جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عدم کشش به جنس مخالف

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۷
  نوشته
  398
  مورد تشکر
  481 پست
  حضور
  5 ساعت 9 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  راهنما عدم کشش به جنس مخالف
  سلام پسری 26 ساله هستم اما هیچ کششی نسبت به جنس مخالف ندارم . چه باید بکنم ؟!

  ?!who's winner


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۹۰
  نوشته
  3,737
  صلوات
  1
  تعداد دلنوشته
  1
  مورد تشکر
  9,493 پست
  حضور
  141 روز 12 ساعت 47 دقیقه
  دریافت
  12
  آپلود
  2
  گالری
  17  با نام و یاد دوست


  عدم کشش به جنس مخالف  کارشناس بحث: استاد راهنما

  سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی

  عشق محمد بس است و آل محمد  عدم کشش به جنس مخالف


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  157
  مورد تشکر
  758 پست
  حضور
  14 روز 7 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی
  امیدوارم نکاتی که خدمت شما عرض می کنم راهگشا باشد
  همجنس گرايى يعنى ارضاى غريزه جنسى از طريق همجنس به هر شكل كه باشد حرام و گناه كبيره محسوب مى شود.
  اين گونه روابط نامشروع در ارگانيسم و بدن انسان و حتى در سلسله اعصاب و روح اثرات ويرانگرى دارد. در نگاه كلى آدمى را از پدر و مادر خوب بودن باز مى دارد و گاه قدرت بر توليد فرزندان را به كلى از انسان سلب مى كند، افراد همجنس گرا تدريجا به انزوا و بيگانگى از اجتماع و سپس بيگانگى از خويشتن رو مى آورند، و گرفتار تضاد پيچيده روانى مى شوند و اگر به اصلاح خويش نپردازند ممكن است به بيمارى هاى جسمى و روانى مختلفى گرفتار مى شوند.
  در روايتى از پيامبر (ص) مى خوانيم: «هنگامى كه قوم لوط آن عمل ننگين را انجام دادند زمين آن چنان ناله و گريه سر داد كه اشكهايش به آسمان رسيد و آسمان چنان گريه كرد كه اشك هايش به عرش رسيد در اين هنگام خداوند به آسمان وحى فرستاد كه آنها را سنگ باران كن و به زمين وحى فرستاد كه آنها را فرو بر».
  برادر گرامى بنا بر اطلاعات به دست آمده شما از نظر فيزيولوژى و آناتومى هيچ مشكلى نبايد داشته باشيد چون از تمام كاركردها و صفات جنسى مذكر بهره مند مى باشيد.
  با حذف عامل زيستى بدون ترديد حالت رخداده در شما محصول و نتيجه عوامل شناختى و تربيتى است. نبايد نقش و تاثير عامل شناختى و تربيتى را ناديده گرفت. جهت حذف عامل شناختى و تربيتى موثر در اين حالت بايد به راهكارهاى زير عمل كنيد:
  1.ديگر به گفته ها و شنيده ها و ذهنيت ها و افكار مبتنى بر عدم تمايل به جنس مخالف توجه نكنيد. اين گونه سخنان را نه بر زبان خود جارى سازيد و به ديگران نيز اجازه ندهيد كه به شما اين گونه حرفها را بزنند و از شما انتظار رفتارهائى متناسب با آن ذهنيت و افكار را داشته باشند.
  ادامه دارد...

  گفت و گو های خودمانی

  عدم کشش به جنس مخالف
  فراز و نشیب های زندگی(عدم تعادل) نشان دهنده زنده بودن انسان است و کسی که در زندگی اش فراز و نشیب ندارد مانند فردی است که اصلا زنده نیست پس تعادل = مرگ


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  157
  مورد تشکر
  758 پست
  حضور
  14 روز 7 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  2 گاهى اوقات شيطان براى وادار كردن آدمى به گناه از اين كانال بهره مى گيرد يعنى مسير هر گناهى را به شكلى هموار مى سازد در اينجا نيز مسير آلوده شدن به برخى گناهان از كانال پشت كردن به جنس مخالف و ازدواج ميگذرد و اين نوع افكار و ذهنيت مقدمه ى ورود به آن وادى است بايد با اين گونه افكار كه جز افكار شيطانى نام ديگرى بر آن نمى توان نهاد بايد به مقابله پرداخت يعنى ذره اى در شيطانى بودن اين افكار ترديد نداشته باشيد. و بى ترديد آن را شگردى شيطانى بدانيد و در مقابله با آن ترديد نداشته باشيد. لذا به محض ورود اين دست افكار به ذهنتان آنها را از فضاى ذهن دور ساخته و بهتر آنكه هرگاه اين افكار به ذهنتان هجوم آوردند سريع فضاى ذهن را به افكار مقابل آن كه حاكى از مردى پخته بودن دارد و علامت تمايل به جنس مخالف است پر كنيد. شكل عملياتى اين پر سازى آن است كه قلم و كاغذ جلوى دست خود گذارده و اقدام به نوشتن مطالبى با محتواى تمايل به جنس مخالف كنيد و ذهن خود را به اين سمت بكشانيد. مثلا چند سطر در مورد فوائد ازدواج و ثمره هاى آن بنويسيد و دو يا سه بار بلند از روى آن بخوانيد و بعد مجددا نوشته خود را كامل كنيد تا اين گونه افكار به ذهنتان وارد نشود و هر موقعى كه اين افكار به ذهن شما هجوم آورد از اين راهكار بهره بگيريد.
  توجه داشته باشيد در صدى از اين گونه افكار طبيعى است به شرط آنكه اين گونه افكار استمرار پيدا نكند لذا با قطع كردن رشته اين دست افكار و اقدام به ازدواج موضوع خود به خود حل مى شود.
  3 .درباره صفات ثانويه جنسى خود قضاوت واقع بينانه داشته باشيد. هرگز خود را بى نصيب از آن صفات ندانيد و دارائى خود را كم جلوه ندهيد لذا به قيافه يك مرد خود را آرايش كنيد و ظاهر مردانه براى خود پرداخت نمائيد. با ژست و اخلاق مردانه ظاهر شده و خود را معرفى كنيد و در قالب يك مرد نيز با ديگران چه جنس مخالف و چه موافق رفتار كنيد. نقش هاى كاملا مردانه را بر عهده بگيريد و الفاظ، تكه عبارتها، سبك سخن گفتن مردانه حتى غليظ تر از يك مرد را به نمايش بگذاريد و در برابر از تمام حركات، سخنان و... كه متناسب با زنان و رفتار زنانه است جدا پرهيز كنيد. و حتى واجد اين گونه صفات بودن را براى خود يك عار و ننگ تلقى كنيد آنگونه كه كسى به خود اجازه ندهد به شما از ديدگاهى غير از يك مرد كامل در مردانگى نگاه كند.
  4 .صحنه هائى از زندگى كه در آن شما نقش يك مرد، پدر، همسر را بر عهده داريد تصور كنيد و به آن بال و پر دهيد و نقش خود را پر رنگ و كاملا مردانه بيان كنيد. اين تصوير گرى را در قالب ذهن پرورى و نوشته ها و رفتار روزانه و تمام حالات واقعى و خيالى و... استمرار دهيد.
  در يك كلام به مرد بودن خود فكر كنيد، و همانگونه عمل كنيد، زندگى مردى و اجتماعى خود را تعقيب كنيد
  5 . نگاه خود را نسبت به جنس موافق كه برانگيزه حالت تمايل خواهى است كنترل كنيد.

  گفت و گو های خودمانی

  عدم کشش به جنس مخالف
  فراز و نشیب های زندگی(عدم تعادل) نشان دهنده زنده بودن انسان است و کسی که در زندگی اش فراز و نشیب ندارد مانند فردی است که اصلا زنده نیست پس تعادل = مرگ

 5. تشکرها 3


 6. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  157
  مورد تشکر
  758 پست
  حضور
  14 روز 7 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  6 .از پوشيدن لباس هاى زير تنگ كه باعث برجسته نمودن اندام هاى تناسلى مى شود جدا جدا خوددارى كنيد.
  7 .تمام ارتباطها، مكانها و موقعيت هائى كه این اندیشه را براى شما تداعى مى كند تا چه رسد به آنكه شما را دعوت به اين عمل كنند يقينا اجتناب كنيد. توجه داشته باشيد كه شايد انگيزه شما براى شركت در آنجا الهى و خدائى باشد ولى چون تداعى گر اين حالت خاص است و گناه و آلوده شدن را تداعى مى كند فورا اجتناب كنيد و بدون ترديد بدانيد كه اين دام شيطان است. شيطان بچه هاى مذهبى را از طريق مذهب و علاقه هاى مذهبى در دام خود گرفتار مى كند و براى هر شخصى دام مناسب با وى را بكار مى گيرد.
  8 .در روزها و موقعيت هاى نخستين عمل كردن به اين راهكار و دل بريدن از اين حالت سخت و چه بسا ناممكن جلوه كند اما بايد توجه داشته باشيد كه به گفته ى على (ع) با ارزش ترين كارها دشوارترين آنهاست پس اين حالت نشان از ارزشمندى و اهميت تصميم شما دارد و بايد در مسير عمل كردن به اين تصميم بجا و ارزشمند گامهاى بهتر و بلندتر برداريد.
  خوب است خاطر نشان سازيم كه دشوارى اين عمل تا چند هفته است و بعد در مسير راهوار و هموار خوبيها قرار مى گيريد. انشاء الله
  9 .هرگاه آن افكار پليد شيطانى به ذهن شما هجوم آورد يقينا خود را از چنگ آنها رها سازيد و راهكار رهائى آن چنين است كه:
  - ديگر آن را دنبال نكنيد.
  - خود را به فكر مطلوب و موضوع جايگزين مشغول سازيد. (مانند راهكار 2 عمل كنيد)
  - هميشه براى فكر و ذهن، دست و پا و چشم و... خود دل مشغولى مفيد و مناسب داشته باشيد اگر آدمى به يك موضوع نشاط آور سرگرم باشد هرگز مرغ دلش بر بام بيگانگان نمى نشيند.
  10 .همانگونه كه در گفتگوى شبكه اى گفتيم اگر دوستانى كه با آنها ارتباط داريد شما را به سمت اين گونه رفتارها و افكار دعوت مى كنند و يا موقعيت به گونه اى است كه شما وقتى در كنار آنها قرار مى گيريد اين افكار براى شما تداعى مى گردد اين ارتباط و آن دوستان را رها سازيد و يا ارتباط خود را به طور سالم و مطلوب محدود سازيد و هرگاه آن فضا و ذهنيت آلوده بروز نمود آنها را ترك كنيد. توجه داشته باشيد دوستيها و دوستان تا زمانى مطلوب است كه شما را به سمت خوبيها هدايت كند والا اگر دوستيها و دوستان سبب انحراف و آلودگى شوند آنها ديگر دوست نيستند و بايد نام ديگرى براى آنها جستجو كرد.
  دوست عزيزم با عمل به آنچه گفته شد يقينا مطلوب حاصل خواهد شد كافى است يا على گفته و عمل به آنها را پيشه ى خود سازيد لذا در تاثير آنها ترديد نداشته باشيد منتظر نظرات بعدی شما و بازخوردهای شما نسبت به رعایت و عمل کردن این نکات می باشم
  در پناه قرآن و عترت موفق باشید
  یا علی

  گفت و گو های خودمانی

  عدم کشش به جنس مخالف
  فراز و نشیب های زندگی(عدم تعادل) نشان دهنده زنده بودن انسان است و کسی که در زندگی اش فراز و نشیب ندارد مانند فردی است که اصلا زنده نیست پس تعادل = مرگ


 7. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۲
  نوشته
  445
  مورد تشکر
  1,734 پست
  حضور
  4 روز 7 ساعت 40 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  1
  گالری
  0  نقل قول نوشته اصلی توسط hossein777 نمایش پست
  سلام پسری 26 ساله هستم اما هیچ کششی نسبت به جنس مخالف ندارم . چه باید بکنم ؟!
  در این یک خط تصریحی نشده که ایشون تعلقات هم جنس گرایانه داره چیزی که تصریح داره اینه که به جنس مخالف کشش نداره
  ولازمه این حالت این نیست که حتما به جنس موافق کشش داره{اثبات شی نفی ما عدا نمیکنه}
  ممکنه ایشون بخاطر مشکلاتی کلا در مورد مسایل جنسی نقصان هایی داشته باشه وبه هیچ کدوم از جنس موافق ومخالف تعلقی نداشته باشه


 8. تشکرها 2


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود