و باز من اعتراض کردم تا اینکه سرانجام خود خانمها صف را جدا کردند . و باز مورد دیگر اینکه من در این شهر باره مجبور به انجام عمل جراهی بوده ام .و در انجا نیز چون بیمار را باید عریان با لباسهای مخصوص عمل ببرند . من چندین بار اعتراض کردهام که چرا تا پرستار و بهیار زن وجود دارد از مردان برای اماده کردن بیمار خانم استفاده میشود ؟
    متاسفانه انها در جواب من گفته اند که تو از کدام دیار امده ای ومن گفته ام از دیاری که مردمانش حجب و حیا دارند . و تا بتوانند به اعتقادات مذهبی مقید هستند.
    دراخر از اینکه سرتان را به درد اوردم معذرت می خواهم . و خوهش میکنم برای هدایت تمام مردم این سرزمین و ظهور اقا امام زمان دعا کنید. یا حق.

2.  

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

سلام خانم "فریده بنده مفلس"
    نه تنها در شیراز بلکه در خیلی از جاهای کشور اینطوریه. خب این موضوع بسیار دردناکیه. والا منکه شدید ناراحت میشم از این موضوعات و این اتفاقات.
    هر چند میگن دکتر محرم هستش ولی به قول شما وقتی یه خانم هستش نباید مرد دخالتی داشته باشه.
    اینا رو باید با ریاست بیمارستان در میان گذاشت و یا باید با مقامات استانی در این موارد صحبت کرد. چون در این سایت نمیشه کاری صورت داد راجع به درست شدن این نوع مشکلات.

نوشته
    4,321
    صلوات
    139000
    تعداد دلنوشته
    82
    مورد تشکر
    1,238 پست
    حضور
    122 روز 11 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام به شما برادر گرامی : من بارها صدای اعتراضم را در این موارد بلند کرده ام و سعی در امر به معرف و نهی از منکر داشته ام . اما متا سفانه گوش شنوایی وجود ندارد . و اوضاع اینجا خراب تر از این حرفهاست. نمی دانم .شاید با ید دست به دامان امام زمان بود. چرا که فرهنگ این شهر از اول هم زیاد درست نبوده . و مردم اینجا اکثرا اهل مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر و خو شگذرانی های انجنانی هستند. من این حرف را صرفا با تجربه 6 سال زندگی در اینج بدست اورده ام .
    " ای مردم ! از خدایی بترسید که اگر سخنی گویید می شنود و اگر پنهان دارید. میداند و برای مرگی اماده باشید که اگر از ان فرار کنید شما را میابد و اگر بر جای خود بمانید .شما را میگیرد . و اگر فراموشش کنید شما را از یاد نبرد. " از سخنان مولا علی علیه السلام. یا حق.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری