صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: هولوكاست افسانه يا واقعيت؟

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  27
  مورد تشکر
  65 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  خندیدن هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • هولوکاست در لغت:
  هلوكاست يعنی قربانی بزرگ يا قتل عام.
  • منشا و ريشه هلوكاست:
  در سال 1946 بعد از جنگ جهانی دوم از سوی دادگاه بين المللی نظامی در نورنبرگ به استناد شهادت رودولف هس افسر نيروی مخصوص پليس آلمان نازی (ss) كه فرماندهی آشويتس را بر عهده داشت اظهاراتی را كه بعدها مشخص شد تحت شكنجه شديد اعلام كرده بود، مورد بهره برداری سياسی و امتيازگيری قرار گرفته است.
  هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • اظهارات هس چه بود:
  هس مدعی شد زمانی كه دستور تأسيس مركز نابودی يهوديان را در آشويتس به وی داده اند كشتار در اردوگاهی به نام ولزيك انجام شده است و بعد از آن اظهارات در دادگاه نورنبرگ متفقين ادعا كردند كه آلمانها چهار ميليون نفر را در آشويتس كشته اند.
  • اظهارات هس تحت شكنجه:
  اظهارات هس به زبان انگليسی نوشته شده است در صورتی كه وی اصلاً انگليسی نمی دانست و از طرف ديگر روی برگه های اعترافات هس لكه های خون مشاهده می شود.
  شكنجه های متفقين بر اين افسر آلمانی جهت كسب اطلاعات نظامی می تواند گويای عاری از حقايق بودن آن باشد و صرفاً تحت شكنجه های جسمی و روحی اظهار داشته است.
  اين نكته را بايد متذكر شد كه چرا سندهای اظهارات هس را كه در موزه نگهداری می شوند و در معرض ديد عموم قرار نمی دهند؟
  هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • اظهارات ضد و نقيض:
  از زمان مطرح شدن اين مسئله ابتدا صهيونيست ها مدعی بودند تعداد كشته شدگان 12 ميليون نفر است.
  در حال حاضر يهودیان مدعی اند در جنگ جهانی دوم تعداد 500 هزار قتل عام شده اند.
  • اظهارات بعضی از مورخين اروپايی:
  1. پروفسور رائول هيل برگ نويسنده كتاب مرجع «نابودی يهوديان اروپا» كشتار يهوديان را 1/5 ميليون نفر اعلام كرد.
  2. جرالدو تيل وينگر نويسنده ی كتاب «راه حل نهايی» نيز تعداد كشته شدگان زمان جنگ را حداكثر 6/4 ميليون نفر دانسته و اين را هم از فقدان اطلاعات موثق و فرضی می داند.
  3. مقامات لهستان رقم احتياط آميز 1/1 ميليون كشته در آشويتس را اعلام كردند.
  4. ژان كلود پرساك محقق فرانسوی در كتاب خود در مورد آشويتس خاطرنشان كرد حدود 775 هزار نفر در سالهای جنگ كشته شده اند.
  هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • جمعيت يهوديان:
  در جنگ جهانی دوم در كل اروپا سه ميليون و يكصدو بيست هزار نفر يهودی ساكن بودند.
  • جمعيت كل يهود در آلمان:
  در آلمان كل جمعيت يهود 600 هزار نفر بودند كه به دستور هيتلر 400 هزار نفرشان از آلمان اخراج شدند. و اين مسئله قبل از جنگ اتفاق افتاده بود. يعنی در آلمان 200 هزار يهودی ساكن بودند.
  هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • شيوع بيماری تيفوس در اردوگاههای اسيران در آلمان:
  در اردوگاههای اسيران در خاك آلمان و بخشی از خاك لهستان امروز و اواخر جنگ بيماری تيفوس شيوع پيدا كرد و عكسهای آن زمان نشانگر و گويای اين مسئله می باشد.
  در آن زمان و آن موقعيت امكانات پزشكی آلمان اجازه نمی داد كه آنها بتوانند جلوی شيوع اين بيماری را بگيرند و خود پزشكان آلمانی هم به اين امر اعتراف كردند و ناگزير بودند از راههای مختلف اين بيماری را در اردوگاهها مهار كنند. لذا با مجوز پزشكان اجساد و البسه شان را می سوزاندند تا خاكستر شوند و چيز عجيبی هم نبود و همه هم می دانستند؛ ولی بعد از جنگ جهانی دوم زمزمه بلند شد كه اين اتاقها، اتاقهای آدم سوزی بوده است. بعداً گفتند كه اين اتاقها، اتاقهای گاز بوده كه يهودی ها را در آن خفه می كردند.
  • اظهارات محققين:
  پروفسور فوريسون؛ اين پروفسور كه بعدها مورد غضب كانونهای صهيونيستی قرار ميگيرد، به صراحت می گويد كه اين حرفها (كشتار يهوديان) را حتی ما باور كرده بوديم ولی بعداً وقتی تحقيق كردم و تمام اسناد به جا مانده مثل اسناد دادگاه نورنبرگ و آرشيو محرمانه يهود در فرانسه را بررسی كردم متوجه شدم كه همه اين موارد دروغ است.
  هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • روشهای فوريسون:
  1. تحقيق روی اسناد كه تخصص وی بوده است.
  2. گفتگوی بسيار با سم شناسان كه معتقد بودند چنين كشتاری اساساً مقدور نيست.
  3. وی می گويد من در لوموند روزنامه فرانسوی نامه نوشتم كه اگر حتی يك نفر هم وجود دارد كه بازمانده هلوكاست است و اتاقهای گاز را به چشم خودش ديده، خود را معرفی كند كه پيدا نكردم.
  • محكوميت محققين درباره نقد هلوكاست از سوي دولتهای مهد دموكراسی اروپا:

  1. افرادی مثل پل راسينيها و مورگان گراف و استاگليچ و فوريسون و روژ گارودی و... از دانشگاه اخراج شدند.
  2. عضو شورای شهرليون فرانسه به خاطر انكار هلوكاست به زندان محكوم شد.
  3. فردريك توبن، كارشناس استراليايی به اتهام زير سؤال بردن هلوكاست زندانی شده است، زيرا وی در تحقيقاتی كه از اردوگاه آشويتس كرده مدعی است اين محل برای كشتار يهوديان نبوده بلكه يك اردوگاه انتقالی بوده و كشتار در اين اردوگاه غير ممكن بود.
  4. وقتی اسلام شناس فرانسوی روژ گارودی در تحقيقات انجام داده بر هلوكاست نسبت به حقايق آن اعتراض كرده و آنرا امری غير ممكن دانسته است. كه سرانجام از سوی دولت فرانسه وی محكوم به زندان می شود.
  5. بعضی از اروپايی ها و آمريكايی ها و برخی آلمانيها و اتريشی ها درباره ی اين موضوع تحقيقاتی انجام داده اند به صرف اظهارات حق طلبانه محكوم به زندان و تبعيد شده اند.
  • قوانين اروپايی درباره هرگونه اظهار يا سؤال شبهه انگيز در مورد هلوكاست:
  فرانسه در سال 1990 زمان نخست وزير فابيوس قوانینی را مبنی بر سه وجه
  1. اصل كشتار
  2. اتاقهای گاز و كوره های آدم سوزی
  3. در مورد رقم 6 ميليون كشته
  كسی حق اظهار نظر ندارد.اگر كسی در اين مورد صحبتی كند بين 2 هزار تا 300 هزار فرانك جريمه دارد.
  بعدها مشخص شد که هم نخست وزير فرانسه (فايبوس) یهودی بوده و هم قاضی كه آن قانون را به تصويب رساند.
  • دادستان جعلی و طلبكاری از اروپا:
  برای اين داستان جعلی يهوديان از اروپا طلبكار شدند و قانونهايی در بعضی از اين كشورها مثل سوئيس، اتريش و آلمان وضع شد و به اين شكل اين كشورها بخاطر ظلمی كه در حق يهودی ها انجام داده بودند و آنها را كشتند، بايد به بازماندگان شان غرامت پرداخت كنند. بله برای واقعه ای كه هيچ وقت اتفاق نيفتاده بود قرار شد برخی از كشورهای اروپايی به كانونهای متولی يهوديان و صندوق ملی يهود غرامت بدهند. همين الان هم آلمان خسارت پرداخت می كند و اين قرار داد تا سال 2030 ادامه دارد.
  • دستاورد اقتصادی يهوديان:
  1. تاكنون دولت آلمان صد ميليارد مارك خسارت پرداخت كرده است.
  2. طلاهايی كه آمريكا و انگليس بعد از ساقط شدن آلمان نازی به تاراج بردند يا سپرده های آلمان در سوئيس، بعدها گفتند اين پولها مال يهودی ها است و آنرا تصاحب كردند.
  و همين الان مشكل طلاهای آلمان كه هزاران تن است حل نشده است و در بانك های انگليس نگهداری می شود و سود آن را به تشكلهای يهودی می دهند. جامعه يهوديان و عوامل آنها در كشورهای اروپايی افكار عمومی غرب را بدهكار خودشان كردند. به شكلی كه اشك آنها را هم در آورده اند و خيلی از غربی ها هم باور كرده اند كه عليه يهود ظلم كرده اند و لذا بايستی با امتياز بخشی اين قوم را نسبت به اروپا خوش بين كنند.
  • امتياز بخشی سياسی به يهوديان از سوی اروپا و تشكيل دولت يهود در سرزمين فلسطين:
  پس از جنگ جهانی دوم بنا شد انگليس در سال 1948 دوره قيوميت خودرا تمام شده اعلام كند و فلسطين را تخليه كند و لذا تمام نقاط حساس پادگان ها، سرزمين ها و مناطقی كه دولت سرپرستی آن را در اختيار داشت همه را به صهيونيست ها واگذار كند و قبل از خروج انگليس دولت يهودی در سرزمين فلسطين اعلام موجوديت كند و دولت اسرائيل اعلام شود. ودر رأس آن بن گورين اولين نخست وزير رژيم صهيونيستی بيانيه ی تشكيل دولت اسرائيل را صادر می کند.
  • سازمانهای مخفی و سری:
  بعد از تشكيل دولت سازمانهاي مخفي توسط رژيم اسرائيل غاصب اوج گرفت تا از اين طريق به سركوب و غصب زمين های اعراب فلسطين اقدام نمايند كه اين سازمانهایی در جهت تقويت بنيه دولت بن گورين فعاليت می كردند عبارتنداز:
  1. سازمان ارتش اسرائيل
  2. سازمان مخوف ايال
  3. سازمان كاهانامي
  4. سازمان داب
  5. سازمان حراب ديويه
  6. سازمان سيكريكون
  اين سازمان ها جزو خطرناك ترين سازمانهای تروريستی اسرائيل هستند. كه در ثبات بخشيدن این رژيم تلاش دارند.
  • حمايت همه جانبه ی اروپا و آمريكا از تشكيل دولت اسرائيل در سرزمين فلسطين:
  كشورهای اروپايی و خصوصاً آمريكا بعد از اعلام تشكيل دولت اسرائيل، حمايت همه جانبه اي از بدو اعلام آن داشته و از تمامی جنايتهای رژيم غاصب اسرائيل بر عليه مردم عرب فلسطين حمايت و توجيه می كردند و در سازمان ملل نيز نسبت به اين كشتار و اشغالگری و خشونت و ترور، هميشه در جهت تقويت آن رژيم تصميم گرفته شده است. در حال حاضر هم اروپا و هم آمريكا بعنوان بازوان مستحكم رژيم صهيونيستی در مجامع بين المللی هستند.
  مواضع كشورهای عربی و اسلامی در طول سالهای 1946 تا 2005 فقط حمايتهای بسيار ساده و معمولی و بی رنگ نسبت به كشتار و ترورهای مردم بی پناه و بی گناه و مظلوم فلسطين بوده است. زيرا اين كشورها بعلت وابستگی به غرب هيچگاه نتوانسته اند حامی دلسوز برای مردم ستمديده و اعراب فلسطين باشند. برقراری كنفرانس ها و همايش ها و اعلاميه و بيانيه فقط و فقط در حد يك تعارف معمولی بوده است.
  • نقش جمهوری اسلامی ايران:
  پس از سقوط رژيم پهلوی و پيروزی انقلاب اسلامی ايران به زعامت امام (ره) در حمايت همه جانبه و قرار گرفتن در خط مقدم تهاجمات بر عليه رژيم صهيونيستی از هيچ كوششی دريغ نكرده و سالهاست بر اين سياست اهتمام خاصی ورزيده است.
  در حال حاضر يكی از كانونهای توجه مردم مسلمان جهان متوجه ايران اسلامی می باشد و جهان اسلام نسبت به اظهارات مقامات ايرانی حساب خاصی داشته و دارند.
  هولوكاست افسانه يا واقعيت؟
  • اظهارات تكان دهنده رياست جمهوری ايران در عرصه بين المللی:
  وقتی رياست جمهوری ايران آقای دكتر محمود احمدی نژاد چند مسئله مهم بين المللی كه مرتبط به جهان اسلام است مطرح كرد موجب خشنودی مسلمانان جهان و ستيزگری سران اروپايی و آمريكایی شده است. اين مسائل بدين شرح می باشد:
  1. حذف اسرائيل ازصحنه بين المللي.
  2. غير واقعی بودن داستان هلوكاست.
  3. هجرت صهيونيست ها از فلسطين به اروپا و سكنی گزیدن و تشكيل دولت اسرائيل در آنجا.
  اين اظهارات پويايی دوباره عرصه سياست خارجی ج.ا.ا كه منبعث از استراتژي می باشد را در دل فرزندان امام (ره) و دوستداران ايران اسلامي بوجود آورد. گرچه بعضی ها در داخل هميشه به دنبال يك سياست انزواطلبی هستند ناخرسندی خود را به گونه ای ابراز می كنند. ولی بايد به استراتژی ها و اهداف ايران اسلامی توجه كرد كه همانا كوشش برای نجات جهان اسلام از دست سردمداران مستبد می باشد.
  • حرفهای آقای احمدی نژاد كليشه رايج نيست:
  دکتر احمدی نژاد از افسانه كشتار 6 ميليون يهودی توسط نازی ها در جنگ جهانی دوم (هلوكاست) يك نتيجه منطقی استخراج كرد و جهانيان را بر تأمل و داوری درباره آن فراخواند. سخن احمدی نژاد آنقدر ساده و صریح بود كه جای هيچ بحث و مجادله باقی نمی گذاشت. زيرا وی دو گفتار بسيار منطقی به افكار عمومی در سطح اروپا مطرح كرد.
  اگر به راستی آلمانی ها، چند ميليون يهودی را قتل و عام كرده اند چرا بايد فلسطينی ها تاوان آن را بپردازند؟ برای يهودی های مظلوم جايی در خاك اروپا اختصاص بدهند تا كشور خود را در آن بنا كنند. ما هم حمايت می كنيم.
  اين سخن در جهان، خصوصاً دنيای اسلام همچون حقيقتی فاش جلوه كرد كه تا آن روز مجال طرح نيافته بود. و برای ماشينهای تبليغاتی غرب بی جواب ماند.
  اين اظهارات از رياست جمهوری ايران يكی از معتبرترين و محبوب ترين شخصيتهای جهان اسلام در سطح افكار عمومی كشورهای اسلامی و غير اسلامی قرار گرفت زيرا حرفهايش تكرار كليشه های رايج گذشته نبوده است.

  • عدم اتخاذ سياست انفعالی:
  سياستمداران غربی با طرح موضوعاتی بی اساس ايران را در موضع انفعالی قرار داده و مجبور ساختند اسناد و مداركی برای رد ادعاهای غرب ارائه كند. اكنون آقای احمدی نژاد در حال پيمودن يك راه معكوس است. راهی كه غرب را وادار به مواضع عكس العملی كرده همان راه و روشی كه در دوران حضرت امام (ره) بود. امام امت هميشه حركت می كردند و دشمن در غرب از مواضع عكس العملی برخوردار بود.
  • رئيس دولت اصولگرا چه می خواهد؟
  آقای احمدی نژاد می داند فضای ايجاد شده در جامعه بين المللی مسموم است و در اين فضا نمی توان تنفس به حق داشت. زيرا غرب پرونده هايی كه معمولاً بی پايه و توخالی است را عليه ايران دست و پا كرده و با جنجال بر سر آن برای زمانی طولانی هزينه ای گزاف روی دست دولت ها و ملتها می گذارد.
  چرا ما نبايد پرونده های واقعی غرب را رو كنيم؟ چرا غرب نبايد با همان شيوه و با همان منطق به چالش كشيده شود كه تا امروز که ما را تحت فشار و آزار قرار داده است.
  • اظهارات متفكران جهان نسبت به مواضع دکتر احمدی نژاد:
  خالد مشعل رئيس دفتر سياسي حماس
  اظهارات مسئولان ايران شجاعانه، جسورانه و بر حق است و حرف دل ملتها را مي زنند و ملت ها هميشه اين گونه موضع گيری ها را می پسندند.
  وي افزود رژيم صهيونيستي ظالم و نامشروع است و جنايتهاي آن مشمول مرور زمان نمي شود و جايز نيست مشكل يهودي ها از جيب فلسطين خرج شود.
  دكتر نجم عبدالكريم نويسنده كويتی ابو ظبی
  كوره های آدم سوزی يهوديان معروف به هلوكاست كه در دنيا آن را باور كرده است دروغ بزرگ است.
  • مورخان غربی:
  1. فردريك توبن - محقق استراليايی
  2. ارنست رندان – محقق آلمانی (در انتظار محاكمه است)
  3. گرمار رودولف - شيميدان آلمانی
  4. گانتر كگل - محققين تجديد نظر طلب
  5. ولفگانگ - از سوی صهيونيست تهديد شده است
  6. مانفرد رودر - مدافع تجديد نظر طلبان
  7. ديويد ديروينگ - مورخ انگليسی (زندانی است)
  8. روبر فوريسون - پروفسور فرانسوی بارها محاكمه شده است
  همگی اظهارات ضد صهيونيستی احمدی نژاد را عين واقعيت می دانند.
  اين مورخين كه سال هاست به مطالعه و تحقيق درباره هلوكاست و افسانه های مربوط به اتاق های گاز، كشتار سيستماتيك یهودیان، دستور هيتلر برای راه حل نهايی درباره يهوديان و ديگر افسانه های هلوكاست مانند استفاده از گاز (زيكلون بی) و ساختن صابون از جنازه يهوديان پرداخته اند، اظهارات رئيس جمهور ايران را عين واقعيت توصيف كردند.
  اين مورخين با صدور بيانيه ای اظهارات اخير احمدی نژاد را پيام كريسمس از يك مسلمان شجاع دانسته كه ترسی از صهيونيسم ندارد.
  • نويسنده آلمانی:
  هزيك ام برودر نويسنده آلمانی كه مقاله اش در مجله اشپيگل درباره هلوكاست بازتاب فراوانی داشت بار ديگر تاكيد كرد:
  آنچه كه در حمايت از مواضع رئيس جمهور ايران و انتقاد از اروپايی ها به عنوان مسببان اصلی يهودی سوزی عنوان كرده ام كاملاً جدی بوده است. و احساس من همان احساس رئیس جمهور ايران است.
  • روزنامه پاكستانی اكسپرس:
  شهامت رئيس جمهور ايران موجب سربلندی امت اسلامی است.
  • اثرات و پيامدهای اظهارات آقای احمدی نژاد:
  1. استقبال كشورهای اسلامی از اظهارات شجاعانه و محبوبيت يافتن رياست جمهوری ايران در جهان اسلام.
  2. استقبال و خرسندی روشنفكران غربی كه نسبت به اين موضوع زندانی و محكوميت كشيده اند.
  3. رسوايی برای جامعه ی اروپا كه نسبت به حقايق موضوع سرپوش گذاشته بودند.
  4. ناخشنودی آمريكا و رژيم صهيونيستی نسبت به جو تبليغاتی اين موضوع در اروپا.
  5. ايجاد فضای تحقيق و تفحص دوباره برای نويسندگان و روشنفكران غربی نسبت به حقايق اين موضوع.
  6. نسل های جديد در اروپا منتظر جواب صحيح از سوی مسئولين نظام خود هستند.
  7. سردرگمی در بين مقامات عالی رتبه رژيم صهيونيستی نسبت به اين موضوع.
  8. باز شدن فضای جديد در بين مردم مسلمان جهان.
  9. فراهم شدن زمينه انزوای رژيم صهيونيستی در جهان.
  10. اشتغال اروپا و آمريكا و رژيم صهيونيستی با موج جديد.
  • طرح دو موضوع در سرزمين غرب:
  1. حقايق هلوكاست
  2. عودت مهاجران از فلسطين به اروپا
  مقامات جامعه اروپا بايستی نسبت به دو موضوع فوق پاسخ روشنی ارائه دهند. زيرا افكار عمومی جامعه اسلامی و غربی نسبت به حقايق آن در انتظار به سر می برند.
  تدابير و پيگيری اين سياست از سوی ج.ا.ا اهرمی است بر عليه مقامات غربی، تا بيش ازحد در اتخاذ سياستهای خشن بر عليه ج.ا.ا اصرار نورزند.
  • ابطال سياستهای گذشته:
  دردوره های گذشته ج.ا.ا هميشه در معرض اتهامات خيالی از سوی مقامات غربی قرار داشته است. و همين امر سبب اتلاف وقت جهت جواب گويی و روشنگری برای مسئولين ج.ا.ا را فراهم مي كرد.
  تا جاييكه بعضی اوقات از سوی ستون پنجم غرب در داخل به آن معضل دامن زده می شد. و زمينه ی نفاق را در بين مردم ايجاد می كرد. كه در ادامه با درايت، هدايت و صلابت مقام معظم رهبری همه آن دسايس خنثی گرديد.
  • دوران سياست جواب خواهی:
  سياستهای اعلام شده در چند ماه اخير از سوی آقای احمدی نژاد حاكی از اتخاذ روشی است بر عكس سياستهای گذشته که دال بر پاسخگويی مقامات عالی رتبه جامعه غرب و خصوصاً آمريكا نسبت به بعضی از مسائل گوناگون جهانی كه اين روند سبب گرديد تا آنان در جواب گويی دچار مشكل گردند. پيگيری ها و سوالات مكرر و تأكيد و روشنگری متعدد از سوی رياست جمهوری ايران باعث شده تا مسئولين اروپايی و آمريكايی نسبت به آن موضوع حساسيت نشان داده تا به دنبال پاسخگويی در فرصت مناسب باشند. زيرا افكار عمومی در بين كشورهای اسلامی و تاحدودی جامعه غرب نسبت به مواضع اعلام شده آقای احمدی نژاد بسيار حساس شده و پيگير آن موضوع نیز می باشند. لذا انتظار جواب خواهی برای موضوعات مطروحه بايد به گونه ای باشد تا مردم جهان را اقنا نمايد. اين تدابير كاملاَ بر روحيه مقاومت غرب خدشه وارد كرده است.
  لذا شايسته است يكپارچگی امت اسلامی از سوی مقامات ايرانی فراهم آید تا اين فرصت ايجاد شده مورد بهره برداری قرار گيرد. و از طرفی فضای داخلی جمهوری اسلامی نيز بايد با وحدت و يكدلی و يكپارچگی در حمايت از سياستهای آقای احمدی نژاد باشد. زيرا گفته ها و نظرات وی منطبق با سياستهای نظام جمهوری اسلامی ايران می باشد.
  همانطوريكه آيت الله مشكينی فرمودند: پيشنهاد رئيس جمهور حرف دل امت اسلامی است.
  والسلام

  زندگي زيباست اما شهادت از آن زيباتر است


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  57
  مورد تشکر
  47 پست
  حضور
  3 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط shahid110 نمایش پست
  اظهارات هس به زبان انگليسی نوشته شده است در صورتی كه وی اصلاً انگليسی نمی دانست و از طرف ديگر روی برگه های اعترافات هس لكه های خون مشاهده می شود.
  خب براش ترجمه کردند!
  یعنی متفقین به عقلشون نمیرسید برای جلوگیری از چنین اتهامی کاغذ مورد نظر رو عوض کنند؟

  براتون متاسفم اگه میخواید به خاطر مبارزه با اسرائیل و صهیونیستها ، هولوکاست و قربانیان آنرا نفی کنید!

 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  71
  مورد تشکر
  65 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۷
  نوشته
  3,425
  مورد تشکر
  1,987 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  هلوکاست واقعیتی است در قالب افسانه که دشمنان میخان ان را غیر واقعی جلوه دهند

 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  55
  مورد تشکر
  84 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  بدون شک هولوکاست وحشتناک ترین جنایت تاریخ بود.
  البته متاسفانه هولوکاست بعد از آن نیز چندین بار تکرار شده و میشود.

 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  598
  مورد تشکر
  1,204 پست
  حضور
  4 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط Haghighat1 نمایش پست
  بدون شک هولوکاست وحشتناک ترین جنایت تاریخ بود.
  البته متاسفانه هولوکاست بعد از آن نیز چندین بار تکرار شده و میشود.

  اگه واقعا اتفاق افتاده باشه که بله وحشتناکه
  ولی بدتر و زشت تر از اون اینه که ....
  نازی ها مرتکب شدن و الان فلسطینی ها دارن تقاصشو پس میدن
  ........

  سید ما مولای ما دعا کن برای ما.....

 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  55
  مورد تشکر
  84 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  اگه واقعا اتفاق افتاده باشه که :gig: بله وحشتناکه
  ولی بدتر و زشت تر از اون اینه که ....
  نازی ها مرتکب شدن و الان فلسطینی ها دارن تقاصشو پس میدن
  ........
  در مورد هولوکاست شکی نیست و چون یک حکومتی مانند اسرائیل با استفاده از آن از خود دفاع میکند دلالت بر رد آن فاجعه نیست.
  در طول تاریخ هیچ جنایتی به آن بزرگی رخ نداده، حتی وقتی آلمان متوجه شکستش در جنگ شده بود و احتیاج به اسلحه و... داشت میخواستند کار اردوگاه آشویتس را متوقف کنند رئیس آنجا آدلف آیشمن مخالفت کرد و تا آخرین هم کوشید تا هزاران انسان بیگناه را بکشند.


 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  55
  مورد تشکر
  84 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  نازی ها مرتکب شدن و الان فلسطینی ها دارن تقاصشو پس میدن
  خیر این دو به هم ربطی ندارند یعنی اسرائل انتقام نازیها را از فلسطینی ها نمیگیرد.
  فقط حکومت اسرائیل با استفاده از هولوکاست سعی در مظلوم نمایی میکند با اینکه خودشان مانند نازی ها عمل میکنند.


 9. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  2,352
  مورد تشکر
  7,542 پست
  حضور
  28 روز 19 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  12
  آپلود
  0
  گالری
  14  هولوکاست از دو واژه یونانی "Holos" به معنی "همه" و "Kaustos" (در بعضی از متون به جای واژه Kaustos از واژه Kaiein استفاده شده است) به معنی سوزاندن و نابود کردن ترکیب یافته است. این واژه روی هم رفته به معنی همه سوزی است و در اصطلاح از آن به قربانی و یا قربانی بزرگ یاد می شود و به واقعه ای اطلاق می شود که در فاصله سالهای 1944 تا 1939 (در جنگ جهانی دوم) قریب به 6 میلیون یهودی از سراسر اروپا جمع آوری و به اردوگاههای مرگ در آلمان و لهستان مانند اردوگاه " آشویتس : که مهمترین آنها بود ، فرستاده و در کوره ها سوزانده شدند . همچنین قتلهای دسته جمعی رده دومی هم وجود داشت که یهودی ها را وارد اتاقهای بزرگی میکردند که دوشهایی در سقف داشتند و پس از بستن درها ؛ از دوشها گازی به نام" زیلکون ب " خارج میشد و موجب خفگی همه میگردید.


  در اواخر جنگ جهانی دوم صحنه های دلخراش بعضی از اردوگاه های اسرا، و اجساد روی هم انباشته شده كه از بیماری تیفوس جان داده بودند، زمزمه های كوره های آدم سوزی را افزایش داد و صهیونیست ها با ابزار تبلیغاتی خود به طور گسترده روی این مسأله سرمایه گذاری كردند.‏ اما حقیقت امر چیز دیگری بود.


  از نیمه دوم قرن 19 میلادی و چند سال بعد از پایان جنگ جهانی دوم، واژه «هولوكاست» در فرهنگ سیاسی، مفهوم و معنای ویژه ای یافته و تقریباً به یك اسم خاص بدل شده است. از آن هنگام به بعد، ماجرای كشتار 6 میلیون یهودی در جریان جنگ جهانی دوم از سوی نازی ها كه یك داستان ساختگی است را «هولوكاست» می نامند. (واژه هولوکاست را در تمامی متون با حرف H بزرگ نشان میدهند)


  در اوایل دهه 80 قرن نوزدهم، تعدادی از اعضای آژانس بین المللی صهیونیست ها، از جمله، «پی یر ویدال ناكه»، «سرژ ولز»، «فرانسوا براریدا» تحت سرپرستی «رنه ساموئل سپرات» خاخام معروف فرانسه، با استناد به داستان ساختگی كشتار 6 میلیون یهودی در جنگ جهانی دوم و به عنوان پیشگیری از فراموش شدن مظلومیت این قوم! پیش نویس قانونی را تهیه كرده و در ژوئیه سال 1990 میلادی در فرانسه به تصویب رساندند كه براساس آن «هرگونه تردید در باره «هولوكاست»، اعم از تردید درباره كشتار -مورد ادعای- یهودیان در جنگ جهانی دوم، وجود اتاق های گاز و حتی كمترین تردید در رقم 6 میلیونی یهودیان كشته شده، جرم تلقی می شود! و هركس در فرانسه از این قانون تخلف كرده و در سه موضوع یاد شده تردید كند به یك ماه تا یكسال زندان و پرداخت 2هزار تا 300هزار فرانك جریمه محكوم می شود.»


  بعدها با فشار آمریكا، انگلیس، فرانسه و آژانس صهیونیستی، این قانون در سایر كشورهای اروپایی نیز به تصویب رسید. به طوری كه امروزه هرگونه تردید درباره هولوكاست مورد ادعا و ابعاد و اجزاء آن در اروپا جرم تلقی می شود!


  واژه هولوکاست هر ساله با فرارسیدن 27 ژانویه روز جهانی یادبود هولوکاست بطور گسترده تری در رسانه ها منعکس می شود و رژیم غاصب اسرائیل هر ساله با استفاده از تبلیغات مربوط به آن جهانیان را نسبت به ظلمی که به ادعای آنها در گذشته بر یهودیان روا داشته شده سرزنش می کند.


  هولوکاست امروزه ابعاد پیچیده ای دارد شاید بتوان این پدیده سراسر اغراق و بزرگنمائی شده را قطعنامه وجدان آزرده اروپائیها برای تسلیم کردن سرزمین ملت فلسطین به ملتی که گمان می کنند بر آنها ستم کرده اند، می باشد.


  صهیونیستها با به تصویر کشیدن اتاقهای دروغین گاز و کورههای آدم سوزی این نکته را به جهانیان القا کردند که ستمهای بسیاری براین قوم رفته ووجدان جهانیان باید برای جبران گناه و ظلمی که بر یهودیان اعمال کرده بیدارشود وخدمتی را به این مردم نماید تا از این پس این قوم به اصطلاح برگزیده خداوند دیگر در هیچ برهه از تاریخ مورد ظلم دیگران واقع نشود.


  برای این منظور غرب به سرکردگی انگلیس و آمریکا دست به کار شد و نطفه فساد و غارت زمین را در فلسطین مظلوم کاشت و ملت فلسطین را در خاورمیانه طی حکمی محکوم کرد تا تاوان گناهی مشکوک را که به اصطلاح اروپائیان عامل ارتکاب آن بودند بپردازند. لذا امروز ما در سرزمین فلسطین شاهد این هستیم که این قوم به اصطلاح برگزیده و ستمدیده آنچه که مدعی هستند در طول تاریخ بر سر آنها آمده بر ملت فلسطین اعمال می کنند این امر میسر نگشته مگر اینکه غرب خود را محکوم و مدیون به گناهی می داند که باید ملتی دیگر در نقطه ای دیگراز جهان تاوان آن را جبران کند. 10. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۷
  نوشته
  494
  مورد تشکر
  732 پست
  حضور
  31 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0  هلوكاست افسانه است مبتني بر شواهد زير

  1- هلوكاست تنها حادثه ي تاريخي است كه سياستمداران كثيف دنيا به شدت نسبت به آن حساسند
  2- هلوكاست تنها حادثه ي تاريخي است كه تشكيك و يا انكار از طرف هر شهروند غربي منجر به شديد ترين حملات متعصابه به او وفرو ريختن موقعيت اجتماعي او در جامعه مي شود
  3- هلوكاست بهانه ي تاسيس دولت شيطاني و ماسوني فريسي هاي يهود بوده است
  4- هلوكاست بهانه اي براي سركوب هر نوع اعتراض نسبت به شرارت هاي فريسي هاي يهود در اسرائيل بوده است
  5- هلوكاست حربه اي براي اهريمن نمايي هيتلر بوده است؛ جرم او پي بردن به ذات پليد و شيطاني فريسي هاي يهود و كشف نقش مستقيم آن ها در بحران هاي اخلاقي، اجتماعي و اقتصادي آلمان قرن بيست بوده است.
  6- هلوكاست وسيله اي براي سركوب و خفه كردن اگاهي ملت هاي فريسي ستيز بوده است

  و اما حقايق:

  1- هيتلر هيچ وقت تصميم به كشتار يهودي ها نگرفت او فقط آن ها را مجبور به مهاجرت كرد
  2- با شروع جنگ جهاني دوم تنها 200 هزار نفر يهودي در آلمان زندگي مي كردند
  3- فريسي هاي يهود براي تاسيس دولت شيطاني خود نياز به فراهم كردن زمينه ي رواني مناسب داشتند لذا افسانه ي وحشتناك هلوكاست براي زمينه سازي رواني براي اين توطئه ي پليد اختراع شد
  4- براي تحكيم اين افسانه اسناد بسياري جعل شد و در تمام آكادمي هاي اروپا و امريكا پخش شد دولت هاي غربي هم كه فاشيزم و نازيسم را رغيب خود مي دانستند و علاوه بر آن تحت نفوذ اقتصادي فريسي هاي يهود بودند به راحتي به اين پرونده سازي تن دادند

  نتيجه: هلوكاست يك دروغ سيستماتيك است و وسيله اي است براي سركوب مقاومت هاي ضد يهوديان و جلوگيري از افشاي تاريخ سياه يهود كه مملو از جنايت و شرارت است


  به هر حال از ضدانقلابيوني كه رهبران آن ها امروز پناهنده ي كشورهاي جنايتكار و پليدي مثل امريكا، اسرائيل و انگليس شده اند انتظاري نيست كه فريب دروغ هاي ساخته و پرداخته ي يهود را نخورده باشند

  ویرایش توسط Divine Love : ۱۳۸۹/۰۱/۲۹ در ساعت ۰۱:۱۶


صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود