صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: روند تغییر برنامه های ماهواره

نوشته
    16
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 3 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

روند تغییر برنامه های ماهواره

سلام و عرض ادب

این مطالب رو در مجله ای خوندم و واقعا برام جای تامل داشت برای همین دوست داشتم با شما به اشتراک بذارم

ابتدایی ترین حرکت دشمن در مسیر جنگ نرم علیه ایران راه اندازی شبکه های پخش ویدیو موزیک همچون PMC بود. هر

چند دراین شبکه ها الگوهای جدیدی از آزادی و روابط ارائه می شد ، اما بدلیل اینکه زمان یک موزیک ویدیو نهایتا 5 دقیقه بوده و سریع

هم فراموش می شود، بازده لازم را برای دشمن نداشت.در مرحله بعد اقدام به تاسیس شبکه MBC فارسی گردی در این شبکه فیلم های آمریکایی

با زیر نویس فارسی به مخاطب ایرانی ارائه می شدند. بازده این شبکه از شبکه های پخش موزیک بیشتر بود ، اما چند دلیل باز هم هدف انها را

برآورده نکرد:

1-در این فیلم ها برای تغییر فرهنگ جوان ایرانی صحنه هایی بی شرمانه ای از روابط جنسی نشان داده می شد . این امر بجای جذب جوانان ایرانی حتی دافعه هم ایجاد می کرد لذا شبکه MBC فارسی هم در این امر موفق نشد.

2- ستاره های فبلم های آمریکایی و اروپایی شخصیتی بسیار سرد دارند که با خلقیات مردم ایران سازگار نبود ...

نهایتا اتاق فکر صیهونیزم بار دیگر تشکیل جلسه داد. متعاقب این امر، غول رسانه ای دنیا ، آقای رابرت مرداک مسئولیت این مهم را بعهده گرفت. روند کاملا مطالعاتی و علمی جهت طراحی روش جدید روانی با هدف تغییر فرهنگ اسلامی ، بکار گرفته شد.

قوی ترین فرهنگی که فرهنگ اسلامی را به جوان القا می کند چیست؟
    خانواده.

پس هدف اسلحه نرم بر روی خانواده ایرانی قفل شد. درنتیجه شبکه فارسی 1 با گزاره های زیر طراحی شد:

روند تغییر برنامه های ماهواره در این شبکه بجای فیلم های سینمایی با مدت زمان نهایتا دو ساعت، سریال هایی با مدت زمان پخش چند ماهه طراحی شد. در نتیجه الگوی ارائه شده در سریال در زمان طولانی به راحتی در ذهن مخاطب جای میگیرد.

روند تغییر برنامه های ماهواره در این شبکه بنیان خانواده مد نظر گرفته شده است. سریال های آمریکایی و اروپایی بدلیل کمرنگ بودن بنیان خانواده در این کشور ها قابلیت این کار را نداشت. در نتیجه سریال های کره ای بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

روند تغییر برنامه های ماهواره سریال ها باید از کشورهایی انتخاب می شدند که مردمان آنها مثل ایرانیان خونگرم و با محبت باشند . نتیجه این قابلیت همزاد پنداری ذهنی در مخاطب ایجاد می شود. متعاقب این امر سریال های کلمبیایی در دستور کار قرار گرفتند.

روند تغییر برنامه های ماهواره با توجه به ضربه پذیری جوانان از ناحیه تحریکات جنسی، اکثر میان برنامه هایی که در این شبکه پخش می شوند با رنگ صورتی و یا ترکیبی از رنگ های صورتی و مشکی طراحی شده اند. این رنگ ها تحریک کننده احساسات جنسی بوده و اکثرا به عنوان رنگ پس زمینه در سایت های پرونو مورد استفاده قرار میگیرند.

روند تغییر برنامه های ماهواره صحنه های روابط جنسی سانسور می شوند. این کار باعث می شود که مجموعه خانواده بهمراه هم به دیدن سریال ها بپردازند و افراد خانواده از دیدن جمعی سریال ها احساس شرم نکنند.

جهت نمایش تصویر با اندازه اصلی 800x600 پیکسل کلیک کنید

جهت نمایش تصویر با اندازه اصلی 800x600 پیکسل کلیک کنید

نمونه هایی از سریال های شبکه فارسی 1
    سریال الیسا کجاست؟

در این سریال و در حاشیه جریان اصلی فیلم، مردی به تصویر کشیده می شود که همجنس باز است. این مرد پدری خوب ، همسری فوق العاده و کارمندی وظیفه شناس است!
    و در جریان فیلم مطرح می شود که همجنس بازی برای بعضی ها یک نیاز کاملا طبیعی بوده و دلیلی برای سرزنش ان وجود ندارد.
    سریال ملکه جنوب:

در این سریال زنی بنام "پاتریشیا اوفارل" معرفی می شود. او همجنس باز و معتاد به کوکائین می باشد.جالب اینکه اعتیاد او همواره دستمایه نصیحت و حتی تحقیر از طرف دیگران می شود، اما همجنس باز بودن او هیچگونه منع اجتماعی نداردو برای دوستانش بسیار عادی و پذیرفتنی است.

سریال هنوز وایسادم:

این سریال یک مجموعه طنز می باشد. در یکی از قسمت ها "، خانواده ای به تصویر کشیده می شود. یک پسر و دو زن، این پسر پدر نداشتدو مادر! در واقع این دو زن همجنس باز هستند و بصورت رسمی و قانونی! با هم ازدواج کرده اند. یکی یکی از آنها از مرد دیگری باردار شده و پسر مذکور متولد می شود.

2.  

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

باسلام و احترام
    این برنامه ها که شما نوشتید من نه دیده ام و نه تمایل به دیدن دارم.چرا که ماهیت این شبکه ها از ابتدا معلوم بود.
    متاسفانه صدا و سیمای ایران هم با انتشار و تبلیغ برخی برنامه ها در قالب های مختلف به این شبکه ها ارزش میدهد.مثال زیاد دارم.
    بنده برای کسب اطلاعات و حفظ ارزش ها تصمیم به تهیه تلویزیون و اینترنت گرفتم و هدف از آمدنم به این سایت هم این بود که جناح های سیاسی و تبلیغاتی که روزانه گریبانگیرش ناخوداگاه شدیم نشوم.
    متاسفانه برخی آیتم های صدا و سیما باعث تبلیغ این شبکه ها میشه به جای اینکه از مسیرشون دور بشه.
    قبول دارم
    مدیران صدا و سیما میگن اگه ازشون نگیم میگن اخبار را باید از رسانه های غربی دنبال کنیم و اگه هم بگیم باز مخالف داریم.بله باید عملکرد شما درست باشه
    تفاوت کشور ما با دیگر کشورها در فرهنگ است.اگر رهبری مساله فرهنگ را بیان میکند باید به این مساله در عمل اتفاق بیفتد.خیلی ها برای رسیدن به اهدافشان متون رهبری را قرار میدهند و وقتی اجازه صادر شد به اهدافشون میرسند.
    به تازگی یک فیلم ساخته شد بنام طبیب و در صدا و سیما درباره آن بحث شد.بنده بعنوان یک محقق تصمیم گرفتم این فیلم را دانلود کنم و وقتی دانلود کردم پشیمان شدم چرا که بنده چشمم را از خیلی چیزها بستم و صدا و سیما با حیله علم و دانش و حمایت از ابوعلی سینا باعث گناه چشم من شد.فیلمی که برای اهدافی که مغایر با ارزش اسلامی ساخته شد ولی به هدفش نرسید.
    برخلاف بعضی ها که حیای چشمشان رفته باید بگویم که من ظرفیت نگاه کردن فیلم ها را دارم ولی بی حیاییو بی غیرتی را نه.
    موفق باشید
    بدور از حاشیه ها

نوشته
    10,257
    صلوات
    76100
    تعداد دلنوشته
    44
    مورد تشکر
    709 پست
    حضور
    155 روز 14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    611

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Javad نمایش پست
    باسلام و احترام
    این برنامه ها که شما نوشتید من نه دیده ام و نه تمایل به دیدن دارم.چرا که ماهیت این شبکه ها از ابتدا معلوم بود.
    متاسفانه صدا و سیمای ایران هم با انتشار و تبلیغ برخی برنامه ها در قالب های مختلف به این شبکه ها ارزش میدهد.مثال زیاد دارم.
    بنده برای کسب اطلاعات و حفظ ارزش ها تصمیم به تهیه تلویزیون و اینترنت گرفتم و هدف از آمدنم به این سایت هم این بود که جناح های سیاسی و تبلیغاتی که روزانه گریبانگیرش ناخوداگاه شدیم نشوم.
    متاسفانه برخی آیتم های صدا و سیما باعث تبلیغ این شبکه ها میشه به جای اینکه از مسیرشون دور بشه.
    قبول دارم
    مدیران صدا و سیما میگن اگه ازشون نگیم میگن اخبار را باید از رسانه های غربی دنبال کنیم و اگه هم بگیم باز مخالف داریم.بله باید عملکرد شما درست باشه
    تفاوت کشور ما با دیگر کشورها در فرهنگ است.اگر رهبری مساله فرهنگ را بیان میکند باید به این مساله در عمل اتفاق بیفتد.خیلی ها برای رسیدن به اهدافشان متون رهبری را قرار میدهند و وقتی اجازه صادر شد به اهدافشون میرسند.
    به تازگی یک فیلم ساخته شد بنام طبیب و در صدا و سیما درباره آن بحث شد.بنده بعنوان یک محقق تصمیم گرفتم این فیلم را دانلود کنم و وقتی دانلود کردم پشیمان شدم چرا که بنده چشمم را از خیلی چیزها بستم و صدا و سیما با حیله علم و دانش و حمایت از ابوعلی سینا باعث گناه چشم من شد.فیلمی که برای اهدافی که مغایر با ارزش اسلامی ساخته شد ولی به هدفش نرسید.
    برخلاف بعضی ها که حیای چشمشان رفته باید بگویم که من ظرفیت نگاه کردن فیلم ها را دارم ولی بی حیاییو بی غیرتی را نه.
    موفق باشید
    بدور از حاشیه ها
    سلام و ادب بسیار خوب بود محمد جان موافقم....
    صدا و سیما با تبلیغ شانس بجای توکل...
    دنیا طلبی بجای عقبی طلبی...
    و تبلیغات دروغ و واهی عملکرد ضعیفی در باب فرهنگ داشته ...

ریشه این شکل تبلیغات،سریالها،فیلمها و سایر اقلام فرهنگی(ضد فرهنگی) تفکر لیبرالیزم است

Liberalism به کلمه Liberty بر می گردد

این کلمه دقیقا به معنی اباحه می باشد

به شکل خلاصه یعنی هر کاری چه درست و چه غلط آزاد است

هر آنچه خواهی آن کن کل شریعت بُوَد(آلیستر ملعون).

عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
    عشق یعنی باخداتنهاشدن
    عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
    عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
    عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
    عشق یعنی شکردربودونبود
    عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
    عشق یعنی غرق این معناشدن

ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام

نوشته
    2,072
    صلوات
    25000
    تعداد دلنوشته
    4
    مورد تشکر
    18 پست
    حضور
    61 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

میدانید در قطب شمال گرگ هارا چطور شکار میکنند؟

روی تیغه ای خون ریخته و ان را در قالب یخی قرار میدهند و در طبیعت رها میکنند.
    گرگ ان را میبیند-خون را.لیس میزند.
    یخ اب شده و تیغه زبان گرگ را میبرد.
    گرگ خون بیشتری میبیند و تصور میکند شکار خوبی بدست اورده...
    بیشتر لیس میزندوخون خود را میخورد...
    ان قدر از گرگ خون میرود ک توسط خودش میمیرد.
    و این کاری است که ماهواره با شما میکند...
    خودت خودت را میکشی
    تصور میکنی گرگ دانایی هستی ولی تو قربانی یک سیستم کثیف شدی.
    لقمه هایمان را حرام نکنیم.
    دجال را از خانه ها بیرون کنیم.

خدایا دلم شهادت میخواهد...
    مردن رو که همه بلدن...

کمکم کن طوری زندگی کنم که لایق باشم...

نوشته
    269
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 روز 15 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Javad نمایش پست
    باسلام و احترام
    قبول دارم
    موفق باشید
    بدور از حاشیه ها
    ببخشید این فیلم طبیب که می‌گین ایرانی هستش؟
    چی داشته توش مگه که باعث شده که شما به گناه بیفتید؟؟؟
    خوشحال میشم اگه تجربیاتتون رو درباره این فیلم به ما هم انتقال بدین

نوشته
    10,257
    صلوات
    76100
    تعداد دلنوشته
    44
    مورد تشکر
    709 پست
    حضور
    155 روز 14 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    611

نقل قول نوشته اصلی توسط سید علی نمایش پست
    فیلم طبیب (۲۰۱۳) The Physician

از همان اول که شنیدم فیلمی در غرب (کشور آلمان) ساخته می شود که بخشی از آن درباره ابن سینا است با خودم گفتم قطعا باید منتظر یک فاجعه سینمایی تاریخی بود. برخی از همان ابتدا خوشبین بودند و معتقد بودند حال که خودمان کاری نمی کنیم شاید آلمانی ها گوشه ای از فرهنگ ایرانی اسلامی ما را به تصویر بکشد.

اگر بخواهم در این نقد به همه شبهات تاریخی و غیر تاریخی پاسخ دهم شاید به اندازه یک کتاب مطلب باید بنویسم ، بنابراین به مطرح کردن گوشه ای از مطالب اکتفا می کنم.
    فیلم از جهت فنی یک فیلم با کیفیت و درجه یک محسوب می شود از نورپردازی و صحنه آرایی تا فیلمبرداری اثر قابل قبول و در برخی موارد عالی است. البته بازیگری چنگی به دل نمی زند مخصوصا انتخاب بازیگران با توجه به این که رویدادهای تاریخی روایت می شود بعضا افتضاح است. مثلا بازیگر نقش ربکا مدلی انتخاب شده که فقط دختران امروز جامعه غربی به آن شکل هستند.

۱ – اما تحریفهای تاریخی ، در ابتدای این فیلم این حس به شما دست می دهد که قرار است فاصله تمدنی و فرهنگی اروپا با ایران آن روز به شما نشان داده شود. زمانی که اسلام و ایران در اوج شکوفایی علمی بودند اروپا در جهل نادانی و خرافات به سر می برد. اولین پیام تحریف آمیز فیلم بعد از دیدنش این است که ایران فرقی با اروپا ندارد. شاید فقط کمی!!! علم اینجا از اروپا بالاتر است اما اینجا هم مردمان بی فرهنگ و جاهلی دارد و فقط یک طبقه یهودی ای در اینجا زندگی میکنند که بسیار متمدن و با شعور هستند.
    ۲ – نوع معماری ، لباس پوشیدن و همچنین جشن گرفتن و پایکوبی و شراب نوشی فیلم هم بیشتر شبیه فیلمهای هالیوودی ۲۰۱۴ است تا زندگی مردم ایران. در ایران به تصویر کشیده شده در این فیلم حتی دانشمندان هم اگر روزها به تحقیق و بررسی و علم آموزی مشغولند شبها در بار!!! مشغول عیش و نوش ، و خوشگذرانی هایی هستند که ابدا با تاریخ ما جور نیست.
    ۳ – نشان دادن تقابل به قول فیلم ملاها با علم و در اصل اسلام با علم هم یک تحریف مسخره ای است که در اصل کلیسای آن روز اینگونه بوده. جهان اسلام و به تبع آن ایران با هم در اوج شکوفایی علمی بوده اند. اصلا بزرگان و نخبگان ایرانی اول عالم و حکیم بوده اند و در مرحله دوم یک دانشمند. کلمه حکیم هم که در فیلم استفاده شده بدون توجه به این مسئله بوده.

۴ – ابن سینا بیشتر شبیه پروفسور بالتازار! است تا بو علی سینا. این حکیم بزرگ در این فیلم بیشتر به شاگردی برای پسرک مسیحی یعنی راب می ماند تا دانشمند و حکیم بزرگ ایرانی و مطالبی هم که در کلاسش می گوید بیشترش از دانلود pdf های فیلسوفان غربی است!!! و از خودش علمی ندارد. بقراط و ارسوط از زبان بو علی نمی افتد بخش بزرگی از علم را هم که راب به او می آموزد.

۵ – سلجوقیان در این فیلم به مثابه طالبان و تکفیری ها در سوریه عمل میکنند (تکفیری ها و طالبان تخم و ترکه غربی ها هستند).
    ۶ – توجه بیش از حد به یهودیان و مظلوم نمایی آنان در تاریخ که فکر میکنم این امر در حمایت از فیلم خیلی موثر بوده.
    سرتان را درد نمی آورم این گونه فیلمها نتیجه ماندن سینما گر ایرانی در آپارتمان و تنبلی و راحت طلبی است. وگرنه امروز امکان ساختن فیلمهای بسیاری در مورد دانشمندان و بزرگان فراهم است.
    عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
    عشق یعنی باخداتنهاشدن
    عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
    عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
    عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
    عشق یعنی شکردربودونبود
    عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
    عشق یعنی غرق این معناشدن

ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

باتشکر
    واقعا که این روزها فیلم ها مزخرف شده.قبلنا فیلم از کلوپ میگرفتیم با آن کلی میخندیدیم.
    این روزها برای داشتن تفریح سالم از نوع دیدنی رسانه ای باید کارتون خنده دار گرفت!

نقل قول نوشته اصلی توسط سید علی نمایش پست
    بنده ندیدم فقط بعد دانلود رد کردم ببینم سالم دانلود شده دیدم که ناسالم اجرا شده بنده هم شیفت دلیت کردم.
    دوستان اجازه ندهید پولی هم که برای صرف اینترنت خرج میشه هدر بشه و بخواهد نیکی هایمون را ذوب کنه.

نوشته
    4,332
    صلوات
    139000
    تعداد دلنوشته
    82
    مورد تشکر
    1,251 پست
    حضور
    122 روز 20 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام و خدا قوت به تمام دوستان گرامی : متاسفانه معذل برنامه های تلویزیون و یا ماهواره چنان است که نمی توان از ان بی تفاوت گذشت. برنامه های خودمان که تمام تکراری است.و ماهواره ها هم که فرهنگ کشورمان را هدف قرار داده اند . جوانان ما زندگی مجردی
    و بدور از خانواده را الگوی میدانند. و اگر ما تصمیم بگیریم .که به مهمانی برویم . غالبا میزبان مشغول دیدن فیلمهای مبتذل فارسی وان و یا کانالهای دیگر ماهواره هستند. و از اینکه بتوانند با هم کلامی را رد و بدل کنند و از حال یکدیگر و مشکلات هم با خبر شوند . بدورند.
    پس این خود مان هستیم که باید اقدام کنیم. مثلا ما در خانواده کوچک خو د سعی میکنیم که با دیدن اخبار و یا مستند های اموزشی
    و فیلم های شبکه های استانی هر چند تکراری باشند . لحظات در کنار هم بودن را طی کنیم . و بیشتر در مهمانی ها از میزبان میخواهیم
    که کانال را عوض کنند . حتی اگر ناراحت شوند میگویم که بگذارید اخبار ببینیم چه خبر است. و این رویه در ما و نزدیکانمان عادی شده است . و اگر جمع مهمانی خودمانی تر باشد اصلا تلویزیون را خاموش میکنیم . این روشها میتوانند تا حدی کار ساز باشند. یا حق.

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام
    در مورد ماهواره حرف تا دلتان بخواهد دارم
    فقط کوچکترین آدم تغییر سبک و ذائقه مردم در زندگی است!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    128
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 روز 13 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف نمایش پست

صدا و سیما با تبلیغ شانس بجای توکل...
    دنیا طلبی بجای عقبی طلبی...
    و تبلیغات دروغ و واهی عملکرد ضعیفی در باب فرهنگ داشته ...

ریشه این شکل تبلیغات،سریالها،فیلمها و سایر اقلام فرهنگی(ضد فرهنگی) تفکر لیبرالیزم است

Liberalism به کلمه Liberty بر می گردد

این کلمه دقیقا به معنی اباحه می باشد
    سلام عليكم ؛
    اين خيلي خوبه كه بعد از مدتها شاهد يك بحث محكم در حوزه ي فرهنگ در اينجا هستيم !
    جناب يوسف ، زديد به هدف ..ابتدا بايستي ، فهم درست از فرهنگ داشته باشيم ،البته نه فرهنگي كه از إجراي ليبرال دموكراسي بوجود آمده! تا زیر ساختهای فرهنگی ما درست نشود تا ما ندانیم از دنیا چی میخواهیم وضعیت همین است. هروقتم که رسانه تصمیم گرفت درست کند زد بدترش کرد و اوضاع آشفته تر شد .

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)